Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech

09.09.2018  
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc01:09,68 01:12,92 01:09,68 -
2.1/DSHEGER Vojtěch 2000 Dukla B.01:12,49 01:12,51 01:12,492.81/4,0-
3.2/DMKLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.01:12,71 01:14,22 01:12,713.03/4,3-
4.2/DSURBAN Daniel 2001 2 Šumperk01:13,33 01:14,47 01:13,333.65/5,2-
5.1/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm01:14,45 01:14,77 01:14,454.77/6,8-
6.3/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc01:14,94 01:15,08 01:14,945.26/7,5-
7.2/ZSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov01:15,88 01:16,05 01:15,886.20/8,9-
8.3/DSHENDRYCH Tomáš 2000 2 Val.Mez.01:17,22 01:22,05 01:17,227.54/10,8-
9.4/DSBOHATÝ Karel 2001 Dukla B.01:18,93 01:18,97 01:18,939.25/13,3-
10.3/ZSSALAJ František 2004 2 Litovel01:20,94 01:29,28 01:20,9411.26/16,2-
11.4/DMŠMAKAL Petr 2003 3 Litovel01:22,31 01:23,74 01:22,3112.63/18,1-
12.5/DMLERCH Eduard 2002 Dukla B.01:23,92 01:32,19 01:23,9214.24/20,4-
13.4/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc01:26,90 01:29,37 01:26,9017.22/24,7-
14.5/ZSVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.01:53,10 01:27,86 01:27,8618.18/26,1-
15.6/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.01:28,05 01:33,47 01:28,0518.37/26,4-
16.7/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.01:28,60 03:14,02 01:28,6018.92/27,2-
17.6/DMMÍL Jakub 2003 3 Trutnov01:28,83 01:42,92 01:28,8319.15/27,5-
18.8/ZSPAPULA Jan 2005 3 Litovel01:29,83 01:29,03 01:29,0319.35/27,8-
19.5/DSFIALA Jakub 2001 Olomouc01:29,74 01:46,43 01:29,7420.06/28,8-
20.9/ZSGEPRT David 2005 3 Litovel01:52,61 01:30,20 01:30,2020.52/29,4-
21.10/ZSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel01:36,62 01:31,25 01:31,2521.57/31,0-
22.7/DMFENCL Jáchym 2003 3 Pardub.02:24,68 01:35,99 01:35,9926.31/37,8-
23.8/DMSUK Jakub 2002 Trutnov01:38,59 01:56,95 01:38,5928.91/41,5-
24.11/ZSNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc01:38,91 01:55,04 01:38,9129.23/41,9-
25.1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.01:42,91 02:09,62 01:42,9133.23/47,7-
26.9/DMVITOUL Tomáš 2003 Litovel01:44,32 00:00,00 01:44,3234.64/49,7-
27.10/DMULITZKA Oliver 2002 KK Opava02:47,59 01:44,50 01:44,5034.82/50,0-
28. NACHTIGAL Richard 2000 3 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 59:59,993530.31/5.066,5-

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel01:10,11 01:07,68 01:07,68 -
2.2/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno01:08,17 01:09,25 01:08,170.49/0,7-
3.3/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor01:10,83 01:09,02 01:09,021.34/2,0-
4.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc01:11,03 01:13,63 01:11,033.35/4,9-
5.4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno01:11,10 01:12,32 01:11,103.42/5,1-
6.2/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha01:11,77 01:11,13 01:11,133.45/5,1-
7.3/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno01:11,93 01:13,92 01:11,934.25/6,3-
8.5/DSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel01:13,10 01:13,40 01:13,105.42/8,0-
9.6/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.01:14,38 01:14,50 01:14,386.70/9,9-
10.4/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí01:18,12 01:15,49 01:15,497.81/11,5-
11.5/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav01:17,83 01:15,52 01:15,527.84/11,6-
12.6/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc01:18,08 01:17,69 01:17,6910.01/14,8-
13.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc01:18,72 01:17,88 01:17,8810.20/15,1-
14.7/DMBEKOVÁ Kateřina 2002 2 Dukla B.01:23,94 01:18,03 01:18,0310.35/15,3-
15.2/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc01:19,45 01:18,72 01:18,7211.04/16,3-
16.8/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava01:19,41 01:19,28 01:19,2811.60/17,1-
17.3/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.01:19,85 01:20,63 01:19,8512.17/18,0-
18.9/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav01:20,12 01:35,98 01:20,1212.44/18,4-
19.10/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.01:20,78 01:20,65 01:20,6512.97/19,2-
20.11/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc01:23,10 01:20,75 01:20,7513.07/19,3-
21.4/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc01:22,00 01:24,37 01:22,0014.32/21,2-
22.5/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc01:25,28 01:24,26 01:24,2616.58/24,5-
23.7/DSVAŇKOVÁ Michaela 2000 2 Litovel00:00,00 01:25,56 01:25,5617.88/26,4-
24.6/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto00:00,00 01:25,67 01:25,6717.99/26,6-
25.7/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.01:37,27 01:26,02 01:26,0218.34/27,1-
26.8/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc01:28,83 01:27,93 01:27,9320.25/29,9-
27.8/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc01:29,20 01:31,34 01:29,2021.52/31,8-
28.1/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava01:33,64 01:33,06 01:33,0625.38/37,5-
29. BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3 Loko Plz00:00,00 00:00,00 59:59,993532.31/5.219,1-

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha01:02,59 01:01,75 01:01,75 -
2.1/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno01:02,23 01:03,27 01:02,230.48/0,8-
3.2/DMIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí01:04,04 01:04,81 01:04,042.29/3,7-
4.2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov01:04,57 01:04,40 01:04,402.65/4,3-
5.3/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště01:05,30 01:06,11 01:05,303.55/5,7-
6.3/DMHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc01:05,33 01:06,65 01:05,333.58/5,8-
7.4/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha01:06,10 01:05,97 01:05,974.22/6,8-
8.5/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily01:06,17 01:06,93 01:06,174.42/7,2-
9.4/DSHEGER Vojtěch 2000 Dukla B.01:06,36 01:26,92 01:06,364.61/7,5-
10.5/DSVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto01:09,56 01:07,12 01:07,125.37/8,7-
11.6/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc01:07,13 01:08,27 01:07,135.38/8,7-
12.6/DMNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha01:08,19 01:07,39 01:07,395.64/9,1-
13.7/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno01:08,53 01:07,68 01:07,685.93/9,6-
14.8/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz01:08,00 01:08,02 01:08,006.25/10,1-
15.9/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc01:08,28 01:10,09 01:08,286.54/10,6-
16.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc01:08,63 01:10,48 01:08,636.88/11,1-
17.10/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc01:08,71 01:12,39 01:08,716.96/11,3-
18.11/DMKREJČÍ Jakub 2002 Dukla B.01:09,79 01:08,77 01:08,777.02/11,4-
19.12/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc01:09,12 01:09,53 01:09,127.37/11,9-
20.7/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno01:12,83 01:09,21 01:09,217.46/12,1-
21.2/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor01:12,67 01:10,32 01:10,328.57/13,9-
22.3/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc01:10,84 01:14,44 01:10,849.09/14,7-
23.8/DSNOVOTNÝ Petr 2000 Olomouc01:11,95 01:21,97 01:11,9510.20/16,5-
24.13/DMHYNEK Pavel 2003 2 Semily01:12,54 01:16,89 01:12,5410.79/17,5-
25.9/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.01:12,98 01:12,73 01:12,7310.98/17,8-
26.14/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk01:13,53 01:12,90 01:12,9011.15/18,1-
27.10/DSHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk01:13,61 01:33,03 01:13,6111.86/19,2-
28.15/DMSKALICKÝ Aleš 2002 2 Pardub.01:14,07 01:17,48 01:14,0712.32/20,0-
29.16/DMMÍL Jakub 2003 3 Trutnov01:14,69 01:18,15 01:14,6912.94/21,0-
30.4/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava01:15,55 01:27,24 01:15,5513.80/22,3-
31.11/DSWALTER David 2001 2 Šumperk01:17,23 01:22,03 01:17,2315.48/25,1-
32.17/DMBROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk01:27,84 01:17,80 01:17,8016.05/26,0-
33.12/DSNEDVĚD Matěj 2001 2 Boh.Pha00:00,00 01:18,38 01:18,3816.63/26,9-
34.5/ZSMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc01:18,86 01:21,93 01:18,8617.11/27,7-
35.18/DMSUK Jakub 2002 3 Trutnov01:19,04 02:33,31 01:19,0417.29/28,0-
36.6/ZSBEIER Alva 2005 2 Trutnov01:24,78 01:19,92 01:19,9218.17/29,4-
37.13/DSOLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.01:20,92 01:22,62 01:20,9219.17/31,0-
38.7/ZSNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.01:24,18 01:21,31 01:21,3119.56/31,7-
39.8/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc01:22,03 01:23,74 01:22,0320.28/32,8-
40.19/DMŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily01:23,92 01:23,09 01:23,0921.34/34,6-
41.9/ZSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice01:25,16 01:23,18 01:23,1821.43/34,7-
42.10/ZSŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc01:33,00 01:23,57 01:23,5721.83/35,4-
43.11/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.01:28,10 01:23,60 01:23,6021.85/35,4-
44.12/ZSKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc01:33,82 01:27,52 01:27,5225.77/41,7-
45.13/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno01:29,59 01:27,91 01:27,9126.16/42,4-
46.14/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto01:28,45 01:29,43 01:28,4526.70/43,2-
47.20/DMBERKA Štěpán 2002 Litovel00:00,00 01:37,71 01:37,7135.96/58,2-
48.14/DSKRUŤA Kryštof 2000 3 Č.Lípa01:41,78 00:00,00 01:41,7840.03/64,8-
49.15/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc01:47,17 00:00,00 01:47,1745.42/73,6-

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno01:15,15 01:16,49 01:15,15 -
2.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc01:19,06 01:25,78 01:19,063.91/5,2-
3.2/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno01:22,11 01:19,23 01:19,234.08/5,4-
4.2/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno01:20,33 01:24,87 01:20,335.18/6,9-
5.3/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.01:25,65 01:21,18 01:21,186.03/8,0-
6.3/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí01:23,28 01:31,75 01:23,288.14/10,8-
7.4/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc01:23,52 00:00,00 01:23,528.37/11,1-
8.4/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc01:24,66 01:25,97 01:24,669.51/12,7-
9.1/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc01:36,40 01:27,03 01:27,0311.88/15,8-
10.2/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc01:37,30 01:32,54 01:32,5417.39/23,1-
11.5/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.01:34,07 01:35,62 01:34,0718.92/25,2-
12.3/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc01:38,90 01:42,61 01:38,9023.75/31,6-
13.4/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc02:08,33 00:00,00 02:08,3353.18/70,8-

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSŠVAGR Rostislav
KOBLÍŽEK Daniel
2000
2000
2 Týniště
Trutnov
01:10,76 01:12,49 01:10,76 -
2.1/DMJANŮ Filip
KRATOCHVÍL Martin
2002
2003
3 Olomouc
Olomouc
01:11,25 01:14,59 01:11,250.49/0,7-
3.2/DSTICHÝ Štěpán
URBAN Daniel
2000
2001
Olomouc
Šumperk
01:13,07 01:16,30 01:13,072.31/3,3-
4.2/DMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
2 Val.Mez.
Val.Mez.
01:14,55 01:13,40 01:13,402.64/3,7-
5.3/DMHRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
01:17,62 01:14,42 01:14,423.66/5,2-
6.1/ZSRAŠNER Karel
VANĚK Matěj
2004
2004
Postřelm
VS Tábor
01:14,92 01:14,68 01:14,683.92/5,5-
7.4/DMŠMAKAL Petr
SALAJ František
2003
2004
3 Litovel
Litovel
01:17,42 01:18,06 01:17,426.66/9,4-
8.3/DSKIRCHNER David
HENDRYCH Tomáš
2002
2000
1 Boh.Pha
Val.Mez.
01:17,97 01:20,19 01:17,977.21/10,2-
9.2/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
3 Trutnov
Trutnov
01:20,42 01:26,01 01:20,429.66/13,7-
10.4/DSWALTER David
BROKEŠ Marek
2001
2003
Šumperk
Šumperk
01:22,42 01:21,12 01:21,1210.36/14,6-
11.5/DSNOVOTNÝ Petr
BÁRTA Jan
2000
2000
Olomouc
USK Pha
00:00,00 01:24,13 01:24,1313.37/18,9-
12.3/ZSPAPULA Jan
GEPRT David
2005
2005
3 Litovel
Litovel
01:24,39 01:25,47 01:24,3913.63/19,3-
13.4/ZSPLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
3 Pardub.
Pardub.
01:26,77 01:24,66 01:24,6613.90/19,6-
14.5/ZSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
01:33,42 01:25,17 01:25,1714.41/20,4-
15.6/ZSMRÁKA Jan
GABRLÍK Jakub
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
00:00,00 01:27,46 01:27,4616.70/23,6-
16.7/ZSBUNDOVÁ Simona
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2004
2005
Pardub.
Vys.Mýto
01:27,99 01:28,19 01:27,9917.23/24,3-
17.5/DMSKALICKÝ Aleš
FENCL Jáchym
2002
2003
3 Pardub.
Pardub.
01:29,94 01:28,00 01:28,0017.24/24,4-
18.8/ZSCAPALINI Daniel
VENC Štěpán
2005
2004
Dukla B.
Dukla B.
01:29,08 00:00,00 01:29,0818.32/25,9-
Oddíl