Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího

19.07.2015   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMLEPÍK Filip 1976 2 Hubertus68.80 0 68.40 0 68.40 131
2.2/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB69.87 0 71.49 0 69.871.47/2,1126
3.1/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB67.66 4 67.41 4 71.413.01/4,4121
4.2/U23ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus71.08 2 70.60 2 72.604.20/6,1116
5.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Stonava73.16 0 72.60 2 73.164.76/7,0111
6.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB74.48 0 4.00 999 74.486.08/8,9106
7.1/DSPETERKA Jáchym 1998 3 Rakovník77.58 0 78.53 4 77.589.18/13,4101
8.1/DMVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník77.01 2 77.97 0 77.979.57/14,096
9.1/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk78.52 0 84.12 52 78.5210.12/14,891
10.4/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.78.99 2 78.72 0 78.7210.32/15,186
11.2/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB80.89 0 80.77 4 80.8912.49/18,381
12.3/ZSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB79.53 2 86.13 6 81.5313.13/19,276
13.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa78.27 4 77.89 4 81.8913.49/19,771
14.5/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV80.38 2 78.42 4 82.3813.98/20,466
15.3/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.80.81 2 81.25 2 82.8114.41/21,161
16. JILMA Martin 1989 3 L.Tábor85.21 4 78.88 4 82.8814.48/21,256
17.6/VMNĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň80.60 4 81.05 2 83.0514.65/21,451
18.2/DMZVOLÁNEK Filip 1999 2 Bechyně87.03 2 82.41 2 84.4116.01/23,446
19.4/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.84.55 0 81.72 4 84.5516.15/23,641
20.3/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov87.49 4 82.68 2 84.6816.28/23,836
21.5/VMACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus82.00 50 82.81 2 84.8116.41/24,035
22.3/U23ŠKRANC Antonín 1996 3 Kotva B.85.10 0 85.91 8 85.1016.70/24,434
23.4/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha83.92 2 83.39 4 85.9217.52/25,633
24.1/VSKOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice91.59 0 84.13 2 86.1317.73/25,932
25.2/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus84.29 2 87.48 4 86.2917.89/26,231
26.4/DMBOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov123.94 2 84.60 2 86.6018.20/26,630
27.4/U23KLIMUŠKIN Šimon 1995 3 Kotva B.86.71 0 94.40 10 86.7118.31/26,829
28.5/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak93.60 2 86.76 0 86.7618.36/26,828
29.6/VPUTZER Pavel 1967 ITA85.42 2 92.23 2 87.4219.02/27,80
30.1/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor88.99 0 93.10 2 88.9920.59/30,127
31.7/VPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.96.77 8 89.98 0 89.9821.58/31,526
32.2/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB90.53 0 91.81 0 90.5322.13/32,425
33.3/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník90.57 0 103.05 2 90.5722.17/32,424
34.8/VNOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy92.04 0 89.83 2 91.8323.43/34,323
35.9/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.92.48 0 98.95 4 92.4824.08/35,222
36.10/VJINDRÁK Petr 1969 3 Tech.Pha4.00 999 89.17 4 93.1724.77/36,221
37.7/VMKOTRBA Tomáš 1977 3 L.Tábor96.55 4 94.36 0 94.3625.96/38,020
38.5/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov92.50 2 88.45 6 94.4526.05/38,119
39.3/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha104.95 4 90.78 4 94.7826.38/38,618
40.4/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB91.73 4 96.21 0 95.7327.33/40,017
41.6/ZSHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn92.09 4 96.94 8 96.0927.69/40,516
42.4/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec103.25 2 96.57 0 96.5728.17/41,215
43.7/ZSPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník100.47 0 96.82 0 96.8228.42/41,514
44.8/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha101.39 4 93.70 4 97.7029.30/42,813
45.5/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha96.96 2 102.41 4 98.9630.56/44,712
46.6/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB100.48 8 97.08 2 99.0830.68/44,911
47.7/ZMPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB96.95 4 102.08 4 100.9532.55/47,610
48.5/VSJILMA Ivan 1957 3 L.Tábor97.88 4 4.00 999 101.8833.48/48,99
49.6/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec109.38 2 102.47 0 102.4734.07/49,88
50.8/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor99.15 6 113.44 0 105.1536.75/53,77
51.1/PZONDRUŠ Mario 2005 USK Pha103.70 2 102.10 4 105.7037.30/54,50
52.8/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha102.24 4 106.48 2 106.2437.84/55,36
53.2/PZVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 Zbraslav108.43 0 108.84 4 108.4340.03/58,50
54.9/ZMMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.116.63 4 107.87 2 109.8741.47/60,65
55.10/ZMTURNER Karel 2004 Blovice114.32 6 110.01 0 110.0141.61/60,84
56.11/ZMMAREK Matyáš 2003 3 Třebech.139.93 8 103.66 10 113.6645.26/66,23
57.12/ZMNOVÁK Michal 2003 3 Kralupy117.40 6 113.18 10 123.1854.78/80,12
58.9/ZSCHALUPSKÝ Petr 2002 SKVS ČB125.46 6 122.05 4 126.0557.65/84,31
59.3/PZPRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB129.87 2 129.98 4 131.8763.47/92,80
60.13/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice140.53 10 160.70 114 150.5382.13/120,10
61.14/ZMBUDÁK David 2003 Kadaň156.90 10 133.68 52 166.9098.50/144,00
62.4/PZNOVÁK Tomáš 2005 Kadaň135.51 108 123.37 56 179.37110.97/162,20
63.15/ZMMÍL Jakub 2003 Trutnov162.07 56 113.31 106 218.07149.67/218,80
  ŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk4.00 999 208.40 999 999.00 0
  CHOD Václav 1961 2 Blovice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BABOR Stanislav 1958 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  URBAN Michal 2004 3 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PULTERA Zbyněk 1958 3 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TROCH Petr 1971 2 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl