Letní slalom - Pohár Lídy Polesné

19.07.2020   Konec slalomové dráhy - nad soutokem
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSBOČKOVÁ Bára
ČIHOVSKÝ Šimon
2003
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
94.57 4 89.92 0 89.92 52
2.1/VMJINDRÁK Petr
KAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK KAŠPAROVÁ Anna
1969
1985
2 Tech.Pha
Sláv.HK
92.02 0 92.36 2 92.022.10/2,347
3.2/DSROUČA Samuel
ALTMAN MARCELLA
2002
2004
9 Šumperk
USA Potomac Whitewater Racing
97.42 8 97.84 2 99.849.92/11,00
4.1/ZSHOJDOVÁ Markéta
KOPEČEK Michal
2007
2007
3 Horš.Týn
VS Tábor
99.95 4 101.20 2 103.2013.28/14,842
5.1/DMNEKOLNÁ Žofie
ŠTERCL Dominik
2006
2005
3 KK Brand
Dukla B.
105.16 4 103.43 2 105.4315.51/17,237
6.1/VPODZIMKOVÁ Markéta
PECHLÁT Hynek
1974
1971
2 Klášter.
Sušice
105.54 0 4.00 999 105.5415.62/17,432
7.2/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna
VENC Ondřej
2008
2007
3 KK Brand
KK Brand
108.37 0 104.78 2 106.7816.86/18,827
8.2/VMKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
110.63 8 110.03 2 112.0322.11/24,622
9. BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Kateřina
1975
2007
2 SKVS ČB
SKVS ČB
127.72 102 108.60 4 112.6022.68/25,217
10.3/ZSVOJTÍKOVÁ Klára
VONEŠ Jakub
2007
2007
3 KK Brand
KK Brand
111.86 2 115.87 2 113.8623.94/26,612
11. ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
1974
2 VS Tábor
VS Tábor
109.97 4 110.28 4 113.9724.05/26,77
12.4/ZSPRÜHER Vojtěch
ŠVEHLOVÁ Rozárie
2006
2008
2 SKVS ČB
SKVS ČB
114.01 2 4.00 999 116.0126.09/29,06
13.3/DSFRÖHLICH Jáchym
HAUCKOVÁ Gabriela
2007
2002
3 Roudnice
KVS HK
4.00 999 114.42 4 118.4228.50/31,75
14.2/VŠEJVLOVÁ Lenka
HOLÝ Jiří
1973
1957
2 Rakovník
Rakovník
119.34 6 4.00 999 125.3435.42/39,44
15.3/VKOHOUTOVÁ Lenka
EGERT Luděk
1974
1971
3 Rakovník
Rakovník
154.86 54 124.30 2 126.3036.38/40,53
16.1/ZMBEIEROVÁ Běta
STOLÍN Antonín
2008
2008
Trutnov
Trutnov
126.14 4 128.51 2 130.1440.22/44,72
17.2/DMTESAŘOVÁ Hana
BOMBIC Erik
2004
2005
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 111.10 52 163.1073.18/81,41
18.2/ZMPODUŠKOVÁ Klára
KRÁL Matěj
2008
2008
USK Pha
USK Pha
136.34 54 132.16 52 184.1694.24/104,80
19.3/VMPODUŠKOVÁ Marie
PODUŠKA Patrik
1974
1976
So Trója
So Trója
98.60 310 89.20 254 343.20253.28/281,70
  VOLFOVÁ Kamila
VOLF Jaroslav
1988
1979
KK Brand
KK Brand
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLACHTOVÁ Alexandra
NOVÁK Martin
1998
1991
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl