Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať

09.04.2016   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha60.28 0 65.84 8 60.28
2K1M/2HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno62.65 6 62.73 0 62.73
3K1M/3VAŠINA Jiří 1994 Ostrava63.07 0 62.07 2 63.07
4K1M/4KOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha65.69 0 63.28 0 63.28
5K1M/5ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky65.77 2 64.00 0 64.00
6K1M/6ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Dukla B.64.45 0 71.36 104 64.45
7K1M/7ŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha65.63 2 64.67 0 64.67
8K1M/8KREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB64.74 0 65.11 2 64.74
9C1M/1LHOTA Matyáš, 1999, USK Pha LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha63.58 2 4.00 999 65.58
10K1M/9PETERKA Adam 1996 2+ Rakovník68.24 4 65.89 0 65.89
11K1M/10ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.66.07 0 69.17 6 66.07
12C1M/2BUSTA Jan, 1989, USK Pha BUSTA Jan 1989 1 USK Pha66.95 0 4.00 999 66.95
13C1M/3HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha67.42 0 68.93 2 67.42
14K1M/11BERAN Václav 2000 2 USK Pha67.55 0 67.78 2 67.55
15C1M/4PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha67.78 0 4.00 999 67.78
16K1M/12STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky69.38 50 66.26 2 68.26
17C1M/5KUNA Václav 1998 2+ SKVS ČB66.44 2 67.40 4 68.44
18K1M/13ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky66.60 2 68.47 54 68.60
19K1M/14POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy66.68 2 66.61 2 68.61
20K1M/15ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim67.75 2 67.15 2 69.15
21K1M/16JANČAR Filip 1976 3 Kotva B.67.79 2 71.38 4 69.79
22K1W/1DUŠKOVÁ Kateřina, 1998, USK Pha DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha70.58 0 69.89 0 69.89
23K1M/17ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha67.70 4 68.00 2 70.00
24K1M/18VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky68.75 4 70.09 0 70.09
25C1M/6KAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha71.31 4 70.19 0 70.19
26K1M/19CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz70.21 0 78.61 60 70.21
27K1M/20MULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB70.21 2 70.38 0 70.38
28K1M/21POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice68.68 2 68.25 4 70.68
29K1W/2GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice70.38 2 70.79 0 70.79
30C1W/1HOŠKOVÁ Kateřina, 1985, USK Pha HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha71.55 0 4.00 999 71.55
31K1W/3ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha75.67 0 71.67 0 71.67
32K1M/22BOUZEK Filip 1992 2 Sušice69.63 6 66.29 6 72.29
33K1M/23VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník72.82 0 4.00 999 72.82
34K1M/24ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice72.84 0 74.07 4 72.84
35K1M/25REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB71.20 2 71.16 6 73.20
36K1M/26WALLISCH Vít 1999 2 USK Pha70.69 4 71.22 2 73.22
37K1M/27GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice75.81 2 73.92 0 73.92
38K1M/28BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB74.12 0 4.00 999 74.12
39K1M/29VOZKA Aleš 1989 2 Sušice71.09 52 68.78 6 74.78
40K1W/4DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha75.46 0 76.74 4 75.46
41C1M/7PRCHLÍK Jiří 1978 2+ L.Tábor73.83 2 75.12 2 75.83
42K1M/30STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB73.86 2 77.23 0 75.86
43K1M/31LHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha72.09 4 72.58 6 76.09
44K1M/32BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz4.00 999 77.52 0 77.52
45C1M/8CEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB74.28 4 88.39 50 78.28
46C2M/1GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
78.68 0 79.18 6 78.68
47K1M/33BAROŇ Petr 1991 3 Kotva B.76.85 2 74.39 50 78.85
48K1M/34RAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha72.94 6 73.61 6 78.94
49K1M/35PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha80.78 0 81.04 6 80.78
50C1W/2ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha78.75 4 77.21 4 81.21
51C1M/9KRÁL Adam 2003 3 USK Pha81.40 0 82.53 2 81.40
52K1W/5KRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha85.76 6 81.62 0 81.62
53K1M/36WEISL Martin 2002 3 USK Pha81.70 2 80.11 2 82.11
54K1W/6BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha81.20 6 82.20 0 82.20
55K1M/37PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz78.63 4 78.35 50 82.63
56C1M/10WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn78.64 4 4.00 999 82.64
57C2M/2ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
78.98 4 86.23 56 82.98
58K1M/38HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha83.84 0 81.49 2 83.49
59K1M/39KLIMUŠKIN Šimon 1995 3 Kotva B.81.65 2 81.16 8 83.65
60K1M/40JAKL Vincent 2001 3 USK Pha82.53 4 81.45 4 85.45
61K1M/41VANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor85.76 0 85.68 0 85.68
62K1W/7POKORNÁ Iva 1985 3 SKVS ČB86.29 0 85.94 0 85.94
63K1M/42HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec84.61 2 81.42 50 86.61
64K1M/43STANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB85.17 2 86.32 4 87.17
65C1M/11ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.79.69 8 4.00 999 87.69
66C1M/12POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy84.45 4 4.00 999 88.45
67K1M/44SEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice87.25 2 85.87 6 89.25
68C1M/13ŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha94.64 2 87.94 2 89.94
69K1M/45TESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB81.42 10 88.73 52 91.42
70K1M/46DUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha97.26 2 89.93 2 91.93
71C1W/3KRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha4.00 999 87.93 4 91.93
72C1M/14WEISL Martin 2002 3 USK Pha91.94 0 90.47 4 91.94
73K1M/47HAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak90.05 2 95.05 2 92.05
74K1M/48ŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky86.07 6 92.83 4 92.07
75K1M/49FRENCL Josef 2002 3 USK Pha86.24 6 91.03 4 92.24
76K1W/8ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy88.50 4 90.45 6 92.50
77K1M/50PŘÍHODA Tomáš 1970 3 USK Pha90.70 2 82.00 50 92.70
78K1W/9BERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha90.88 2 93.81 2 92.88
79C1M/15POLLERT Jan 2005 USK Pha92.79 4 89.27 4 93.27
80C2M/3POHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
90.86 4 90.14 4 94.14
81K1M/51ONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha86.06 10 88.15 6 94.15
82K1M/52ŠVEJD Jan 2004 3 Sušice94.71 0 99.40 2 94.71
83C2M/4KREJČÍ Jakub
STANOVSKÝ Vojtěch
2002
2002
3 SKVS ČB
SKVS ČB
98.22 6 90.79 4 94.79
84K1M/53ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB105.37 2 94.24 2 96.24
85K1M/54ŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB94.50 2 114.20 2 96.50
86K1W/10RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha98.95 4 97.11 2 99.11
87C1M/16MALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak125.18 6 99.73 0 99.73
88K1W/11MULAČOVÁ Marta 1986 3 RK Troja104.86 0 99.90 52 104.86
89K1M/55FURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.101.76 4 116.15 4 105.76
90C1M/17PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha100.25 6 4.00 999 106.25
91C1M/18VADLEJCH Jan 1989 3 SKVS ČB96.65 10 93.46 14 106.65
92K1M/56KADLEC Filip 2003 3 USK Pha104.71 2 110.66 2 106.71
93K1M/57ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha103.76 4 110.58 8 107.76
94K1M/58GALUŠKA Zdeněk 2004 3 Sušice111.29 6 104.15 4 108.15
95K1W/12TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB110.86 0 112.53 4 110.86
96C1M/19ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB115.70 8 107.71 4 111.71
97K1W/13ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB109.27 4 117.47 0 113.27
98C1M/20ŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB125.34 4 111.84 2 113.84
99K1M/59PÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB107.22 8 98.86 56 115.22
100C1M/21URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha112.40 4 4.00 999 116.40
101C1M/22JIRAS Filip 2005 USK Pha116.63 16 107.98 12 119.98
102C2M/5POLLERT Jan
JIRAS Filip
2005
2005
USK Pha
USK Pha
128.67 8 110.07 10 120.07
103K1M/60KRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz116.78 6 100.11 56 122.78
104C2M/6MAJER Kryštof
HOUSKA Jan
2001
2001
3 USK Pha
USK Pha
115.02 10 120.78 10 125.02
105C1W/4BERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha127.29 2 116.20 60 129.29
106K1M/61ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice101.23 54 121.64 8 129.64
107C1W/5RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha123.27 52 125.69 4 129.69
108C2M/7KADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
124.47 8 149.74 6 132.47
109K1M/62SMOLÍK Jan 1997 3 Loko Plz126.40 14 1.00 999 140.40
110K1M/63ŠTERCL Jan 1994 Kotva B.131.51 12 136.57 10 143.51
111C1M/23GÜRTLER Adam 2001 USK Pha133.75 10 90.11 606 143.75
112K1M/64GÜRTLER Adam 2001 USK Pha90.45 58 96.59 56 148.45
113K1M/65URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha4.00 999 111.80 52 163.80
114K1M/66BERAN Vojtěch 2005 USK Pha111.87 60 125.31 112 171.87
Oddíl