vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

6.Národní kvalifikační závod, 7.Český pohár juniorů - USD Veltrusy

23.09.2012   USD Veltrusy
ředitel: Jaroslav Froněk   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

Externí odkazy k závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha94.30 2 94.26 0 94.26 75
2.1/U23JORDÁN František 1991 1 Dukla B.93.29 2 94.20 4 95.291.03/1,175
3.1/VMJEŽEK Stanislav 1976 M USK Pha94.74 4 91.98 6 97.983.72/3,975
4.1/DSROHAN Lukáš 1995 2+ USK Pha98.84 0 100.72 2 98.844.58/4,975
5.2/DSMRŮZEK Jakub 1995 2+ KK Opava106.40 2 100.13 0 100.135.87/6,268
6. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.100.64 2 101.94 0 101.947.68/8,162
7.3/DSSVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha101.61 2 101.78 2 103.619.35/9,962
8.2/U23FUSEK Radomír 1990 1 Val.Mez.108.49 10 102.19 2 104.199.93/10,557
9.2/VMKUČERA Tomáš 1970 1 RK Troja107.68 4 102.53 2 104.5310.27/10,957
10.1/DMVĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha106.37 0 107.58 6 106.3712.11/12,857
11.3/VMMÍKA Viktor 1977 2+ SKŽižkov106.46 0 104.53 2 106.4612.20/12,953
12.1/ZSHEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK111.53 0 106.56 0 106.5612.30/13,049
13. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja102.57 4 112.99 8 106.5712.31/13,146
14.3/U23ŠEBA Patrik 1992 2 Kralupy106.79 0 0.00 999 106.7912.53/13,343
15.4/DSPEXA Jakub 1994 2+ USK Pha107.77 2 105.46 2 107.4613.20/14,040
16.2/DMMATULA Roman 1996 2+ Kralupy114.76 2 106.07 2 108.0713.81/14,737
17.4/VMMRŮZEK David 1976 2 Dukla B.106.48 2 107.54 6 108.4814.22/15,135
18.5/VMCUC Michal 1977 2 Tech.Pha108.71 0 122.66 10 108.7114.45/15,333
19.3/DMVRBA Jiří 1997 2 Olomouc115.38 2 105.06 4 109.0614.80/15,731
20.5/DSPOSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB109.19 4 109.07 0 109.0714.81/15,729
21.6/DSZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.114.24 4 109.76 0 109.7615.50/16,427
22.6/VMRUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.107.94 2 110.02 0 109.9415.68/16,625
23. ZDRÁHAL Jan 1985 2+ Dukla B.108.07 2 109.42 6 110.0715.81/16,823
24. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy116.80 8 110.28 0 110.2816.02/17,021
25.1/VKAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov111.62 8 109.01 2 111.0116.75/17,819
26.7/DSVLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB104.08 52 103.69 8 111.6917.43/18,517
27.7/VMBUCHNAR Vladimír 1976 2 SKŽižkov111.07 2 110.90 12 113.0718.81/20,015
28.8/VMPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB113.79 54 109.40 4 113.4019.14/20,314
29.2/ZSLERCH Adam 1998 2 Klášter.119.29 6 112.89 2 114.8920.63/21,913
30. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa130.19 50 113.45 2 115.4521.19/22,512
31.8/DSFRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.113.54 8 109.97 8 117.9723.71/25,211
32.9/DSCHOUTKA Jan 1995 2 KVS HK118.69 8 120.57 0 120.5726.31/27,910
33.3/ZSCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc140.62 6 122.66 2 124.6630.40/32,39
34. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn117.44 8 119.68 14 125.4431.18/33,18
35. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB0.00 999 118.02 8 126.0231.76/33,77
36.4/ZSPŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha141.79 56 116.59 14 130.5936.33/38,56
37.5/ZSKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB126.02 6 151.95 6 132.0237.76/40,15
38.4/U23KOPIČKA Ondřej 1989 2 Tech.Pha120.82 14 153.18 10 134.8240.56/43,04
39.1/ZMHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK132.83 2 167.85 56 134.8340.57/43,03
40.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa131.32 6 177.83 8 137.3243.06/45,72
41.6/ZSLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha129.03 154 145.24 2 147.2452.98/56,21
42.3/VPŠENIČKA Luděk 1960 2 Rakovník149.01 6 139.41 10 149.4155.15/58,50
43.2/ZMZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice147.24 10 135.85 52 157.2462.98/66,80
44.10/DSPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov148.20 10 144.89 60 158.2063.94/67,80
45.4/VSCHREIBER Zbyněk 1963 2 VS Desná183.17 60 149.03 14 163.0368.77/73,00
46.7/ZSKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.170.37 6 156.57 64 176.3782.11/87,10
47.11/DSŠRŮMA Radek 1995 3 KVS HK137.20 62 139.09 108 199.20104.94/111,30
48.3/ZMWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn162.04 106 156.74 56 212.74118.48/125,70
  ŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POŘÁDEK Milan 1986 2 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV0.00 999 0.00 999 999.00 0
  JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/U23ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.101.96 4 99.33 0 99.33 75
2.1/DSVALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.104.38 0 106.06 6 104.385.05/5,175
3.2/U23KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 M USK Pha100.64 4 100.04 6 104.645.31/5,375
4.3/U23VOJTOVÁ Veronika 1990 M USK Pha101.61 50 100.37 6 106.377.04/7,175
5.1/DMKOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy107.39 0 110.99 6 107.398.06/8,175
6.1/VSADILOVÁ Marcela 1967 2 Dukla B.109.04 0 111.49 2 109.049.71/9,868
7. HRIVÍKOVÁ Eva 1993 0 ŽKV Žilina108.26 2 118.28 12 110.2610.93/11,00
8.2/DMFOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava111.84 0 112.48 0 111.8412.51/12,662
9.3/DMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň111.98 0 116.58 10 111.9812.65/12,762
10.1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice113.99 0 121.92 8 113.9914.66/14,857
11. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK113.05 2 128.64 4 115.0515.72/15,853
12.4/U23JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí133.53 2 110.14 6 116.1416.81/16,953
13.5/U23ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice114.35 2 112.75 54 116.3517.02/17,149
14. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha117.66 54 113.31 4 117.3117.98/18,146
15.2/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno115.30 4 115.17 6 119.3019.97/20,143
16.1/VMMAŠKOVÁ Alena 1976 2+ USK Pha117.33 4 113.89 6 119.8920.56/20,740
17.4/DMMRÁZKOVÁ Mária 1996 1 KK Opava121.19 0 120.67 0 120.6721.34/21,537
18. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ KVS HK120.95 4 114.95 6 120.9521.62/21,837
19.2/DSKLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB117.17 4 119.72 2 121.1721.84/22,035
20. TUNKOVÁ Kristýna 1988 2+ Jablonec120.91 6 120.96 2 122.9623.63/23,833
21. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2 SKVS ČB124.72 2 132.42 2 126.7227.39/27,631
22.1/ZMŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha121.93 6 122.35 6 127.9328.60/28,829
23.6/U23ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy131.43 56 124.29 4 128.2928.96/29,227
24.3/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc134.88 6 123.11 6 129.1129.78/30,025
25.4/ZSČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.121.08 10 142.35 56 131.0831.75/32,023
26.5/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc123.56 8 127.55 12 131.5632.23/32,421
27.2/ZMBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha134.41 6 142.01 54 140.4141.08/41,419
28.6/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.140.01 4 198.48 64 144.0144.68/45,017
29.7/ZSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha140.44 4 134.47 12 144.4445.11/45,415
30.3/ZMDUŠKOVÁ Michala 2000 3 USK Pha137.53 10 166.78 254 147.5348.20/48,514
31. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník155.87 8 149.53 8 157.5358.20/58,613
32.7/U23ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh160.39 2 162.78 62 162.3963.06/63,512
33.2/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň149.68 58 162.49 6 168.4969.16/69,611
34.5/DMMATULKOVÁ Jana 1996 2 Horš.Týn120.06 54 129.66 108 174.0674.73/75,210
35.4/ZMVRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn0.00 999 134.67 58 192.6793.34/94,09
36.6/DMOSIFOVÁ Hana 1997 3 Ostrava183.41 16 0.00 999 199.41100.08/100,88
37.7/DMPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 2 SKVS ČB217.64 52 236.51 110 269.64170.31/171,57
38.3/DSKOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 2 VS Desná0.00 999 171.01 206 377.01277.68/279,66
  KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HILGERTOVÁ Amálie 1997 2+ USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
1 USK Pha
USK Pha
118.13 2 104.12 0 104.12 60
2. BUCHTEL Michal
MAŠEK Jan
1986
1978
USK Pha
USK Pha
107.32 8 105.01 2 107.012.89/2,860
3.1/U23GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
107.70 0 114.22 2 107.703.58/3,453
4.2/U23ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
111.39 2 109.93 0 109.935.81/5,653
5.3/U23MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
112.48 8 110.19 0 110.196.07/5,847
6. HRADÍLEK Vavřinec
ŘÍHA Martin
1987
1992
1 USK Pha
USK Pha
107.77 4 0.00 999 111.777.65/7,347
7.4/U23PRSKAVEC Jiří
TUNKA Ondřej
1993
1990
2 USK Pha
Jablonec
110.94 6 110.92 2 112.928.80/8,547
8. PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
1981
1984
2 RK Troja
RK Troja
117.07 58 109.95 4 113.959.83/9,442
9. CUC Michal
POŘÁDEK Milan
1977
1986
2 Tech.Pha
SKVS ČB
116.17 2 0.00 999 118.1714.05/13,538
10.1/DMVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
121.84 0 115.40 4 119.4015.28/14,734
10. FOUKAL Pavel
POSPÍCHAL Radek
1987
1994
1 Dukla B.
SKVS ČB
115.68 60 111.40 8 119.4015.28/14,731
12.2/DSRAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
116.74 58 117.22 6 123.2219.10/18,331
13.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
SKŽižkov
124.07 56 122.17 2 124.1720.05/19,328
14.3/DSZÁTOPEK Vladimír
FRANEK Jakub
1995
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
124.64 104 114.22 10 124.2220.10/19,325
15.1/ZSMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
120.78 4 124.54 4 124.7820.66/19,822
16.5/U23KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
126.31 4 123.66 2 125.6621.54/20,720
17.2/DMMRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
2 KK Opava
KK Opava
122.10 10 125.00 6 131.0026.88/25,818
18.4/DSŠRŮMA Radek
CHOUTKA Jan
1995
1995
2 KVS HK
KVS HK
142.04 112 128.37 6 134.3730.25/29,116
19.2/ZSKOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
2 USK Pha
USK Pha
133.41 6 144.26 6 139.4135.29/33,914
20.1/ZMZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
127.27 14 139.12 16 141.2737.15/35,712
21.2/VHAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
135.20 10 154.12 4 145.2041.08/39,510
22.5/DSSMOLKA Ondřej
JELÍNEK Šimon
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
0.00 999 0.00 999 999.00 9
  JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
2 USK Pha
USK Pha
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  OSOCHOVSKÁ Michaela
WENDL Miloslav
1986
1978
2 KVS HK
Horš.Týn
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
2 Olomouc
Olomouc
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VÁCHA Viktor
WEBER Oldřich
1985
1987
2 Dukla B.
SKVS ČB
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej
1986
1979
2 Dukla B.
Dukla B.
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/U23TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec87.38 0 93.26 8 87.38 75
2.2/U23PRSKAVEC Jiří 1993 M USK Pha87.88 2 87.20 2 89.201.82/2,175
3.1/DSBINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.97.09 0 92.92 0 92.925.54/6,375
4.3/U23MASLAŇÁK Tomáš 1990 2 Dukla B.88.29 54 91.06 2 93.065.68/6,568
5. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.98.95 4 95.28 0 95.287.90/9,062
6.2/DSZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB98.32 4 95.59 0 95.598.21/9,457
7. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha95.76 0 95.85 0 95.768.38/9,653
8.3/DSHOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno91.91 4 92.22 4 95.918.53/9,849
9.4/DSBAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava94.90 4 94.08 2 96.088.70/10,049
10. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2 SKVS ČB95.74 2 96.12 0 96.128.74/10,046
11.5/DSPECHLÁT Hynek 1995 2 SKVS ČB96.18 0 95.06 4 96.188.80/10,143
12.4/U23MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.95.74 2 94.41 2 96.419.03/10,340
13.5/U23JORDÁN František 1991 2 Dukla B.94.46 2 94.83 6 96.469.08/10,437
14.6/DSŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa96.91 4 94.76 2 96.769.38/10,735
15.7/DSPETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec94.83 2 95.40 8 96.839.45/10,833
16.6/U23HRIC Filip 1993 2 Olomouc97.43 0 99.08 8 97.4310.05/11,531
17. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy95.82 2 97.56 0 97.5610.18/11,729
18.1/VMRUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.97.67 0 96.60 2 97.6710.29/11,827
19.2/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.97.99 0 99.23 2 97.9910.61/12,125
20. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod94.11 4 92.57 6 98.1110.73/12,323
21.3/VMTŮMA Martin 1972 2+ Hubertus97.33 6 98.33 0 98.3310.95/12,521
22.4/VMLEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus98.42 0 99.14 106 98.4211.04/12,619
23.1/DMŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy99.03 4 96.45 2 98.4511.07/12,717
24.7/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky97.66 2 96.75 2 98.7511.37/13,015
25.2/DMMAIKRANZ Alexandr 1997 2 Ostrava107.61 50 97.10 2 99.1011.72/13,414
26.8/DSVAŠINA Jiří 1994 2+ Ostrava95.26 4 98.17 52 99.2611.88/13,613
27. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.96.08 4 97.48 2 99.4812.10/13,812
28.5/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy98.44 2 97.63 2 99.6312.25/14,011
29. HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava106.19 6 97.74 2 99.7412.36/14,110
30.8/U23ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy102.30 4 97.90 2 99.9012.52/14,39
31.9/DSKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí103.99 6 98.04 2 100.0412.66/14,58
32.6/VMMULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz102.18 6 100.71 0 100.7113.33/15,37
33.3/DMMATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha105.00 0 98.96 4 102.9615.58/17,86
34.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Ostrava104.17 0 0.00 999 104.1716.79/19,25
35. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh102.39 2 0.00 999 104.3917.01/19,54
36.10/DSRAŠKA Jan 1995 2 USK Pha98.57 6 101.89 12 104.5717.19/19,73
37.1/ZSMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava107.01 56 102.65 2 104.6517.27/19,82
38.4/DMPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha103.23 6 102.96 2 104.9617.58/20,11
39.7/VMMÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov107.54 2 97.55 8 105.5518.17/20,80
40.5/DMKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz105.60 0 105.75 4 105.6018.22/20,90
41.2/ZSŠODEK Petr 1998 2 Benátky103.03 8 105.29 2 107.2919.91/22,80
42.6/DMBRÁZDA Vendelín 1996 2 Kralupy106.29 12 99.86 8 107.8620.48/23,40
43.1/ZMZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice107.87 0 107.46 56 107.8720.49/23,40
44.7/DMROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava108.04 52 103.89 4 107.8920.51/23,50
45.11/DSKOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha106.09 2 106.65 4 108.0920.71/23,70
46.3/ZSŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha113.11 6 106.29 2 108.2920.91/23,90
47.8/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha105.44 60 106.01 4 110.0122.63/25,90
48.2/VŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa117.20 0 110.23 0 110.2322.85/26,20
49.4/ZSHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK110.31 0 115.24 2 110.3122.93/26,20
50. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy106.59 4 104.69 10 110.5923.21/26,60
51.8/DMKLABAN Martin 1997 3 KK Opava111.57 10 109.94 2 111.9424.56/28,10
52.5/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.107.99 4 108.62 6 111.9924.61/28,20
53.12/DSWEISL Jakub 1995 2 USK Pha110.27 52 106.63 6 112.6325.25/28,90
54.9/DMŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky108.89 6 109.71 4 113.7126.33/30,10
55.3/VMACHUTA Zdeněk 1964 3 Kralupy113.56 2 112.93 4 115.5628.18/32,20
56.10/DMVRBA Jiří 1997 2 Olomouc105.99 10 110.24 6 115.9928.61/32,70
57.13/DSMYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa108.15 8 110.78 56 116.1528.77/32,90
58.11/DMOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí131.00 2 114.07 4 118.0730.69/35,10
59.4/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa134.04 10 112.82 6 118.8231.44/36,00
60.2/ZMHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK123.57 8 116.88 2 118.8831.50/36,00
61.6/ZSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky130.12 6 112.91 6 118.9131.53/36,10
62.9/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy126.85 58 118.40 2 120.4033.02/37,80
63.3/ZMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.119.91 2 130.91 6 121.9134.53/39,50
64. FELIX Petr 1982 3 Kralupy126.25 8 115.41 8 123.4136.03/41,20
65.12/DMJELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha130.67 8 117.66 6 123.6636.28/41,50
66.7/ZSKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha118.35 6 120.31 4 124.3136.93/42,30
67.14/DSKRAMEŠ Petr 1995 2 Olomouc122.52 2 128.36 6 124.5237.14/42,50
68.8/ZSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice153.41 54 121.84 4 125.8438.46/44,00
69.9/ZSCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc120.39 6 117.47 52 126.3939.01/44,60
70.13/DMPECHMAN Vojtěch 1997 3 Roudnice145.82 6 125.93 4 129.9342.55/48,70
71.4/ZMBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy143.47 4 124.16 6 130.1642.78/49,00
72.10/ZSBALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava147.30 156 125.69 8 133.6946.31/53,00
73.5/VHÁJEK Roman 1963 2 Ostrava157.77 152 130.87 6 136.8749.49/56,60
74. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.87.58 50 89.82 50 137.5850.20/57,50
75.14/DMKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník130.20 8 147.00 56 138.2050.82/58,20
76.11/ZSLERCH Adam 1998 2 Klášter.150.96 56 129.39 10 139.3952.01/59,50
77.6/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník141.82 8 140.17 54 149.8262.44/71,50
78.5/ZMŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky130.40 58 140.60 10 150.6063.22/72,40
79.15/DMŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky172.61 60 143.43 10 153.4366.05/75,60
80.10/VMSTEJSKAL Ondřej 1975 3 KK Brand145.87 14 138.66 106 159.8772.49/83,00
81.12/ZSSOUČEK Marek 1999 3 KVS HK152.53 10 172.94 60 162.5375.15/86,00
82.13/ZSVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy131.15 56 160.16 10 170.1682.78/94,70
83.14/ZSPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice164.48 12 176.00 108 176.4889.10/102,00
84.15/ZSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 2 Olomouc149.96 104 137.99 52 189.99102.61/117,40
85.16/ZSRADIL Jakub 1998 2 USK Pha135.23 60 123.98 152 195.23107.85/123,40
86.17/ZSKUNEŠ David 1998 3 Horš.Týn0.00 999 145.20 60 205.20117.82/134,80
87.15/DSKRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz143.65 154 146.87 60 206.87119.49/136,70
88.16/DMŠVUB Jakub 1996 3 VS Desná173.88 64 174.10 206 237.88150.50/172,20
89. HEJNA Martin 1981 0 Tech.Pha182.51 60 0.00 999 242.51155.13/177,50
90.6/ZMZEMAN Vojtěch 2000 3 USK Pha187.43 62 216.48 110 249.43162.05/185,50
91.17/DMBARGEL Radek 1996 3 VS Desná0.00 999 0.00 999 999.00 0
91.7/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NEUBERT Adam 1997 3 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KURFÜRST Jaroslav 1993 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ROUSEK Martin 1965 2 KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK124.54 2 151.06 8 126.54 60
2.1/U23FOLTYSOVÁ Denisa 1993 1 KK Opava136.20 8 126.13 4 130.133.59/2,853
3.1/DMKOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy137.53 4 128.84 6 134.848.30/6,653
4.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno141.22 2 133.91 2 135.919.37/7,447
5.2/DMMATULKOVÁ Jana 1996 2+ Horš.Týn135.12 8 149.12 62 143.1216.58/13,142
6.1/ZMŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha204.36 106 145.77 2 147.7721.23/16,838
7.2/U23FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha135.44 14 151.56 62 149.4422.90/18,134
8.2/ZSČEKALOVÁ Bára 1998 2+ Klášter.167.49 4 153.00 4 157.0030.46/24,131
9. PLAŠILOVÁ Martina 1985 3 SKŽižkov154.99 58 163.92 66 212.9986.45/68,328
10.3/DMKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava167.01 110 157.76 58 215.7689.22/70,525
11.3/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc0.00 999 204.13 12 216.1389.59/70,822
12.4/DMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň165.52 60 0.00 999 225.5298.98/78,220
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3