51. ročník Slalomu o štít města Tábora

20.09.2020   Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz.
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMŠVEHLOVÁ Kateřina, 2005, SKVS ČB ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB89.78 0 91.78 6 89.781 94
2.1/U23VAŇKOVÁ Klára, 2001, VS Tábor VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor90.75 0 91.89 8 90.7490.97/1,190
3.1/ZSHOJDOVÁ Markéta, 2007, Horš.Týn HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn92.64 0 93.48 4 92.642.86/3,286
4.2/ZSTŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus93.60 2 93.81 0 93.8134.03/4,582
5.1/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2+ Kralupy95.62 0 93.36 52 95.6195.84/6,578
6.1/VMKAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK95.74 0 94.46 2 95.7365.96/6,674
7.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV103.30 2 104.02 4 105.30415.52/17,370
8.2/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn110.63 6 101.32 4 105.32115.54/17,366
9.3/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 2 Kralupy113.98 4 105.45 0 105.45115.67/17,562
10. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor101.50 4 110.46 8 105.49515.72/17,558
11. FOREJTOVÁ Andrea 1988 3+ Č.Kruml.106.65 0 103.77 8 106.65216.87/18,854
12.1/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVS ČB102.04 6 102.65 10 108.03818.26/20,350
13.2/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 2 VS Tábor104.31 4 107.19 6 108.31318.53/20,646
14.3/DMTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy105.95 6 106.90 2 108.90219.12/21,342
15.4/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor97.21 12 104.45 6 109.2119.43/21,638
16.4/ZSSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy108.07 4 114.56 52 112.0722.29/24,834
17.2/U23STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec123.35 10 108.16 4 112.15622.38/24,930
18.5/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz113.71 8 107.09 8 115.08725.31/28,229
19.5/ZSSAKALOVÁ Markéta 2007 3+ Kralupy107.16 8 112.97 8 115.16325.38/28,328
20.1/VPODZIMKOVÁ Markéta 1974 3+ Klášter.115.38 6 109.84 6 115.83826.06/29,027
21.2/DSMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz111.94 4 117.19 6 115.94326.16/29,126
22.6/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha134.01 8 112.68 6 118.68328.90/32,225
23.6/DMBURGEROVÁ Ester 2004 3 Frol111.89 8 153.72 6 119.88830.11/33,524
24.3/VMČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň118.63 8 117.72 4 121.72431.94/35,623
25.3/ZMPETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec119.46 10 115.11 8 123.11233.33/37,122
26. MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja125.03 4 121.52 2 123.5233.74/37,621
27.7/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz116.28 8 133.07 56 124.27934.50/38,420
28.8/DMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice184.31 4 119.07 6 125.06635.29/39,319
29.7/ZSKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak138.58 16 122.86 4 126.86137.08/41,318
30.8/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor119.75 8 109.27 58 127.75337.97/42,317
31.3/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.118.09 10 118.67 10 128.08538.31/42,716
32.4/U23BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz123.81 6 157.33 6 129.81340.03/44,615
33.4/ZMPODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha157.08 10 129.05 2 131.05141.27/46,014
34.5/ZMLEPÍKOVÁ Barbora 2008 3 Hubertus131.34 8 129.54 2 131.5441.76/46,513
35. HOCHHEIM Kristýna   3 Boh.Pha135.34 8 125.98 8 133.98144.20/49,212
36.6/ZMŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3 SKVS ČB123.04 14 124.37 14 137.04147.26/52,611
37.3/DSSMETANOVÁ Anna 2002 3 VS Tábor136.26 106 134.06 4 138.0648.28/53,810
38.5/U23PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník146.65 6 122.84 20 142.83653.06/59,19
39.4/DSNOVÁKOVÁ Karolína 2002 3 L.Žatec135.60 10 132.47 54 145.60255.82/62,28
40.5/DSPANZEROVÁ Kateřina 2003 3 Loko Plz161.24 68 144.55 10 154.54664.77/72,17
41.2/VŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3+ Rakovník134.06 52 146.58 8 154.58364.80/72,26
42.3/VNOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor151.77 4 147.17 54 155.76565.99/73,55
43.7/ZMHOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň194.61 62 146.73 12 158.72568.95/76,84
44.8/ZMMRÁZOVÁ Ema   Boh.Pha152.00 14 192.90 12 165.99776.22/84,93
45.9/ZMHRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy170.29 60 178.88 8 186.87897.10/108,22
46.9/ZSPETRILÁKOVÁ Anastázie 2007 Klášter.198.81 14 212.11 18 212.807123.03/137,01
47.10/ZSSYNKOVÁ Valentýna 2007 3 L.Žatec249.64 512 1.00 999 761.642671.86/748,30
  DOLEŽALOVÁ Julia   Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETRILÁKOVÁ Markéta 2009 3 Klášter.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JINDRÁKOVÁ Eliška 2007 3 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LEPÍKOVÁ Markéta 1979 3+ Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl