vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Jihočeský pohár ve vodním slalomu

25.07.2009-26.07.2009   USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné
ředitel: ing. Jaromír Dvořák   vrchní rozhodčí: Pavel Pokorný

kategorie K1M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. DAILLE Etienne 1989 FRA99.63 2 99.69 0 99.69 -
2. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.102.05 0 107.35 0 102.052.36/2,4-
3. KUBRIČAN Lukáš 1984 MT Dukla B.100.66 2 100.03 50 102.662.97/3,0-
4. DI NISI Ludovic 1989 FRA102.22 2 103.64 0 103.643.95/4,0-
5. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.108.71 2 104.02 0 104.024.33/4,3-
6. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha105.60 2 104.17 0 104.174.48/4,5-
7. BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus105.14 0 104.61 2 105.145.45/5,5-
8. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod112.64 2 106.10 2 108.108.41/8,4-
9. KULHÁNEK Jan 1978 2+ Jablonec118.62 4 108.24 0 108.248.55/8,6-
10. PRELL Pavel 1976 1 Kralupy112.87 0 109.23 0 109.239.54/9,6-
11. SUCHÝ Ondřej 1979 1 Dukla B.107.69 2 105.81 4 109.6910.00/10,0-
12. MAIN Louis 1991 FRA109.50 6 110.72 0 110.7211.03/11,1-
13. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB112.66 0 121.52 52 112.6612.97/13,0-
14. GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz113.45 0 111.55 58 113.4513.76/13,8-
15. LABAT Nicolas 1984 FRA121.13 4 112.14 2 114.1414.45/14,5-
16. LAUNAY Antoine 1993 FRA108.32 6 129.54 2 114.3214.63/14,7-
17. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa115.27 0 124.18 58 115.2715.58/15,6-
18. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy134.25 0 113.59 2 115.5915.90/15,9-
19. LENC Miroslav 1986 2+ SKVS ČB116.83 2 115.94 0 115.9416.25/16,3-
20. MULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz117.68 0 114.45 2 116.4516.76/16,8-
21. Kyrián Luděk 1978 2 SKVS ČB126.29 4 114.73 2 116.7317.04/17,1-
22. MESSIALLE Jean 1993 FRA117.35 0 115.01 4 117.3517.66/17,7-
23. MAROUL Ladislav 1968 2 Dukla B.117.51 0 123.50 4 117.5117.82/17,9-
24. DELAUNAY Thibaud 1982 FRA120.41 0 114.07 4 118.0718.38/18,4-
25. STACH Daniel 1988 SKVS ČB116.93 2 118.37 0 118.3718.68/18,7-
26. KUNA Jan 1990 2 SKVS ČB116.37 2 137.43 54 118.3718.68/18,7-
27. REICHENAUER Antonín 1956 2+ Sláv.KV121.98 2 119.34 0 119.3419.65/19,7-
28. TYKAL Jiří 1992 3 Klášter.127.09 0 121.50 0 121.5021.81/21,9-
29. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy119.26 4 118.43 4 122.4322.74/22,8-
30. MEDŘICKÝ Ludvík 1992 2 USK Pha130.68 2 122.75 0 122.7523.06/23,1-
31. LAGNER Václav 1988 Boh.Pha124.96 10 120.76 2 122.7623.07/23,1-
32. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec126.02 4 122.20 2 124.2024.51/24,6-
33. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno124.64 6 121.18 4 125.1825.49/25,6-
34. BRYCHCÍ Petr 1990 2 Žel.Brod123.09 10 122.24 4 126.2426.55/26,6-
35. MARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha142.53 0 126.24 0 126.2426.55/26,6-
36. RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha132.20 4 124.95 2 126.9527.26/27,3-
37. MAREK Lukáš 1980 3 Trutnov138.68 2 126.00 2 128.0028.31/28,4-
38. POKORNÝ Ondřej 1987 2 SKVS ČB135.14 4 128.27 0 128.2728.58/28,7-
39. ŠIMAN Matěj 1995 2 USK Pha122.35 6 119.16 150 128.3528.66/28,7-
40. GERMAY Antoine 1995 BEL129.18 0 128.15 2 129.1829.49/29,6-
41. SMOLKA Ondřej 1994 3 Boh.Pha141.31 8 129.31 0 129.3129.62/29,7-
42. DUVERNOY James 1994 FRA123.91 6 139.76 8 129.9130.22/30,3-
43. LACINA Pavel 1970 2 Rožátov124.27 6 131.77 2 130.2730.58/30,7-
44. LAUNAY Damien 1994 FRA128.35 2 139.57 4 130.3530.66/30,8-
45. MERZEAU Felix 1993 FRA118.93 52 128.36 2 130.3630.67/30,8-
46. MUSIL Jan 1990 2 Jablonec130.16 6 125.08 6 131.0831.39/31,5-
47. FILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa131.40 0 137.03 2 131.4031.71/31,8-
48. ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz144.03 4 129.97 2 131.9732.28/32,4-
49. KUBÁT Jan 1982 2 Kotva B.136.90 10 126.14 6 132.1432.45/32,6-
50. HOLBOJ Ondřej 1990 3 SKVS ČB126.39 6 150.54 8 132.3932.70/32,8-
51. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV140.50 2 132.08 2 134.0834.39/34,5-
52. KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky136.23 6 132.29 2 134.2934.60/34,7-
53. ŠUPOLÍK Pavel 1997 3 Kralupy132.12 6 133.31 2 135.3135.62/35,7-
54. SEDLÁK Jan 1993 3 SKVS ČB140.05 4 128.42 8 136.4236.73/36,8-
55. PETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha137.17 0 136.40 6 137.1737.48/37,6-
56. MYŠÁK Albert 1994 3 Č.Lípa135.18 2 147.99 10 137.1837.49/37,6-
57. ŠTĚTKA Petr 1965 2 SKVS ČB144.00 54 137.56 0 137.5637.87/38,0-
58. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy124.43 14 157.72 54 138.4338.74/38,9-
59. LOIC Andre 1993 BEL164.63 106 132.83 6 138.8339.14/39,3-
60. CHAINIER Guilaume 1992 FRA141.03 8 139.40 0 139.4039.71/39,8-
61. TONCAR Martin 1975 3 SKVS ČB137.54 2 144.06 4 139.5439.85/40,0-
62. ROMASHKIN Dmitry 1968 RUS143.71 6 135.73 4 139.7340.04/40,2-
63. ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice137.75 2 155.77 58 139.7540.06/40,2-
64. ZVOLÁNEK Jan 1995 3 Bechyně140.01 0 135.56 8 140.0140.32/40,4-
65. SVOBODA Marek 1990 3 SKVS ČB144.55 0 136.64 4 140.6440.95/41,1-
66. ROHAN Lukáš 1995 3 USK Pha148.67 10 136.93 4 140.9341.24/41,4-
67. DEGESVES Maxime 1989 FRA143.99 4 139.36 2 141.3641.67/41,8-
68. GROTOV Alexander 1975 RUS155.41 4 137.92 4 141.9242.23/42,4-
69. ŠTĚTKA Matěj 1996 3 SKVS ČB145.11 2 142.03 0 142.0342.34/42,5-
70. CTIBOR Jan 1988 3 SKVS ČB138.51 10 140.26 2 142.2642.57/42,7-
71. LISKOVSKÝ Vladimír 1994 3 SKVS ČB146.74 10 140.68 2 142.6842.99/43,1-
72. FELIX Petr 1982 3 Kralupy139.24 4 147.49 8 143.2443.55/43,7-
73. MOGILEVSKY Fiedor 1979 RUS167.70 4 139.37 4 143.3743.68/43,8-
74. POSPÍCHAL Radek 1994 3 Kadaň139.10 6 138.33 8 145.1045.41/45,6-
75. PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz144.38 2 150.04 0 146.3846.69/46,8-
76. JAROŠ Jakub 1986 3 Rakovník145.18 2 173.25 154 147.1847.49/47,6-
77. HABICH Karel 1994 3 VS Tábor157.29 4 147.38 2 149.3849.69/49,8-
78. ZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy152.15 4 148.62 2 150.6250.93/51,1-
79. BARTOŇ Tomáš 1991 Jablonec194.38 4 151.68 2 153.6853.99/54,2-
80. CHŇOUPEK Jan 1975 3 Roztoky153.89 6 161.32 2 159.8960.20/60,4-
81. HORÁK David 1976 3 S.Žižkov152.77 8 175.73 56 160.7761.08/61,3-
82. HEŘMÁNEK Antonín 1973 3 S.Žižkov180.41 58 153.11 8 161.1161.42/61,6-
83. ŠODEK Petr 1998 3 Benátky159.84 4 167.14 0 163.8464.15/64,3-
84. JAROŠ Tomáš 1987 3 Roztoky129.41 52 158.28 8 166.2866.59/66,8-
85. JAROŠ Jan 1989 3 Rakovník170.68 8 164.81 4 168.8169.12/69,3-
86. MATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha165.02 6 161.81 100 171.0271.33/71,6-
87. CEPEK Matěj 1998 3 KVSPísek205.75 56 173.45 2 175.4575.76/76,0-
88. BRÁZDA Vendelín 1996 Kralupy168.78 10 177.61 54 178.7879.09/79,3-
89. LETKO Radek 1978 3 S.Žižkov206.49 14 181.02 4 185.0285.33/85,6-
90. MATĚJKA Jakub 1981 S.Žižkov0.00 0 190.46 0 190.4690.77/91,1-
91. BURKOV Jevgeniy 1968 RUS217.98 108 184.42 10 194.4294.73/95,0-
92. ADÁMEK Filip 1994 2 USK Pha148.77 54 145.14 52 197.1497.45/97,8-
93. FIALA Jan 1996 3 SKVS ČB180.94 156 194.37 8 202.37102.68/103,0-
94. PÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.212.49 52 158.61 54 212.61112.92/113,3-
95. TUREK Michal 1986 3 Roztoky179.33 156 164.83 54 218.83119.14/119,5-
96. JÁŠA Radek 1967 3 SKVS ČB218.86 12 181.43 106 230.86131.17/131,6-
97. JÁŠA Filip 1997 3 SKVS ČB187.72 58 187.36 54 241.36141.67/142,1-
98. KULÍŠEK Tomáš 1996 Boh.Pha203.10 60 198.52 104 263.10163.41/163,9-
99. VESELÝ Radek 1980 S.Žižkov278.54 110 259.23 8 267.23167.54/168,1-
100. HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor217.41 56 237.15 60 273.41173.72/174,3-
101. ŠTĚPÁN Bronislav 1996 3 Benátky0.00 0 149.63 152 301.63201.94/202,6-
102. ŠEBELA David 1998 Kadaň163.28 206 213.64 106 319.64219.95/220,6-
103. HEGER Miroslav 1955 3 Rakovník234.55 108 0.00 0 342.55242.86/243,6-
104. VYBULKA Jakub 1998 Kralupy150.41 310 181.24 204 385.24285.55/286,4-
105. SHESTAKOV Ruslan 1967 RUS216.95 214 232.59 214 430.95331.26/332,3-
  TAIŠL Filip 1976 1 Sušice0.00 0 0.00 0 DNS -
  ZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice0.00 0 0.00 0 DNS -
  GALUŠKA Vladislav 1965 2+ Sušice0.00 0 0.00 0 DNS -
  ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky0.00 0 0.00 0 DNS -
  PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice0.00 0 0.00 0 DNS -
  HEK Jan 1979 2 Roudnice0.00 0 0.00 0 DNS -
  ŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa0.00 0 0.00 0 DNS -
  ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa0.00 0 0.00 0 DNS -
  KOŘÍNEK Filip 1995 3 USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS -
  ŠVEHLA Pavel 1984 Roztoky0.00 0 0.00 0 DNS -

kategorie C1M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.113.93 0 107.82 0 107.82 -
2. KUNA Alois 1988 2+ SKVS ČB119.10 2 114.76 0 114.766.94/6,4-
3. PINKAVA Ondřej 1977 1 Dukla B.127.41 0 117.31 2 119.3111.49/10,7-
4. HAVLÍČEK Jan 1982 2 USK Pha162.45 0 119.70 0 119.7011.88/11,0-
5. PRÜHER Jakub 1968 2+ SKVS ČB118.54 2 118.75 6 120.5412.72/11,8-
6. HROBSKÝ Milan 1983 SVK119.32 2 120.52 6 121.3213.50/12,5-
7. ALIZAZOU Abdel 1990 FRA127.42 6 121.29 2 123.2915.47/14,3-
8. MARINO Dimitri 1992 FRA121.35 2 130.66 2 123.3515.53/14,4-
9. CEPEK Marek 1994 2+ KVSPísek124.15 0 122.57 4 124.1516.33/15,1-
10. HAMMER Martin 1985 0 Dukla B.124.27 0 128.62 0 124.2716.45/15,3-
11. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor122.54 2 131.25 56 124.5416.72/15,5-
12. NOVÁČEK Michal 1977 2+ Hubertus126.61 4 123.69 2 125.6917.87/16,6-
13. CUC Michal 1977 2 Tech.Pha125.75 0 126.65 2 125.7517.93/16,6-
14. ZDRÁHAL Jan 1985 2 Dukla B.123.88 2 126.17 8 125.8818.06/16,8-
15. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2 SKVS ČB127.37 2 134.05 4 129.3721.55/20,0-
16. ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy141.03 0 130.88 0 130.8823.06/21,4-
17. KUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja127.42 4 127.29 4 131.2923.47/21,8-
18. BESSON Jimmy 1996 FRA129.69 4 148.19 2 133.6925.87/24,0-
20. MATULA Roman 1996 2 Kralupy130.30 6 134.98 0 134.9827.16/25,2-
21. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa130.29 6 0.00 0 136.2928.47/26,4-
22. DAILLE Jerome 1965 FRA140.84 0 143.94 2 140.8433.02/30,6-
23. KOUŠA Šimon 1994 2 USK Pha143.44 108 139.43 4 143.4335.61/33,0-
24. PEXA Jakub 1994 2 USK Pha141.91 4 136.77 10 145.9138.09/35,3-
25. BROTHIER Jason 1994 FRA149.52 2 144.15 2 146.1538.33/35,5-
26. JELÍNEK Šimon 1994 3 Boh.Pha150.77 2 147.40 58 152.7744.95/41,7-
27. TYKAL Jiří 1992 3 Klášter.138.68 104 148.61 6 154.6146.79/43,4-
28. POSPÍCHAL Radek 1994 3 Kadaň152.05 8 160.00 6 160.0552.23/48,4-
29. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek155.39 8 159.13 6 163.3955.57/51,5-
30. FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa161.72 2 158.78 52 163.7255.90/51,8-
31. JOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy179.81 2 160.00 6 166.0058.18/54,0-
32. LISKOVSKÝ Vladimír 1994 3 SKVS ČB0.00 0 158.87 8 166.8759.05/54,8-
33. KUNA Alois 1960 3 SKVS ČB191.41 102 161.08 6 167.0859.26/55,0-
34. BOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB183.23 8 166.84 2 168.8461.02/56,6-
35. EBEL Matyáš 1992 3 USK Pha153.37 108 164.94 4 168.9461.12/56,7-
36. PETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha171.93 14 273.22 60 185.9378.11/72,4-
37. PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník183.71 52 186.70 2 188.7080.88/75,0-
38. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno175.02 56 138.78 54 192.7884.96/78,8-
39. HASHIMOTO Tamaki 1982 2 Rakovník153.29 208 192.45 8 200.4592.63/85,9-
40. VADLEJCH Jan 1989 3 Sušice205.11 160 219.18 66 285.18177.36/164,5-
  CHOD David 1982 2 Blovice0.00 0 0.00 0 DNS -
  KVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV0.00 0 0.00 0 DNS -
  VĚTROVSKÝ Jan 1997 3 USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS -
  PISCHEK Jan 1977 0 Pardub.0.00 0 0.00 0 DNS -

kategorie K1W   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy126.66 0 133.75 0 126.66 -
2. JANČOVÁ Monika 1992 2+ SKVS ČB141.88 10 127.67 0 127.671.01/0,8-
3. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha130.34 0 126.70 2 128.702.04/1,6-
4. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 2+ USK Pha141.64 2 133.37 0 133.376.71/5,3-
5. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy140.72 4 134.92 2 136.9210.26/8,1-
6. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy137.02 4 133.00 4 137.0010.34/8,2-
7. LYPHOUT Sarah 1991 FRA138.22 2 138.81 4 140.2213.56/10,7-
8. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2+ Blovice139.31 4 145.52 6 143.3116.65/13,1-
9. PINKAVOVÁ Marta 1986 2 Dukla B.144.27 0 140.32 4 144.2717.61/13,9-
10. DVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 2 SKVS ČB145.64 6 139.09 8 147.0920.43/16,1-
11. SVOBODOVÁ Jana 1993 2 Č.Lípa143.11 6 143.84 4 147.8421.18/16,7-
12. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2 L.Žatec155.66 52 147.47 4 151.4724.81/19,6-
13. NOVÁČKOVÁ Karolina 1978 2 Hubertus150.66 2 158.76 6 152.6626.00/20,5-
14. POKORNÁ Iva 1985 SKVS ČB165.27 4 155.06 8 163.0636.40/28,7-
15. FIŠEROVÁ Lenka 1988 3 ČSAD Plz166.67 54 155.32 8 163.3236.66/28,9-
16. KOBLENCOVÁ Anna 1997 3 Kralupy155.69 8 160.40 10 163.6937.03/29,2-
17. ŠEDIVÁ Kateřina 1989 2 Č.Lípa165.49 4 162.70 4 166.7040.04/31,6-
18. ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 2 Sušice174.45 58 159.48 8 167.4840.82/32,2-
19. KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky175.61 2 179.32 56 177.6150.95/40,2-
20. KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy191.32 2 175.96 4 179.9653.30/42,1-
21. TYKALOVÁ Jana 1968 3 Klášter.186.48 2 206.64 4 188.4861.82/48,8-
22. PÁRTLOVÁ Andrea 1988 2 Č.Kruml.179.35 10 182.41 158 189.3562.69/49,5-
23. HAUSNEROVÁ Milena 1994 3 Kadaň185.78 4 180.72 10 189.7863.12/49,8-
24. DAILLE Viviana 1998 FRA193.98 0 0.00 0 193.9867.32/53,2-
25. ČERNÁ Lucie 1977 3 Kadaň204.40 206 200.82 4 204.8278.16/61,7-
26. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kadaň204.12 4 226.64 4 208.1281.46/64,3-
27. IDZILOVA Irina 1978 RUS201.50 8 248.86 56 209.5082.84/65,4-
28. FRYŠOVÁ Petra 1993 3 USK Pha204.83 8 169.44 58 212.8386.17/68,0-
29. BAČÁKOVÁ Radka 1983 3 Rakovník176.61 116 190.27 60 250.27123.61/97,6-
30. PAVLOVA Olga 1981 RUS311.13 68 414.66 158 379.13252.47/199,3-
31. ŠEBELOVÁ Tereza 1994 3 Kadaň249.57 158 260.97 156 407.57280.91/221,8-
32. HAJDUCHOVÁ Adéla 1996 Boh.Pha186.25 362 223.91 254 477.91351.25/277,3-
  GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice0.00 0 0.00 0 DNS -
  BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice0.00 0 0.00 0 DNS -
  KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV0.00 0 0.00 0 DNS -
  GALUŠKOVÁ Anna 1970 3 Sušice0.00 0 0.00 0 DNS -
  JODAR Celia 1988 MAR0.00 0 0.00 0 DNS -
  ROMASHKINA Ekaterina 1974 RUS0.00 0 0.00 0 DNS -

kategorie C2M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HAMMER Martin
FOUKAL Pavel
1985
1987
MT Dukla B.
Dukla B.
129.05 4 123.35 0 123.35 -
2. RAUTURIER Armand
LABAT Nicolas
1978
1984
FRA
FRA
127.66 0 142.04 2 127.664.31/3,5-
3. ZDRÁHAL Jan
WEBER Oldřich
1985
1987
1 Dukla B.
SKVS ČB
128.19 4 141.30 0 132.198.84/7,2-
4. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
138.13 4 137.03 0 137.0313.68/11,1-
5. DAILLE Jerome
DAILLE Etienne
1965
1989
FRA
FRA
142.14 0 135.39 2 137.3914.04/11,4-
6. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
146.08 2 142.87 0 142.8719.52/15,8-
7. HOLBOJ Ondřej
KUNA Jan
1990
1990
3 SKVS ČB
SKVS ČB
148.00 6 0.00 0 154.0030.65/24,8-
8. RAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
181.78 56 158.31 2 160.3136.96/30,0-
9. BOČEK Zdeněk
JINDRÁK Petr
1975
1969
2 SKVS ČB
Tech.Pha
170.19 60 160.80 6 166.8043.45/35,2-
10. BENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
164.36 6 172.73 4 170.3647.01/38,1-
11. SMOLKA Ondřej
JELÍNEK Šimon
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
174.43 8 172.36 12 182.4359.08/47,9-
12. KUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
199.72 114 204.18 14 218.1894.83/76,9-
13. LISKOVSKÝ Vladimír
CEPEK Marek
1994
1994
2 SKVS ČB
KVSPísek
152.49 156 168.28 54 222.2898.93/80,2-
  PECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
0.00 0 0.00 0 DNS -
  VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
3 USK Pha
USK Pha
0.00 0 0.00 0 DNS -
  PINKAVOVÁ Marta
KAŠPAROVÁ Anna
1986
1985
2 Dukla B.
USK Pha
0.00 0 0.00 0 DNS -

kategorie C1W   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 3 USK Pha152.65 2 155.04 52 154.65 -
2. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 USK Pha159.30 4 171.23 4 163.308.65/5,6-
3. POLÍVKOVÁ Hana 1989 3 Blovice225.64 54 215.61 10 225.6170.96/45,9-
4. JANČOVÁ Monika 1992 3 SKVS ČB0.00 0 203.62 56 259.62104.97/67,9-
5. PLAŠILOVÁ Martina 1985 3 S.Žižkov0.00 0 179.25 206 385.25230.60/149,1-

kategorie K1M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. DAILLE Etienne 1989 FRA95.86 0 93.90 0 93.90 -
2. KUBRIČAN Lukáš 1984 MT Dukla B.96.14 0 94.68 0 94.680.78/0,8-
3. DI NISI Ludovic 1989 FRA96.46 0 95.84 2 96.462.56/2,7-
4. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.96.54 2 96.85 0 96.852.95/3,1-
5. BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus97.66 0 98.51 2 97.663.76/4,0-
6. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.98.59 102 98.10 0 98.104.20/4,5-
7. LABAT Nicolas 1984 FRA99.21 0 101.79 0 99.215.31/5,7-
8. MAIN Louis 1991 FRA99.45 0 102.13 2 99.455.55/5,9-
9. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod102.20 0 100.06 0 100.066.16/6,6-
10. SUCHÝ Ondřej 1979 1 Dukla B.101.02 0 101.45 0 101.027.12/7,6-
11. LAUNAY Antoine 1993 FRA101.13 0 98.99 4 101.137.23/7,7-
12. TAIŠL Filip 1976 1 Sušice103.21 2 101.57 2 103.579.67/10,3-
13. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha99.74 4 106.98 10 103.749.84/10,5-
14. PRELL Pavel 1976 1 Kralupy106.27 6 104.08 0 104.0810.18/10,8-
15. GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz106.08 2 106.14 0 106.1412.24/13,0-
16. DELAUNAY Thibaud 1982 FRA108.27 0 106.40 2 108.2714.37/15,3-
17. POKORNÝ Ondřej 1987 2 SKVS ČB108.39 0 109.76 2 108.3914.49/15,4-
18. GALUŠKA Vladislav 1965 2+ Sušice108.76 0 106.43 2 108.4314.53/15,5-
19. REICHENAUER Antonín 1956 2+ Sláv.KV108.86 0 108.47 0 108.4714.57/15,5-
20. LENC Miroslav 1986 2+ SKVS ČB106.56 2 106.74 2 108.5614.66/15,6-
21. STACH Daniel 1988 SKVS ČB113.05 0 108.65 0 108.6514.75/15,7-
22. KULHÁNEK Jan 1978 2+ Jablonec107.18 2 109.93 0 109.1815.28/16,3-
23. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB109.58 0 110.46 2 109.5815.68/16,7-
24. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa108.08 2 133.78 56 110.0816.18/17,2-
25. MAROUL Ladislav 1968 2 Dukla B.127.38 10 110.43 0 110.4316.53/17,6-
26. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno110.61 0 119.55 54 110.6116.71/17,8-
27. ADÁMEK Filip 1994 2 USK Pha111.22 0 129.11 52 111.2217.32/18,4-
28. PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice113.16 4 110.82 2 112.8218.92/20,1-
29. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy133.02 108 110.96 2 112.9619.06/20,3-
30. KUNA Jan 1990 2 SKVS ČB109.41 8 110.08 4 114.0820.18/21,5-
31. BRYCHCÍ Petr 1990 2 Žel.Brod112.34 2 125.37 8 114.3420.44/21,8-
32. LAUNAY Damien 1994 FRA114.69 0 112.06 4 114.6920.79/22,1-
33. MULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz114.54 4 113.11 2 115.1121.21/22,6-
34. MAREK Lukáš 1980 3 Trutnov120.66 6 115.13 0 115.1321.23/22,6-
35. MYŠÁK Albert 1994 3 Č.Lípa115.79 4 113.23 2 115.2321.33/22,7-
36. GERMAY Antoine 1995 BEL115.60 0 116.38 54 115.6021.70/23,1-
37. CHAINIER Guilaume 1992 FRA137.44 4 116.19 0 116.1922.29/23,7-
38. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy116.55 0 116.02 2 116.5522.65/24,1-
39. MERZEAU Felix 1993 FRA115.48 2 115.08 2 117.0823.18/24,7-
40. MUSIL Jan 1990 2 Jablonec115.42 2 121.29 2 117.4223.52/25,0-
41. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy115.44 2 117.23 52 117.4423.54/25,1-
42. LAGNER Václav 1988 Boh.Pha107.52 10 115.14 4 117.5223.62/25,2-
43. MESSIALLE Jean 1993 FRA105.94 56 113.74 4 117.7423.84/25,4-
44. FILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa121.08 0 114.31 4 118.3124.41/26,0-
45. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa116.07 104 116.72 2 118.7224.82/26,4-
46. ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz119.58 0 119.25 2 119.5825.68/27,3-
47. MARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha120.34 0 117.63 2 119.6325.73/27,4-
48. MEDŘICKÝ Ludvík 1992 2 USK Pha119.98 0 120.97 6 119.9826.08/27,8-
49. RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha118.28 2 115.70 54 120.2826.38/28,1-
50. HOLBOJ Ondřej 1990 3 SKVS ČB117.18 4 127.15 4 121.1827.28/29,1-
51. DUVERNOY James 1994 FRA125.93 12 119.40 2 121.4027.50/29,3-
52. ZVOLÁNEK Jan 1995 3 Bechyně123.61 6 121.53 0 121.5327.63/29,4-
53. ŠIMAN Matěj 1995 2 USK Pha116.02 56 115.57 6 121.5727.67/29,5-
54. TYKAL Jiří 1992 3 Klášter.123.14 2 116.98 6 122.9829.08/31,0-
55. SMOLKA Ondřej 1994 3 Boh.Pha126.29 6 121.30 2 123.3029.40/31,3-
56. ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice119.58 4 127.10 4 123.5829.68/31,6-
57. LACINA Pavel 1970 2 Rožátov121.60 2 119.94 4 123.6029.70/31,6-
58. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV126.13 8 121.77 2 123.7729.87/31,8-
59. JAROŠ Tomáš 1987 3 Roztoky123.32 58 122.86 2 124.8630.96/33,0-
60. ROMASHKIN Dmitry 1968 RUS121.25 4 124.23 2 125.2531.35/33,4-
61. ŠTĚTKA Petr 1965 2 SKVS ČB132.63 2 125.26 0 125.2631.36/33,4-
62. PETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha144.84 4 123.68 2 125.6831.78/33,8-
63. ŠTĚTKA Matěj 1996 3 SKVS ČB125.90 0 131.13 2 125.9032.00/34,1-
64. SVOBODA Marek 1990 3 SKVS ČB129.84 4 124.01 2 126.0132.11/34,2-
65. FELIX Petr 1982 3 Kralupy125.43 2 126.57 52 127.4333.53/35,7-
66. KUBÁT Jan 1982 2 Kotva B.119.89 54 119.84 8 127.8433.94/36,1-
67. PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz135.39 2 128.69 0 128.6934.79/37,1-
68. KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky128.10 2 127.05 2 129.0535.15/37,4-
69. ŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa125.08 4 112.03 56 129.0835.18/37,5-
70. LOIC Andre 1993 BEL129.48 54 126.12 4 130.1236.22/38,6-
71. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec127.41 4 133.43 2 131.4137.51/39,9-
72. SEDLÁK Jan 1993 3 SKVS ČB133.97 6 123.60 8 131.6037.70/40,1-
73. MOGILEVSKY Fiedor 1979 RUS152.15 6 132.85 0 132.8538.95/41,5-
74. TONCAR Martin 1975 3 SKVS ČB154.99 2 131.71 2 133.7139.81/42,4-
75. POSPÍCHAL Radek 1994 3 Kadaň125.89 8 131.62 10 133.8939.99/42,6-
76. ROHAN Lukáš 1995 3 USK Pha132.10 2 132.73 52 134.1040.20/42,8-
77. ŠODEK Petr 1998 3 Benátky132.64 2 149.75 2 134.6440.74/43,4-
78. HEŘMÁNEK Antonín 1973 3 S.Žižkov129.34 6 137.38 2 135.3441.44/44,1-
79. ŠUPOLÍK Pavel 1997 3 Kralupy131.96 4 145.81 50 135.9642.06/44,8-
80. LISKOVSKÝ Vladimír 1994 3 SKVS ČB141.13 6 134.77 2 136.7742.87/45,7-
81. CTIBOR Jan 1988 3 SKVS ČB133.60 56 129.06 8 137.0643.16/46,0-
82. HABICH Karel 1994 3 VS Tábor135.19 6 137.28 0 137.2843.38/46,2-
83. DEGESVES Maxime 1989 FRA129.77 10 133.01 6 139.0145.11/48,0-
84. CHŇOUPEK Jan 1975 3 Roztoky137.06 4 152.38 2 141.0647.16/50,2-
85. GROTOV Alexander 1975 RUS137.49 6 136.41 6 142.4148.51/51,7-
86. ZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy140.02 4 136.75 10 144.0250.12/53,4-
87. MATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha165.95 52 148.26 0 148.2654.36/57,9-
88. JAROŠ Jakub 1986 3 Rakovník140.84 8 136.60 204 148.8454.94/58,5-
89. PÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.151.88 4 150.08 0 150.0856.18/59,8-
90. TUREK Michal 1986 3 Roztoky149.42 14 146.31 6 152.3158.41/62,2-
91. JÁŠA Radek 1967 3 SKVS ČB154.87 6 168.48 58 160.8766.97/71,3-
92. MATĚJKA Jakub 1981 S.Žižkov167.89 6 197.74 154 173.8979.99/85,2-
93. VESELÝ Radek 1980 S.Žižkov165.68 14 181.45 6 179.6885.78/91,4-
94. ŠEBELA David 1998 Kadaň175.95 8 193.21 10 183.9590.05/95,9-
95. JÁŠA Filip 1997 3 SKVS ČB178.72 6 176.18 200 184.7290.82/96,7-
96. JAROŠ Jan 1989 3 Rakovník149.46 54 144.77 58 202.77108.87/115,9-
97. HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor201.09 8 201.52 256 209.09115.19/122,7-
98. BURKOV Jevgeniy 1968 RUS181.44 212 152.59 66 218.59124.69/132,8-
99. CEPEK Matěj 1998 3 KVSPísek174.54 52 164.20 58 222.20128.30/136,6-
100. FIALA Jan 1996 3 SKVS ČB226.16 60 172.21 52 224.21130.31/138,8-
101. ŠTĚPÁN Bronislav 1996 3 Benátky164.28 60 189.83 110 224.28130.38/138,8-
102. KULÍŠEK Tomáš 1996 Boh.Pha189.44 158 170.19 58 228.19134.29/143,0-
103. ŠVEHLA Pavel 1984 Roztoky180.19 58 176.97 166 238.19144.29/153,7-
104. VYBULKA Jakub 1998 Kralupy224.52 56 186.47 106 280.52186.62/198,7-
  ZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice0.00 0 0.00 0 DNS -
  ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky0.00 0 0.00 0 DNS -
  KYRIÁN Luděk 1978 2 SKVS ČB0.00 0 0.00 0 DNS -
  HEK Jan 1979 2 Roudnice0.00 0 0.00 0 DNS -
  HEGER Miroslav 1955 3 Rakovník0.00 0 0.00 0 DNS -
  HORÁK David 1976 3 S.Žižkov0.00 0 0.00 0 DNS -
  LETKO Radek 1978 3 S.Žižkov0.00 0 0.00 0 DNS -
  KOŘÍNEK Filip 1995 3 USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS -
  BRÁZDA Vendelín 1996 Kralupy0.00 0 0.00 0 DNS -
  SHESTAKOV Ruslan 1967 RUS0.00 0 0.00 0 DNS -
  BARTOŇ Tomáš 1991 Jablonec0.00 0 0.00 0 DNS -

kategorie C2M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HAMMER Martin
FOUKAL Pavel
1985
1987
MT Dukla B.
Dukla B.
118.40 2 117.64 0 117.64 -
2. RAUTURIER Armand
LABAT Nicolas
1978
1984
FRA
FRA
120.95 4 122.40 0 122.404.76/4,0-
3. ZDRÁHAL Jan
CHOD David
1985
1982
1 Dukla B.
Blovice
120.71 4 121.98 100 124.717.07/6,0-
4. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
127.40 4 125.98 0 125.988.34/7,1-
5. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
137.79 6 126.69 4 130.6913.05/11,1-
6. LISKOVSKÝ Vladimír
CEPEK Marek
1994
1994
2 SKVS ČB
KVSPísek
137.86 6 133.13 6 139.1321.49/18,3-
7. DAILLE Jerome
DAILLE Etienne
1965
1989
FRA
FRA
0.00 0 135.97 6 141.9724.33/20,7-
8. BENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
168.71 4 144.50 2 146.5028.86/24,5-
9. BOČEK Zdeněk
JINDRÁK Petr
1975
1969
2 SKVS ČB
Tech.Pha
144.76 8 161.84 50 152.7635.12/29,9-
10. HOLBOJ Ondřej
KUNA Jan
1990
1990
3 SKVS ČB
SKVS ČB
150.41 6 146.90 10 156.4138.77/33,0-
11. SMOLKA Ondřej
JELÍNEK Šimon
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
179.68 14 153.33 6 159.3341.69/35,4-
12. KOUŠA Šimon
PEXA Jakub
1994
1994
2 USK Pha
USK Pha
154.84 12 251.58 206 166.8449.20/41,8-
13. PECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
159.23 10 188.58 10 169.2351.59/43,9-
14. PINKAVOVÁ Marta
KAŠPAROVÁ Anna
1986
1985
2 Dukla B.
USK Pha
189.35 110 180.68 2 182.6865.04/55,3-
15. RAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
159.44 164 158.85 60 218.85101.21/86,0-
16. KUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
0.00 0 224.56 60 284.56166.92/141,9-
  VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
3 USK Pha
USK Pha
0.00 0 0.00 0 DNS -

kategorie K1W   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice107.40 0 111.18 6 107.40 -
2. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha121.96 2 114.06 2 116.068.66/8,1-
3. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice149.79 4 117.45 2 119.4512.05/11,2-
4. GROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy130.36 4 120.96 0 120.9613.56/12,6-
5. PINKAVOVÁ Marta 1986 2 Dukla B.135.21 0 126.17 0 126.1718.77/17,5-
6. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 2+ USK Pha130.50 2 124.44 2 126.4419.04/17,7-
7. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2+ Blovice125.41 2 127.32 2 127.4120.01/18,6-
8. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy130.07 56 127.41 2 129.4122.01/20,5-
9. JANČOVÁ Monika 1992 2+ SKVS ČB124.34 6 124.73 6 130.3422.94/21,4-
10. LYPHOUT Sarah 1991 FRA131.25 0 142.00 2 131.2523.85/22,2-
11. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy136.13 4 131.18 4 135.1827.78/25,9-
12. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV136.51 0 137.43 0 136.5129.11/27,1-
13. DVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 2 SKVS ČB138.79 4 134.62 4 138.6231.22/29,1-
14. SVOBODOVÁ Jana 1993 2 Č.Lípa137.60 6 139.38 0 139.3831.98/29,8-
15. KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky136.95 4 137.43 54 140.9533.55/31,2-
16. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2 L.Žatec142.71 0 142.00 4 142.7135.31/32,9-
17. FIŠEROVÁ Lenka 1988 3 ČSAD Plz140.99 2 134.92 58 142.9935.59/33,1-
18. NOVÁČKOVÁ Karolina 1978 2 Hubertus139.81 4 139.01 4 143.0135.61/33,2-
19. ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 2 Sušice140.63 8 143.06 2 145.0637.66/35,1-
20. ŠEDIVÁ Kateřina 1989 2 Č.Lípa148.88 56 141.30 6 147.3039.90/37,2-
21. HAUSNEROVÁ Milena 1994 3 Kadaň145.47 2 150.37 10 147.4740.07/37,3-
22. BAČÁKOVÁ Radka 1983 3 Rakovník173.69 12 139.67 8 147.6740.27/37,5-
23. GALUŠKOVÁ Anna 1970 3 Sušice139.33 54 144.35 4 148.3540.95/38,1-
24. ČERNÁ Lucie 1977 3 Kadaň169.69 6 148.66 4 152.6645.26/42,1-
25. PÁRTLOVÁ Andrea 1988 2 Č.Kruml.148.18 56 150.62 4 154.6247.22/44,0-
26. KOBLENCOVÁ Anna 1997 3 Kralupy151.94 50 151.80 8 159.8052.40/48,8-
27. FRYŠOVÁ Petra 1993 3 USK Pha151.90 8 165.08 60 159.9052.50/48,9-
28. POKORNÁ Iva 1985 SKVS ČB166.01 6 154.90 6 160.9053.50/49,8-
29. KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy153.66 8 168.73 6 161.6654.26/50,5-
30. TYKALOVÁ Jana 1968 3 Klášter.164.83 0 162.20 0 162.2054.80/51,0-
31. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kadaň158.14 10 154.92 54 168.1460.74/56,6-
32. DAILLE Viviana 1998 FRA173.25 6 167.47 102 179.2571.85/66,9-
33. ŠEBELOVÁ Tereza 1994 3 Kadaň172.02 12 174.17 306 184.0276.62/71,3-
34. IDZILOVA Irina 1978 RUS174.60 160 192.11 108 300.11192.71/179,4-
35. PAVLOVA Olga 1981 RUS273.54 160 249.46 160 409.46302.06/281,2-
36. HAJDUCHOVÁ Adéla 1996 Boh.Pha210.42 210 0.00 0 420.42313.02/291,5-
  JODAR Celia 1988 MAR0.00 0 0.00 0 DNS -
  ROMASHKINA Ekaterina 1974 RUS0.00 0 0.00 0 DNS -

kategorie C1M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.104.08 0 103.01 0 103.01 -
2. KUNA Alois 1988 2+ SKVS ČB109.27 0 105.35 0 105.352.34/2,3-
3. PINKAVA Ondřej 1977 1 Dukla B.108.50 0 108.85 0 108.505.49/5,3-
4. CEPEK Marek 1994 2+ KVSPísek110.25 0 108.53 2 110.257.24/7,0-
5. HROBSKÝ Milan 1983 SVK112.06 0 111.96 4 112.069.05/8,8-
6. ZDRÁHAL Jan 1985 2 Dukla B.115.05 0 112.57 0 112.579.56/9,3-
7. PRÜHER Jakub 1968 2+ SKVS ČB113.96 0 113.40 0 113.4010.39/10,1-
8. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa113.20 2 110.33 4 114.3311.32/11,0-
9. MARINO Dimitri 1992 FRA116.00 4 112.62 2 114.6211.61/11,3-
10. HAMMER Martin 1985 0 Dukla B.117.93 2 114.90 0 114.9011.89/11,5-
11. KVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV110.96 4 119.34 12 114.9611.95/11,6-
12. ALIZAZOU Abdel 1990 FRA113.37 2 113.58 4 115.3712.36/12,0-
14. CHOD David 1982 2 Blovice117.30 0 127.73 54 117.3014.29/13,9-
15. BESSON Jimmy 1996 FRA120.63 0 119.47 4 120.6317.62/17,1-
16. KUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja121.98 6 116.90 6 122.9019.89/19,3-
17. ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy124.15 2 121.45 2 123.4520.44/19,8-
18. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2 SKVS ČB122.83 2 120.52 4 124.5221.51/20,9-
19. NOVÁČEK Michal 1977 2+ Hubertus120.57 4 124.55 4 124.5721.56/20,9-
20. KOUŠA Šimon 1994 2 USK Pha123.80 2 127.61 8 125.8022.79/22,1-
21. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor125.65 54 119.85 10 129.8526.84/26,1-
22. MATULA Roman 1996 2 Kralupy126.67 4 130.43 52 130.6727.66/26,9-
23. DAILLE Jerome 1965 FRA131.44 52 128.69 2 130.6927.68/26,9-
24. BROTHIER Jason 1994 FRA139.10 0 131.05 0 131.0528.04/27,2-
25. FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa140.40 2 130.07 4 134.0731.06/30,2-
26. JELÍNEK Šimon 1994 3 Boh.Pha147.68 58 132.29 2 134.2931.28/30,4-
27. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno144.13 6 133.44 4 137.4434.43/33,4-
28. POSPÍCHAL Radek 1994 3 Kadaň130.95 10 162.11 6 140.9537.94/36,8-
29. JOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy140.50 6 134.38 8 142.3839.37/38,2-
30. PEXA Jakub 1994 2 USK Pha138.70 52 139.70 4 143.7040.69/39,5-
31. BOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB147.25 0 140.24 4 144.2441.23/40,0-
32. LISKOVSKÝ Vladimír 1994 3 SKVS ČB145.17 6 141.25 8 149.2546.24/44,9-
33. KUNA Alois 1960 3 SKVS ČB153.25 10 145.59 4 149.5946.58/45,2-
34. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek143.17 8 143.28 56 151.1748.16/46,8-
35. TYKAL Jiří 1992 3 Klášter.146.43 6 203.98 10 152.4349.42/48,0-
36. PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník151.28 2 181.52 0 153.2850.27/48,8-
37. EBEL Matyáš 1992 3 USK Pha153.31 4 155.51 106 157.3154.30/52,7-
38. PETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha191.03 2 162.58 10 172.5869.57/67,5-
39. VADLEJCH Jan 1989 3 Sušice171.09 112 157.11 70 227.11124.10/120,5-
40. HASHIMOTO Tamaki 1982 2 Rakovník160.54 106 161.62 254 266.54163.53/158,8-
  HAVLÍČEK Jan 1982 2 USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS -
  VĚTROVSKÝ Jan 1997 3 USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS -
  PISCHEK Jan 1977 0 Pardub.0.00 0 0.00 0 DNS -
  CUC Michal 1977 2 Tech.Pha0.00 0 0.00 0 DNS -

kategorie C1W   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 USK Pha152.29 4 143.75 4 147.75 -
2. POLÍVKOVÁ Hana 1989 3 Blovice171.19 12 168.88 6 174.8827.13/18,4-
3. JANČOVÁ Monika 1992 3 SKVS ČB202.88 4 176.32 12 188.3240.57/27,5-
4. PLAŠILOVÁ Martina 1985 3 S.Žižkov235.20 60 263.38 110 295.20147.45/99,8-
  HOŠKOVÁ Kateřina 1985 3 USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3