Krumlovský sprint + KP JČ

07.05.2022   Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod Jezem Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,6 ), Cíl pod l
ředitel: Tomáš Palouda   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.00:41,30 00:00,00 00:41,30 31
2.1/DSONDŘICH Adam 2004 2 Č.Kruml.00:43,30 00:43,70 00:43,302.00/4,823
3. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.00:44,20 00:44,40 00:44,202.90/7,015
4.1/VMŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.00:46,90 00:44,20 00:44,202.90/7,011
5.1/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.00:44,70 00:44,60 00:44,603.30/8,07
6.1/ZSŠUTTA Jan 2008 3 Č.Kruml.00:47,90 00:47,30 00:47,306.00/14,53
7.2/ZSHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz00:48,20 00:48,60 00:48,206.90/16,72
8.3/ZSNIEDL Robin 2008 Č.Kruml.00:00,00 00:51,60 00:51,6010.30/24,91
9.2/U23DVOŘÁK Lukáš 2000 Č.Kruml.00:55,20 00:52,30 00:52,3011.00/26,60
10.4/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.00:58,50 00:56,20 00:56,2014.90/36,10

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1. PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.00:43,10 00:43,80 00:43,10 32
2.1/U23KOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav00:43,40 00:43,20 00:43,200.10/0,224
3.1/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 2 Loko Plz00:44,50 00:46,00 00:44,501.40/3,216
4.2/U23KUČEROVÁ Veronika 1999 2 Č.Kruml.00:45,10 00:44,90 00:44,901.80/4,212
5.3/U23KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.00:45,20 00:45,70 00:45,202.10/4,98
6.1/ZSŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVSČB00:48,40 00:49,30 00:48,405.30/12,34
7.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav00:49,10 00:49,00 00:49,005.90/13,73
8.1/DMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.00:49,70 00:50,40 00:49,706.60/15,32
9.2/ZSDVOŘÁKOVÁ Alžběta 2008 Č.Kruml.00:55,70 00:54,00 00:54,0010.90/25,31
10.1/ZMNOVOTNÁ Natálie 2010 Č.Kruml.01:00,20 00:57,70 00:57,7014.60/33,90
11.2/ZMŠUTTOVÁ Zita 2011 Č.Kruml.00:58,10 00:59,50 00:58,1015.00/34,80
12.3/ZMCELNEROVÁ Amélie 2010 Č.Kruml.01:02,40 01:01,60 01:01,6018.50/42,90
13. NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno00:00,00 00:00,00 59:59,993556.89/8.252,60

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23ŠINDELÁŘ Jan 2002 MT Loko Plz00:36,90 00:37,00 00:36,90 47
2.1/DMKASPER Jakub 2007 Č.Kruml.00:38,60 00:39,00 00:38,601.70/4,639
3.2/U23DVOŘÁK Lukáš 2000 2 Č.Kruml.00:42,10 00:38,80 00:38,801.90/5,135
4.3/U23ONDŘICH Václav 2001 3 Č.Kruml.00:40,50 00:39,40 00:39,402.50/6,831
5.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz00:40,30 00:39,70 00:39,702.80/7,627
5.1/DSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice00:41,20 00:39,70 00:39,702.80/7,623
7.4/U23OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.00:41,10 00:39,90 00:39,903.00/8,119
8.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně00:41,90 00:41,40 00:41,404.50/12,215
9.1/ZSUHLÍK Jan 2008 2 Bechyně00:43,40 00:42,30 00:42,305.40/14,614
10.2/VMÁČE Lukáš 1977 Č.Kruml.00:43,50 00:42,40 00:42,405.50/14,913
11.2/ZSŠUTTA Jan 2008 3 Č.Kruml.00:42,70 00:43,00 00:42,705.80/15,712
12.2/DMFRANZ Jakub 2007 Loko Plz00:43,00 00:42,80 00:42,805.90/16,011
13.3/DMPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.00:43,70 00:43,50 00:43,506.60/17,910
14.1/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.00:45,10 00:44,20 00:44,207.30/19,89
15.3/ZSNIEDL Robin 2008 Č.Kruml.00:00,00 00:44,90 00:44,908.00/21,78
16.3/VVEBER Jan 1971 Č.Kruml.00:45,40 00:45,80 00:45,408.50/23,07
17.4/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.00:46,50 00:45,80 00:45,808.90/24,16
18.5/ZSSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz00:48,80 00:49,40 00:48,8011.90/32,25
19.1/ZMUHLÍK Vojtěch 2010 3 Bechyně00:51,80 00:52,10 00:51,8014.90/40,44
20.6/ZSKOPŘIVA Filip 2008 Č.Kruml.00:54,80 00:53,20 00:53,2016.30/44,23
21.4/DMLAMAČ Kristián 2007 Č.Kruml.00:00,00 00:54,30 00:54,3017.40/47,22
22.7/ZSKOFROŇ Lukáš 2008 Č.Kruml.00:57,70 00:55,40 00:55,4018.50/50,11
23.8/ZSHITHA Čeněk 2008 Č.Kruml.00:00,00 00:55,60 00:55,6018.70/50,70
24.2/VMŠVEHLA Jan 1987 Č.Kruml.00:58,70 00:57,30 00:57,3020.40/55,30
25.5/DMSTIBOR Tadeáš 2007 Soběslav00:58,30 00:58,60 00:58,3021.40/58,00
26.6/DMTALÍŘ Matyáš 2007 Č.Kruml.01:01,90 00:58,90 00:58,9022.00/59,60
27.2/ZMSEDLÁČEK Štěpán 2011 Č.Kruml.00:59,20 01:01,00 00:59,2022.30/60,40
28.9/ZSMYŠKA Matěj 2009 Č.Kruml.01:05,70 00:59,90 00:59,9023.00/62,30
29.7/DMOPEKAR Dominik 2007 Č.Kruml.01:02,50 01:03,70 01:02,5025.60/69,40
30.3/ZMŠAFAŘÍK Viktor 2011 Č.Kruml.01:04,60 01:05,20 01:04,6027.70/75,10
31.3/VMVELINGER Karel 1980 Č.Kruml.05:15,00 02:14,80 02:14,8097.90/265,30
32. MÁČE Jiří 2010 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 59:59,993563.09/9.656,10
33. VEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 59:59,993563.09/9.656,10

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23KRATOCHVÍLOVÁ Tereza, 2003, Č.Kruml. KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 1 Č.Kruml.00:50,40 00:51,70 00:50,40 20
2. PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.00:51,00 00:51,40 00:51,000.60/1,212
3.2/U23KUČEROVÁ Veronika 1999 2 Č.Kruml.00:53,90 00:53,90 00:53,903.50/6,94
4. NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno00:00,00 00:00,00 59:59,993549.59/7.042,80

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1. HÁŠA Michal
UHLÍK Jan
1981
2008
3 Bechyně
Bechyně
00:45,20 00:45,50 00:45,20 10
2.1/DMPALOUDA Mikoláš
KASPER Jakub
2007
2007
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:47,70 00:45,90 00:45,900.70/1,56
3. HŘEBCOVÁ Helena
JELÍNEK Šimon
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
00:47,20 00:46,20 00:46,201.00/2,25
4.1/U23KRATOCHVÍLOVÁ Tereza
ONDŘICH Václav
2003
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:51,30 00:50,50 00:50,505.30/11,74
5.2/U23KOLIHOVÁ Hana
OLŠÁK Matyáš
2003
2001
Soběslav
Č.Kruml.
01:03,10 00:51,30 00:51,306.10/13,53
6.2/DMDVOŘÁKOVÁ Alžběta
ŠAFAŘÍKOVÁ Alena
2008
2006
Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:53,70 00:53,20 00:53,208.00/17,72
7.1/VMVEBER Jan
VELINGER Karel
1971
1980
Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:53,40 00:54,00 00:53,408.20/18,11
8.1/ZSHITHA Čeněk
KOPŘIVA Filip
2008
2008
Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:56,10 01:02,00 00:56,1010.90/24,10
9.1/ZMNOVOTNÁ Natálie
ŠUTTOVÁ Zita
2010
2011
Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:07,50 01:08,30 01:07,5022.30/49,30
10.3/DMLAMAČ Kristián
TALÍŘ Matyáš
2007
2007
Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:00,00 01:07,70 01:07,7022.50/49,80
11.2/ZMŠAFAŘÍK Viktor
SEDLÁČEK Štěpán
2011
2011
Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:25,00 01:18,60 01:18,6033.40/73,90
12. NĚMCOVÁ Marie
VEJNAR Samuel
2000
2005
1 KK Brno
Č.Kruml.
00:00,00 00:00,00 59:59,993554.79/7.864,60
Oddíl

Historie procházení