Slalom v Třebechovicích

29.09.2019   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech.
 SAMKOVÁ Olga
DRÁBEK Matyáš, 2005, KVS HK DRÁBEK Matyáš
2005
2005
2 Třebech.
KVS HK
131.50 6 127.00 6 133.00 39
2.1/VMDOLEŽALOVÁ Zuzana
DOLEŽAL Tomáš
1980
1976
3 Kralupy
Kralupy
143.70 4 133.80 2 135.802.80/2,135
3. BOČEK Zdeněk, 1975, SKVS ČB BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Kateřina
1975
2007
2 SKVS ČB
SKVS ČB
132.70 4 133.90 2 135.902.90/2,231
4. JINDRÁKOVÁ Anna
OLIVERIUS Jan
2005
1967
3 Tech.Pha
Tech.Pha
141.20 2 140.00 4 143.2010.20/7,727
5.1/VPODZIMKOVÁ Markéta
PECHLÁT Hynek
1974
1971
2 Klášter.
Sušice
143.90 12 139.30 6 145.3012.30/9,223
6.2/VMKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
141.40 4 144.90 10 145.4012.40/9,319
7.2/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
2 USK Pha
USK Pha
145.40 8 142.60 6 148.6015.60/11,715
8.1/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
152.90 0 152.10 2 152.9019.90/15,011
9.1/DSMAREK Matyáš
KLIŠČOVÁ Barbora
2003
2002
2 Třebech.
Třebech.
150.40 4 4.00 999 154.4021.40/16,17
10. NOVÁK Matouš
POSPÍŠILOVÁ Jitka
2006
1989
2 VS Tábor
VS Tábor
150.10 6 4.00 999 156.1023.10/17,46
11.2/VKOHOUTOVÁ Lenka
EGERT Luděk
1974
1971
3 Rakovník
Rakovník
155.20 2 156.10 4 157.2024.20/18,25
12.1/ZMJIRASOVÁ Klára
JANČAR Štěpán
2008
2007
USK Pha
USK Pha
154.40 10 156.00 2 158.0025.00/18,84
13.3/ZSHANUŠ Tomáš
HAVIÁROVÁ Zuzana
2005
2005
Třebech.
Třebech.
167.00 4 170.10 4 171.0038.00/28,63
14.2/ZMPODUŠKOVÁ Klára
KRÁL Matěj
2008
2008
USK Pha
USK Pha
161.80 12 167.20 6 173.2040.20/30,22
15.3/VJAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
196.80 6 172.20 2 174.2041.20/31,01
16.1/PZKEPŠTA Martin
VENCOVÁ Alžběta
2009
2010
KK Brand
KK Brand
186.00 6 183.10 8 191.1058.10/43,70
17. ZÁRUBOVÁ Michaela
ZÁRUBA Martin
1986
1974
2 Dv.Král.
Dv.Král.
141.30 56 4.00 999 197.3064.30/48,30
18. HORÁK David
BROŽOVÁ Petra
1976
1994
3 Frol
Frol
161.20 54 4.00 999 215.2082.20/61,80
19.3/VMPODUŠKA Patrik
PODUŠKOVÁ Marie
1976
1974
So Trója
So Trója
196.20 60 1.00 999 256.20123.20/92,60
  BENHÁK Jiří
LAGNEROVÁ Jana
1956
1959
2 Jablonec
Soběslav
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JINDRÁK Petr
JINDRÁKOVÁ Eliška
1969
2007
2 Tech.Pha
Tech.Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEJVLOVÁ Lenka
HOLÝ Jiří
1973
1957
2 Rakovník
Rakovník
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MRŮZEK David
MRŮZKOVÁ Michala
1976
1979
2 Dukla B.
Boh.Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení