Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka

18.08.2019   USD Veltrusy
ředitel: Patrik Šeba   vrchní rozhodčí: Jaroslava Roučková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha86.75 2 87.28 0 87.28 372
2.1/DSROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk91.32 0 90.00 52 91.324.04/4,6360
3.1/U23BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha91.30 4 91.43 0 91.434.15/4,8348
4.2/DSROZENTALS Kurts Adams 2002 9 G.B.98.33 0 93.20 0 93.205.92/6,80
5.2/U23ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha90.62 4 90.85 6 94.627.34/8,4336
6.1/DMMRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava96.03 0 109.06 54 96.038.75/10,0330
7.3/U23STANOVSKÝ Samuel 1998 9 LAT96.18 0 101.21 6 96.188.90/10,20
8.4/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky103.26 54 95.85 2 97.8510.57/12,1324
9.3/DSFRENCL Josef 2002 2 USK Pha97.15 2 97.57 2 99.1511.87/13,6318
10.4/DSBOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.95.28 12 97.77 2 99.7712.49/14,3312
11. MACÁŠEK Tomáš 1992 Dukla B.97.26 4 100.95 0 100.9513.67/15,7306
12.2/DMHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy114.93 10 97.95 4 101.9514.67/16,8300
13.1/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB101.01 6 100.36 2 102.3615.08/17,3294
14. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice100.92 4 100.50 2 102.5015.22/17,4288
15.2/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy98.22 8 96.74 6 102.7415.46/17,7282
16.5/DSPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.99.56 58 96.98 6 102.9815.70/18,0276
17.1/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.103.85 4 103.12 0 103.1215.84/18,1270
18.6/DSVEVERKA Lukáš 2002 2+ Benátky95.53 8 102.94 10 103.5316.25/18,6264
19.2/ZSBÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.101.92 2 103.08 108 103.9216.64/19,1258
20.3/DMSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice102.78 6 102.30 2 104.3017.02/19,5252
21.5/U23VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy107.37 6 103.48 2 105.4818.20/20,9246
22. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy111.70 0 106.43 0 106.4319.15/21,9240
23. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa112.35 10 107.06 0 107.0619.78/22,7234
24.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy112.85 58 103.28 4 107.2820.00/22,9228
25.6/U23ŠUPOLÍK Pavel 1997 Kralupy103.73 4 112.49 8 107.7320.45/23,4222
26. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy109.56 10 106.64 2 108.6421.36/24,5216
27.7/DSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky117.66 4 102.76 6 108.7621.48/24,6210
28.4/DMKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.103.43 56 104.93 4 108.9321.65/24,8204
29.5/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky120.76 10 102.17 8 110.1722.89/26,2198
30.1/VSMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy108.23 2 127.20 54 110.2322.95/26,3192
31.3/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy101.59 52 104.06 8 112.0624.78/28,4186
32.7/U23ŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky108.08 4 104.26 8 112.0824.80/28,4180
33. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice106.34 6 109.76 4 112.3425.06/28,7174
34.8/DSSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec109.95 14 109.34 4 113.3426.06/29,9168
35.1/ŽSROZENTALS Klass Francisks 2005 9 G.B.128.06 60 112.30 4 116.3029.02/33,20
36.3/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy108.59 8 110.32 12 116.5929.31/33,6162
37.6/DMDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha118.46 56 106.62 10 116.6229.34/33,6156
38.4/VMMÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov116.77 10 106.64 10 116.6429.36/33,6150
39.9/DSHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha116.91 6 110.68 6 116.6829.40/33,7144
40.4/ZSONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha111.06 6 115.97 6 117.0629.78/34,1138
41.1/ZMVENC Ondřej 2007 2 KK Brand117.70 2 123.43 8 119.7032.42/37,1132
42.2/VSELEZNEV Mikhail 1967 9 DK Kajak Moskva109.98 10 108.10 14 119.9832.70/37,50
43.10/DSHANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.154.76 14 114.40 6 120.4033.12/37,9126
44.5/ZSKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB109.64 12 136.60 108 121.6434.36/39,4120
45.3/VVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha121.33 12 116.27 6 122.2734.99/40,1114
46.7/DMCHOCHOLA Ondřej 2004 2 Kralupy113.20 10 121.36 10 123.2035.92/41,2108
47.6/ZSKUTEK Michal 2006 3+ Frol113.66 10 116.46 66 123.6636.38/41,7102
48.7/ZSSEDLAŘÍK Adam 2005 3+ Kralupy137.83 6 119.68 10 129.6842.40/48,696
49.2/VSFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa150.60 4 126.77 4 130.7743.49/49,890
50.8/DMTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand121.80 10 136.68 16 131.8044.52/51,084
51.8/ZSSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice122.42 10 133.56 10 132.4245.14/51,778
52.5/VMHORÁK David 1976 2 Frol119.38 14 121.65 12 133.3846.10/52,872
53.2/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice128.21 6 121.38 16 134.2146.93/53,866
54.9/DMPETR Lukáš 2004 2 KK Brand131.39 54 128.23 6 134.2346.95/53,860
55.8/U23VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava106.72 200 132.39 4 136.3949.11/56,354
56.9/ZSHLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand134.69 14 129.01 8 137.0149.73/57,048
57.10/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha126.32 12 133.18 10 138.3251.04/58,542
58.9/U23ŠANDA Petr 2000 2 Frol151.38 6 134.37 8 142.3755.09/63,136
59.4/VDOLEŽAL Pavel 1974 3+ Dv.Král.128.59 64 128.72 14 142.7255.44/63,530
60.10/DMKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand139.16 4 144.43 2 143.1655.88/64,024
61.5/VROUČA Jaroslav 1970 3+ Šumperk138.20 64 133.31 10 143.3156.03/64,223
62.11/DMPROJUMS Kristaps 2003 9 Riga129.42 14 144.62 8 143.4256.14/64,30
63.3/ZMVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand135.51 8 132.26 12 143.5156.23/64,422
64.6/VMBUDLEVSKIS Andris 1981 9 Riga132.00 12 151.16 62 144.0056.72/65,00
65.7/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy140.76 4 128.50 56 144.7657.48/65,921
66.12/DMLOUN Matěj 2004 3+ Šumperk141.23 12 134.79 10 144.7957.51/65,920
67.8/VMHRON Robin 1979 3+ Kralupy141.96 8 134.85 10 144.8557.57/66,019
68.11/ZSBURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha133.33 12 135.45 10 145.3358.05/66,518
69.12/ZSKÁRNÍK Tadeáš 2006 2 USK Pha182.15 60 132.54 14 146.5459.26/67,917
70.9/VMCHUDĚJ Zdeněk 1975 3+ Lipník137.81 10 4.00 999 147.8160.53/69,416
71.13/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 2 KK Brand135.85 66 134.93 14 148.9361.65/70,615
72.13/ZSHADRABA Martin 2005 3+ Frol162.16 60 142.48 10 152.4865.20/74,714
73.4/ZMHAUCK Marek 2007 3+ KVS HK147.42 6 162.48 4 153.4266.14/75,813
74.5/ZMBOHATÝ Oto 2007 2 Třebech.138.35 16 137.38 64 154.3567.07/76,812
75.14/DMWESTFAL Mattias 2004 3+ Kralupy145.91 154 145.92 10 155.9268.64/78,611
76.3/VSNOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy145.45 14 151.23 64 159.4572.17/82,710
77.14/ZSDRUSKA Vojta 2006 3+ SKVS ČB161.05 2 142.46 54 163.0575.77/86,89
78.15/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB110.43 56 115.23 54 166.4379.15/90,78
79.10/VMFOHL Ondřej 1979 3 Kralupy168.43 12 156.63 24 180.4393.15/106,77
80.15/ZSBOMBIC Erik 2005 3 SKVS ČB1.00 999 177.50 6 183.5096.22/110,26
81.6/ZMKLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy177.89 10 201.17 10 187.89100.61/115,35
82.1/ŽMLEŠČISINS Juris 2008 9 Riga195.37 62 199.37 20 219.37132.09/151,30
83.7/ZMHRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy165.26 70 184.50 60 235.26147.98/169,54
84.11/VMVÍCHA Lubomír 1982 3 Lipník188.64 64 244.20 18 252.64165.36/189,53
85.16/ZSŠUSTR Vojtěch 2006 3 Kralupy240.28 24 252.76 10 262.76175.48/201,12
86.12/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol257.71 170 1.00 999 427.71340.43/390,01
87.17/ZSVRANÝ Matěj 2006 3 Frol220.83 208 299.25 162 428.83341.55/391,30
  HILGERT Luboš 1960 9 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MOJŽÍŠ Matyáš 2004 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIMUŠKIN Šimon 1995 3+ Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZACH Radovan 2005 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LEPÍK Filip 1976 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DAILLE Etienne 1989 9 FFCC4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl