Slalom ve Strakonicích

30.06.2018  
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor99.42 0 102.03 50 99.42 106
2. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor104.86 0 100.20 2 102.202.78/2,8102
3.1/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha104.40 0 102.54 0 102.543.12/3,198
4.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV103.26 0 104.07 0 103.263.84/3,994
5.2/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK106.56 6 103.98 0 103.984.56/4,690
6.1/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB107.03 2 102.36 2 104.364.94/5,086
7.2/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha106.79 0 108.55 2 106.797.37/7,482
8.2/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3+ Č.Kruml.108.60 4 122.63 54 112.6013.18/13,378
9.1/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice105.02 8 112.48 102 113.0213.60/13,774
10.3/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy115.39 6 111.33 2 113.3313.91/14,070
11.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3+ Soběslav114.01 0 116.71 0 114.0114.59/14,766
12. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 3 Dv.Král.114.14 0 118.05 2 114.1414.72/14,862
13.3/VMCHVOSTOVÁ Ivana 1983 Ot.Strak112.37 2 112.92 2 114.3714.95/15,058
14.2/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice137.33 2 114.52 0 114.5215.10/15,254
15. PURGEROVÁ Šárka 1984 3+ SKVS ČB119.27 2 111.20 4 115.2015.78/15,950
16.3/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn119.50 2 113.57 2 115.5716.15/16,246
17. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy119.57 52 116.12 0 116.1216.70/16,842
18.2/VSBENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice118.21 2 115.57 2 117.5718.15/18,341
19.1/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice118.70 2 115.72 2 117.7218.30/18,440
20.4/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK115.83 2 117.39 4 117.8318.41/18,539
21. POKORNÁ Iva 1985 3 SKVS ČB121.08 0 116.05 2 118.0518.63/18,738
21.4/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor118.05 0 130.71 50 118.0518.63/18,737
23.3/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 3+ Kralupy118.49 0 130.89 4 118.4919.07/19,236
24.5/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha123.88 2 116.50 2 118.5019.08/19,235
25.4/DMBOČKOVÁ Bára 2003 3+ SKVS ČB122.81 4 118.73 0 118.7319.31/19,434
26.6/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ USK Pha165.94 6 118.43 2 120.4321.01/21,133
27.5/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.120.44 0 119.73 2 120.4421.02/21,132
28.7/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha116.62 4 113.49 56 120.6221.20/21,331
29. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy119.00 4 114.83 6 120.8321.41/21,530
30.4/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha161.31 6 118.85 2 120.8521.43/21,629
31.5/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB123.52 4 121.47 0 121.4722.05/22,228
32.6/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 3+ Horš.Týn126.48 2 121.89 0 121.8922.47/22,627
33.8/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB109.33 52 120.27 2 122.2722.85/23,026
34.2/DSBROTÁNKOVÁ Petra 2001 3 Loko Plz151.50 106 124.51 0 124.5125.09/25,225
35.9/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3 USK Pha138.55 4 127.29 0 127.2927.87/28,024
36.7/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy127.91 4 124.75 4 128.7529.33/29,523
37.5/VMPŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3 Hubertus134.84 2 128.77 0 128.7729.35/29,522
38.6/VMČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň127.76 2 129.13 2 129.7630.34/30,521
39.6/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 3+ Loko Plz146.81 8 130.23 0 130.2330.81/31,020
40. HOCHHEIM Kristýna 1991 3 Boh.Pha143.15 2 130.81 0 130.8131.39/31,619
41.10/ZSPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice131.96 4 123.63 8 131.6332.21/32,418
42.11/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3+ Loko Plz135.14 4 132.73 0 132.7333.31/33,517
43.1/PZŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB131.83 2 137.82 0 133.8334.41/34,60
44.8/ZMBEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice154.17 2 131.93 2 133.9334.51/34,716
45.12/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3 Kralupy130.21 4 130.92 10 134.2134.79/35,015
46.13/ZSSAIFRTOVÁ Magdalena 2005 3+ Roudnice134.34 0 146.62 56 134.3434.92/35,114
47. MULAČOVÁ Marta 1986 3 RK Troja135.67 0 193.37 0 135.6736.25/36,513
48. POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz160.04 2 132.86 4 136.8637.44/37,712
49.7/VMBORSKÁ Alena 1976 3+ Boh.Pha197.07 0 135.88 2 137.8838.46/38,711
50.7/DMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3+ Ot.Strak132.62 6 136.22 2 138.2238.80/39,010
51.14/ZSHONZÍKOVÁ Eva 2005 3 Ot.Strak145.48 2 141.93 0 141.9342.51/42,89
52.3/DSZELENKOVÁ Barbora 2001 3+ Trutnov143.18 4 137.45 6 143.4544.03/44,38
53.9/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor144.29 6 141.37 4 145.3745.95/46,27
54.3/VSKUBÁTOVÁ Anna 1960 3+ Klatovy151.61 2 144.89 2 146.8947.47/47,76
55.2/PZRIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor152.27 52 149.98 2 151.9852.56/52,90
56.3/PZJIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha151.26 4 161.05 56 155.2655.84/56,20
57.10/ZMSAKALOVÁ Markéta 2007 Kralupy189.79 106 169.33 6 175.3375.91/76,45
58.11/ZMKYLBERGEROVÁ Iva 2007 Ot.Strak188.38 58 178.00 4 182.0082.58/83,14
59.4/PZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy131.34 52 199.83 108 183.3483.92/84,40
60.12/ZMSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3 Kralupy174.80 10 145.45 56 184.8085.38/85,93
61.5/PZPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec185.28 8 149.07 152 193.2893.86/94,40
62.1/U23PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník198.12 6 192.14 50 204.12104.70/105,32
63.15/ZSBURGEROVÁ Ester 2004 3 USK Pha199.70 6 215.20 58 205.70106.28/106,91
64.13/ZMŽATECKÁ Taťána 2007 Roztoky239.04 8 234.92 6 240.92141.50/142,30
65.14/ZMCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy176.71 108 183.09 112 284.71185.29/186,40
66.6/PZŠEBELOVÁ Markéta 2008 Kralupy1.00 999 197.38 110 307.38207.96/209,20
67.7/PZŠIMÁKOVÁ Anna 2008 SKVS ČB177.62 164 156.55 256 341.62242.20/243,60
68.8/VMNOVÁKOVÁ Marcela 1974 VS Tábor174.53 304 256.05 160 416.05316.63/318,50
69.8/PZŠEBELOVÁ Jana 2009 Kralupy165.18 352 120.42 302 422.42323.00/324,90
  KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl