51. ročník Slalomu o štít města Tábora

20.09.2020   Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz.
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice80.84 2 81.05 0 81.053
2K1M/2NOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB84.01 0 82.74 0 82.741
3K1M/3NOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor85.64 2 83.35 0 83.352
4C1M/1ŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB84.94 0 84.25 0 84.249
5K1M/4HAVRÁNEK Jakub 2002 2 Roudnice85.05 0 87.73 6 85.045
6K1M/5RUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.87.19 2 85.13 0 85.132
7K1M/6MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB85.44 0 86.31 0 85.443
8K1M/7PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB89.43 52 83.85 2 85.852
9K1M/8VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor84.02 2 85.92 0 85.921
10K1M/9CARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha87.27 0 87.07 0 87.068
11K1M/10GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice87.27 0 85.46 2 87.266
12K1M/11KOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB89.06 2 87.62 0 87.618
13K1M/12BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB89.03 4 88.13 0 88.134
14K1M/13KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor88.55 0 89.50 0 88.551
15K1M/14ŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice88.14 54 89.02 0 89.022
16K1W/1ŠVEHLOVÁ Kateřina, 2005, SKVS ČB ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB89.78 0 91.78 6 89.781
17C1M/2ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB90.54 4 88.44 2 90.442
18K1W/2VAŇKOVÁ Klára, 2001, VS Tábor VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor90.75 0 91.89 8 90.749
19K1M/15PANZER Martin 2007 2 Loko Plz91.20 0 93.55 8 91.197
20K1M/16TAIŠL Filip 1976 2 Sušice91.77 0 90.36 2 91.77
21K1W/3HOJDOVÁ Markéta, 2007, Horš.Týn HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn92.64 0 93.48 4 92.64
22K1M/17MÍKA Hynek 2006 2 Soběslav98.85 4 92.81 0 92.809
23K1W/4TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus93.60 2 93.81 0 93.813
24K1M/18STRASSER Marek 2004 2 L.Žatec93.21 50 93.86 0 93.862
25C1M/3TOMEK Lukáš 1987 2 USK Pha92.11 2 90.00 4 94.002
26K1M/19MAREK Kryštof 2006 2 Roudnice92.17 2 101.64 54 94.171
27K1M/20FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.91.09 4 90.83 4 94.83
28K1M/21DRUSKA Vojta 2006 2 SKVS ČB92.85 2 92.96 2 94.849
29K1M/22ŠVEJD Jan 2004 2 Sušice94.42 4 95.34 0 95.337
30C1M/4WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB93.42 2 94.79 8 95.42
31K1M/23SEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice96.11 0 93.61 2 95.611
32K1W/5MACHUTOVÁ Iva 2003 2+ Kralupy95.62 0 93.36 52 95.619
33K1W/6KAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK95.74 0 94.46 2 95.736
34K1M/24FRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice96.25 0 95.95 0 95.953
35C1M/5VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor93.82 8 94.45 2 96.449
36C1M/6KVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV97.17 2 94.78 2 96.775
37K1M/25MARTIN Václav   2 Boh.Pha97.76 0 96.81 0 96.81
38C1M/7RUBÍN Daniel 1975 3 Dukla B.95.15 2 95.12 4 97.146
39K1M/26HRON Robin 1979 2 Kralupy99.85 0 95.83 2 97.834
40K1M/27PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice97.74 2 93.93 4 97.934
41C1M/8KUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn96.62 2 97.33 8 98.621
42C1M/9HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor107.82 4 98.69 0 98.69
43K1M/28PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz99.58 6 95.40 4 99.403
44C1M/10VÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor100.17 6 95.48 4 99.478
45K1M/29VÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor99.27 54 97.55 2 99.549
46C1M/11KREJČÍ Karel 1972 2 SKVS ČB98.28 4 95.64 4 99.64
47C1M/12INDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK103.80 6 100.06 0 100.059
48K1M/30ŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak120.23 4 98.63 2 100.626
49K1M/31HORÁK David 1976 2 Frol99.34 2 100.67 0 100.665
50K1M/32KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec101.66 56 98.96 2 100.961
51K1M/33PELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha116.19 56 96.98 4 100.983
52K1M/34PRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor96.18 56 97.77 4 101.774
53K1M/35UHLÍK Jan 2008 3+ Bechyně102.47 0 102.09 0 102.091
54K1M/36HADRABA Martin 2005 3+ Frol98.32 4 108.65 58 102.316
55C1W/1HOJDOVÁ Eliška, 2005, Horš.Týn HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn98.32 4 99.60 54 102.323
56K1M/37KÁRNÍK Tadeáš 2006 2 USK Pha105.61 106 102.47 0 102.468
57K1M/38ŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak101.70 2 101.61 2 103.612
58C1M/13PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB101.04 6 97.90 6 103.90
59C1M/14BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB107.53 4 104.06 0 104.059
60K1M/39KVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV104.15 0 103.06 2 104.154
61K1M/40JINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha100.29 4 100.18 4 104.179
62K1M/41BERÁNEK Tomáš 2006 3+ Třebech.106.13 6 102.22 2 104.219
63K1M/42VRÁNEK Jan 2004 2 Blovice105.01 6 100.53 4 104.526
64K1M/43PROCHÁZKA Miloš 1954 3+ Hubertus100.64 4 103.68 4 104.637
65K1M/44KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.98.83 6 105.61 4 104.825
66K1W/7KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV103.30 2 104.02 4 105.304
67K1W/8HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn110.63 6 101.32 4 105.321
68K1W/9HORÁKOVÁ Julie 2006 2 Kralupy113.98 4 105.45 0 105.451
69K1W/10POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor101.50 4 110.46 8 105.495
70C1M/15VÁCHA Viktor 1985 3+ Rakovník105.91 0 106.31 0 105.912
71C1W/2MOTLOVÁ Andrea 2006 2 KVS HK102.13 4 100.57 6 106.129
72K1M/45HANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz106.24 0 105.32 6 106.238
73K1M/46SLADOVNÍK Jakub 2006 3+ Soběslav100.43 6 100.93 6 106.433
74K1M/47OLŠÁK Matyáš 2001 3+ Č.Kruml.103.39 4 102.51 4 106.51
75K1W/11FOREJTOVÁ Andrea 1988 3+ Č.Kruml.106.65 0 103.77 8 106.652
76K1M/48NOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor105.29 2 98.10 12 107.286
77C1M/16SLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol99.39 8 102.41 8 107.394
78C1M/17BOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3+ Trutnov105.73 2 108.04 52 107.732
79K1W/12ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVS ČB102.04 6 102.65 10 108.038
80K1W/13RIANTOVÁ Anežka 2008 2 VS Tábor104.31 4 107.19 6 108.313
81K1M/49NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor102.58 6 117.69 4 108.584
82K1W/14TKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy105.95 6 106.90 2 108.902
83K1W/15ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor97.21 12 104.45 6 109.21
84K1M/50KLOBOUČNÍK Tomáš 1965 3 VS Tábor105.29 4 108.89 4 109.294
85K1M/51KOŘÍNEK Martin 1977 2 Jablonec109.58 0 109.67 0 109.582
86C1M/18PYTELKA Ján   9 EU105.61 4 102.83 8 109.607
87K1M/52LEGUTKO Josef 2006 3+ L.Žatec105.74 4 109.10 4 109.737
88K1M/53VOLF Matěj 2003 3+ VS Tábor108.18 4 103.76 6 109.764
89K1M/54CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol107.22 4 102.18 8 110.18
90C1M/19PRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor113.64 0 104.22 6 110.223
91C1W/3HOJDOVÁ Markéta, 2007, Horš.Týn HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn108.23 2 106.24 62 110.227
92C1M/20FRÖHLICH Jáchym 2007 3 Roudnice111.25 6 106.65 4 110.653
93C1W/4VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor110.94 0 108.64 4 110.942
94K1M/55PALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.107.91 4 107.49 4 111.486
95C1M/21PRÜHER Vojtěch 2006 2 SKVS ČB108.68 10 99.51 12 111.51
96K1M/56SYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec108.50 4 107.52 4 111.518
97C1W/5ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK111.85 0 107.59 6 111.849
98K1M/57NOVÁK Martin 1991 Č.Kruml.105.86 6 104.41 10 111.864
99C1W/6ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB108.43 4 105.98 6 111.983
100C1M/22HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor117.86 4 108.06 4 112.064
101K1W/16SAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy108.07 4 114.56 52 112.07
102K1W/17STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec123.35 10 108.16 4 112.156
103K1M/58PELIKÁN Martin 2009 3 Boh.Pha108.56 4 106.27 6 112.268
104PWK/1CARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha124.08 8 108.62 4 112.62
105C1M/23KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor108.63 4 109.24 10 112.63
106C1M/24SEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice116.54 6 100.70 12 112.70
107C1M/25KUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor108.77 4 126.48 4 112.772
108C1W/7MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy124.11 4 110.82 2 112.819
109K1M/59ŘEŽÁBEK Dominik 2009 3 USK Pha110.42 4 108.87 4 112.866
110C1M/26PANZER Martin 2007 3+ Loko Plz107.18 6 112.76 2 113.175
111K1M/60ZIMMER Dominik   9 EU127.00 8 111.46 2 113.46
112K1M/61ČAPEK Vojtěch 2002 3+ VS Tábor110.03 8 105.48 8 113.477
113K1M/62MARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha114.51 6 111.66 2 113.661
114C1M/27PECHLÁT Hynek 1971 3+ Sušice109.66 4 108.78 6 113.657
115C1W/8ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor108.36 8 110.12 4 114.124
116C2M/1JINDRÁK Petr
BOČEK Zdeněk, 1975, SKVS ČB BOČEK Zdeněk
1969
1975
2 Tech.Pha
SKVS ČB
123.74 2 113.02 2 115.022
117K1W/18ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz113.71 8 107.09 8 115.087
118C1W/9KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV110.13 54 115.11 0 115.112
119K1W/19SAKALOVÁ Markéta 2007 3+ Kralupy107.16 8 112.97 8 115.163
120C1M/28MAREK Kryštof 2006 Roudnice121.40 12 105.29 10 115.294
121C2M/2PRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
110.09 10 103.44 12 115.441
122K1M/63TESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz123.37 6 107.54 8 115.541
123C2X/1JINDRÁK Petr
KAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK KAŠPAROVÁ Anna
1969
1985
2 Tech.Pha
Sláv.HK
107.64 8 111.76 8 115.644
124K1W/20PODZIMKOVÁ Markéta 1974 3+ Klášter.115.38 6 109.84 6 115.838
125K1W/21MÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz111.94 4 117.19 6 115.943
126K1M/64FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy119.57 2 116.23 0 116.227
127K1M/65LEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus118.35 2 114.35 2 116.353
128PWK/2SEMERÁD Vít 2010 Roudnice112.41 4 114.49 8 116.409
129C2M/3HAVRÁNEK Jakub
SEMERÁD Adam
2002
2004
3 Roudnice
Roudnice
111.06 8 108.59 8 116.592
130K1M/66KRÁL Tomáš 1979 3 USK Pha117.47 4 109.07 8 117.067
131C2M/4KUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
2 Horš.Týn
Horš.Týn
113.21 4 113.66 6 117.207
132C1W/10ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3+ KVS HK140.04 8 113.32 4 117.322
133K1M/67DVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha109.84 58 109.45 8 117.445
134K1M/68KRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha127.76 4 113.56 4 117.564
135C2X/2VANĚK Matěj, 2004, VS Tábor VANĚK Matěj
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
2004
2004
3 VS Tábor
VS Tábor
113.61 4 113.78 8 117.61
136C1M/29KOTEK Miloš 1974 VS Tábor119.24 2 113.82 4 117.823
137K1M/69DI STEFAN Marco   9 EU136.91 104 109.99 8 117.99
138K1M/70ŠUTTA Jan 2008 3 Č.Kruml.106.10 12 111.74 14 118.095
139K1M/71ŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník121.50 2 114.24 4 118.239
140C2X/3RIANTOVÁ Anežka
NOVÁK Václav
2008
2005
2 VS Tábor
VS Tábor
129.31 8 110.25 8 118.254
141C2M/5HOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
116.40 2 117.89 2 118.399
142K1W/22MILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha134.01 8 112.68 6 118.683
143C1M/30HANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz112.94 14 110.92 8 118.918
144C2M/6RUBÍN Daniel
MARTIN Václav
1975 2 Dukla B.
Boh.Pha
4.00 999 112.99 6 118.99
145C1W/11ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3+ SKVS ČB113.19 6 115.92 4 119.192
146K1M/72PECHLÁT Adam 2007 3 Sušice117.33 2 125.02 10 119.331
147C1M/31ŘEŽÁBEK Dominik 2009 3 USK Pha139.13 8 113.33 6 119.332
148K1M/73PETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec128.66 8 109.75 10 119.747
149K1W/23BURGEROVÁ Ester 2004 3 Frol111.89 8 153.72 6 119.888
150C1M/32MACHUTA Zdeněk 1964 3+ Kralupy117.38 4 116.07 4 120.066
151K1M/74HRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy110.45 10 107.09 16 120.45
152C1M/33KVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV114.72 8 114.50 6 120.504
153K1M/75TÁBORSKÝ Pavel 1972 3+ Horš.Týn130.41 4 116.62 4 120.619
154K1M/76HRŇÁK Matouš 2009 3 Kralupy127.07 12 116.76 4 120.762
155K1M/77KVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn122.53 12 115.39 6 121.386
156K1W/24ČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň118.63 8 117.72 4 121.724
157K1M/78VELENOVSKÝ Jiří 1978 3+ VS Tábor118.07 4 127.52 258 122.068
158C1M/34KEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav130.47 4 112.39 10 122.39
159K1M/79PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník127.99 8 118.40 4 122.404
160C1M/35ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov139.94 2 118.43 4 122.427
161C2M/7PÍPAL Zbyněk
KOMÁREK Jakub
2003
2005
SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 114.71 8 122.709
162K1W/25PETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec119.46 10 115.11 8 123.112
163K1W/26MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja125.03 4 121.52 2 123.52
164C1M/36UHLÍK Jan 2008 3 Bechyně119.81 4 120.83 4 123.811
165K1M/80PODZIMEK Jan 2004 3 Klášter.117.85 6 119.04 8 123.849
166PWK/3RIANT Antonín 2010 VS Tábor139.13 8 117.95 6 123.953
167K1M/81KOT Michal 2006 3 Boh.Pha120.93 8 114.10 10 124.103
168K1W/27SLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz116.28 8 133.07 56 124.279
169K1M/82PODUŠKA Patrik 1976 3 So Trója99.88 56 122.61 2 124.605
170K1W/28PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice184.31 4 119.07 6 125.066
171C2X/4POSPÍŠILOVÁ Jitka
BOČEK Zdeněk
1989
1975
2 VS Tábor
SKVS ČB
121.07 4 129.42 10 125.065
172K1M/83ŠTEMBERA Dominik 2004 3 L.Tábor122.33 8 121.18 4 125.181
173K1M/84STANOVSKÝ Tomáš 1972 3 SKVS ČB132.28 62 121.68 4 125.676
174C1M/37HARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn124.76 2 97.65 54 126.763
175K1W/29KYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak138.58 16 122.86 4 126.861
176K1M/85HILAR Mikoláš 2009 3 USK Pha121.44 6 125.05 2 127.054
177C2X/5MOTLOVÁ Andrea
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
2006
2006
2 KVS HK
KVS HK
123.69 66 117.17 10 127.168
178C1M/38DVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha123.42 4 148.89 4 127.422
179K1M/86KRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz112.88 60 123.50 4 127.496
180K1W/30RIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor119.75 8 109.27 58 127.753
181C1M/39PALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.141.15 4 121.79 6 127.785
182C1W/12HORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy132.78 4 119.80 8 127.798
183C1W/13PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.123.84 4 120.52 8 127.838
184K1W/31PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.118.09 10 118.67 10 128.085
185C2X/6PODZIMKOVÁ Markéta
PECHLÁT Hynek
1974
1971
2 Klášter.
Sušice
122.36 6 123.88 16 128.355
186PWK/4PINKAVA Jonáš 2011 USK Pha134.54 10 122.40 6 128.397
187K1M/87ŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak99.39 58 112.57 16 128.565
188C1M/40KVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn123.08 6 140.03 6 129.081
189PWK/5DOLEŽAL Vít 2011 Kralupy123.15 6 125.43 10 129.147
190C1M/41KROFTA Zdeněk 1959 3+ VS Tábor121.21 8 125.38 6 129.21
191K1W/32BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz123.81 6 157.33 6 129.813
192K1M/88VONDRA Václav 1957 3+ Ot.Strak128.07 2 120.15 52 130.072
193C2M/8PANZER Martin
HANZEL Jáchym
2007
2008
3 Loko Plz
Loko Plz
120.07 10 130.78 10 130.071
194C1W/14TKADLECOVÁ Kateřina 2005 Kralupy125.27 12 128.26 2 130.263
195K1M/89PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník126.45 4 127.26 6 130.452
196K1W/33PODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha157.08 10 129.05 2 131.051
197C1W/15POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor127.09 4 4.00 999 131.088
198C1W/16MILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha127.41 4 130.98 8 131.409
199PWK/6KVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV136.77 2 131.53 0 131.527
200K1W/34LEPÍKOVÁ Barbora 2008 3 Hubertus131.34 8 129.54 2 131.54
201C2M/9ŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
130.12 2 139.73 56 132.119
202K1M/90DODAL Jan   3 Boh.Pha123.86 58 128.83 4 132.828
203K1M/91KOČIČKA Patrik 2007 3 VS Tábor125.27 8 127.50 60 133.272
204K1M/92MARTIN Václav   3 Boh.Pha159.32 8 129.32 4 133.321
205PWK/7PODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha125.34 8 129.80 8 133.335
206C2X/7PRÜHER Vojtěch
ŠVEHLOVÁ Rozárie
2006
2008
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 125.47 8 133.468
207K1W/35HOCHHEIM Kristýna   3 Boh.Pha135.34 8 125.98 8 133.981
208C2X/8MACHUTOVÁ Iva
MACHUTA Zdeněk
2003
1964
2 Kralupy
Kralupy
132.09 6 126.11 8 134.111
209K1M/93VELENOVSKÝ Vojta 2008 3 VS Tábor133.86 8 132.48 2 134.476
210PWK/8KOVÁRNÍK Matěj 2010 Kralupy136.81 16 128.50 6 134.501
211K1M/94KOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB128.62 6 157.47 6 134.617
212C1M/42ČAPEK Vojtěch 2002 3 VS Tábor130.87 4 126.69 10 134.869
213K1M/95PÁCA Jan 2009 3 Kralupy127.34 12 125.06 10 135.061
214PWK/9BOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov121.47 14 154.42 12 135.465
215C2M/10MAREK Kryštof
SEMERÁD Jakub
2006
2006
3 Roudnice
Roudnice
127.59 8 127.18 12 135.592
216K1M/96PLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB130.22 6 141.76 8 136.223
217K1W/36ŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3 SKVS ČB123.04 14 124.37 14 137.041
218K1W/37SMETANOVÁ Anna 2002 3 VS Tábor136.26 106 134.06 4 138.06
219K1M/97PÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.132.10 6 136.40 6 138.099
220C2X/9HOJDOVÁ Markéta
KOPEČEK Michal
2007
2007
2 Horš.Týn
VS Tábor
122.48 16 124.88 108 138.483
221C2M/11NOVÁK Matouš
NOVÁK Václav
2006
2005
2 VS Tábor
VS Tábor
135.22 4 134.44 10 139.215
222C1M/43ŠUTTA Jan 2008 Č.Kruml.134.71 8 134.89 6 140.887
223C1M/44PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník136.95 4 138.72 4 140.952
224K1M/98SLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz165.80 12 135.81 6 141.813
225K1M/99MATĚJKA Jaroslav 1993 Ot.Strak130.13 12 147.48 8 142.129
226K1M/100CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol117.48 58 132.67 10 142.667
227K1W/38PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník146.65 6 122.84 20 142.836
228C1M/45PECHLÁT Adam 2007 3 Sušice158.68 8 128.17 16 144.166
229C1W/17SAKALOVÁ Magdaléna 2007 Kralupy149.27 0 140.49 4 144.486
230K1M/101NOVÁK Dalibor 2009 3 VS Tábor136.91 8 146.88 10 144.91
231K1W/39NOVÁKOVÁ Karolína 2002 3 L.Žatec135.60 10 132.47 54 145.602
232PWC/1BOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov131.08 16 150.98 58 147.083
233PWK/10HOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň141.40 6 143.51 8 147.401
234PWK/11UHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně143.97 4 135.57 56 147.972
235C1W/18SAKALOVÁ Markéta 2007 Kralupy150.94 4 142.15 6 148.153
236C2M/12DVOŘÁK Vít
KRÁL Ondřej
2009
2008
USK Pha
USK Pha
135.68 14 132.95 16 148.951
237K1M/102VEJVANČICKÝ Pavel 2009 3 Horš.Týn141.80 8 161.73 12 149.795
238PWK/12REZEK Adam   SKVS ČB158.46 10 138.20 12 150.199
239C1W/19RIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor144.29 6 4.00 999 150.292
240C1M/46STOLÍN Antonín 2008 3 Trutnov148.36 10 142.45 8 150.452
241C1M/47NIEDL Robin 2008 Č.Kruml.150.94 54 143.82 8 151.815
242PWC/2KVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV157.42 4 150.83 2 152.829
243K1M/103POKORNÝ Daniel 2009 3 USK Pha128.88 66 136.87 16 152.872
244PWK/13KOLMAN Vít 2010 Boh.Pha201.14 14 145.34 8 153.342
245PWK/14KREJČÍ Matěj   SKVS ČB204.27 58 143.96 10 153.957
246K1W/40PANZEROVÁ Kateřina 2003 3 Loko Plz161.24 68 144.55 10 154.546
247K1W/41ŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3+ Rakovník134.06 52 146.58 8 154.583
248C2X/10RIANTOVÁ Marie
ČAPEK Vojtěch
2006
2002
3 VS Tábor
VS Tábor
146.95 8 175.04 10 154.954
249PWK/15TÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn153.00 8 149.54 6 155.536
250PWK/16MAŤHA Petr 2010 VS Tábor149.58 6 146.35 58 155.575
251K1M/104PRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor149.68 6 165.39 58 155.675
252K1W/42NOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor151.77 4 147.17 54 155.765
253PWK/17ŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha149.84 6 153.90 4 155.836
254PWK/18SEIDL Marek   Boh.Pha150.18 8 152.83 4 156.828
255C2X/11MÁDROVÁ Amálie
ŠAMPALÍKOVÁ Klára
2003
2004
3 Loko Plz
Loko Plz
147.77 60 138.84 18 156.835
256C2M/13UHLÍK Jan
MARTIN Jakub
2008
2009
2 Bechyně
Boh.Pha
157.78 10 141.52 16 157.518
257PWK/19KOVÁČ Tobiáš 2011 Klášter.154.29 4 150.30 54 158.29
258K1W/43HOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň194.61 62 146.73 12 158.725
259PWC/3PINKAVA Jonáš 2011 USK Pha153.28 6 161.86 6 159.28
260K1M/105BARTÁK Josef   SKVS ČB137.62 22 149.36 16 159.624
261C1M/48OLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.155.79 6 125.46 56 161.791
262PWC/4SUCHÝ Zbyšek 2011 USK Pha151.97 10 178.97 10 161.968
263PWK/20INDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK160.28 2 156.28 10 162.284
264PWC/5DOLEŽAL Vít 2011 Kralupy147.73 60 152.05 12 164.047
265C2M/14HRON Robin
FOHL Ondřej
1979
1979
3 Kralupy
Kralupy
149.05 16 146.79 24 165.05
266PWK/21KRÁL Jakub 2010 USK Pha163.23 112 161.05 4 165.046
267K1M/106NOVÁK Jiří 1970 VS Tábor192.38 64 157.86 8 165.862
268K1W/44MRÁZOVÁ Ema   Boh.Pha152.00 14 192.90 12 165.997
269C1M/49MARTIN Jakub 2009 Boh.Pha156.97 10 177.43 2 166.97
270C2X/12SAKALOVÁ Magdaléna
SAKALOVÁ Markéta
2007
2007
3 Kralupy
Kralupy
171.96 18 159.82 8 167.815
271PWK/22VYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy163.61 10 157.21 14 171.214
272K1M/107ČERNOCH Štěpán 2009 Kadaň137.51 68 157.51 16 173.513
273C1M/50KOLMAN Filip   3 SKŽižkov162.90 18 132.63 60 180.898
274PWC/6KREJČÍ Matěj   SKVS ČB178.76 62 175.66 6 181.659
275PWK/23ZACHYSTAL Adam   Boh.Pha228.92 14 165.99 20 185.991
276K1W/45HRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy170.29 60 178.88 8 186.878
277PWK/24HRUBEC Matěj   Boh.Pha167.05 50 182.61 8 190.61
278K1M/108ŠTOCHL Vojtěch   Boh.Pha191.71 176 174.75 18 192.752
279K1M/109ROLINEC František 2008 Klášter.261.31 64 184.37 10 194.366
280PWK/25BARTOŠ Vojtěch 2010 Roudnice180.93 14 195.40 12 194.932
281C2X/13HADRABA Martin
BURGEROVÁ Ester
2005
2004
3 Frol
Frol
158.94 74 174.92 22 196.919
282C2X/14ŠEJVLOVÁ Lenka
HOLÝ Jiří
1973
1957
2 Rakovník
Rakovník
140.61 58 155.66 56 198.611
283C2X/15NOVÁKOVÁ Karolína
STRASSEROVÁ Bára
2002
2001
L.Žatec
L.Žatec
184.84 68 188.81 14 202.808
284K1M/110VOJÁK Jakub 2008 Ot.Strak156.05 66 146.50 58 204.497
285K1M/111NIEDL Robin 2008 Č.Kruml.154.25 52 176.46 58 206.249
286C1M/51VELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor196.47 10 4.00 999 206.467
287PWC/7INDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK200.52 6 201.99 6 206.522
288C2M/15CARDOSELLI Tomáš
PELIKÁN Václav
2005
2005
3 Boh.Pha
Boh.Pha
143.88 64 4.00 999 207.875
289PWK/26HRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy197.45 12 204.68 114 209.453
290PWK/27KLÍMA Mikuláš 2012 L.Žatec208.24 12 196.30 14 210.302
291K1W/46PETRILÁKOVÁ Anastázie 2007 Klášter.198.81 14 212.11 18 212.807
292C1M/52PLOCEK Matyáš Jan 2008 SKVS ČB206.92 18 195.11 60 224.921
293C1W/20SMETANOVÁ Anna 2002 VS Tábor173.84 52 1.00 999 225.844
294PWK/28SKALICKÝ Tomáš 2010 USK Pha163.00 108 168.21 60 228.205
295C2X/16HRONOVÁ Šárka
PÁCA Jan
2009
2009
Kralupy
Kralupy
199.85 66 209.24 22 231.24
296C2X/17HOŘENÍ Hedvika
PECHLÁT Adam
2008
2007
Kadaň
Sušice
179.70 210 169.89 68 237.891
297PWC/8KOLMAN Vít 2010 Boh.Pha187.33 56 221.07 158 243.332
298C1M/53VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor186.89 60 4.00 999 246.889
299PWK/29MACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy183.33 166 190.04 60 250.042
300PWK/30RIANT Josef 2013 VS Tábor255.87 66 1.00 999 321.87
301PWK/31VÁLKOVÁ Tereza 2012 VS Tábor144.77 406 168.01 262 430.01
302K1M/112CMUNT Ondřej 2008 Loko Plz141.26 366 136.49 314 450.486
303PWK/32VEJVANČICKÝ Petr 2013 Horš.Týn132.17 402 137.37 360 497.374
304K1W/47SYNKOVÁ Valentýna 2007 3 L.Žatec249.64 512 1.00 999 761.642
Oddíl