vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom pod Borskou přehradou

02.08.2014   Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. CHOD David 1982 2 Blovice114.39 0 113.33 2 114.39 44
2.1/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav120.13 0 116.98 0 116.982.59/2,340
3. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy126.72 0 117.49 0 117.493.10/2,736
4. BLAHNÍK Miroslav 1980 3 Sláv.KV119.81 0 121.06 2 119.815.42/4,732
5. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek120.61 0 118.87 4 120.616.22/5,428
6. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek121.02 0 122.66 2 121.026.63/5,824
7.1/ZSPOHANKA Vítek 2000 3 Klatovy128.52 2 123.11 0 123.118.72/7,620
8.2/ZSWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn123.70 0 124.13 0 123.709.31/8,116
9.1/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn122.96 2 125.22 2 124.9610.57/9,212
10.1/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor130.40 4 125.15 0 125.1510.76/9,411
11.2/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice124.79 2 137.59 2 126.7912.40/10,810
12.3/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn128.35 2 126.29 2 128.2913.90/12,29
13.2/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník131.14 2 129.75 0 129.7515.36/13,48
14.3/VKUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor135.91 8 130.16 0 130.1615.77/13,87
15.1/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor131.12 0 134.11 2 131.1216.73/14,66
16.4/VMULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus137.39 6 132.50 0 132.5018.11/15,85
17.1/DSHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor148.54 4 135.47 0 135.4721.08/18,44
18.2/VSPOULA Jan 1955 3 Sláv.KV137.38 0 133.67 2 135.6721.28/18,63
19.4/VMUHLÍK Jan 1978 0 L.Žatec140.66 2 138.52 0 138.5224.13/21,12
20.5/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy141.77 2 139.08 0 139.0824.69/21,61
21.3/VSKREJČÍ Antonín 1955 0 Kralupy160.14 4 153.29 0 153.2938.90/34,00
22.3/ZSPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník181.26 4 174.56 2 176.5662.17/54,30
  KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2 Blovice116.34 2 116.07 0 116.07 31
2.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy118.54 0 117.28 0 117.281.21/1,027
3.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV118.48 0 117.64 0 117.641.57/1,423
4.2/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň129.33 2 124.38 0 124.388.31/7,219
5. POLESNÁ Jitka 1990 3 Loko Plz136.82 4 132.53 0 132.5316.46/14,215
6.1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor132.40 6 132.12 4 136.1220.05/17,311
7.2/U23MAŠKOVÁ Kateřina 1995 3 Hubertus142.78 2 136.38 0 136.3820.31/17,510
8.1/DSCUBROVÁ Markéta 1997 3 ČSAD Plz135.47 4 134.75 2 136.7520.68/17,89
9.1/ZMPAJMOVÁ Sandra 2002 3 Kadaň145.48 6 141.61 2 143.6127.54/23,78
10.2/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 3 Ot.Strak143.65 2 145.66 4 145.6529.58/25,57
11.1/DMPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník146.14 6 144.36 2 146.3630.29/26,16
12.3/VMVANKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus153.11 8 144.77 6 150.7734.70/29,95
13.1/VKASLOVÁ Markéta 1968 3 Blovice151.50 6 149.58 2 151.5835.51/30,64
14.3/ZMMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy167.59 4 153.16 0 153.1637.09/32,03
15. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň176.17 6 149.56 4 153.5637.49/32,32
16.3/U23VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy150.65 6 147.83 6 153.8337.76/32,51
  VÍZNEROVÁ Daniela 2003 3 Kadaň0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VANĚK Jiří
WENDL Miloslav
1987
1978
2 Kralupy
Horš.Týn
129.83 2 131.74 0 131.74 18
2. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
137.32 2 138.63 0 138.636.89/5,214
3.1/VHABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
137.74 4 139.23 2 141.239.49/7,210
4.1/VMKLUGANOST Vít
PECHÁČEK Michal
1977
1976
Vršovice
Vršovice
145.00 4 138.40 4 142.4010.66/8,16
5.1/VSVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
141.48 2 140.33 4 143.4811.74/8,92
6.1/ZSPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 Klatovy
Horš.Týn
147.00 4 144.69 0 144.6912.95/9,81
7.2/VMWEISSAR Petr
VEVERKOVÁ Zdenka
1970
1977
Loko Plz
Loko Plz
192.35 2 0.00 999 194.3562.61/47,50
  POULA Jan
KUČERA Tomáš
1955
1950
3 Sláv.KV
Sláv.KV
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz103.65 0 103.68 0 103.65 81
2. BLAHNÍK Vojtěch 1981 3 Sláv.KV108.50 0 106.71 0 106.713.06/3,077
3.2/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz111.95 0 111.69 2 111.958.30/8,073
4.1/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy114.14 2 113.11 0 113.119.46/9,169
5. EISNER Tomáš 1987 3 Boh.Pha116.94 0 113.32 0 113.329.67/9,365
6.3/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice113.35 0 114.52 0 113.359.70/9,461
7.4/VMHAMÁK Martin 1976 2 Klatovy113.00 2 113.82 0 113.8210.17/9,857
8.1/ZSPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy113.07 2 113.08 4 115.0711.42/11,053
9. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV115.10 2 116.11 0 116.1112.46/12,049
10.1/DSSAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky116.81 0 118.52 2 116.8113.16/12,745
11.5/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz116.99 0 117.08 2 116.9913.34/12,941
12.1/DMVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy117.36 6 115.02 2 117.0213.37/12,937
13.2/VCHOD Václav 1961 2 Blovice117.64 0 117.57 0 117.5713.92/13,433
14. SEDLMAIER Aleš 1980 0 Roudnice118.27 0 117.71 0 117.7114.06/13,629
15.2/ZSKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice122.09 2 119.13 0 119.1315.48/14,925
16.6/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice120.74 0 120.70 0 120.7017.05/16,424
17. JACOŠ Pavel 1988 2 Sláv.KV122.20 6 117.45 4 121.4517.80/17,223
18.7/VMHRON Robin 1979 3 Kralupy123.89 2 121.82 0 121.8218.17/17,522
19.3/VPOHANKA Jiří 1969 2 Klatovy121.69 2 122.38 0 122.3818.73/18,121
20.8/VMWEISSAR Petr 1970 3 Loko Plz0.00 999 125.08 0 125.0821.43/20,720
21. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV123.49 2 122.86 6 125.4921.84/21,119
22.3/ZSBLÁHA Petr 2000 3 ČSAD Plz126.25 0 128.86 4 126.2522.60/21,818
23.9/VMKLUGANOST Vít 1977 0 Vršovice128.83 4 126.45 0 126.4522.80/22,017
24. CHOD Ondřej 1984 3 Blovice124.51 2 124.99 2 126.5122.86/22,116
25. HRÁDEK Petr 1987 3 So Písek121.35 6 122.52 4 126.5222.87/22,115
26.4/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník133.14 2 128.58 0 128.5824.93/24,114
27.1/ZMSAHULA Matěj 2003 3 Benátky132.41 4 131.61 0 131.6127.96/27,013
28.4/ZSŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice129.59 8 127.97 4 131.9728.32/27,312
29.1/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha131.16 2 130.41 2 132.4128.76/27,711
30.2/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.134.80 2 133.77 0 133.7730.12/29,110
31.3/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus135.65 4 134.10 0 134.1030.45/29,49
32.5/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky131.59 4 132.92 6 135.5931.94/30,88
33.10/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor140.83 2 137.42 0 137.4233.77/32,67
34.2/ZMŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz144.84 2 138.50 2 140.5036.85/35,66
35.3/ZMWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn141.36 0 141.37 0 141.3637.71/36,45
36.4/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz142.19 0 140.38 4 142.1938.54/37,24
37.4/ZMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky145.99 4 138.32 4 142.3238.67/37,33
38.5/ZSPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník155.73 4 147.77 2 149.7746.12/44,52
39.2/DMKORBELÁŘ David 1999 0 Loko Plz160.80 2 160.57 6 162.8059.15/57,11
40.11/VMPECHÁČEK Michal 1976 0 Vršovice158.57 6 156.55 12 164.5760.92/58,80
41.6/ZSLHOTÁK Jáchym 2001 0 Loko Plz190.52 16 181.19 6 187.1983.54/80,60
42.5/ZMČEPIČKA Ladislav 2003 0 ČSAD Plz193.73 58 199.15 4 203.1599.50/96,00
43.7/ZSKANALOŠ Petr 2000 0 Loko Plz192.80 22 192.39 62 214.80111.15/107,20
44.8/ZSOTIEPKA Martin 2001 0 Kadaň180.71 362 0.00 999 542.71439.06/423,60
  SMOLÍK Jan 1997 0 Loko Plz0.00 999 0.00 999 999.00 0
  DUNOVSKÝ Tomáš 1976 3 Ot.Strak0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HAMÁK Miloslav 1982 3 Klatovy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV135.19 2 133.73 0 133.73 8
2.2/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň142.87 0 141.02 0 141.027.29/5,54
3.1/ZMPAJMOVÁ Sandra 2002 0 Kadaň192.55 6 200.02 6 198.5564.82/48,50

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZMVANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor137.51 0 136.30 4 137.51 0
2.2/PZMŠVEJD Jan 2004 0 Sušice143.56 6 140.01 2 142.014.50/3,30
3.3/PZMHAJDUCH Jaroslav 2004 0 Ot.Strak142.69 8 143.74 6 149.7412.23/8,90
4.1/PZZPAVELKOVÁ Markéta 2005 0 Benátky168.35 6 163.30 8 171.3033.79/24,60
5.4/PZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 0 Zbraslav171.83 2 170.62 6 173.8336.32/26,40
6.2/PZZHOJDOVÁ Eliška 2005 0 Horš.Týn180.95 0 176.20 2 178.2040.69/29,60
7.5/PZMTURNER Karel 2004 0 Blovice178.13 8 191.74 6 186.1348.62/35,40
8.6/PZMVRÁNEK Jan 2004 0 Blovice195.21 10 199.33 14 205.2167.70/49,20
9.3/PZZPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 0 Sušice205.43 16 185.27 20 205.2767.76/49,30
10.7/PZMŠEDIVÝ Vít 2004 0 SKVS ČB160.80 52 165.26 52 212.8075.29/54,80
11.8/PZMJIRAS Filip 2005 0 USK Pha193.70 162 176.17 62 238.17100.66/73,20
12.9/PZMSAIP Ondřej 2006 0 Boh.Pha276.54 110 232.18 50 282.18144.67/105,20
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3