Vysokomýtský slalom

27.06.2020   řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.108.60 0 111.50 0 108.60 21
2.1/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.111.10 0 109.90 2 111.102.50/2,317
3.2/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3+ Vys.Mýto111.90 0 113.10 0 111.903.30/3,016
4.1/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.116.40 2 113.30 2 115.306.70/6,215
5.1/VMPROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 3+ KK Brno121.60 2 122.60 0 122.6014.00/12,914
6.3/DMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno122.10 2 124.80 0 124.1015.50/14,313
7.1/DSVESELÁ Veronika 2002 3 Pardub.131.30 2 127.80 0 127.8019.20/17,712
8.4/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.127.70 6 136.50 4 133.7025.10/23,111
9.2/ZSJINDRÁKOVÁ Eliška 2007 3 Tech.Pha138.90 0 134.60 2 136.6028.00/25,810
10.2/VMMARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov137.20 2 137.60 0 137.6029.00/26,79
11.5/DMJINDRÁKOVÁ Anna 2005 3 Tech.Pha140.50 4 139.80 0 139.8031.20/28,78
12.2/DSŠANDOVÁ Anežka 2003 3 Pardub.141.70 4 139.90 0 139.9031.30/28,87
13.3/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.161.00 56 157.80 0 157.8049.20/45,36
14.3/ZSVAŇKOVÁ Štěpánka 2007 Litovel163.30 2 159.50 0 159.5050.90/46,95
15.1/ZMMARKOVÁ Kristýna 2009 Trutnov167.50 2 163.20 4 167.2058.60/54,04
16.2/ZMVIKOVÁ Anna 2008 Trutnov160.10 8 181.90 4 168.1059.50/54,83
17.4/ZSLEVOVÁ Viktorie 2006 Trutnov180.20 10 164.40 4 168.4059.80/55,12
18.3/ZMSALAJOVÁ Alžběta 2009 Litovel187.20 58 176.20 0 176.2067.60/62,21
19.4/ZMKOPLÍKOVÁ Adéla 2009 Kroměříž175.30 6 181.30 6 181.3072.70/66,90
20.5/ZSHOLUBOVÁ Nela 2007 Vys.Mýto185.90 2 185.30 0 185.3076.70/70,60
21.5/ZMKOPLÍKOVÁ Eliška 2009 Kroměříž204.20 12 205.20 12 216.20107.60/99,10
22.6/ZMZÁLABSKÁ Eliška 2009 Trutnov229.20 18 228.70 12 240.70132.10/121,60
23.6/DMHOVORKOVÁ Martina 2005 Třebech.213.10 62 211.20 64 275.10166.50/153,30
Oddíl

Historie procházení