vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom na Paraplíčku

15.05.2016   řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu
ředitel: Michal Veřtát   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZMHEGER Jonáš 2006 KVS HK111.10 2 116.40 6 113.10 0
2.2/PZMBOHATÝ Oto 2007 Třebech.110.10 4 116.80 0 114.101.00/0,90
3.3/PZMPRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB129.00 6 124.00 2 126.0012.90/11,40
4.4/PZMSEMERÁD Jakub 2006 Roudnice126.10 4 124.60 2 126.6013.50/11,90
5.1/PZZŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy130.40 2 126.60 2 128.6015.50/13,70
6.5/PZMVÁLEK Michal 2006 VS Tábor136.90 12 133.30 0 133.3020.20/17,90
7.2/PZZHEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice139.80 4 141.80 0 141.8028.70/25,40
8.6/PZMSAIDL František 2006 USK Pha139.30 4 149.10 8 143.3030.20/26,70
9.7/PZMFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice150.50 4 148.70 6 154.5041.40/36,60
10.3/PZZHORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy149.00 8 166.80 4 157.0043.90/38,80
11.8/PZMSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha158.60 2 158.20 2 160.2047.10/41,60
12.9/PZMVONEŠ Jakub 2007 KK Brand149.80 52 155.10 50 201.8088.70/78,40
  HRŇÁK Šimon 2007 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB93.10 2 89.10 0 89.10 40
2.2/VMILLER Jan 1968 2+ Turnov92.30 2 91.50 0 91.502.40/2,736
3.1/VMINDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK93.50 0 91.70 0 91.702.60/2,932
4.3/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav93.90 0 93.70 0 93.704.60/5,228
5.1/ZSKRÁL Adam 2003 3 USK Pha98.20 0 94.90 0 94.905.80/6,524
6.2/ZSŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha99.80 0 99.40 0 99.4010.30/11,620
7.1/DMKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand99.30 4 97.50 2 99.5010.40/11,716
8.4/VLACINA Richard 1967 Semily99.10 2 101.30 4 101.1012.00/13,515
9.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov102.10 0 102.00 0 102.0012.90/14,514
10.2/VSTUNKA Zdeněk 1957 Jablonec107.50 2 104.60 0 104.6015.50/17,413
11.3/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor107.90 0 116.90 0 107.9018.80/21,112
12.4/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor107.60 2 106.30 2 108.3019.20/21,511
13.1/ZMBEIER Matouš 2004 3 Trutnov112.80 2 110.80 0 110.8021.70/24,410
14.1/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor111.40 2 111.20 0 111.2022.10/24,89
15.2/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3 USK Pha111.50 2 109.30 4 113.3024.20/27,28
16.5/VBURIÁNEK Karel 1965 3 Semily120.50 2 111.80 2 113.8024.70/27,77
17.3/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand114.00 0 118.30 2 114.0024.90/27,96
18.4/ZMVANĚK Matěj 2004 VS Tábor117.40 4 113.60 2 115.6026.50/29,75
19.2/DMGÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha120.20 2 113.40 8 121.4032.30/36,34
20.5/VSŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa123.80 2 121.10 2 123.1034.00/38,23
21.2/VMVÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor129.00 8 123.50 0 123.5034.40/38,62
22.3/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha129.30 0 172.20 8 129.3040.20/45,11
23.6/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.128.90 2 129.10 4 130.9041.80/46,90
24.1/PZPRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB133.10 6 142.50 10 139.1050.00/56,10
25.4/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB157.20 6 146.60 0 146.6057.50/64,50
26.2/PZHEGER Jonáš 2006 KVS HK138.90 8 167.10 4 146.9057.80/64,90
  KAŠÁK Filip 2003 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TUNKA Ondřej 1990 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WEISL Martin 2002 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1997 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CAPALINI Daniel 2005 KK Brand4.00 999 5.00 0 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha87.80 0 88.70 4 87.80 36
2.2/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha92.40 2 92.60 0 92.604.80/5,532
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor96.20 0 95.60 2 96.208.40/9,628
4.1/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky105.40 0 102.50 0 102.5014.70/16,724
5.2/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand102.30 2 100.70 2 102.7014.90/17,020
6.3/ZSŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy108.40 0 104.40 0 104.4016.60/18,919
7.3/DMKEPRTOVÁ Markéta 2001 3 KVS HK105.50 0 106.00 0 105.5017.70/20,218
8.4/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy105.80 0 106.00 0 105.8018.00/20,517
9.5/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK105.80 6 106.60 0 106.6018.80/21,416
10.6/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa108.10 0 106.80 0 106.8019.00/21,615
11.7/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand108.00 2 106.20 2 108.2020.40/23,214
12.4/DMŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand111.80 2 108.00 2 110.0022.20/25,313
13.8/ZSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa110.60 0 109.70 4 110.6022.80/26,012
14.1/ZMBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3 Č.Lípa108.80 2 121.80 2 110.8023.00/26,211
15.1/VMLACINOVÁ Leona 1974 Semily111.10 0 112.50 0 111.1023.30/26,510
16.5/DMDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky112.20 4 110.20 4 114.2026.40/30,19
16.9/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha131.90 0 112.20 2 114.2026.40/30,18
18.10/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy116.40 2 118.40 8 118.4030.60/34,97
18.2/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha118.40 0 124.40 6 118.4030.60/34,96
20.11/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha117.70 2 114.90 4 118.9031.10/35,45
21.1/U23BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 Semily119.30 0 117.60 2 119.3031.50/35,94
22.12/ZSBUSINSKÁ Ema 2002 3 USK Pha121.80 8 118.90 2 120.9033.10/37,73
23.1/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily125.20 2 121.10 4 125.1037.30/42,52
23.1/VSSAMEŠOVÁ Věra 1955 Jablonec129.10 0 125.10 0 125.1037.30/42,51
25.6/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov124.80 2 123.20 8 126.8039.00/44,40
26.3/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky127.10 0 125.50 2 127.1039.30/44,80
27.13/ZSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech.128.60 14 168.20 2 142.6054.80/62,40
28.7/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor260.40 58 244.00 166 318.40230.60/262,60
  SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁKOVÁ Denisa 2003 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GOTVALD Robert
PAVELKOVÁ Irena
1990
1974
1 USK Pha
USK Pha
107.00 2 104.10 0 104.10 21
2.1/DMŠOREL Martin
KOLÁČEK Petr
2001
2001
2 KK Brand
KK Brand
109.40 8 104.10 2 106.102.00/1,913
3.1/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
127.20 6 123.20 2 125.2021.10/20,39
4. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
124.50 2 122.20 4 126.2022.10/21,25
5.2/DMDUŠKOVÁ Michala
KRÁLOVÁ Adéla
2000
2001
USK Pha
USK Pha
136.10 10 129.20 4 133.2029.10/28,01
6.1/ZSHRDLIČKOVÁ Sára
MACHUTOVÁ Iva
2003
2003
Kralupy
Kralupy
148.60 8 152.20 52 156.6052.50/50,40
7.2/ZSČIHOVSKÝ Šimon
PRÜHER Vojtěch
2003
2006
SKVS ČB
SKVS ČB
174.10 10 4.00 999 184.1080.00/76,80

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LHOTA Zbyšek 1984 2 Žel.Brod76.20 2 71.20 0 71.20 75
2.1/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.79.60 2 79.80 0 79.808.60/12,171
3.2/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec83.80 2 81.30 0 81.3010.10/14,267
4.1/DMŠOREL Martin 2001 2 KK Brand83.20 0 93.80 6 83.2012.00/16,963
5. GOTVALD Robert 1990 3 USK Pha87.40 0 86.00 0 86.0014.80/20,859
6.1/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha89.50 0 92.20 0 89.5018.30/25,755
7.3/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice92.00 0 91.20 0 91.2020.00/28,151
8.1/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor95.00 2 92.90 0 92.9021.70/30,547
9.2/DMŠULC Karel 2000 3 KK Brand92.60 2 89.80 4 93.8022.60/31,743
10.3/DMKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice90.80 6 90.30 4 94.3023.10/32,442
11.2/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky93.30 4 97.00 0 97.0025.80/36,241
12.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.80.40 52 93.50 4 97.5026.30/36,940
13.4/VMBENEŠ Petr 1975 3 Heletag98.60 0 97.80 2 98.6027.40/38,539
14.2/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.104.30 2 100.00 0 100.0028.80/40,438
15.5/VMHORÁK David 1976 3 SKŽižkov98.30 2 102.20 0 100.3029.10/40,937
16.2/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand98.70 2 102.10 2 100.7029.50/41,436
17.3/ZSFUCHS Matouš 2002 3 Jablonec98.90 2 100.80 0 100.8029.60/41,635
18.4/DMGÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha100.00 2 98.50 4 102.0030.80/43,334
19.3/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky110.10 2 102.60 0 102.6031.40/44,133
20.3/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice101.80 2 100.10 4 103.8032.60/45,832
21.4/VBENDA Libor 1966 3 Roudnice103.20 2 101.00 4 105.0033.80/47,531
22.1/VSWINTER Eduard 1956 3 Jablonec105.40 0 102.80 6 105.4034.20/48,030
23.4/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha109.90 6 105.00 2 107.0035.80/50,329
24.4/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3 USK Pha104.70 4 107.40 0 107.4036.20/50,828
25.5/ZSHAVRÁNEK Jakub 2002 3 Roudnice109.00 2 104.40 4 108.4037.20/52,227
26.2/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec111.20 2 110.20 0 110.2039.00/54,826
26.6/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha114.00 2 110.20 0 110.2039.00/54,825
28.3/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK111.30 0 117.30 0 111.3040.10/56,324
29.7/ZSHANUŠ Jiří 2002 3 Třebech.111.40 0 131.60 2 111.4040.20/56,523
30.6/VMBREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec112.70 0 111.10 2 112.7041.50/58,322
30.5/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek109.10 6 112.70 0 112.7041.50/58,321
32.5/ZMZACH Radovan 2005 KK Brand111.20 2 108.30 50 113.2042.00/59,020
33.8/ZSSTEHNO Petr 2003 USK Pha109.00 6 121.50 6 115.0043.80/61,519
34.6/ZMCAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand124.90 0 107.60 8 115.6044.40/62,418
35.7/VMWINTER Tomáš 1979 3 Jablonec114.00 2 118.10 0 116.0044.80/62,917
36.4/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha119.20 2 112.10 4 116.1044.90/63,116
37.9/ZSJUDA Mikuláš 2003 3 Benátky113.70 4 113.00 4 117.0045.80/64,315
38.7/ZMJUDA Štěpán 2004 Benátky114.00 4 144.10 56 118.0046.80/65,714
39.5/DMJAHODA Martin 2001 USK Pha117.20 2 115.60 6 119.2048.00/67,413
40.8/ZMZOUBEK Adam 2004 Semily131.80 2 117.50 2 119.5048.30/67,812
41.9/ZMBÍZEK Marek 2005 KK Brand121.40 0 118.30 2 120.3049.10/69,011
42.5/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov130.30 2 122.00 0 122.0050.80/71,310
43.10/ZSMÍL Jakub 2003 Trutnov122.80 8 118.10 4 122.1050.90/71,59
44.6/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.119.30 6 122.30 0 122.3051.10/71,88
45.10/ZMPOLLERT Jáchym 2004 USK Pha118.00 58 116.40 6 122.4051.20/71,97
46.11/ZMPOPELKA Petr 2005 KK Brand135.80 4 123.80 0 123.8052.60/73,96
47.11/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB124.00 0 126.70 2 124.0052.80/74,25
48.12/ZMVALÁŠEK Jan 2005 KK Brand121.00 6 4.00 999 127.0055.80/78,44
49.6/DMBAUDISCH Adam 2001 USK Pha1.00 999 123.20 4 127.2056.00/78,73
50.13/ZMJINEK Hugo 2005 USK Pha134.00 4 127.80 0 127.8056.60/79,52
51.14/ZMDRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK128.00 2 126.90 2 128.9057.70/81,01
51.15/ZMBENDA Jan 2005 Roudnice126.40 4 124.90 4 128.9057.70/81,00
53.12/ZSADÁŠEK Alois 2002 Benátky128.10 2 131.30 10 130.1058.90/82,70
54.16/ZMPECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha127.20 4 128.60 56 131.2060.00/84,30
55.17/ZMBERAN Vojtěch 2005 USK Pha135.80 6 131.50 4 135.5064.30/90,30
56.18/ZMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov134.50 2 176.10 4 136.5065.30/91,70
57.7/DMSAAL Štěpán 2001 Jablonec132.10 6 137.60 108 138.1066.90/94,00
58.13/ZSHYNEK Pavel 2003 Semily134.50 8 144.90 4 142.5071.30/100,10
59.8/DMHLOBIL Josef 2001 Turnov149.90 58 139.70 4 143.7072.50/101,80
60.19/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha148.10 0 143.60 2 145.6074.40/104,50
61.20/ZMRAAB Vojtěch 2004 Žel.Brod180.20 60 150.70 6 156.7085.50/120,10
62.21/ZMTRÁVNÍČEK Jan 2005 Třebech.150.70 8 158.40 62 158.7087.50/122,90
63.14/ZSMÜLLER Ondřej 2002 Turnov142.90 104 148.50 14 162.5091.30/128,20
64.22/ZMKÖRNER Adam 2004 KK Brand145.20 68 143.50 66 209.50138.30/194,20
65.23/ZMJAHODA Jakub 2004 USK Pha134.90 116 149.20 64 213.20142.00/199,40
  PŘÍHODA Tomáš 1970 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BRYCHCÍ Petr 1990 Žel.Brod4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MOJŽÍŠ Matyáš 2004 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LAPUNÍK Milan 2001 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LHOTA Štěpán 1990 Žel.Brod4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAŠÁK Filip 2003 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LHOTA Radim 1982 Žel.Brod4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LETKO Radek 1978 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KNĚZŮ Vojtěch 1977 3 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha100.30 0 101.20 2 100.30 9
2. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor117.00 6 116.60 0 116.6016.30/16,35
3.1/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy142.40 4 137.80 0 137.8037.50/37,41
4.2/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy164.70 6 167.70 4 170.7070.40/70,20
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3