Slalom "O pracku krumlovského medvěda"

11.05.2019   Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem
ředitel: Tomáš Palouda   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak124.00 10 131.40 2 133.40 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.113.70 0 112.00 6 113.70 6
2.1/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.138.60 12 114.40 10 124.4010.70/9,42
3.2/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.147.40 2 154.90 6 149.4035.70/31,41
4.2/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor154.50 14 143.50 108 168.5054.80/48,20

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 2 Č.Kruml.97.10 6 95.30 4 99.30 28
2. NOVÁK Martin 1991 3+ Č.Kruml.97.90 6 97.50 2 99.500.20/0,224
3.1/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB100.50 2 100.40 8 102.503.20/3,220
4.1/U23WALTER Jakub 1998 2 Olomouc103.60 2 106.00 8 105.606.30/6,316
5.2/VMJÍCHA Dušan 1982 2 So Písek107.80 8 104.70 2 106.707.40/7,512
6.2/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor106.90 0 112.70 4 106.907.60/7,78
7.1/DSKLÍMA Vojtěch 2002 3+ Č.Kruml.114.20 62 101.90 8 109.9010.60/10,77
8.1/ZSVEJNAR Samuel 2005 3+ Č.Kruml.121.20 2 104.90 6 110.9011.60/11,76
9.2/ZSVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor121.70 4 110.30 2 112.3013.00/13,15
10.1/DMPÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB131.60 18 113.30 4 117.3018.00/18,14
11.3/ZSPRÜHER Vojtěch 2006 3+ SKVS ČB115.80 4 120.80 8 119.8020.50/20,63
12.1/ZMPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz125.00 6 125.50 4 129.5030.20/30,42
13. ŠVADLENA Václav 1985 3 Č.Kruml.127.40 102 126.60 8 134.6035.30/35,51
14.2/DSOLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.156.10 10 218.10 14 166.1066.80/67,30
  NOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JIRKA David 1985 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.105.70 0 107.20 2 105.70 33
2.2/DMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.107.10 2 106.80 0 106.801.10/1,029
3.1/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 3+ Č.Kruml.104.30 8 101.80 6 107.802.10/2,025
4.3/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 3+ Loko Plz154.80 64 113.40 2 115.409.70/9,221
5.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav188.40 56 116.40 0 116.4010.70/10,117
6.4/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 3+ Soběslav119.20 8 112.50 8 120.5014.80/14,013
7.5/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz149.60 64 115.70 8 123.7018.00/17,09
8. MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja125.20 2 123.70 4 127.2021.50/20,38
9.2/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.129.40 4 127.70 56 133.4027.70/26,27
10.6/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor153.40 12 133.30 8 141.3035.60/33,76
11.1/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.186.90 6 139.30 4 143.3037.60/35,65
12.2/ZSŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.148.20 12 148.70 2 150.7045.00/42,64
13.7/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav217.60 8 158.20 10 168.2062.50/59,13
14.1/ZMŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3 SKVS ČB178.20 112 169.90 166 290.20184.50/174,62
15.2/ZMVAŇKOVÁ Štěpánka 2007 Litovel105.10 800 63.80 606 669.80564.10/533,71
  PANZEROVÁ Kateřina 2003 Loko Plz1.00 999 1.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB85.00 50 88.70 2 90.70 67
2.2/VMKYRIÁN Luděk 1978 2 SKVS ČB92.60 2 95.00 0 94.603.90/4,363
3.1/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.95.70 0 101.50 0 95.705.00/5,559
4.2/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB107.50 102 87.90 10 97.907.20/7,955
5.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz99.60 0 99.80 2 99.608.90/9,851
6.1/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz102.50 2 98.00 2 100.009.30/10,347
7.2/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz96.60 6 96.70 4 100.7010.00/11,043
8.1/ZSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor111.90 8 99.30 2 101.3010.60/11,739
9.1/ZMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz101.10 2 103.80 12 103.1012.40/13,735
10.3/VMVEJVODA Ondřej 1980 3+ Č.Kruml.103.70 0 101.90 2 103.7013.00/14,331
11.1/VSKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.106.90 2 103.80 0 103.8013.10/14,427
12.2/ZSMÍKA Hynek 2006 3+ Soběslav103.50 6 107.10 0 107.1016.40/18,123
13.2/DSONDŘICH Václav 2001 3+ Č.Kruml.113.60 4 105.70 2 107.7017.00/18,722
14.3/DMVRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice106.00 2 110.10 4 108.0017.30/19,121
15.3/DSOLŠÁK Matyáš 2001 3+ Č.Kruml.106.50 2 109.60 4 108.5017.80/19,620
16.2/ZMŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.113.00 0 115.40 0 113.0022.30/24,619
17.3/ZMPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.115.10 0 120.50 6 115.1024.40/26,918
18.4/ZMUHLÍK Jan 2008 3 Bechyně118.80 2 112.70 4 116.7026.00/28,717
19.3/ZSVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor116.10 4 126.90 4 120.1029.40/32,416
20.4/ZSŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak116.50 6 116.00 110 122.5031.80/35,115
21.5/ZMHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz118.70 4 152.10 8 122.7032.00/35,314
22.5/ZSPRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB121.50 6 121.00 2 123.0032.30/35,613
23.6/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor117.20 6 124.10 10 123.2032.50/35,812
24.4/DMŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB116.60 8 115.50 10 124.6033.90/37,411
25.2/VSVONDRA Václav 1957 3+ Ot.Strak120.70 6 119.70 6 125.7035.00/38,610
26.6/ZMKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.120.50 6 126.00 8 126.5035.80/39,59
27.7/ZMŠKOP Jan 2007 3 Ot.Strak122.00 10 132.50 8 132.0041.30/45,58
28.7/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav120.80 12 142.60 108 132.8042.10/46,47
29.3/VSPÁRTL Mirek 1954 3+ Č.Kruml.159.50 58 132.70 8 140.7050.00/55,16
30.8/ZSKOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB156.20 4 149.30 6 155.3064.60/71,25
31.9/ZSHOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB194.40 14 163.70 8 171.7081.00/89,34
32.8/ZMPLOCEK Matyáš Jan 2008 SKVS ČB218.40 152 176.50 14 190.5099.80/110,03
33.10/ZSBOMBIC Erik 2005 3 SKVS ČB143.40 56 132.10 154 199.40108.70/119,82
34.5/DMONDŘICH Adam 2004 Č.Kruml.158.40 160 193.10 8 201.10110.40/121,71
35.11/ZSKREMLA Jakub 2006 Soběslav145.00 304 160.70 110 270.70180.00/198,50
36. ŠVEHLA Jan 1987 Č.Kruml.178.00 112 160.90 362 290.00199.30/219,70
37.12/ZSFENCL Mikoláš Aleš 2006 Č.Kruml.1.00 999 170.40 310 480.40389.70/429,70
  NOVOSAD Jonáš 2006 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza
ONDŘICH Václav
2003
2001
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
130.00 4 151.80 10 134.00 8
2.1/U23PLACHTOVÁ Alexandra
WALTER Jakub
1998
1998
2 Č.Kruml.
Olomouc
183.40 66 152.40 64 216.4082.40/61,54
3.1/ZSKASPER Jakub
ŠAFAŘÍKOVÁ Alena
2007
2006
Č.Kruml.
Č.Kruml.
4.00 999 196.20 116 312.20178.20/133,00
  PRÜHER Vojtěch
ŠVEHLOVÁ Rozárie
2006
2008
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl