Slalom v Sušici

25.05.2019   Sušice nádraží u železničního množství
ředitel: Vladislav Galuška   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB 99.40 0 98.22 0 98.22 121
2.1/VMPIVOŇKA Zdeněk 1982 Horš.Týn101.79 2 100.64 0 100.642.42/2,5117
3.1/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha 102.57 0 101.53 0 101.533.31/3,4113
4.1/ HOJDA Jakub 1993 Horš.Týn101.85 4 100.36 2 102.364.14/4,2109
5.1/U23POHANKA Vít 2000 2 Klatovy 101.90 2 102.44 0 102.444.22/4,3105
6.2/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK 103.93 0 104.74 0 103.935.71/5,8101
7.2/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB 103.99 0 104.45 2 103.995.77/5,997
8.3/DMHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn104.51 0 106.27 2 104.516.29/6,493
9.2/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně 110.88 0 105.09 0 105.096.87/7,089
10.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB 109.67 0 106.90 0 106.908.68/8,885
11.2/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor109.57 0 107.70 0 107.709.48/9,781
12.2/ Vaněk Jiří 1987 2 Kralupy 108.19 0 108.75 0 108.199.97/10,277
13.4/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK 108.75 0 109.31 4 108.7510.53/10,773
14.1/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav111.66 0 109.41 0 109.4111.19/11,469
15.3/ZSJIRAS Filip 2005 2 USK Pha 107.75 2 107.84 2 109.7511.53/11,765
16.5/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn109.87 0 107.96 2 109.8711.65/11,961
17.1/VSKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor111.30 2 110.39 0 110.3912.17/12,457
18.2/VHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn112.38 0 110.60 0 110.6012.38/12,653
19.6/VMPINKAVA Lukáš 1976 3+ SKVS ČB 111.54 2 110.63 0 110.6312.41/12,649
20.4/DMKUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn107.48 4 108.88 2 110.8812.66/12,945
21.3/ HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor113.17 0 110.98 0 110.9812.76/13,041
22.5/DMWENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn112.65 0 111.28 0 111.2813.06/13,340
23.6/DMPOLLERT Jáchym 2004 3+ USK Pha 112.34 2 111.90 0 111.9013.68/13,939
24.4/ZSVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor112.92 2 112.01 0 112.0113.79/14,038
25.3/VPECHLÁT Hynek 1971 Sušice 112.24 0 112.27 0 112.2414.02/14,337
26.1/DSŠVEJD Jakub 2001 3+ Sušice 114.12 2 110.58 2 112.5814.36/14,636
27.7/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov 110.16 4 111.18 2 113.1814.96/15,235
28.8/DMTURNER Karel 2004 3+ Sušice 112.46 2 111.87 2 113.8715.65/15,934
  SÝKORA Jaroslav 1961 3 Hubertus114.32 0 4.00 999 999.00 33
30.9/DMPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB 114.15 2 116.97 4 116.1517.93/18,332
31.3/VSKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB 117.08 0 116.23 0 116.2318.01/18,331
32.4/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov 114.88 2 114.49 2 116.4918.27/18,630
33.5/VSKUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor116.70 0 117.28 2 116.7018.48/18,829
34.4/ KROFTA Dominik 1993 3+ VS Tábor117.18 0 117.52 2 117.1818.96/19,328
35.4/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub. 120.91 0 118.49 0 118.4920.27/20,627
36.5/ZSSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha 118.08 4 118.66 0 118.6620.44/20,826
37.5/VVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor121.17 0 118.93 0 118.9320.71/21,125
38.1/ZMBOHATÝ Oto 2007 3 Třebech.117.06 2 117.26 2 119.0620.84/21,224
39.6/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol 119.10 0 115.82 56 119.1020.88/21,323
40.6/VSMULAČ Oldřich 1961 3+ Hubertus121.20 0 119.14 0 119.1420.92/21,322
41.7/ZSBEIER Alva 2005 3 Trutnov 122.84 2 119.48 0 119.4821.26/21,621
42.10/DMŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB 119.64 0 120.55 2 119.6421.42/21,820
43.5/ HABICH Karel 1994 3+ VS Tábor113.59 8 123.29 8 121.5923.37/23,819
44.7/VMSMETÁNKA Radek 1976 3+ Hubertus123.82 2 122.60 0 122.6024.38/24,818
45.6/VŠERÝ Michal 1971 Rožátov 122.75 0 122.68 0 122.6824.46/24,917
46.7/VSKROFTA Zdeněk 1959 3+ VS Tábor123.36 0 122.91 0 122.9124.69/25,116
47.7/VBAČINA Jan 1973 3+ Č.Lípa 128.84 4 124.09 0 124.0925.87/26,315
48.8/VSČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus130.39 2 125.65 0 125.6527.43/27,914
49.2/ZMPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz127.27 0 131.21 2 127.2729.05/29,613
50.6/ VADLEJCH Jan 1989 SKVS ČB 127.56 0 125.48 8 127.5629.34/29,912
51.8/ZSBANDAS Matěj 2006 3 KK Brand137.44 2 126.97 2 128.9730.75/31,311
52.9/VSPOULA Jan 1955 3 Sláv.KV 131.15 0 138.45 2 131.1532.93/33,510
53.10/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.129.66 4 129.79 2 131.7933.57/34,29
54.11/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak129.81 2 125.88 8 131.8133.59/34,28
55.2/DSČAPEK Vojtěch 2002 3 VS Tábor125.87 6 135.22 0 131.8733.65/34,37
56.9/ZSHLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand131.35 2 132.03 4 133.3535.13/35,86
57.1/PZPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha 133.09 2 133.60 0 133.6035.38/36,00
58.11/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy 136.09 0 137.18 0 136.0937.87/38,65
59.8/VFOLTÍN Marek 1973 3 KK Brand142.58 4 133.75 4 137.7539.53/40,24
60.2/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 140.16 2 137.95 0 137.9539.73/40,50
61.9/VKOLMAN Filip 1973 3 SKŽižkov135.40 6 136.14 2 138.1439.92/40,63
62.3/ZMUHLÍK Jan 2008 Bechyně 146.22 0 142.58 0 142.5844.36/45,22
63.10/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov 144.68 2 141.07 2 143.0744.85/45,71
64.4/ZMPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice 147.77 0 148.90 4 147.7749.55/50,40
65.5/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice146.10 16 147.04 6 153.0454.82/55,80
  NĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň 161.50 0 4.00 999 999.00 0
67.9/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor172.75 2 163.32 0 163.3265.10/66,30
68.10/ZSNOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.165.48 6 152.67 50 171.4873.26/74,60
69.3/PZKOLMAN Vít 2010 Boh.Pha 241.38 12 234.06 6 240.06141.84/144,40
  POTUŽÁK Jan 1988 Sušice 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBÁT Jiří 1959 3+ Klatovy 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BLAHNÍK Miroslav 1980 3+ Sláv.KV 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1968 2 Turnov 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHOD David 1982 2 Blovice 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení