4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23

23.04.2017   řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
ředitel: Robert Knebel   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.14:27,80 75/165/0
2. HÁLA Richard 1992 2 Olomouc14:30,102.30/0,368/0/104
3.1/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno14:43,5015.70/1,862/0/92
4. HRIC Filip 1993 MT Olomouc14:47,1019.30/2,257/0/80
5.2/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha14:49,6021.80/2,553/153/0
6.3/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc14:51,1023.30/2,749/0/68
7.4/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha14:56,5028.70/3,346/141/0
8.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha15:04,9037.10/4,343/129/0
9.2/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK15:30,9063.10/7,340/117/0
10.1/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc15:39,8072.00/8,337/0/56
11.5/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí15:55,3087.50/10,135/0/44
12. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto16:11,30103.50/11,933/105/0
13.6/U23NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov16:22,30114.50/13,231/93/0
14.1/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno16:26,70118.90/13,729/0/38
15.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz16:32,60124.80/14,427/81/0
16.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž17:07,00159.20/18,325/0/32
17.2/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha17:12,40164.60/19,023/69/0
18.2/DSVESELÝ František 2000 2 Trutnov17:12,80165.00/19,021/57/0
19.3/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto17:58,50210.70/24,319/45/0
20.3/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa18:04,20216.40/24,917/33/0
  NOVÁK Matyáš 2005 3 OlomoucDNF 0/0/0
  KRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 OlomoucDNS 0/0/0
  SUK Jakub 2002 3 TrutnovDNF 0/0/0
  RUDORFER Martin 2003 3 OlomoucDNF 0/0/0
  KRATOCHVÍL Martin 2003 3 OlomoucDNS 0/0/0
  BOUČEK Stanislav 1999 2 Pardub.DNF 0/0/0
  GABRLÍK Tomáš 2000 2 OlomoucDNF 0/0/0
  IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselíDNF 0/0/0
  ŠVAGR Rostislav 2000 2 TýništěDNF 0/0/0
  BERGMANN Ondřej 2000 2 KK BrnoDNF 0/0/0
  KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 TrutnovDNF 0/0/0
  PROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 OlomoucDNF 0/0/0
  PANZER Aleš 1974 1 Loko PlzDNF 0/0/0
  KRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.DNF 0/0/0
  KYZLÍK Milan 1999 1 RoudniceDNF 0/0/0
Oddíl