Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků

28.06.2014   řeka Morava v prostoru silničního mostu
ředitel: Ivo Košík   vrchní rozhodčí: Heda Kratochvílová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha90.91 2 88.96 0 88.96 80
2.2/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice93.16 0 90.58 0 90.581.62/1,876
3.3/ZSDUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha89.39 2 90.23 4 91.392.43/2,772
4.4/ZSBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha91.46 0 93.19 2 91.462.50/2,868
5.5/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn93.05 0 105.35 4 93.054.09/4,664
6.6/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno94.18 0 93.24 0 93.244.28/4,860
7.1/ZMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec95.76 0 92.13 2 94.135.17/5,856
8.7/ZSDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha97.13 0 99.22 2 97.138.17/9,252
9.1/DMHOROVÁ Klára 1998 3 KK Opava97.68 6 98.96 0 98.9610.00/11,248
10.2/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.97.75 4 99.67 0 99.6710.71/12,044
11.1/DSOSIFOVÁ Hana 1997 2 Ostrava97.93 2 112.52 2 99.9310.97/12,340
12.3/ZMNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 3 Ostrava100.12 0 98.92 2 100.1211.16/12,536
13.8/ZSMOTYČKOVÁ Sára 2001 2 SKVeselí102.67 0 100.05 2 102.0513.09/14,732
14.9/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice105.22 4 100.36 2 102.3613.40/15,128
15.10/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno114.39 6 100.57 2 102.5713.61/15,324
16.4/ZMBEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava109.59 2 100.87 2 102.8713.91/15,623
17.11/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.102.57 2 101.59 2 103.5914.63/16,422
18.5/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí105.12 2 101.60 2 103.6014.64/16,521
19.6/ZMČAJKOVÁ Kristýna 2002 3 SKVeselí103.75 0 117.45 4 103.7514.79/16,620
20.12/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž104.14 0 119.94 6 104.1415.18/17,119
21.2/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc102.55 2 102.80 2 104.5515.59/17,518
22.7/ZMFILIPI Viktorie 2002 2 Č.Lípa104.89 52 103.57 2 105.5716.61/18,717
23.13/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha107.03 0 106.48 4 107.0318.07/20,316
24.8/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc108.84 0 109.83 4 108.8419.88/22,315
25.9/ZMTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí108.74 2 124.94 2 110.7421.78/24,514
26.10/ZMĎURECOVÁ Kristína 2002 0 SVK – UK Bratislava114.89 2 110.77 2 112.7723.81/26,80
27.14/ZSHYLMAROVÁ Anna 2001 3 Benátky121.51 2 120.07 0 120.0731.11/35,013
28.15/ZSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 0 Olomouc122.29 4 120.17 2 122.1733.21/37,312
29.11/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc124.57 4 122.61 0 122.6133.65/37,811
30.12/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc123.22 4 121.12 2 123.1234.16/38,410
31.13/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha152.56 12 118.26 6 124.2635.30/39,79
32.14/ZMBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha117.44 56 121.15 4 125.1536.19/40,78
33.15/ZMĎURECOVÁ Mahulena 2002 0 SVK – UK Bratislava128.36 6 127.90 2 129.9040.94/46,00
34.16/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava170.51 0 129.46 4 133.4644.50/50,07
35.16/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 0 KK Opava134.64 2 146.30 2 136.6447.68/53,66
36.17/ZMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky163.34 8 130.19 50 171.3482.38/92,65
37.17/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 0 Litovel186.18 58 173.78 4 177.7888.82/99,84
38.18/ZSKOZÁRKOVÁ Hana 2000 0 Kroměříž165.56 14 194.52 8 179.5690.60/101,83
39.18/ZMLANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub.183.47 4 182.49 52 187.4798.51/110,72
40.19/ZSNOVÁKOVÁ Veronika 2001 0 KK Opava187.75 58 0.00 999 245.75156.79/176,21
41.20/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 0 Litovel143.18 106 137.81 208 249.18160.22/180,10
42.19/ZMPECHÁČKOVÁ Julie 2003 0 Val.Mez.278.25 14 299.77 106 292.25203.29/228,50
43.21/ZSVAŇKOVÁ Michaela 2000 0 Litovel199.88 112 236.50 106 311.88222.92/250,60
44.20/ZMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 0 KK Brno210.96 102 281.20 56 312.96224.00/251,80
45.21/ZMNOVOTNÁ Mariána 2002 0 Pardub.169.97 154 162.89 158 320.89231.93/260,70
46.22/ZMŠMOLDASOVÁ Zuzana 2002 0 Litovel168.18 254 202.00 206 408.00319.04/358,60
47.22/ZSKREJČÍŘOVÁ Lucie 2000 0 KK Brno0.00 999 170.24 301 471.24382.28/429,70
Oddíl