vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom pod Borskou přehradou

31.07.2016   Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení: pdf   pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 2 Č.Kruml.107.60 2 105.40 2 107.40 42
2. VANĚK Jiří 1987 2+ Kralupy108.20 4 109.30 4 112.204.80/4,538
3. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek116.80 2 112.50 0 112.505.10/4,734
4. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek113.30 2 114.10 0 114.106.70/6,230
5.2/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn114.40 0 116.70 2 114.407.00/6,526
6.1/U23HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor115.60 4 116.60 0 116.609.20/8,622
7.1/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice116.80 0 115.00 2 116.809.40/8,818
7.2/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor119.30 0 114.80 2 116.809.40/8,814
9.3/VMTÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn116.70 2 116.10 2 118.1010.70/10,010
10.1/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.118.50 0 119.90 0 118.5011.10/10,39
11.1/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor119.20 2 121.30 4 121.2013.80/12,88
12.1/DSVYBULKA Jakub 1998 3 Kralupy121.50 0 123.50 0 121.5014.10/13,17
13.2/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor122.90 0 121.70 0 121.7014.30/13,36
14.3/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník123.60 0 125.00 4 123.6016.20/15,15
15.1/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor129.30 4 130.40 0 130.4023.00/21,44
16.2/ZMHARTL Jakub 2004 Horš.Týn140.80 4 136.20 2 138.2030.80/28,73
17. OLŠAN Vítek 1986 Boh.Pha144.20 0 146.40 4 144.2036.80/34,32
18.1/DMPŠENIČKA Václav 2001 Rakovník146.20 4 146.20 4 150.2042.80/39,91
19.3/ZMKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.170.10 0 154.70 0 154.7047.30/44,00
20.4/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy175.30 8 4.00 999 183.3075.90/70,70
  MAREK Tomáš 1998 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KYSELA David 1977 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SÝKORA Jaroslav 1961 3 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy111.50 0 107.90 0 107.90 49
2.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV108.50 0 108.90 0 108.500.60/0,645
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor111.10 2 109.70 0 109.701.80/1,741
4. VANDASOVÁ Lenka 1985 3 Soběslav110.00 2 110.80 0 110.802.90/2,737
5.1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.110.60 4 109.30 2 111.303.40/3,233
6.1/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.111.80 4 113.40 0 113.405.50/5,129
7.2/VMVESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha111.60 4 112.50 2 114.506.60/6,125
8.2/DMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice115.40 6 116.00 0 116.008.10/7,521
9.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav117.10 0 119.00 0 117.109.20/8,517
10.1/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy118.10 0 119.00 0 118.1010.20/9,516
11.1/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.117.00 4 120.50 2 121.0013.10/12,115
12. POLESNÁ Jitka 1990 3 Loko Plz125.70 0 128.20 0 125.7017.80/16,514
13. KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy129.40 2 124.30 2 126.3018.40/17,113
14.2/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy125.60 2 124.40 8 127.6019.70/18,312
15.3/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň128.60 0 127.70 0 127.7019.80/18,411
16. ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice129.40 0 128.40 2 129.4021.50/19,910
17.3/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.129.70 0 126.50 4 129.7021.80/20,29
18.2/DSMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.128.10 2 135.20 6 130.1022.20/20,68
19.4/ZSBOČKOVÁ Bára 2003 3 SKVS ČB131.90 2 134.90 4 133.9026.00/24,17
20.2/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.134.80 0 143.40 2 134.8026.90/24,96
21.3/DSPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník133.50 6 133.90 2 135.9028.00/25,95
22.3/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn139.40 4 133.10 4 137.1029.20/27,14
23.4/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3 Sušice164.30 8 140.00 0 140.0032.10/29,73
24. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň145.90 4 145.50 2 147.5039.60/36,72
25.5/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav146.90 8 146.30 10 154.9047.00/43,61
26.3/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor162.30 50 160.50 10 170.5062.60/58,00
27.6/ZSVRÁNKOVÁ Ivana 2002 Blovice160.30 56 153.80 104 216.30108.40/100,50
  MAŠKOVÁ Kateřina 1995 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČOVÁ Marta 1986 3 RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLÍVKOVÁ Hana 1989 2 Blovice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
133.00 0 125.60 0 125.60 15
2. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
133.70 2 127.40 2 129.403.80/3,011
3.1/DSPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
135.70 6 132.10 0 132.106.50/5,27
4. NOVOSAD Lukáš
NOVOSAD Jonáš
1976
2006
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
142.40 6 134.40 2 136.4010.80/8,60
5.1/VSHABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
134.90 8 134.90 2 136.9011.30/9,03
6.1/ZSTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
3 Horš.Týn
Horš.Týn
137.80 2 134.40 6 139.8014.20/11,32
7.2/DSBLÁHA Petr
KORBELÁŘ David
2000
1999
Loko Plz
Loko Plz
180.00 12 173.90 12 185.9060.30/48,01
8.2/ZSKLEINOVÁ Štěpánka
BOČÁNKOVÁ Jana
2005
2003
Č.Kruml.
Soběslav
180.20 14 188.70 20 194.2068.60/54,60
  MULAČ Oldřich
LEPÍK Filip
1961
1976
3 Hubertus
Hubertus
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník97.80 0 98.20 0 97.80 88
2.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz98.40 0 99.30 0 98.400.60/0,684
3.2/DSVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy104.10 0 101.70 0 101.703.90/4,080
4.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB105.20 0 102.50 0 102.504.70/4,876
5.3/VMMULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB101.00 2 4.00 999 103.005.20/5,372
6.1/U23KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz104.60 0 103.50 0 103.505.70/5,868
7.1/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz108.50 4 103.80 0 103.806.00/6,164
8.1/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice106.80 2 104.50 0 104.506.70/6,960
9.2/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy105.40 0 105.60 0 105.407.60/7,856
9.3/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz109.90 0 105.40 0 105.407.60/7,852
11.2/U23SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz106.80 2 104.60 2 106.608.80/9,048
12.4/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha118.20 0 106.80 0 106.809.00/9,244
13.5/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz107.90 2 107.90 0 107.9010.10/10,340
14. KUBÁT Zdeněk 1991 3 Klatovy111.40 2 108.50 0 108.5010.70/10,936
15.6/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice111.30 0 108.90 0 108.9011.10/11,332
16.7/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy111.90 0 110.10 0 110.1012.30/12,628
17.1/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor115.90 0 111.60 0 111.6013.80/14,124
18.1/VSCHOD Václav 1961 3 Blovice114.50 2 111.60 2 113.6015.80/16,223
19.3/U23HABICH Tomáš 1997 VS Tábor119.20 2 114.30 0 114.3016.50/16,922
20.4/U23SAHULA Vojtěch 1997 Benátky118.80 0 114.40 2 116.4018.60/19,021
21.1/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky122.20 6 115.40 2 117.4019.60/20,020
22.2/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn116.00 2 115.50 4 118.0020.20/20,719
23.3/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz114.30 4 116.40 4 118.3020.50/21,018
24.4/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml.117.30 2 116.40 2 118.4020.60/21,117
25.3/DSKORBELÁŘ David 1999 3 Loko Plz120.60 2 117.80 1 118.8021.00/21,516
26.8/VMNĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň120.60 0 119.40 0 119.4021.60/22,115
27.2/DMPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník124.40 2 120.50 0 120.5022.70/23,214
28.4/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky127.90 2 119.70 2 121.7023.90/24,413
29.5/VWEISSAR Petr 1970 3 Loko Plz120.70 2 4.00 999 122.7024.90/25,512
30.2/ZMGALUŠKA Zdeněk 2004 3 Sušice124.60 0 123.20 0 123.2025.40/26,011
31.3/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.124.50 2 120.00 4 124.0026.20/26,810
32.2/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník127.20 0 122.50 2 124.5026.70/27,39
32.6/VVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor124.50 0 123.80 4 124.5026.70/27,38
34.4/ZMTURNER Karel 2004 3 Blovice127.50 2 123.20 2 125.2027.40/28,07
35.3/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha125.20 2 126.40 4 127.2029.40/30,16
36.4/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.129.00 0 131.30 2 129.0031.20/31,95
37.5/ZMVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice138.30 4 130.40 0 130.4032.60/33,34
38.7/VPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.129.10 4 138.90 4 133.1035.30/36,13
39.6/ZMKLÍMA Martin 2005 3 Č.Kruml.138.20 2 134.80 2 136.8039.00/39,92
40.5/ZSČEPIČKA Ladislav 2003 3 ČSAD Plz133.00 4 134.20 6 137.0039.20/40,11
41.7/ZMHEZINA Jiří 2004 Roudnice141.30 8 137.40 10 147.4049.60/50,70
42.3/DMOLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.167.40 6 172.00 4 173.4075.60/77,30
43.8/ZMNOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice188.70 8 185.50 6 191.5093.70/95,80
44.9/ZMPĚKNIC Tomáš 2005 VS Tábor226.30 10 196.90 8 204.90107.10/109,50
  ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SÝKORA Jaroslav 2004 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAREK Lukáš 2000 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BABOR Stanislav 1958 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBOVEC Lukáš 1990 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PROCHÁZKA Miloš 1954 3 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NEUWIRTH Josef 1961 3 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SÝKORA Michal 1989 3 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LEPÍK Filip 1976 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml.121.70 0 118.30 0 118.30 14
2.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 3 Sláv.KV122.10 0 121.70 0 121.703.40/2,910
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor127.80 0 140.70 2 127.809.50/8,06
4. VANDASOVÁ Lenka 1985 Soběslav131.80 0 128.40 0 128.4010.10/8,55
5.1/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn143.10 0 139.60 0 139.6021.30/18,04
6.1/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy144.20 2 140.30 0 140.3022.00/18,63
7.2/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.150.00 2 144.80 0 144.8026.50/22,42
8.2/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.148.20 4 150.40 4 152.2033.90/28,71
9.3/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.175.90 8 174.20 2 176.2057.90/48,90
10.3/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy178.50 8 171.40 10 181.4063.10/53,30
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3