Slalom "O pracku krumlovského medvěda"

11.05.2019   Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem
ředitel: Tomáš Palouda   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB85.00 50 88.70 2 90.70
2K1M/2KYRIÁN Luděk 1978 2 SKVS ČB92.60 2 95.00 0 94.60
3K1M/3FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.95.70 0 101.50 0 95.70
4K1M/4PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB107.50 102 87.90 10 97.90
5C1M/1NOVOSAD Lukáš 1976 2 Č.Kruml.97.10 6 95.30 4 99.30
6C1M/2NOVÁK Martin 1991 3+ Č.Kruml.97.90 6 97.50 2 99.50
7K1M/5ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz99.60 0 99.80 2 99.60
8K1M/6ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz102.50 2 98.00 2 100.00
9K1M/7PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz96.60 6 96.70 4 100.70
10K1M/8NOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor111.90 8 99.30 2 101.30
11C1M/3PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB100.50 2 100.40 8 102.50
12K1M/9PANZER Martin 2007 2 Loko Plz101.10 2 103.80 12 103.10
13K1M/10VEJVODA Ondřej 1980 3+ Č.Kruml.103.70 0 101.90 2 103.70
14K1M/11KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.106.90 2 103.80 0 103.80
15C1M/4WALTER Jakub 1998 2 Olomouc103.60 2 106.00 8 105.60
16K1W/1KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.105.70 0 107.20 2 105.70
17C1M/5JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek107.80 8 104.70 2 106.70
18K1W/2NOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.107.10 2 106.80 0 106.80
19C1M/6HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor106.90 0 112.70 4 106.90
20K1M/12MÍKA Hynek 2006 3+ Soběslav103.50 6 107.10 0 107.10
21K1M/13ONDŘICH Václav 2001 3+ Č.Kruml.113.60 4 105.70 2 107.70
22K1W/3PALOUDOVÁ Karolína 2000 3+ Č.Kruml.104.30 8 101.80 6 107.80
23K1M/14VRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice106.00 2 110.10 4 108.00
24K1M/15OLŠÁK Matyáš 2001 3+ Č.Kruml.106.50 2 109.60 4 108.50
25C1M/7KLÍMA Vojtěch 2002 3+ Č.Kruml.114.20 62 101.90 8 109.90
26C1M/8VEJNAR Samuel 2005 3+ Č.Kruml.121.20 2 104.90 6 110.90
27C1M/9VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor121.70 4 110.30 2 112.30
28K1M/16ŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.113.00 0 115.40 0 113.00
29C1W/1KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.113.70 0 112.00 6 113.70
30K1M/17PALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.115.10 0 120.50 6 115.10
31K1W/4MÁDROVÁ Amálie 2003 3+ Loko Plz154.80 64 113.40 2 115.40
32K1W/5LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav188.40 56 116.40 0 116.40
33K1M/18UHLÍK Jan 2008 3 Bechyně118.80 2 112.70 4 116.70
34C1M/10PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB131.60 18 113.30 4 117.30
35C1M/11PRÜHER Vojtěch 2006 3+ SKVS ČB115.80 4 120.80 8 119.80
36K1M/19VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor116.10 4 126.90 4 120.10
37K1W/6KOLIHOVÁ Hana 2003 3+ Soběslav119.20 8 112.50 8 120.50
38K1M/20ŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak116.50 6 116.00 110 122.50
39K1M/21HANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz118.70 4 152.10 8 122.70
40K1M/22PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB121.50 6 121.00 2 123.00
41K1M/23NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor117.20 6 124.10 10 123.20
42K1W/7ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz149.60 64 115.70 8 123.70
43C1W/2PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.138.60 12 114.40 10 124.40
44K1M/24ŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB116.60 8 115.50 10 124.60
45K1M/25VONDRA Václav 1957 3+ Ot.Strak120.70 6 119.70 6 125.70
46K1M/26KASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.120.50 6 126.00 8 126.50
47K1W/8MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja125.20 2 123.70 4 127.20
48C1M/12PANZER Martin 2007 3+ Loko Plz125.00 6 125.50 4 129.50
49K1M/27ŠKOP Jan 2007 3 Ot.Strak122.00 10 132.50 8 132.00
50K1M/28SLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav120.80 12 142.60 108 132.80
51PWK/1HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak124.00 10 131.40 2 133.40
52K1W/9PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.129.40 4 127.70 56 133.40
53C2X/1KRATOCHVÍLOVÁ Tereza
ONDŘICH Václav
2003
2001
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
130.00 4 151.80 10 134.00
54C1M/13ŠVADLENA Václav 1985 3 Č.Kruml.127.40 102 126.60 8 134.60
55K1M/29PÁRTL Mirek 1954 3+ Č.Kruml.159.50 58 132.70 8 140.70
56K1W/10ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor153.40 12 133.30 8 141.30
57K1W/11KLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.186.90 6 139.30 4 143.30
58C1W/3PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.147.40 2 154.90 6 149.40
59K1W/12ŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.148.20 12 148.70 2 150.70
60K1M/30KOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB156.20 4 149.30 6 155.30
61C1M/14OLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.156.10 10 218.10 14 166.10
62K1W/13BOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav217.60 8 158.20 10 168.20
63C1W/4ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor154.50 14 143.50 108 168.50
64K1M/31HOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB194.40 14 163.70 8 171.70
65K1M/32PLOCEK Matyáš Jan 2008 SKVS ČB218.40 152 176.50 14 190.50
66K1M/33BOMBIC Erik 2005 3 SKVS ČB143.40 56 132.10 154 199.40
67K1M/34ONDŘICH Adam 2004 Č.Kruml.158.40 160 193.10 8 201.10
68C2X/2PLACHTOVÁ Alexandra
WALTER Jakub
1998
1998
2 Č.Kruml.
Olomouc
183.40 66 152.40 64 216.40
69K1M/35KREMLA Jakub 2006 Soběslav145.00 304 160.70 110 270.70
70K1M/36ŠVEHLA Jan 1987 Č.Kruml.178.00 112 160.90 362 290.00
71K1W/14ŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3 SKVS ČB178.20 112 169.90 166 290.20
72C2X/3KASPER Jakub
ŠAFAŘÍKOVÁ Alena
2007
2006
Č.Kruml.
Č.Kruml.
4.00 999 196.20 116 312.20
73K1M/37FENCL Mikoláš Aleš 2006 Č.Kruml.1.00 999 170.40 310 480.40
74K1W/15VAŇKOVÁ Štěpánka 2007 Litovel105.10 800 63.80 606 669.80
Oddíl