Vysokomýtský slalom

27.06.2020   řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1LACINA Jakub 2003 2 Semily96.20 0 92.10 4 96.10
2K1M/2SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto98.30 0 98.20 0 98.20
3K1M/3VODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily103.20 0 102.80 6 103.20
4K1M/4PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.111.00 54 103.70 0 103.70
5K1M/5KREJZA Filip 1989 3 Vys.Mýto104.30 2 101.80 2 103.80
6C1M/1TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.104.00 0 103.80 2 104.00
7K1M/6MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.107.00 2 104.20 0 104.20
8K1M/7ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.107.30 2 104.50 0 104.50
9C1M/2ŠILAR Jakub 1987 3+ Vys.Mýto105.10 0 107.40 4 105.10
10K1M/8JIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.102.50 4 103.10 2 105.10
11K1M/8DZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno106.70 0 105.10 0 105.10
12K1M/10ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště103.20 2 104.00 2 105.20
13C1M/3ŠŤASTNÝ Matěj 2005 3+ Pardub.106.20 2 105.80 0 105.80
14K1M/11MAREK Lukáš 1980 2 Trutnov106.20 0 104.80 2 106.20
15C1M/4BEIER Alva 2005 3+ Trutnov106.50 0 107.70 0 106.50
16K1M/12KUBŮ Jiří 1981 Vys.Mýto109.40 2 106.70 0 106.70
17K1M/13NĚMEC Radek 2004 3+ Pardub.111.20 4 106.90 0 106.90
18K1M/14JINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha108.30 2 107.20 0 107.20
19C1M/5ŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.107.30 0 105.50 2 107.30
20K1M/15HYNEK Pavel 2003 2 Semily110.50 0 105.30 2 107.30
21K1M/16SOBOTKA Adam 2005 2 KK Brno107.10 4 107.50 0 107.50
22K1M/16OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.109.20 6 107.50 0 107.50
23K1M/18ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto109.10 0 107.90 0 107.90
24K1M/19SLAVÍK Daniel 2006 3 Semily108.40 4 108.50 0 108.50
25K1W/1ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.108.60 0 111.50 0 108.60
26C1M/6WALTER Jakub 1998 2 Olomouc110.50 4 109.00 0 109.00
27C1M/7VESELÝ Ondřej 2004 3+ Pardub.110.70 0 109.40 0 109.40
28K1M/20HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž111.40 0 110.00 0 110.00
29K1M/21VIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště104.80 6 104.10 6 110.10
30C1M/8LACINA Jakub 2003 3+ Semily110.00 8 108.20 2 110.20
31K1M/22NOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily109.00 2 110.40 0 110.40
32K1W/2BUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.111.10 0 109.90 2 111.10
33K1W/3ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3+ Vys.Mýto111.90 0 113.10 0 111.90
34K1M/23ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto112.10 0 114.60 2 112.10
35C1M/9ŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel110.70 2 113.70 0 112.70
36C1M/10RUFFER Matěj 1999 3+ Pardub.113.80 0 113.90 0 113.80
37C2M/1KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
114.00 0 115.70 0 114.00
38K1M/24BEK Matyáš 2006 3 Týniště117.90 2 114.10 0 114.10
39K1M/24KOBLÍŽEK Daniel 2000 3+ Trutnov110.10 4 108.30 100 114.10
40K1W/4ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.116.40 2 113.30 2 115.30
41K1M/26RUFFER Matěj 1999 3 Pardub.117.40 8 115.40 0 115.40
42K1M/27PELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha111.70 4 113.50 2 115.50
43K1M/27VENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto112.00 6 113.50 2 115.50
44C1M/11KREJZA Filip 1989 3 Vys.Mýto117.40 2 115.60 0 115.60
45K1M/29BERNAT Pavel 2004 3+ KK Brno113.60 2 109.60 6 115.60
46K1M/29STOLÍN Adam 2005 Trutnov112.10 10 113.60 2 115.60
47K1M/31PAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.120.70 0 115.70 0 115.70
48K1M/31KVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto113.70 2 117.00 4 115.70
49K1M/33PRAŽAN Vojtěch 1990 Kotva B.116.18 4 113.60 4 117.60
50C1M/12PAPULA Jan 2005 3 Litovel116.70 4 115.70 2 117.70
51C2M/2ZÁRUBA Martin
OUTRATA Jindřich
1974
1970
2 Dv.Král.
Pardub.
117.90 0 117.80 4 117.90
52C1M/13SALAJ František 2004 3+ Litovel116.20 2 121.00 4 118.20
53C1M/14SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto116.90 6 118.80 0 118.80
54K1M/34SYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto118.80 4 119.50 0 119.50
55C2M/3SUCHÁNEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
1993
2000
Vys.Mýto
Týniště
117.80 2 118.80 2 119.80
56K1M/35PLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.117.80 2 118.80 6 119.80
57K1M/36KONVALINKA Štěpán 2009 Pardub.124.30 4 121.10 0 121.10
58C1M/15OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.122.00 0 122.60 2 122.00
59K1M/37HANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.119.10 4 118.20 4 122.20
60C1W/1BUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.124.50 4 122.30 0 122.30
61K1W/5PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 3+ KK Brno121.60 2 122.60 0 122.60
62K1W/6MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno122.10 2 124.80 0 124.10
63K1M/38STRATIL Filip 2006 3 Litovel118.20 6 123.20 6 124.20
64C1M/16SOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno127.70 2 124.70 0 124.70
65C1W/2MATĚJÍČKOVÁ Anežka, 2005, KK Brno MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno123.00 2 123.70 2 125.00
66C1M/17RUFFER Jakub 2007 Pardub.127.60 4 123.50 2 125.50
67K1M/39PLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily135.60 4 123.80 2 125.80
68C1W/3ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto128.80 2 126.50 0 126.50
69K1M/40ČAMEK David 2006 3 Litovel123.20 4 129.30 2 127.20
70K1W/7VESELÁ Veronika 2002 3 Pardub.131.30 2 127.80 0 127.80
71C1M/18JINDRÁK Petr 1969 3 Tech.Pha128.20 0 127.20 2 128.20
72K1M/41TRNKA Tobiáš 2007 Litovel130.90 6 128.70 0 128.70
73C2M/4NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
127.30 8 123.60 6 129.60
74K1M/42KONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.128.60 2 132.80 0 130.60
75K1M/43TRÁVNÍČEK Jan 2005 3 Třebech.130.70 0 129.50 2 130.70
76K1M/44VOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto127.30 4 129.50 2 131.30
77K1M/45KULHÁNEK Adam 2009 Pardub.131.40 0 130.00 6 131.40
78K1M/46POLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK132.10 0 134.30 0 132.10
79PWK/1ZUNA Jáchym 2010 Semily133.20 2 130.70 2 132.70
80C2X/1KONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
130.80 2 133.20 2 132.80
81K1M/47PISKÁČEK Pavel 1970 Štětí133.40 2 129.50 4 133.50
82K1M/47JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov135.50 0 133.50 0 133.50
83C2X/2JINDRÁK Petr
JINDRÁKOVÁ Eliška
1969
2007
2 Tech.Pha
Tech.Pha
132.20 2 133.60 0 133.60
84K1W/8HAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.127.70 6 136.50 4 133.70
85C1M/19ČERNÍK Jan 2005 Pardub.130.00 6 130.40 4 134.40
86C1M/20DZIADEK Marek 2005 3 KK Brno134.80 6 135.00 0 135.00
87C2X/3ŠILAR Jakub
VENIGEROVÁ Hana
1987
2001
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
128.10 8 130.60 6 136.10
88K1M/49SEDLÁK Václav 2007 Vys.Mýto126.30 10 128.50 8 136.30
89PWK/2ŠAMÁNEK Filip 2010 KK Brno134.50 2 133.70 4 136.50
90K1W/9JINDRÁKOVÁ Eliška 2007 3 Tech.Pha138.90 0 134.60 2 136.60
91K1M/50SLEZÁK Adam 2006 Pardub.144.10 6 137.20 0 137.20
92C2X/4ZEDNÍČKOVÁ Michaela
ZRZAVÝ Jakub
2005
2005
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
141.40 2 137.20 0 137.20
93C2M/5KUTLVAŠR Pavel
KUTLVAŠR Petr
1977
1977
Vys.Mýto
Vys.Mýto
135.50 2 132.40 6 137.50
94K1W/10MARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov137.20 2 137.60 0 137.60
95C2M/6ZRZAVÝ Jakub
VIRAGH Tomáš
2005
2004
3 Vys.Mýto
Týniště
142.70 10 133.70 4 137.70
96C1W/4ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 3 Dv.Král.138.90 0 146.00 0 138.90
97K1W/11JINDRÁKOVÁ Anna 2005 3 Tech.Pha140.50 4 139.80 0 139.80
98K1W/12ŠANDOVÁ Anežka 2003 3 Pardub.141.70 4 139.90 0 139.90
99C2X/5BUNDOVÁ Simona
ŠŤASTNÝ Matěj
2004
2005
3 Pardub.
Pardub.
137.30 12 136.40 4 140.40
100K1M/51ZUNA Vilém 2007 3 Semily138.10 54 137.70 4 141.70
101K1M/52KOTRBA Matěj 2007 Vys.Mýto138.20 4 129.90 52 142.20
102C1M/21KVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto135.50 8 137.00 12 143.50
103K1M/53ČAMEK Petr 2009 Litovel143.00 6 144.30 0 144.30
104K1M/53SEDLÁK Jakub 2005 Vys.Mýto144.30 0 153.60 4 144.30
105C2X/6HOLUBOVÁ Nela
SUCHÁNEK Daniel
2007
1993
Vys.Mýto
Vys.Mýto
141.10 4 142.50 4 145.10
106C1M/22ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto148.50 4 145.00 2 147.00
107K1M/55ŠULA Štěpán 2009 Litovel159.00 16 147.80 0 147.80
108C2X/7ŽĎÁRSKÁ Laura
PLÁŠIL Hynek
2006
2006
3 Pardub.
Pardub.
143.30 12 139.90 8 147.90
109C1M/23KOTRBA Matěj 2007 Vys.Mýto157.30 2 149.80 0 149.80
110K1M/56BAŽANT Jan 2005 Pardub.143.10 100 148.00 2 150.00
111K1M/57GROSS Benedikt 2005 KK Brno144.10 6 152.70 10 150.10
112PWK/3NEKUDA Lukáš 2010 KK Brno148.70 2 148.50 6 150.70
113C1M/24BAREŠ Vojtěch 2006 3 Pardub.149.80 6 151.00 0 151.00
114C2X/8KREJZA Filip
NOVÁKOVÁ Andrea
1989
1986
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
178.40 6 151.70 0 151.70
115C2X/9JANDÍKOVÁ Martina
TATÍČEK Miroslav
1983
1985
3 Pardub.
Pardub.
156.50 6 147.00 6 153.00
116K1M/58LEV Ondřej 2008 Trutnov147.10 6 149.80 6 153.10
117PWK/4JETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto152.40 2 152.30 4 154.40
118C2M/7KONVALINKA Ondřej
RUFFER Jakub
2007
2007
Pardub.
Pardub.
148.80 6 151.10 8 154.80
119C1M/25VOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto158.00 2 154.90 0 154.90
120K1M/59LUSTIG Šimon 2003 Pardub.149.30 6 152.90 6 155.30
121K1M/60ŠRÁMEK David 2007 Pardub.179.50 2 147.40 8 155.40
122C2X/10HANUŠ Tomáš
HAVIÁROVÁ Zuzana
2005
2005
3 Třebech.
Třebech.
145.80 12 151.50 4 155.50
123K1M/61LUSTIG Josef 2003 Pardub.155.70 4 148.70 8 156.70
124K1M/62JAROLÍMEK Josef 1995 3 Turnov160.10 8 156.80 0 156.80
125C1W/5JINDRÁKOVÁ Eliška 2007 Tech.Pha151.30 6 153.10 8 157.30
126K1W/13KONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.161.00 56 157.80 0 157.80
127K1W/14VAŇKOVÁ Štěpánka 2007 Litovel163.30 2 159.50 0 159.50
128K1M/63PROTIVÁNEK Jan 2005 Litovel166.20 8 151.90 8 159.90
129C2X/11JAROLÍMEK Otta
JAROLÍMKOVÁ Věra
1961
1966
Turnov
Turnov
169.10 4 160.80 0 160.80
130K1W/15MARKOVÁ Kristýna 2009 Trutnov167.50 2 163.20 4 167.20
131K1W/16VIKOVÁ Anna 2008 Trutnov160.10 8 181.90 4 168.10
132K1W/17LEVOVÁ Viktorie 2006 Trutnov180.20 10 164.40 4 168.40
133C1M/26ZUNA Vilém 2007 Semily166.10 6 170.90 4 172.10
134C2M/8KUTÝ Tomáš
KUTÝ Lukáš
1979
2014
Litovel
Litovel
175.70 4 170.90 2 172.90
135K1M/64VOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto166.80 10 163.20 10 173.20
136C2M/9KOTRBA Matěj
VOSMEK Jáchym
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
177.30 4 169.30 6 175.30
137K1W/18SALAJOVÁ Alžběta 2009 Litovel187.20 58 176.20 0 176.20
138PWK/5KUDĚJ Jan 2011 Trutnov166.20 14 166.70 12 178.70
139K1W/19KOPLÍKOVÁ Adéla 2009 Kroměříž175.30 6 181.30 6 181.30
140C2M/10SYROVÝ Filip
BEK Matyáš
2007
2006
Vys.Mýto
Týniště
167.70 16 162.30 20 182.30
141K1M/65VYBÍRAL Viktor 2007 KK Brno1.00 999 179.50 4 183.50
142K1W/20HOLUBOVÁ Nela 2007 Vys.Mýto185.90 2 185.30 0 185.30
143PWK/6GROSSOVÁ Elisabeth 2010 KK Brno192.00 0 239.60 4 192.00
144C1M/27SEDLÁK Jakub 2005 Vys.Mýto198.40 4 189.60 4 193.60
145PWK/7ELIÁŠOVÁ Anneli 2010 Trutnov216.10 20 197.70 14 211.70
146K1W/21KOPLÍKOVÁ Eliška 2009 Kroměříž204.20 12 205.20 12 216.20
147C2M/11KVAPIL Ondřej
SEDLÁK Václav
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
165.00 66 162.80 72 231.00
148K1M/66JAROLÍMEK David 2009 Turnov230.20 10 234.70 68 240.20
149K1W/22ZÁLABSKÁ Eliška 2009 Trutnov229.20 18 228.70 12 240.70
150PWK/8TRÁVNÍČKOVÁ Lucie 2011 Třebech.244.10 10 278.60 66 254.10
151K1M/67PISKÁČEK Tomáš 2007 Štětí261.70 104 251.90 8 259.90
152PWK/9KUTÁ Lucie 2011 Litovel262.90 6 217.60 58 268.90
153K1W/23HOVORKOVÁ Martina 2005 Třebech.213.10 62 211.20 64 275.10
154PWK/10FLORIÁN Michal 2011 Trutnov191.50 216 195.20 122 317.20
155K1M/68TRÁVNÍČEK Robert 1975 Třebech.232.70 114 194.70 170 346.70
Oddíl

Historie procházení