Slalom v Třebechovicích

29.09.2019   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1PROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.98.80 58 96.60 0 96.60
2K1M/2STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky101.60 8 96.70 0 96.70
3K1M/3ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky100.10 0 99.30 0 99.30
4K1M/4BOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.100.80 4 98.50 2 100.50
5K1M/5STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky103.10 0 100.90 0 100.90
6K1M/6PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB104.40 6 101.00 0 101.00
7K1M/7POLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK103.10 0 103.70 0 103.10
8K1M/8LACINA Jakub 2003 2 Semily107.20 4 104.20 0 104.20
9K1W/1SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.105.30 2 104.50 0 104.50
10K1M/9HANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.112.00 52 105.10 0 105.10
11C1M/1BEIER Matouš 2004 2 Trutnov107.40 0 106.20 0 106.20
12K1M/10NOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor108.30 52 106.30 0 106.30
13K1M/11MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.105.70 2 106.40 0 106.40
14K1M/12SOUČEK Marek 1999 3+ KVS HK4.00 999 106.90 0 106.90
15K1M/13BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB107.20 0 105.00 2 107.00
16K1M/14PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice114.20 8 107.20 0 107.20
17K1M/15ŘÍHA Zdeněk 1987 2 Třebech.110.00 2 107.40 0 107.40
18C1M/2ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB107.90 0 106.90 4 107.90
19K1M/16ČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha112.20 4 108.30 0 108.30
20K1M/17PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB109.60 0 108.50 0 108.50
21K1M/18MÍL Jakub 2003 2 Trutnov108.80 2 106.80 2 108.80
22K1W/2HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK112.70 0 108.80 0 108.80
23K1M/19KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov108.00 52 108.90 0 108.90
24K1M/20VIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště111.20 6 109.50 0 109.50
25K1M/21KUTEK Michal 2006 3+ Frol109.30 6 107.70 2 109.70
26K1M/22ŠVAGR Rostislav 2000 3+ Týniště110.50 4 108.00 2 110.00
27C1M/3DRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK110.20 2 110.00 0 110.00
28K1M/23DVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech.111.40 4 110.20 0 110.20
29K1M/23BOHATÝ Oto 2007 2 Třebech.118.00 6 110.20 0 110.20
30K1M/25TROCH Petr 1971 2 Dv.Král.113.40 0 110.50 0 110.50
31C1M/4INDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK110.50 0 110.30 2 110.50
32K1M/26NOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy118.40 0 110.66 0 110.66
33K1M/27KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor111.00 0 113.60 2 111.00
34K1M/27SAHULA Matěj 2003 2 Benátky107.00 4 100.90 50 111.00
35K1W/3BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha111.70 0 110.10 2 111.70
36K1M/29ŠILAR Jakub 1987 3+ Vys.Mýto112.20 0 114.50 2 112.20
37K1M/29ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.116.10 2 112.20 0 112.20
38K1M/31PANZER Martin 2007 2 Loko Plz112.70 0 110.80 4 112.70
39K1M/32MAREK Lukáš 1980 2 Trutnov112.90 0 113.70 0 112.90
40K1M/32BURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha116.30 52 112.90 0 112.90
41K1W/4SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha112.90 0 113.70 0 112.90
42K1M/34JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.115.20 0 113.30 0 113.30
43C1M/5ŠILAR Jakub 1987 3+ Vys.Mýto115.40 0 113.50 0 113.50
44K1M/35DOLEŽAL Pavel 1974 3+ Dv.Král.116.40 2 113.60 0 113.60
45K1M/35DRÁBEK Matyáš 2005 3 KVS HK115.40 6 113.60 0 113.60
46K1M/37BEIER Alva 2005 3+ Trutnov114.90 2 111.80 2 113.80
47K1W/5POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor114.20 0 113.90 0 113.90
48K1M/38MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy113.70 2 114.00 0 114.00
49K1M/38JIŘÍK Matěj 2005 3+ Pardub.116.50 2 114.00 0 114.00
50K1W/6HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn112.30 2 114.60 0 114.30
51K1M/40PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz111.10 6 112.50 2 114.50
52K1M/41ŠRÁMEK Michal 1982 2 Dukla B.115.40 2 112.70 2 114.70
53K1M/42HORÁK David 1976 2 Frol114.80 0 4.00 999 114.80
54C1M/6TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.114.80 0 117.80 4 114.80
55C1M/7HARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn115.70 2 113.30 2 115.30
56C1M/8ŠANDL Lukáš 1983 3 SKVS ČB115.50 2 113.70 2 115.70
57C1M/9MÍL Jakub 2003 2 Trutnov117.50 0 113.90 2 115.90
58K1M/43PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.116.00 0 4.00 999 116.00
59K1M/44SVOBODA Šimon 2008 3+ Benátky118.30 2 116.30 0 116.30
60K1M/44ŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice110.30 6 4.00 999 116.30
61K1W/7BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa116.40 0 120.90 2 116.40
62K1M/46VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor122.20 4 117.30 0 117.30
63K1M/47HANUŠ Jakub 2007 3+ Rakovník123.50 4 115.60 2 117.60
64K1M/48JINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha115.90 2 4.00 999 117.90
65C1M/10FENCL Jáchym 2003 3 Pardub.117.90 0 119.00 2 117.90
66K1M/49KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec120.00 2 116.00 2 118.00
67K1M/49HAUCK Marek 2007 3+ KVS HK120.50 2 118.00 0 118.00
68K1W/8ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor118.00 0 130.20 6 118.00
69C1M/11LACINA Jakub 2003 3+ Semily116.00 2 4.00 999 118.00
70C1M/12PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB118.10 0 119.80 0 118.10
71K1M/51VONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand118.50 0 114.60 4 118.50
72K1M/51KYSELA David 1977 2 Kralupy118.50 0 117.30 2 118.50
73K1M/53VENIGER Jan 2000 3+ Vys.Mýto115.20 6 114.60 4 118.60
74K1M/54HYNEK Pavel 2003 2 Semily118.80 0 119.90 2 118.80
75C1W/1SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.124.60 4 116.80 2 118.80
76C1W/2HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn123.20 2 119.50 0 119.50
77C1M/13ŠRÁMEK Michal 1982 3 Dukla B.119.50 0 4.00 999 119.50
78K1W/9ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3+ Vys.Mýto123.40 0 119.80 0 119.80
79K1M/55VODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily114.80 6 119.90 0 119.90
80K1M/55TRÁVNÍČEK Jan 2005 Třebech.119.90 0 118.40 4 119.90
81C1M/14RUFFER Matěj 1999 3 Pardub.120.10 0 119.40 4 120.10
82K1M/57EGERT Tomáš 2004 3+ Rakovník118.50 8 120.20 0 120.20
83K1M/57NAJMAN Martin 1972 3+ Kralupy120.20 0 4.00 999 120.20
84C1M/15DAVID Ondřej 1984 2 KVS HK120.60 0 120.20 0 120.20
85K1M/59NOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor122.00 0 120.40 0 120.40
86C1M/16SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha121.90 0 120.40 0 120.40
87K1M/60KOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec128.60 2 118.50 2 120.50
88K1M/61HRON Robin 1979 3+ Kralupy120.60 2 118.70 2 120.70
89C1M/17HAUCK Marek 1977 2 KVS HK120.90 0 121.40 2 120.90
90K1M/62HLOBIL Josef 2001 3 Turnov119.00 6 121.20 0 121.20
91C1M/18HOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn121.20 0 4.00 999 121.20
92C1M/19SVÍTIL Vladan 1974 3+ Postřelm121.30 0 4.00 999 121.30
93K1M/63SEDLAŘÍK Adam 2005 3+ Kralupy119.80 2 122.10 0 121.80
94C1M/20PANZER Martin 2007 3+ Loko Plz121.80 0 122.90 0 121.80
95K1W/10ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.122.30 0 120.10 2 122.10
96C1M/21VÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor122.80 0 122.10 0 122.10
97K1M/64SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha125.40 8 122.30 0 122.30
98C1M/22SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol122.30 0 114.10 54 122.30
99K1M/65HANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz122.90 0 120.40 2 122.40
100C1M/23MACHUTA Zdeněk 1964 3 Kralupy122.40 0 120.70 2 122.40
101C1M/23VESELÝ Ondřej 2004 3+ Pardub.120.40 2 122.70 4 122.40
102K1M/66PETŘÍK Marek 2008 3+ USK Pha125.40 0 122.80 0 122.80
103C2M/1JINDRÁK Petr
BOČEK Zdeněk, 1975, SKVS ČB BOČEK Zdeněk
1969
1975
2 Tech.Pha
SKVS ČB
122.90 0 4.00 999 122.90
104K1W/11MOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK124.20 0 122.90 0 122.90
105K1W/12NEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand125.60 0 123.00 0 123.00
106C1M/25KROFTA Dominik 1993 3+ VS Tábor125.90 2 123.20 0 123.20
107K1M/67PAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.123.40 0 122.20 2 123.40
108K1M/67WESTFAL Mattias 2004 3+ Kralupy124.20 2 121.40 2 123.40
109PWK/1PINKAVA Matyáš 2009 USK Pha130.00 0 123.40 0 123.40
110K1W/13HAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK123.50 0 4.00 999 123.50
111K1M/69JANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha127.20 0 123.60 0 123.60
112K1W/14SAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy123.50 2 123.70 0 123.70
113K1M/70BEIER Matouš 2004 3 Trutnov121.02 8 118.00 6 124.00
114K1W/15LACINOVÁ Leona 1974 3+ Semily125.80 0 124.10 0 124.10
115C1M/26SOUČEK Marek 1999 3+ KVS HK120.10 4 4.00 999 124.10
116C1M/27BOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3+ Trutnov124.50 2 124.20 0 124.20
117K1M/71NĚMEC Radek 2004 3+ Pardub.123.30 2 122.30 2 124.30
118K1M/72FENCL Jáchym 2003 Pardub.127.10 0 122.60 2 124.60
119K1M/73VELENOVSKÝ Jiří 1978 3+ VS Tábor124.90 0 125.20 4 124.90
120K1W/16SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand123.20 2 125.40 0 125.20
121PWK/2LANGER Filip 2009 USK Pha125.40 0 125.40 0 125.40
122C1W/3HAUCKOVÁ Gabriela 2002 3+ KVS HK131.20 0 125.50 0 125.50
123C1M/28KARLOVSKÝ Jiří 1965 3+ KVS HK129.10 0 125.50 0 125.50
124K1M/74ŘÍHA Jan 1996 3 Třebech.125.60 0 125.50 4 125.60
125C1M/29KUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor126.40 2 125.60 0 125.60
126K1M/75ŠÍMA Lukáš 2006 3 Ot.Strak131.30 10 123.70 2 125.70
127K1W/17VOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand126.10 2 125.80 0 125.80
128C1M/30BOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.124.20 2 125.80 0 125.80
129K1M/76SUK Jakub 2002 3+ Trutnov121.50 6 119.90 6 125.90
130K1M/77RUFFER Matěj 1999 Pardub.126.40 0 133.80 2 126.40
131C2M/2BENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
126.50 0 4.00 999 126.50
132K1M/78NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor127.80 0 122.80 4 126.80
133K1M/79NOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily127.60 8 127.00 0 127.00
134K1M/80ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto127.20 0 126.10 2 127.20
135K1M/80SLAVÍK Daniel 2006 3 Semily129.80 4 125.20 2 127.20
136K1M/82PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník129.20 10 123.30 4 127.30
137K1W/18PODZIMKOVÁ Markéta 1974 3+ Klášter.134.80 6 127.30 0 127.30
138K1M/83KLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy127.60 0 131.80 4 127.60
139K1M/84JÁNSKÝ Pavel 1975 3+ Dv.Král.120.60 52 123.70 4 127.70
140C2M/3PROCHÁZKA Josef
BOHATÝ Karel
2002
2001
2 Dukla B.
Dukla B.
127.80 10 125.70 2 127.70
141PWK/3HRŇÁK Matouš 2009 Kralupy131.80 2 127.80 0 127.80
142K1M/85LEGUTKO Josef 2006 3 L.Žatec128.90 6 125.90 2 127.90
143C1M/31EGERT Tomáš 2004 3 Rakovník124.00 4 127.20 8 128.00
144K1M/86PLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha124.10 4 139.40 2 128.10
145K1M/87SLUŠNÝ Vojtěch 2008 3 Benátky128.70 8 126.20 2 128.20
146C1M/32BEIER Alva 2005 3+ Trutnov120.60 8 124.20 4 128.20
147C1M/32INDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK131.90 0 128.20 0 128.20
148K1M/88KRÁL Matěj 2008 3 USK Pha130.50 2 124.30 4 128.30
149PWK/4HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak126.30 2 125.10 4 128.30
150C1M/34PÍPAL Zbyněk 2003 3+ SKVS ČB126.30 2 4.00 999 128.30
151K1M/89BEK Matyáš 2006 3 Týniště130.70 6 126.50 2 128.50
152K1M/90ADAMEC Jakub 1984 3+ Č.Lípa128.60 2 128.60 0 128.60
153K1W/19LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav124.60 4 4.00 999 128.60
154K1M/91PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník131.10 2 128.80 0 128.80
155K1W/20ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK126.90 2 138.30 0 128.90
156K1M/92SAMEK Petr 2008 3 Třebech.127.00 2 127.20 2 129.00
157K1M/93KVÍČALA Matyáš 2005 3 Turnov131.80 2 129.10 0 129.10
158K1W/21DOLEŽALOVÁ Zuzana 1980 3 Kralupy129.10 0 129.50 2 129.10
159C1W/4POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor131.10 0 129.20 0 129.20
160K1W/22BOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB130.40 0 127.20 2 129.20
161C1M/35EGERT Luděk 1971 3 Rakovník130.60 0 127.30 2 129.30
162K1M/94JAHNA Ondřej 2005 3 Třebech.133.00 2 129.60 0 129.60
163K1M/95OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.125.70 4 140.80 4 129.70
164K1W/23JIRASOVÁ Klára 2008 3 USK Pha130.10 0 129.70 0 129.70
165K1W/23ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily129.70 0 132.10 2 129.70
166K1W/25RIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor135.90 4 127.80 2 129.80
167K1M/96KVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto128.20 2 127.90 2 129.90
168K1W/26SAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy130.70 2 126.00 4 130.00
169C1M/36VONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand131.60 0 128.00 2 130.00
170C1M/36ZÁRUBA Martin 1974 3+ Dv.Král.126.00 4 4.00 999 130.00
171K1M/97RIANT Martin 1977 3+ VS Tábor126.10 4 124.10 6 130.10
172K1M/98POLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha133.00 0 130.20 0 130.20
173K1M/98MÜLLER Ondřej 2002 Turnov129.70 4 126.20 4 130.20
174K1M/100HRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy132.00 4 130.30 0 130.30
175C1W/5NEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand130.40 0 131.40 0 130.40
176K1M/101CINKO Radek 1993 3+ Pardub.130.50 0 4.00 999 130.50
177K1M/102FUKS Jáchym 2008 3 KK Brand133.90 2 130.60 0 130.60
178C1M/38OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.145.80 0 130.70 0 130.70
179PWK/5PELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha129.90 4 131.20 0 131.20
180K1W/27ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK129.30 2 131.20 0 131.20
181C1M/39KROFTA Zdeněk 1959 3+ VS Tábor131.40 0 4.00 999 131.40
182K1W/28ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.129.80 2 130.40 2 131.80
183K1W/28RIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor129.60 6 129.80 2 131.80
184C1M/40VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor131.00 2 129.80 2 131.80
185K1M/103NAHODIL Václav 2006 3 KK Brand137.20 6 128.00 4 132.00
186K1W/30PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice132.20 0 132.00 0 132.00
187C1W/6MOTLOVÁ Andrea 2006 3 KVS HK130.20 2 132.40 0 132.20
188K1M/104DODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha132.60 0 134.60 0 132.60
189K1W/31PETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec130.80 2 131.20 2 132.80
190C2X/1SAMKOVÁ Olga
DRÁBEK Matyáš
2005
2005
2 Třebech.
KVS HK
131.50 6 127.00 6 133.00
191K1M/105DOČKAL Radek 2008 3 Dukla B.130.20 6 131.50 2 133.50
192K1M/106POLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK134.10 0 133.70 0 133.70
193K1M/107TICHÝ Tomáš 2004 3 Semily138.50 6 132.00 2 134.00
194K1W/32HAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.134.00 0 138.60 2 134.00
195C1M/41JINDRÁK Petr 1969 Tech.Pha132.00 2 4.00 999 134.00
196K1M/108JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov134.70 0 136.80 0 134.70
197K1M/108BERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště147.60 10 132.70 2 134.70
198PWK/6HORÁK David 2009 USK Pha132.70 2 137.50 4 134.70
199K1M/110KVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn128.60 8 128.90 6 134.90
200K1M/111POHANKA František 2008 3 KK Brand135.20 8 131.10 4 135.10
201C1W/7ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor135.30 0 136.40 0 135.30
202K1M/112SYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec129.50 6 137.90 2 135.50
203C1M/42HANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz131.50 4 134.50 4 135.50
204K1M/113NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.135.80 6 133.60 2 135.60
205C1W/8SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha138.80 2 133.70 2 135.70
206PWK/7DVOŘÁK Vít 2009 USK Pha133.70 2 157.90 2 135.70
207C2X/2DOLEŽALOVÁ Zuzana
DOLEŽAL Tomáš
1980
1976
3 Kralupy
Kralupy
143.70 4 133.80 2 135.80
208C2X/3BOČEK Zdeněk, 1975, SKVS ČB BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Kateřina
1975
2007
2 SKVS ČB
SKVS ČB
132.70 4 133.90 2 135.90
209C1M/43NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.136.20 0 136.50 2 136.20
210C1M/43PETŘÍK Marek 2008 3 USK Pha136.20 0 139.00 0 136.20
211K1M/114ŠUSTR Vojtěch 2006 3 Kralupy132.30 4 146.40 6 136.30
212C2M/4KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
141.00 0 136.30 0 136.30
213C1M/45ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov136.30 0 4.00 999 136.30
214C2M/5NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
138.20 4 134.60 2 136.60
215K1M/115MAREK Pavel 1972 3 Třebech.134.10 54 134.90 2 136.90
216K1W/33SLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz139.10 8 137.10 0 137.10
217K1W/33PŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3+ Hubertus135.10 2 4.00 999 137.10
218C2M/6VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
140.00 2 137.30 0 137.30
219C1W/9VOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand141.50 0 137.40 0 137.40
220C1W/9SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand145.80 2 137.40 0 137.40
221K1M/116PŘIBYLA Šimon 2004 Boh.Pha158.20 0 133.50 4 137.50
222K1M/117BENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec133.90 4 4.00 999 137.90
223K1M/118HANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.136.00 2 137.30 8 138.00
224K1M/118PODUŠKA Patrik 1976 3 So Trója134.00 4 126.70 54 138.00
225PWK/8NOVOTNÝ Matyáš 2009 KK Brand136.10 2 141.10 0 138.10
226PWC/1PINKAVA Matyáš 2009 USK Pha136.10 2 138.80 0 138.10
227K1M/120PECHLÁT Adam 2007 3 Sušice134.50 4 136.80 2 138.50
228K1W/35JANSKÁ Lucie 2006 3 Dv.Král.136.00 4 136.60 2 138.60
229C1M/46ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB132.70 6 4.00 999 138.70
230K1M/121UHLÍK Kryštof 2008 KK Brand136.90 2 138.60 4 138.90
231C2M/7HANUŠ Jiří
MAREK Matyáš
2002
2003
2 Třebech.
Třebech.
135.00 4 4.00 999 139.00
232K1W/36KLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.139.50 0 4.00 999 139.50
233K1W/37VACULOVÁ Lucie 2008 3 KK Brand140.80 2 137.80 2 139.80
234C1W/11ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto148.30 0 139.90 0 139.90
235C1M/47BURGER Jáchym 2006 USK Pha152.70 2 139.90 0 139.90
236K1M/122POKORNÝ Lukáš 2007 Jablonec142.30 0 140.40 0 140.40
237K1M/123PLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily140.00 2 138.50 2 140.50
238PWK/9KULHÁNEK Adam 2009 Pardub.136.70 4 144.80 0 140.70
239C1M/48ČERNÍK Štěpán 2006 3 USK Pha144.60 6 134.70 6 140.70
240PWK/10KONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.138.80 2 138.90 6 140.80
241K1M/124INDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK4.00 999 136.90 4 140.90
242K1W/38BEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov142.00 0 141.40 0 141.40
243C1W/12ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK143.30 6 141.60 0 141.60
244K1M/125KLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn144.40 4 139.70 2 141.70
245C1M/49VELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor142.00 0 163.80 4 142.00
246C1M/50HANUŠ Jiří 2002 3 Třebech.142.40 0 164.60 2 142.40
247K1M/126TESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz136.50 6 141.90 2 142.50
248K1M/127VOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto137.90 6 138.70 4 142.70
249K1M/128KREMLA Jakub 2006 3 Soběslav137.60 8 135.00 8 143.00
250C1M/51MÍL Pavel 1967 3 Trutnov143.50 0 143.10 0 143.10
251C2X/4JINDRÁKOVÁ Anna
OLIVERIUS Jan
2005
1967
3 Tech.Pha
Tech.Pha
141.20 2 140.00 4 143.20
252C2M/8NOVÁK Matouš
NOVÁK Václav
2006
2005
2 VS Tábor
VS Tábor
145.70 8 143.30 0 143.30
253K1M/129TROCH Jan 2003 3 Dv.Král.139.70 4 145.80 0 143.70
254K1M/130KONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.150.30 4 142.00 2 144.00
255PWK/11HILAR Mikoláš 2009 USK Pha147.70 0 140.00 4 144.00
256K1W/39PODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha138.30 6 141.80 6 144.30
257C1M/52HAUCK Marek 2007 KVS HK146.00 0 144.30 0 144.30
258K1M/131KAPLICKÝ Jindřich 2007 3 KK Brand144.70 2 142.80 2 144.80
259C1M/53JANČAR Štěpán 2007 USK Pha149.30 2 145.00 0 145.00
260K1W/40KYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak162.10 2 143.20 2 145.20
261C2X/5PODZIMKOVÁ Markéta
PECHLÁT Hynek
1974
1971
2 Klášter.
Sušice
143.90 12 139.30 6 145.30
262K1W/41SADÍLKOVÁ Lucie 2002 3 Pardub.145.70 2 141.40 4 145.40
263C2X/6KONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
141.40 4 144.90 10 145.40
264PWK/12VÍT Matyáš 2009 KVS HK141.00 6 143.50 2 145.50
265K1M/132VRANÝ Matěj 2006 3 Frol143.90 2 146.10 0 145.90
266K1M/133RUFFER Jakub 2007 3 Pardub.150.00 4 140.20 6 146.20
267PWK/13DOLEŽAL Vít 2011 Kralupy150.70 4 146.20 0 146.20
268K1M/134WAIS Jakub 2007 3 KK Brand146.30 0 145.00 4 146.30
269K1M/135KUTÍLEK Ondřej 2005 Benátky145.00 18 140.40 6 146.40
270K1W/42MARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov146.70 0 144.80 2 146.70
271K1M/136ČERNÍK Jan 2005 3 Pardub.142.30 10 138.80 8 146.80
272C1W/13ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK145.10 2 143.90 4 147.10
273K1M/137BAREŠ Vojtěch 2006 Pardub.154.20 6 147.20 0 147.20
274K1M/138JAROLÍMEK Otta 1991 3 Turnov153.60 4 145.40 2 147.40
275K1W/43VESELÁ Veronika 2002 3 Pardub.143.40 4 150.10 4 147.40
276K1M/139BAČINA Tomáš 2008 Č.Lípa151.50 0 147.50 0 147.50
277K1M/140KRÁL Ondřej 2008 USK Pha150.20 2 147.60 0 147.60
278K1W/44MÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor143.60 4 4.00 999 147.60
279K1M/141TUREČEK Ondřej 2005 Trutnov148.20 4 143.80 4 147.80
280C2M/9SEDLAŘÍK Adam
WESTFAL Mattias
2005
2004
Kralupy
Kralupy
4.00 999 148.20 0 148.20
281K1M/142SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto144.40 58 142.30 6 148.30
282K1W/45NOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor152.10 2 146.60 2 148.60
283C2X/7SEDLÁKOVÁ Magdalena
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
2 USK Pha
USK Pha
145.40 8 142.60 6 148.60
284C1M/54HANUŠ Jakub 2007 Rakovník160.50 2 143.20 6 149.20
285PWK/14ZUNA Jáchym 2010 Semily149.50 6 149.60 0 149.60
286K1W/46KOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník159.60 6 149.90 0 149.90
287K1M/143VANĚK Daniel 2008 3 KK Brand152.90 2 148.10 2 150.10
288K1W/47JINDRÁKOVÁ Anna 2005 Tech.Pha151.70 4 150.10 0 150.10
289K1M/144POKORNÝ Šimon 2007 Jablonec152.00 0 146.20 4 150.20
290K1M/145SLAVÍK Matěj 2008 Benátky146.70 4 154.20 4 150.70
291PWC/2VÍT Matyáš 2009 KVS HK154.90 4 150.90 0 150.90
292K1W/48BLÁHOVÁ Karolína 2007 Č.Lípa157.80 6 147.20 4 151.20
293PWK/15KOPEČEK Jakub 2011 VS Tábor163.80 12 149.50 2 151.50
294K1M/146MALINSKÝ Petr 2008 3 KK Brand154.60 16 146.00 6 152.00
295K1W/49ŠANDOVÁ Anežka 2003 Pardub.161.30 8 152.00 0 152.00
296K1M/147DOVALA Jakub 2007 3 L.Žatec148.70 6 146.10 6 152.10
297K1M/148ODVÁRKO Jakub 2008 Dukla B.157.70 6 150.40 2 152.40
298K1W/50PANZEROVÁ Kateřina 2003 Loko Plz148.90 4 153.40 2 152.90
299C2X/8ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
152.90 0 152.10 2 152.90
300PWK/16PODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha153.40 4 151.20 2 153.20
301C1M/55ČERNÍK Jan 2005 Pardub.149.60 10 149.20 4 153.20
302PWK/17BOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov151.60 2 157.90 52 153.60
303K1M/149KOTRBA Matěj 2007 Vys.Mýto150.20 4 151.50 4 154.20
304C1M/56BAREŠ Vojtěch 2006 Pardub.152.20 2 154.70 2 154.20
305K1M/150VELENOVSKÝ Vojta 2008 3 VS Tábor142.30 12 145.20 10 154.30
306C2X/9MAREK Matyáš
KLIŠČOVÁ Barbora
2003
2002
2 Třebech.
Třebech.
150.40 4 4.00 999 154.40
307C2M/10SAMKOVÁ Olga
SAMKOVÁ Valerie
2005
2011
2 Třebech.
Třebech.
161.10 4 152.90 2 154.90
308K1M/151ZUNA Viilém 2007 3 Semily151.00 4 157.70 2 155.00
309C1W/14BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov163.50 0 155.60 0 155.60
310C2M/11NEDVÍDEK František
POLÍVKA Karel
1944
1945
2 Dv.Král.
Sláv.HK
160.80 2 155.60 0 155.60
311C2X/10NOVÁK Matouš
POSPÍŠILOVÁ Jitka
2006
1989
2 VS Tábor
VS Tábor
150.10 6 4.00 999 156.10
312C2M/12ŘEHÁK Jiří
VODRÁŽKA Matěj
2003
2004
3 Semily
Semily
150.40 6 160.70 6 156.40
313C2X/11KOHOUTOVÁ Lenka
EGERT Luděk
1974
1971
3 Rakovník
Rakovník
155.20 2 156.10 4 157.20
314K1M/152MÁRA Michal 2003 3 VS Tábor155.60 2 4.00 999 157.60
315C1M/57KVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto151.70 6 154.60 10 157.70
316C1M/58KRÁL Matěj 2008 USK Pha156.50 2 156.00 2 158.00
317C2X/12JIRASOVÁ Klára
JANČAR Štěpán
2008
2007
USK Pha
USK Pha
154.40 10 156.00 2 158.00
318PWK/18HRONOVÁ Šárka 2009 Kralupy154.50 4 154.90 4 158.50
319C2M/13VELENOVSKÝ Jiří
RIANT Martin
1978
1977
3 VS Tábor
VS Tábor
152.60 6 4.00 999 158.60
320C2M/14ZEDNÍČKOVÁ Michaela
ŽĎÁRSKÁ Laura
2005
2006
3 Vys.Mýto
Pardub.
162.80 8 154.90 4 158.90
321K1M/153TUREČEK Jiří 1976 Trutnov153.10 6 4.00 999 159.10
322PWK/19FOLTÍN Radim 2010 KK Brand157.10 2 161.10 4 159.10
323C2M/15EGERT Tomáš
PŠENIČKA Václav
2004
2001
3 Rakovník
Rakovník
149.20 10 155.60 4 159.20
324C1M/59RUFFER Jakub 2007 Pardub.159.40 2 157.40 2 159.40
325C1M/60KLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn159.80 4 153.50 6 159.50
326PWK/20PÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand159.70 0 160.30 4 159.70
327PWK/21RŮŽIČKA Jan 2009 KK Brand158.40 2 170.50 0 160.40
328PWK/22VENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand167.60 8 148.90 12 160.90
329PWK/23KEPŠTA Martin 2009 KK Brand159.00 2 158.50 4 161.00
330C2M/16HRŇÁK Šimon
KLIMEŠ Vít
2007
2007
Kralupy
Kralupy
159.30 2 158.10 4 161.30
331C1W/15JINDRÁKOVÁ Eliška 2007 Tech.Pha165.80 0 158.80 4 162.80
332C1W/16HAVIÁROVÁ Zuzana 2005 Třebech.182.60 4 164.10 0 164.10
333C2M/17HLOBIL Josef
MÜLLER Ondřej
2001
2002
Turnov
Turnov
184.40 12 160.10 4 164.10
334K1W/51KONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.222.40 10 164.50 0 164.50
335PWK/24VATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand157.40 8 156.60 8 164.60
336PWK/25KUTÁČ Zdeněk 2010 L.Žatec170.20 8 161.70 4 165.70
337C1M/61VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor165.50 4 166.60 0 166.60
338PWK/26ZACHYSTAL Adam 2010 Boh.Pha185.40 4 167.10 0 167.10
339C1M/62VOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto163.30 4 166.30 2 167.30
340PWK/27ZAŤKOVÁ Eliška 2009 KK Brand170.50 4 163.60 4 167.60
341PWK/28SEIDL Marek 2010 Boh.Pha164.10 4 170.10 2 168.10
342C1M/63CINKO Radek 1993 3 Pardub.166.70 2 4.00 999 168.70
343C1M/64ZACH Radovan 2005 KK Brand160.90 8 4.00 999 168.90
344PWK/29SAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.167.30 2 179.40 0 169.30
345PWC/3LANGER Filip 2009 USK Pha183.00 10 170.70 0 170.70
346C2X/13HANUŠ Tomáš
HAVIÁROVÁ Zuzana
2005
2005
Třebech.
Třebech.
167.00 4 170.10 4 171.00
347K1W/52ČELLÁROVÁ Zuzana 2007 USK Pha195.59 6 168.00 4 172.00
348PWK/30PÁCA Jan 2009 Kralupy165.60 58 168.10 4 172.10
349PWK/30KOVÁRNÍK Matěj 2010 Kralupy169.00 60 166.10 6 172.10
350PWK/32HLAVÁČEK Tadeáš Samuel 2010 KK Brand166.60 8 164.40 8 172.40
351C2X/14PODUŠKOVÁ Klára
KRÁL Matěj
2008
2008
USK Pha
USK Pha
161.80 12 167.20 6 173.20
352C1M/65SAMEK Petr 2008 Třebech.168.60 10 163.80 10 173.80
353C2X/15JAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
196.80 6 172.20 2 174.20
354PWK/33HRUBEC Matěj 2010 Boh.Pha170.40 4 178.50 12 174.40
355PWK/34JETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto172.60 2 176.20 8 174.60
356PWK/35MRŮZEK David 2010 KK Brand172.10 4 173.10 2 175.10
357K1M/154SEDLÁK Jakub 2005 Vys.Mýto173.20 2 192.60 6 175.20
358PWC/4BOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov174.80 52 174.00 2 176.00
359C2M/18KONVALINKA Ondřej
KONVALINKA Šťepán
2007
2009
Pardub.
Pardub.
172.10 4 180.50 10 176.10
360C2M/19SAKALOVÁ Magdaléna
SAKALOVÁ Markéta
2007
2007
Kralupy
Kralupy
175.80 6 172.60 4 176.60
361PWK/36SKALKA Matěj 2009 USK Pha172.00 6 170.80 6 176.80
362C1M/66ZUNA Viilém 2007 Semily171.00 6 173.40 10 177.00
363C1M/67NOVOTNÝ Štěpán 2006 Semily173.90 4 184.30 2 177.90
364C2M/20BAČINA Jan
BAČINA Tomáš
1973
2008
3 Č.Lípa
Č.Lípa
180.60 4 173.20 8 181.20
365PWK/37NOVOTNÁ Nikola 2011 KVS HK185.40 4 173.60 8 181.60
366C2M/21DOLEŽAL Vít
HRŇÁK Matouš
2011
2009
Kralupy
Kralupy
177.10 8 171.90 10 181.90
367PWK/38MOJŽÍŠ Štěpán 2010 Kralupy1.00 999 176.20 10 186.20
368PWK/39INDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK197.00 4 183.00 8 191.00
369C2X/16KEPŠTA Martin
VENCOVÁ Alžběta
2009
2010
KK Brand
KK Brand
186.00 6 183.10 8 191.10
370C2X/17ZÁRUBOVÁ Michaela
ZÁRUBA Martin
1986
1974
2 Dv.Král.
Dv.Král.
141.30 56 4.00 999 197.30
371C2M/22VANĚK Daniel
LÍBAL Tomáš
2008
2008
3 KK Brand
KK Brand
191.50 8 197.00 6 199.50
372K1M/155VOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto239.10 58 190.80 10 200.80
373K1M/156LÍBAL Tomáš 2008 KK Brand192.90 10 204.00 60 202.90
374PWK/40KUDĚJ Jan 2011 Trutnov191.80 12 190.90 58 203.80
375K1W/53LEVOVÁ Viktorie 2006 Trutnov207.20 6 203.30 2 205.30
376PWC/5INDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK202.00 4 202.90 10 206.00
377PWK/41MARKOVÁ Kristýna 2009 Trutnov202.90 10 198.30 8 206.30
378PWK/42ZÁLABSKÁ Eliška 2009 Trutnov224.00 10 195.80 12 207.80
379K1M/157LEV Ondřej 2008 Trutnov193.20 22 199.00 10 209.00
380PWK/43JUNEK Vojtěch 2011 KK Brand209.70 6 203.40 10 213.40
381PWK/44KLÍMA Mikuláš 2009 USK Pha212.10 6 208.80 6 214.80
382C2X/18HORÁK David
BROŽOVÁ Petra
1976
1994
3 Frol
Frol
161.20 54 4.00 999 215.20
383PWK/45HATOŇOVÁ Vilemína 2010 KK Brand216.80 4 212.60 4 216.60
384PWK/46PAVELKOVÁ Michaela 2010 Benátky236.70 18 203.20 16 219.20
385PWK/47HRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy222.60 6 219.10 8 227.10
386K1M/158HLUBUČEK Jakub 2006 Tech.Pha214.20 18 219.70 16 232.20
387PWK/48VYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy240.90 12 222.40 10 232.40
388C2M/23VELENOVSKÝ Jonáš
VELENOVSKÝ Vojta
2011
2008
VS Tábor
VS Tábor
249.90 12 227.10 14 241.10
389PWK/49MACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy246.30 14 231.80 16 247.80
390K1W/54VIKOVÁ Anna 2008 Trutnov232.60 18 215.10 60 250.60
391PWC/6HLAVÁČEK Tadeáš Samuel 2010 KK Brand200.50 54 200.70 58 254.50
392C2X/19PODUŠKA Patrik
PODUŠKOVÁ Marie
1976
1974
So Trója
So Trója
196.20 60 1.00 999 256.20
393PWK/50VELENOVSKÝ Jonáš 2011 VS Tábor261.70 12 259.40 0 259.40
394PWK/51HLUBUČEK Ondřej 2009 Tech.Pha225.60 168 205.00 70 275.00
395K1W/55HOVORKOVÁ Martina 2005 Třebech.1.00 999 209.10 214 423.10
Oddíl

Historie procházení