Český pohár veteránů ve slalomu 2018

poslední aktualizace: 15.08.2018 17:24:42
započítávány jsou tyto závody:
A - 1. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník, 28.04.2018
B - 2. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník, 29.04.2018
C - Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů, 14.07.2018
D - Letní slalom v Českém Vrbném, 15.07.2018
E - Slalom O štít města Benátek, 11.08.2018
F - Slalom O štít města Benátek, 12.08.2018

bodování: 75,68,62,57,53,49,46,43,40,37,35,33,31,29,27,25,23,21,19,17,15,14,13,12,11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 4, ročníky narození: 1964-1973
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Miller Jan, 1968TJ Turnov1 / 752 / 688 / 433 / 621 / 751 / 75293
2. Beier Artur, 1970Loko Trutnov2 / 681 / 756 / 497 / 464 / 575 / 53253
3. Větrovský Jiří, 1966Sport Zbraslav--5 / 534 / 573 / 624 / 57229
4. Keš Miroslav, 1967SK Domeček Soběslav3 / 623 / 6210 / 379 / 407 / 467 / 46216
5. Filipi Robert, 1964SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.--9 / 408 / 436 / 496 / 49181
6. Míl Pavel, 1967Loko Trutnov5 / 53-11 / 3510 / 3710 / 379 / 40167
7. Kašpar Martin, 1967SK Žižkov--4 / 575 / 535 / 53-163
8. Prüher Jakub, 1968SK VS Č. Budějovice--2 / 681 / 75--143
9. Kremr Patrik, 1972Univerzitní sportovní klub Praha----2 / 682 / 68136
10. Pollert Jaroslav, 1971Univerzitní sportovní klub Praha--3 / 622 / 68--130
11. Outrata Jindřich, 1970TJ Syntesia Pardubice4 / 574 / 57----114
12. Nedvídek František, 1968TJ Dvůr Králové6 / 495 / 53----102
13. Hojda Ladislav, 1973Vodácký oddíl Horšovský Týn--7 / 466 / 49--95
Bačina Jan, 1973SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.7 / 466 / 49----95
15. Čermák Vlastimil, 1973SK Štětí----9 / 408 / 4383
16. Krejčí Karel, 1972SK VS Č. Budějovice--1 / 75---75
17. Foltín Marek, 1973KK Brandýs nad Labem----11 / 3511 / 3570
18. Hajský Stanislav, 1969TJ Semily-----3 / 6262
19. Ladýř Karel, 1972KVS Hradec Králové----8 / 43-43
20. Egert Luděk, 1971TJ Permon Roztoky-----10 / 3737
21. Červenka Jaroslav, 1964TJ SK Hubertus KV--12 / 33---33

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Pechlát Hynek, 1971
Holý Jiří, 1957
Klub vodních sportů Sušice z.s.
KK Rakovník
--3 / 622 / 681 / 751 / 75280
2. Klimuškin Pavel, 1964
Kašpar Martin, 1967
Kotva Bráník
SK Žižkov
--1 / 751 / 75--150
3. Šrámek Jaroslav, 1957
Šrámek Jiří, 1966
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
KK Rakovník
----2 / 682 / 68136
4. Jindrák Petr, 1969
Větrovský Jiří, 1966
Technika Praha
Sport Zbraslav
--2 / 68---68
5. Šrámek Jiří, 1966
Veselý Josef, 1950
KK Rakovník
Kanoistický klub Klatovy z.s.
--4 / 57---57

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Outrata Jindřich, 1970TJ Syntesia Pardubice1 / 751 / 759 / 407 / 466 / 493 / 62261
2. Pechlát Hynek, 1971Klub vodních sportů Sušice z.s.--2 / 685 / 533 / 621 / 75258
3. Báča Milan, 1973KK Brandýs nad Labem--5 / 533 / 624 / 572 / 68240
4. Neugebauer Roman, 1965TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--1 / 751 / 751 / 75-225
5. Pavlík Jiří, 1964SK Třebechovice-3 / 6216 / 2515 / 279 / 405 / 53182
6. Filipi Robert, 1964SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.--6 / 494 / 575 / 53-159
7. Benda Libor, 1966Klub Kanoistika Roudnice n.L.2 / 682 / 68----136
8. Milyán Daniel, 1971TJ Loko Žatec--3 / 622 / 68--130
9. Troch Petr, 1971TJ Dvůr Králové--8 / 439 / 407 / 46-129
10. Šrámek Jiří, 1966KK Rakovník--15 / 27-8 / 436 / 49119
11. Šindelář Pavel, 1970TJ Loko Plzeň--4 / 576 / 49--106
12. Čermák Vlastimil, 1973SK Štětí----10 / 377 / 4683
13. Prüher Jakub, 1968SK VS Č. Budějovice--11 / 358 / 43--78
14. Heřmánek Antonín, 1973SK Žižkov--10 / 3710 / 37--74
15. Tůma Martin, 1972TJ SK Hubertus KV----2 / 68-68
Štětka Petr, 1965SK VS Č. Budějovice--12 / 3311 / 35--68
17. Putzer Pavel, 1967SK Kaplice, z.s--13 / 3112 / 33--64
18. Koudelka Tomáš, 1964SK Vltava Č. Krumlov z.s.--14 / 2913 / 31--60
19. Hajský Stanislav, 1969TJ Semily-----4 / 5757
20. Stanovský Tomáš, 1972SK VS Č. Budějovice--17 / 2314 / 29--52
21. Rouča Jaroslav, 1970TJ Šumperk z.s.--18 / 2116 / 25--46
Jindrák Petr, 1969Technika Praha--7 / 46---46

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Řeháková Dana, 1970TJ Semily----1 / 751 / 75150
Typ závodu