Podzimní sjezd na Lužnici

19.10.2019   Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VSLANINA Vladimír 1969 2 L.Žatec20:23,90 17
2.1/U23JELÍNEK Filip 1996 Boh.Pha20:39,3015.40/1,39
3.1/DMVANĚK Matěj 2004 VS Tábor20:45,5021.60/1,85
4.2/VMORNŠTEJN Roman 1969 3 Boh.Pha22:11,80107.90/8,84
5.2/U23HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor22:24,50120.60/9,93
6.3/VŠIMÁNEK Robert 1973 Jihlava22:25,90122.00/10,02
7.2/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 1 Č.Kruml.22:30,40126.50/10,31
8.3/DMONDŘICH Adam 2004 Č.Kruml.22:40,80136.90/11,20
9. BLANÁŘ Jindřich 1993 Kroměříž22:46,30142.40/11,60
10.1/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav23:45,80201.90/16,50

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav19:32,40 34
2.1/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor20:51,0078.60/6,726
3.1/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.20:54,0081.60/7,018
4. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor20:59,0086.60/7,414
5.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav21:48,00135.60/11,610
6.2/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav22:06,10153.70/13,16
7.2/ZSŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 Č.Kruml.23:21,70229.30/19,62
8.3/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 Loko Plz23:41,90249.50/21,31
9.4/DMPANZEROVÁ Kateřina 2003 Loko Plz24:52,50320.10/27,30
10.1/ZMDRUNECKÁ Nela 2007 Soběslav26:04,90392.50/33,50
  DRUNECKÁ Aneta 2004 SoběslavDNS 0
  HABICHOVÁ POLESNÁ Jitka 1990 3 Loko PlzDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz16:32,50 55
2.1/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav18:20,10107.60/10,851
3.1/VMTREFNÝ Jiří 1982 3 Boh.Pha18:53,80141.30/14,247
4.2/VPAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně19:04,10151.60/15,343
5.1/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor19:06,50154.00/15,539
6.3/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz19:47,40194.90/19,635
7.2/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec19:49,70197.20/19,931
8.1/DSOLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.19:52,30199.80/20,127
9.3/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav20:14,50222.00/22,423
10. ZVOLÁNEK Jan 1995 3 SKVS ČB20:30,00237.50/23,919
11.2/DMKOVAŘÍK Vít 2003 KK Brand20:30,90238.40/24,015
12.3/DMTARABA Matyáš 2004 KK Brand20:46,20253.70/25,614
13.4/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand20:49,70257.20/25,913
14.1/ZMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz21:27,10294.60/29,712
15.2/DSKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.21:39,70307.20/31,011
16.1/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.21:39,90307.40/31,010
17.2/ZMKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.21:42,80310.30/31,39
18.3/ZMUHLÍK Jan 2008 3 Bechyně21:48,70316.20/31,98
19.4/ZSKREMLA Jakub 2006 3 Soběslav22:08,70336.20/33,97
20.4/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 KK Brand22:17,80345.30/34,86
21.2/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.22:28,40355.90/35,95
22.4/ZMGROSSMANN Lukáš 2008 3 Loko Plz22:47,40374.90/37,84
23.3/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha22:48,00375.50/37,83
24.5/ZSPECH Antonín 2006 Soběslav23:20,50408.00/41,12
25.5/ZMTREFNÝ Vojtěch 2007 Boh.Pha23:25,70413.20/41,61
26.1/U23ZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně23:25,90413.40/41,70
27.3/DSHORAL Vojtěch 2002 Jablonec23:27,70415.20/41,80
28.6/ZMPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.24:06,70454.20/45,80
29.6/ZSKOT Michal 2006 Boh.Pha24:43,70491.20/49,50
30.7/ZMPLUTA Adam 2008 Boh.Pha26:10,50578.00/58,20

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. SLANINA Vladimír
SVOBODA Martin
1969
2005
1 L.Žatec
L.Žatec
21:13,30 28
2. JELÍNEK Filip
BENHÁK Jiří
1996
1956
MT Boh.Pha
Jablonec
21:30,2016.90/1,320
3.1/VPAZOUREK Jan
MORNŠTEJN Roman
1973
1969
1 Bechyně
Boh.Pha
21:48,4035.10/2,812
4.1/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza
ONDŘICH Adam
2003
2004
Č.Kruml.
Č.Kruml.
21:55,8042.50/3,34
5. ŠIMÁNEK Robert
BLANÁŘ Jindřich
1973
1993
Jihlava
Kroměříž
22:05,0051.70/4,13
6.1/VSDOLEŽAL Vilém
KRECHLER Miroslav
1951
1952
3 Jihlava
Jihlava
22:09,4056.10/4,42
7. HABICH Karel
KUBÁT Zdeněk
1994
1991
VS Tábor
Klatovy
22:32,9079.60/6,31
8.2/DMBOČÁNKOVÁ Jana
KOLIHOVÁ Hana
2003
2003
Soběslav
Soběslav
22:36,5083.20/6,50
9.1/DSKLEINOVÁ Štěpánka
OLŠÁK Matyáš
2005
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
22:53,30100.00/7,90
10.1/ZSKREMLA Jakub
MÍKA Hynek
2006
2006
Soběslav
Soběslav
23:13,40120.10/9,40
Oddíl

Historie procházení