Slalom v Třebechovicích

29.09.2013   Orlice, Třebechovice
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha119.40 0 116.90 0 116.90 56
2.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha118.90 0 116.40 2 118.401.50/1,352
3. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník119.40 2 120.20 0 120.203.30/2,848
4.2/ZSDUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha121.20 0 120.50 0 120.503.60/3,144
5.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy120.30 2 118.80 2 120.803.90/3,340
6.1/ZMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice124.30 0 122.00 0 122.005.10/4,436
7. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ KVS HK121.80 2 123.20 4 123.806.90/5,932
8.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň124.90 0 125.20 0 124.908.00/6,828
9.2/ZMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 3 L.Žatec126.50 0 126.80 0 126.509.60/8,224
10.2/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 0 Č.Skal.134.50 0 132.00 0 132.0015.10/12,923
11.3/ZMKRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha133.80 4 133.70 0 133.7016.80/14,422
12.3/VMŘÍHOVÁ Magda 1970 3 USK Pha137.20 0 135.80 0 135.8018.90/16,221
13.2/DMBÁČOVÁ Michaela 1998 3 KK Brand139.60 2 134.40 2 136.4019.50/16,720
14.4/ZMSTRASSEROVÁ Bára 2001 3 L.Žatec137.00 0 137.20 0 137.0020.10/17,219
14.5/ZMŽATECKÁ Nikola 2002 3 KVSPísek137.00 0 139.20 0 137.0020.10/17,218
16. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor0.00 999 135.10 2 137.1020.20/17,317
17.4/VMŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily142.10 0 137.60 0 137.6020.70/17,716
18.5/VMVACKOVÁ Michala 1975 3 Dv.Král.140.50 0 138.10 0 138.1021.20/18,115
19.2/U23BENHÁKOVÁ Anna 1993 3 Jablonec142.70 2 137.40 2 139.4022.50/19,214
20.6/ZMFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa139.00 2 138.30 2 140.3023.40/20,013
21.3/U23BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily143.50 0 141.40 0 141.4024.50/21,012
22.7/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor144.00 0 146.70 0 144.0027.10/23,211
23.8/ZMHYLMAROVÁ Anna 2001 0 Benátky145.50 2 144.00 2 146.0029.10/24,910
24.3/DMMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov147.10 8 142.90 6 148.9032.00/27,49
25.4/DMPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník151.50 0 147.70 2 149.7032.80/28,18
26.6/VMBERANOVÁ Eliška 1970 3 KVS Pha4147.60 4 146.50 6 151.6034.70/29,77
27. PAJMOVÁ Jana 1984 0 Kadaň149.30 4 159.80 0 153.3036.40/31,16
28.9/ZMPAJMOVÁ Sandra 2002 0 Kadaň151.50 4 149.50 8 155.5038.60/33,05
29.3/ZSLACINOVÁ Karolína 1999 0 Semily152.40 4 156.30 6 156.4039.50/33,84
30.10/ZMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 0 Č.Lípa163.70 2 158.50 4 162.5045.60/39,03
31.7/VMČERMÁKOVÁ Jitka 1978 0 Trutnov199.60 2 168.20 0 168.2051.30/43,92
32.1/VRYCHTEROVÁ Zdena 1968 0 Dv.Král.165.20 4 166.10 6 169.2052.30/44,71
33.4/ZSKOUDELKOVÁ Anna 2000 0 KK Brand173.90 4 192.70 6 177.9061.00/52,20
34.5/ZSJIRÁSKOVÁ Kristýna 1999 0 Štětí182.90 0 189.50 4 182.9066.00/56,50
35.11/ZMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 0 Sláv.HK184.10 2 177.00 10 186.1069.20/59,20
36.12/ZMKOUDELKOVÁ Eliška 2001 0 KK Brand187.00 4 215.20 6 191.0074.10/63,40
37.6/ZSPISKÁČKOVÁ Anežka 2000 0 Štětí212.40 4 187.70 4 191.7074.80/64,00
38.13/ZMPISKÁČKOVÁ Eliška 2001 0 Štětí174.90 50 192.30 6 198.3081.40/69,60
39.7/ZSLÍPOVÁ Klára 1999 0 Štětí199.70 2 197.20 4 201.2084.30/72,10
43.8/ZSPECHOVÁ Veronika 1999 0 Štětí214.50 54 213.90 4 217.90101.00/86,40
Oddíl

Historie procházení