Slalom v Třebechovicích

30.09.2018  
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor128.60 2 127.90 0 127.90 94
2.1/ZMGALUŠKOVÁ Bára, 2006, Sušice GALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice126.40 2 128.50 2 128.400.50/0,490
3.1/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK131.30 0 129.40 0 129.401.50/1,286
4.2/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky130.50 0 131.10 0 130.502.60/2,082
5.1/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha131.70 0 132.90 0 131.703.80/3,078
6.3/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha132.10 4 132.00 2 134.006.10/4,874
7.1/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK132.90 2 135.50 0 134.907.00/5,570
8.2/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha138.20 2 137.80 0 137.809.90/7,766
9.4/DMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa138.00 2 137.90 0 137.9010.00/7,862
10.3/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz136.80 2 139.00 0 138.8010.90/8,558
10.5/DMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa138.80 0 139.00 0 138.8010.90/8,554
12.2/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice142.70 8 141.50 0 141.5013.60/10,650
13.6/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 3+ Loko Plz142.20 6 142.80 0 142.8014.90/11,646
14.7/DMBOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB143.00 0 143.30 0 143.0015.10/11,842
15. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.143.10 0 144.80 0 143.1015.20/11,938
16.4/ZSBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3+ Č.Lípa141.40 2 145.60 0 143.4015.50/12,134
17.5/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.145.30 2 142.70 2 144.7016.80/13,133
18.2/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK144.80 0 4.00 999 144.8016.90/13,232
19.6/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto145.30 0 143.20 2 145.2017.30/13,531
20.1/DSBROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz146.40 0 146.70 2 146.4018.50/14,530
21.3/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha144.50 2 157.30 2 146.5018.60/14,529
22.7/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3+ USK Pha147.30 4 143.60 4 147.6019.70/15,428
23.8/DMPOLLERTOVÁ Ema 2003 USK Pha146.20 10 147.20 2 149.2021.30/16,727
24. BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3+ Semily150.40 0 150.10 0 150.1022.20/17,426
25.4/ZMMOTLOVÁ Andrea 2006 3 KVS HK150.70 0 152.80 0 150.7022.80/17,825
26.9/DMKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.4.00 999 152.55 0 152.5524.65/19,324
27.5/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB150.60 2 154.00 0 152.6024.70/19,323
28.3/VMČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň153.70 0 4.00 999 153.7025.80/20,222
29.1/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily153.80 2 153.80 0 153.8025.90/20,321
30.6/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK150.60 4 155.00 2 154.6026.70/20,920
31.7/ZMBEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice155.70 0 157.10 2 155.7027.80/21,719
32.8/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor151.00 6 156.30 4 157.0029.10/22,818
33.2/DSMÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor160.50 2 156.30 2 158.3030.40/23,817
34.9/ZMNEKOLNÁ Žofie 2006 3 KK Brand158.00 2 163.60 2 160.0032.10/25,116
35.10/ZMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub.158.70 2 167.20 4 160.7032.80/25,615
36.10/DMSADÍLKOVÁ Lucie 2002 Pardub.166.50 8 163.50 0 163.5035.60/27,814
37.11/ZMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 KK Brand165.80 2 164.50 2 166.5038.60/30,213
38.3/DSZELENKOVÁ Barbora 2001 3+ Trutnov4.00 999 164.80 2 166.8038.90/30,412
39.8/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 USK Pha171.50 4 167.70 0 167.7039.80/31,111
40.12/ZMJANSKÁ Lucie 2006 Dv.Král.171.60 4 168.50 2 170.5042.60/33,310
41.9/ZSHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.166.90 4 170.50 4 170.9043.00/33,69
42.4/VMMARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov172.40 0 173.10 0 172.4044.50/34,88
43.13/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK175.60 50 174.46 0 174.4646.56/36,47
44.11/DMVESELÁ Veronika 2002 3 Pardub.173.10 54 175.30 0 175.3047.40/37,16
45.14/ZMŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky195.30 6 175.20 2 177.2049.30/38,55
46.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov178.80 2 178.00 0 178.0050.10/39,24
47.10/ZSJINDRÁKOVÁ Anna 2005 Tech.Pha180.60 2 181.00 2 182.6054.70/42,83
48.5/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.188.80 52 184.10 0 184.1056.20/43,92
49.6/VMNOVÁKOVÁ Marcela 1974 VS Tábor179.00 8 181.10 6 187.0059.10/46,21
50.7/VMHAMÁČKOVÁ Adéla 1982 Trutnov186.50 4 204.10 10 190.5062.60/48,90
51.15/ZMJINDRÁKOVÁ Eliška 2007 Tech.Pha184.80 8 182.10 50 192.8064.90/50,70
52. VORLOVÁ Darina 1984 3 Pardub.192.40 4 187.80 6 193.8065.90/51,50
53.16/ZMBLÁHOVÁ Karolína 2007 Č.Lípa221.80 8 195.10 4 199.1071.20/55,70
54.12/DMKRISTL Anouk 2003 USK Pha197.00 10 4.00 999 207.0079.10/61,80
55.13/DMPANZEROVÁ Kateřina 2003 Loko Plz201.90 8 204.20 12 209.9082.00/64,10
56. ŽANTOVÁ Zuzana 1988 Trutnov237.70 14 4.00 999 251.70123.80/96,80
  JANSKÁ Tereza 2002 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLAVJANIKOVÁ Petra 1975 3 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAŠKOVÁ Petra 1981 3+ Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení