51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje

19.09.2020   Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz.
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23VAŇKOVÁ Klára, 2001, VS Tábor VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor100.83 4 95.44 0 95.444 91
2.1/DMŠVEHLOVÁ Kateřina, 2005, SKVS ČB ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB100.78 4 98.59 0 98.5893.15/3,387
3.1/ZSTŮMOVÁ Veronika, 2006, Hubertus TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus101.07 6 99.82 0 99.8194.38/4,683
4.1/VMKAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK99.40 2 99.88 0 99.8834.44/4,779
5.1/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2+ Kralupy118.57 2 101.28 2 103.287.84/8,275
6.2/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn102.81 4 103.68 2 105.67510.24/10,771
7.2/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn100.28 6 104.76 2 106.27710.84/11,467
8.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV108.55 2 105.31 2 107.31211.87/12,463
9.1/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 2 VS Tábor117.04 2 112.52 2 114.52119.08/20,059
10.2/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVS ČB112.70 2 116.73 0 114.70119.26/20,255
11.3/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 2 Kralupy115.08 4 114.73 0 114.72819.29/20,251
12.3/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor109.46 6 111.08 4 115.08119.64/20,647
13.4/DMTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy116.28 2 113.41 2 115.41419.97/20,943
14.4/ZSSAKALOVÁ Markéta 2007 3+ Kralupy118.66 0 121.72 6 118.66123.22/24,339
15.2/U23STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec118.07 6 116.76 2 118.75823.32/24,435
16.5/ZSSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy134.05 6 114.30 6 120.29824.86/26,031
17.2/DSMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz131.61 6 119.55 2 121.54626.11/27,430
18.5/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz134.48 4 122.40 2 124.4028.96/30,329
19. FOREJTOVÁ Andrea 1988 3+ Č.Kruml.122.80 4 118.53 6 124.53329.09/30,528
20.6/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha119.83 6 124.54 6 125.83330.39/31,827
21.3/VMČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň125.82 6 124.05 4 128.04632.61/34,226
22.6/DMBURGEROVÁ Ester 2004 3 Frol132.53 0 125.35 4 129.35133.91/35,525
23.1/VPODZIMKOVÁ Markéta 1974 3+ Klášter.133.66 8 128.02 4 132.02136.58/38,324
24.7/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor126.20 6 139.98 6 132.19836.76/38,523
25.3/ZMŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3 SKVS ČB134.63 4 124.28 10 134.27838.84/40,722
26. MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja134.55 4 133.61 2 135.60640.17/42,121
27.3/DSNOVÁKOVÁ Karolína 2002 3 L.Žatec137.70 8 134.80 2 136.80441.36/43,320
28.2/VŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3+ Rakovník139.44 6 131.01 6 137.01441.57/43,619
29.7/DMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice154.25 54 135.89 2 137.89142.45/44,518
30.3/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.129.91 8 134.32 6 137.91242.47/44,517
31.8/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz139.45 10 132.32 8 140.31544.88/47,016
32.4/ZMPETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec136.42 56 138.40 8 146.39750.96/53,415
33.8/ZSKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak154.63 8 140.49 8 148.48853.05/55,614
34.5/ZMLEPÍKOVÁ Barbora 2008 3 Hubertus159.46 2 147.89 4 151.88556.45/59,113
35. HOCHHEIM Kristýna   3 Boh.Pha205.92 10 156.02 0 156.01860.58/63,512
36.6/ZMPODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha153.60 6 158.57 4 159.60164.16/67,211
37.4/U23BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz152.54 8 161.84 8 160.5465.10/68,210
38.7/ZMHRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy161.43 4 161.35 6 165.43469.99/73,39
39.3/VNOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor173.10 52 165.41 2 167.40771.97/75,48
40.1/VSKUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy192.16 6 175.18 4 179.18483.74/87,77
41.4/DSSMETANOVÁ Anna 2002 3 VS Tábor146.10 54 189.80 4 193.79898.36/103,16
42.8/ZMMRÁZOVÁ Ema   Boh.Pha186.94 8 186.47 54 194.93999.50/104,35
43.9/ZMHOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň150.84 54 142.53 56 198.526103.09/108,04
44.5/U23PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník163.42 50 147.36 58 205.359109.92/115,23
45.4/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník179.78 56 168.71 54 222.708127.27/133,42
46.9/ZSPETRILÁKOVÁ Anastázie 2007 Klášter.235.47 54 245.65 12 257.649162.21/170,01
47.10/ZSSYNKOVÁ Valentýna 2007 3 L.Žatec218.16 462 260.72 368 628.715533.28/558,80
  DOLEŽALOVÁ Julia   Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETRILÁKOVÁ Markéta 2009 3 Klášter.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JINDRÁKOVÁ Eliška 2007 3 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PANZEROVÁ Kateřina 2003 3 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LEPÍKOVÁ Markéta 1979 3+ Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl