vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23

23.04.2017   řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
ředitel: Robert Knebel   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: pdf  
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1MRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.14:27,80
2K1M/2HÁLA Richard 1992 2 Olomouc14:30,10
3K1M/3SATKE Adam 1994 MT KK Brno14:43,50
4K1M/4HRIC Filip 1993 MT Olomouc14:47,10
5K1M/5ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha14:49,60
6K1M/6NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc14:51,10
7K1M/7ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha14:56,50
8K1M/8ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha15:04,90
9C2M/1ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
15:12,60
10C1M/1ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.15:25,20
11C2M/2JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
MT Boh.Pha
Olomouc
15:29,30
12K1M/9POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK15:30,90
13K1M/10KRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc15:39,80
14K1W/1SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno15:41,30
15C1M/2HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.15:43,00
16C2M/3HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
15:47,60
17C1M/3SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec15:55,00
18K1M/11KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí15:55,30
19C2M/4LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
16:01,00
20C1M/4SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto16:09,20
21K1M/12KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto16:11,30
22K1W/2SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno16:14,90
23K1W/3DIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel16:16,70
24K1W/4BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.16:17,00
25K1M/13NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov16:22,30
26C1M/5KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc16:23,00
27K1M/14MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno16:26,70
28K1W/5PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.16:30,00
29K1M/15ŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz16:32,60
30K1W/6HRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc16:36,20
31C2M/5MORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
16:43,50
32C2M/6JIRKA David
ŠVADLENA Václav
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
16:45,20
33C1M/6SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.16:55,10
34C2M/7WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
16:58,90
35K1M/16HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž17:07,00
36K1W/7NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno17:09,00
37C2M/8REŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
1 KK Brno
Litovel
17:09,50
38K1M/17KIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha17:12,40
39K1M/18VESELÝ František 2000 2 Trutnov17:12,80
40C1M/7ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.17:20,90
41C1M/8RUFFER Matěj 1999 1 Pardub.17:31,30
42C1M/9NOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.17:35,30
43K1M/19HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto17:58,50
44K1M/20FILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa18:04,20
45K1W/8TYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.21:06,70
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3