vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd na Svitavě

28.03.2015   Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
ředitel: Bohuslav Šamánek   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZZMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno18:26,50 0
2.1/PZMDZIADEK Marek 2005 KK Brno18:29,803.30/0,30

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK10:54,50 25
2. RYGEL Marek 1989 1 KK Brno10:56,702.20/0,317
3. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto11:52,3057.80/8,89
4.1/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk12:19,9085.40/13,05
5. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo12:24,8090.30/13,81

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno10:26,30 21
2. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 3 KK Brno11:35,3069.00/11,013
3.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno11:39,0072.70/11,69
4.1/U23JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 KK Brno12:20,70114.40/18,35
5.1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno12:21,40115.10/18,44
6.2/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí13:03,10156.80/25,03
7.3/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí13:36,80190.50/30,42
8.4/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno14:02,90216.60/34,61
9.1/ZMDOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK16:41,50375.20/59,90
10.2/ZMVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK21:28,20661.90/105,70

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
10:13,30 23
2. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1989
1955
1 Tesla Bo
Tesla Bo
11:40,0086.70/14,115
3.1/U23SATKE Adam
KREJČÍŘ Dominik
1994
1996
KK Brno
KK Brno
11:51,1097.80/15,97
4.2/U23KRISTEK Aleš
WALTER Jakub
1992
1998
3 Val.Mez.
Šumperk
11:54,60101.30/16,53
5.1/DMKŘENEK Jakub
KAMINSKÝ Jan
1999
1999
2 Val.Mez.
Val.Mez.
12:02,40109.10/17,82
6.2/DMHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
12:14,20120.90/19,71
7.1/ZSŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
Val.Mez.
Val.Mez.
14:40,70267.40/43,60

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23KREJČÍŘ Dominik 1996 1 KK Brno10:08,50 46
2.2/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno10:11,603.10/0,538
3.3/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí10:49,0040.50/6,730
4.1/VMJANTAČ Vladimír 1971 3 KK Brno11:00,2051.70/8,526
5.1/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno11:11,6063.10/10,422
6.2/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK Brno11:15,5067.00/11,018
7.3/VMŽÁDNÍK Vojtěch 1975 KK Brno11:15,6067.10/11,014
8. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí11:31,2082.70/13,610
9.4/U23VYHNÁLEK Jan 1996 2 Vys.Mýto11:50,80102.30/16,89
10.1/DMBERGMANN Ondřej 2000 KK Brno11:56,70108.20/17,88
11.1/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno11:58,10109.60/18,07
12.1/VNĚMEC Jakub 1969 3 KK Brno11:59,20110.70/18,26
13.2/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk12:03,30114.80/18,95
14.3/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí12:09,90121.40/20,04
15.4/ZSROUČA Samuel 2002 Šumperk12:51,80163.30/26,83
16.5/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto13:16,70188.20/30,92
17.6/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto13:20,30191.80/31,51
18.1/ZMBERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno13:56,90228.40/37,50
19.7/ZSCHABIČA Pavel 2001 3 SKVeselí14:02,60234.10/38,50
20.8/ZSFUCHS Marek 2002 VSDK17:38,90450.40/74,00

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno12:49,10 13
2.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno13:37,0047.90/6,25
3.1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno15:01,50132.40/17,21
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3