Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech

09.09.2018  
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc01:09,68 01:12,92 01:09,68 -
2.1/DSHEGER Vojtěch 2000 Dukla B.01:12,49 01:12,51 01:12,492.81/4,0-
3.2/DMKLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.01:12,71 01:14,22 01:12,713.03/4,3-
4.2/DSURBAN Daniel 2001 2 Šumperk01:13,33 01:14,47 01:13,333.65/5,2-
5.1/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm01:14,45 01:14,77 01:14,454.77/6,8-
6.3/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc01:14,94 01:15,08 01:14,945.26/7,5-
7.2/ZSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov01:15,88 01:16,05 01:15,886.20/8,9-
8.3/DSHENDRYCH Tomáš 2000 2 Val.Mez.01:17,22 01:22,05 01:17,227.54/10,8-
9.4/DSBOHATÝ Karel 2001 Dukla B.01:18,93 01:18,97 01:18,939.25/13,3-
10.3/ZSSALAJ František 2004 2 Litovel01:20,94 01:29,28 01:20,9411.26/16,2-
11.4/DMŠMAKAL Petr 2003 3 Litovel01:22,31 01:23,74 01:22,3112.63/18,1-
12.5/DMLERCH Eduard 2002 Dukla B.01:23,92 01:32,19 01:23,9214.24/20,4-
13.4/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc01:26,90 01:29,37 01:26,9017.22/24,7-
14.5/ZSVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.01:53,10 01:27,86 01:27,8618.18/26,1-
15.6/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.01:28,05 01:33,47 01:28,0518.37/26,4-
16.7/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.01:28,60 03:14,02 01:28,6018.92/27,2-
17.6/DMMÍL Jakub 2003 3 Trutnov01:28,83 01:42,92 01:28,8319.15/27,5-
18.8/ZSPAPULA Jan 2005 3 Litovel01:29,83 01:29,03 01:29,0319.35/27,8-
19.5/DSFIALA Jakub 2001 Olomouc01:29,74 01:46,43 01:29,7420.06/28,8-
20.9/ZSGEPRT David 2005 3 Litovel01:52,61 01:30,20 01:30,2020.52/29,4-
21.10/ZSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel01:36,62 01:31,25 01:31,2521.57/31,0-
22.7/DMFENCL Jáchym 2003 3 Pardub.02:24,68 01:35,99 01:35,9926.31/37,8-
23.8/DMSUK Jakub 2002 Trutnov01:38,59 01:56,95 01:38,5928.91/41,5-
24.11/ZSNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc01:38,91 01:55,04 01:38,9129.23/41,9-
25.1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.01:42,91 02:09,62 01:42,9133.23/47,7-
26.9/DMVITOUL Tomáš 2003 Litovel01:44,32 00:00,00 01:44,3234.64/49,7-
27.10/DMULITZKA Oliver 2002 KK Opava02:47,59 01:44,50 01:44,5034.82/50,0-
28. NACHTIGAL Richard 2000 3 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 59:59,993530.31/5.066,5-
Oddíl