3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod

11.05.2019   USD Troja
ředitel: Miloslav Říha   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. VOJTOVÁ Veronika, 1990, USK Pha VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha100.11 0 100.46 0 100.46 75
2. KUDĚJOVÁ Kateřina, 1990, USK Pha KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha101.10 0 100.62 0 100.620.16/0,268
3. GALUŠKOVÁ Karolína, 1995, USK Pha GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 USK Pha99.48 0 99.46 4 103.463.00/3,062
4.1/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Dukla B.105.20 2 100.45 4 104.453.99/4,057
5.1/DSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec109.53 4 103.25 2 105.254.79/4,853
6. VALÍKOVÁ Barbora 1994 MT Dukla B.103.39 0 101.43 4 105.434.97/4,949
7.2/U23HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha100.60 4 101.63 4 105.635.17/5,146
8.2/DSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice103.24 4 102.05 4 106.055.59/5,643
9.3/DSBEKOVÁ Kateřina 2002 1 Dukla B.108.29 0 109.90 2 111.9011.44/11,440
10.4/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno108.59 4 108.50 156 264.50164.04/163,337
11.5/DSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy109.55 4 106.62 0 106.626.16/6,135
12.1/VHILGERTOVÁ Štěpánka 1968 1 Dukla B.114.24 60 106.74 2 108.748.28/8,233
13.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc110.13 6 109.89 0 109.899.43/9,431
14.3/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.118.20 2 110.69 2 112.6912.23/12,229
15.4/U23VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn120.85 54 112.80 2 114.8014.34/14,327
16.5/U23DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha109.85 6 103.70 108 115.8515.39/15,325
17. COLLIN Georgina   9 UK FTVS109.18 8 113.88 12 117.1816.72/16,60
18.6/DSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.117.69 0 118.96 4 117.6917.23/17,223
19.2/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc120.26 8 118.31 0 118.3117.85/17,821
20.6/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha116.87 4 102.70 52 120.8720.41/20,319
21.1/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB118.68 6 130.83 4 124.6824.22/24,117
22.7/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy126.45 4 119.41 6 125.4124.95/24,815
23.3/DMBERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha126.25 0 120.94 52 126.2525.79/25,714
24.7/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor127.44 8 127.33 2 129.3328.87/28,713
25.8/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno126.95 4 136.44 0 130.9530.49/30,412
26.4/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava128.57 8 128.95 6 134.9534.49/34,311
27.8/DSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky135.50 6 132.42 4 136.4235.96/35,810
28.5/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha141.45 12 138.89 58 153.4552.99/52,79
29.2/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc154.24 12 144.14 104 166.2465.78/65,58
30.9/DSCAPALINI Nicola 2002 2+ Dukla B.136.07 104 181.74 10 191.7491.28/90,97
31. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor184.46 58 151.41 108 242.46142.00/141,36
2,50,

Počty penalizací na jednotlivých brankách

br.1.K1W
0/2/50
2.K1W
0/2/50
1.
0/2/50
2.
0/2/50
celk.
0/2/50
129/1/030/0/029/1/030/0/059/1/0
230/0/028/2/030/0/028/2/058/2/0
323/7/024/6/023/7/024/6/047/13/0
421/9/022/7/121/9/022/7/143/16/1
530/0/027/3/030/0/027/3/057/3/0
626/3/127/3/026/3/127/3/053/6/1
726/4/026/4/026/4/026/4/052/8/0
830/0/029/1/030/0/029/1/059/1/0
927/3/027/2/127/3/027/2/154/5/1
1027/3/027/3/027/3/027/3/054/6/0
1130/0/030/0/030/0/030/0/060/0/0
1229/1/030/0/029/1/030/0/059/1/0
1325/5/028/1/125/5/028/1/153/6/1
1430/0/029/1/030/0/029/1/059/1/0
1530/0/029/1/030/0/029/1/059/1/0
1627/3/027/3/027/3/027/3/054/6/0
1725/3/226/1/325/3/226/1/351/4/5
1829/1/029/1/029/1/029/1/058/2/0
1926/4/027/2/126/4/027/2/153/6/1
2028/2/028/1/128/2/028/1/156/3/1
2130/0/030/0/030/0/030/0/060/0/0
2224/6/028/2/024/6/028/2/052/8/0
2320/9/121/6/320/9/121/6/341/15/4
2426/3/127/2/126/3/127/2/153/5/2
2530/0/030/0/030/0/030/0/060/0/0
Oddíl