Sprint ve Dvoře Králové

09.07.2016   řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
ředitel: Petr Troch   vrchní rozhodčí: Jindřich Outrata
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčasčasvýsledek
1K1M/1KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov00:56,40 00:55,60 00:55,60
2K1M/2KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov00:59,40 01:00,40 00:59,40
3K1M/3OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.01:00,90 01:01,10 01:00,90
4K1M/4ZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.01:06,60 01:02,30 01:02,30
5K1M/5PAVLÍK Pavel 1998 Třebech.01:05,90 01:07,80 01:05,90
6C1M/1ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.01:11,70 01:09,30 01:09,30
7K1M/6TROCH Petr 1971 3 Dv.Král.01:10,70 01:09,60 01:09,60
8K1M/7KUCHAŘ Jaromír 1974 3 Dv.Král.01:12,20 01:11,90 01:11,90
9K1M/8HAIN Přemysl 1977 3 Dv.Král.01:13,00 01:12,20 01:12,20
10K1M/9PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.01:14,10 01:12,60 01:12,60
11K1M/10VESELÝ Matěj 1978 3 Dv.Král.01:13,00 01:15,10 01:13,00
12C1M/2BOHATÝ Karel 2001 Třebech.01:15,50 01:14,70 01:14,70
13C1M/3KOZDERKA Pavel 1985 3 Turnov01:14,90 01:17,50 01:14,90
14K1M/11JÁNSKÝ Pavel 1975 Dv.Král.01:16,40 01:16,10 01:16,10
15K1M/11LAPUNÍK Milan 2001 Turnov01:16,10 01:18,00 01:16,10
16K1M/13NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:17,00 01:18,20 01:17,00
17C1M/4LACINA Richard 1967 3 Semily01:18,50 01:18,10 01:18,10
18C1M/5VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.01:18,80 01:18,20 01:18,20
19K1W/1ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 KVS HK01:18,90 01:18,60 01:18,60
20K1W/2LACINOVÁ Leona 1974 3 Semily01:21,90 01:20,30 01:20,30
21K1M/14JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov01:22,50 01:20,50 01:20,50
22K1M/15LACINA Jakub 2003 Semily01:26,50 01:20,90 01:20,90
23K1M/16ZOUBEK Adam 2004 Semily01:23,20 02:18,00 01:23,20
24K1W/3KONVALIKOVÁ Irena 1977 Pardub.01:35,10 01:27,80 01:27,80
25K1W/4VORLOVÁ Darina 1984 Pardub.01:35,30 01:30,00 01:30,00
26C1M/6NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:30,90 01:32,30 01:30,90
27C1M/7ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.01:44,00 01:46,70 01:44,00
Oddíl

Historie procházení