Podzimní sjezd na Lužnici

19.10.2019   Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VSLANINA Vladimír 1969 2 L.Žatec20:31,50 17
2.1/DMVANĚK Matěj 2004 VS Tábor20:54,4022.90/1,99
3.1/U23JELÍNEK Filip 1996 Boh.Pha21:02,0030.50/2,55
4.2/VMORNŠTEJN Roman 1969 3 Boh.Pha22:08,0096.50/7,84
5.2/U23HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor22:17,50106.00/8,63
6.3/VŠIMÁNEK Robert 1973 Jihlava22:36,90125.40/10,22
7. BLANÁŘ Jindřich 1993 Kroměříž23:04,00152.50/12,41
8.2/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 1 Č.Kruml.23:04,10152.60/12,40
9.3/DMONDŘICH Adam 2004 Č.Kruml.23:08,10156.60/12,70
10.1/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav23:30,10178.60/14,50

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav19:41,10 34
2.1/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.20:37,6056.50/4,826
3.1/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor20:56,6075.50/6,418
4. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor21:03,4082.30/7,014
5.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav21:20,1099.00/8,410
6.2/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav22:06,00144.90/12,36
7.2/ZSŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 Č.Kruml.23:05,10204.00/17,32
8.3/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 Loko Plz23:52,90251.80/21,31
9.4/DMPANZEROVÁ Kateřina 2003 Loko Plz24:33,10292.00/24,70
10.1/ZMDRUNECKÁ Nela 2007 Soběslav25:01,80320.70/27,20
  DRUNECKÁ Aneta 2004 SoběslavDNS 0
  HABICHOVÁ POLESNÁ Jitka 1990 3 Loko PlzDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz16:05,90 55
2.1/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav18:24,90139.00/14,451
3.1/VMTREFNÝ Jiří 1982 3 Boh.Pha18:37,70151.80/15,747
4.2/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz19:27,70201.80/20,943
5.3/VPAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně19:37,70211.80/21,939
6.1/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor19:47,60221.70/23,035
7. ZVOLÁNEK Jan 1995 3 SKVS ČB20:05,00239.10/24,831
8.2/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec20:08,00242.10/25,127
9.2/DMTARABA Matyáš 2004 KK Brand20:16,60250.70/26,023
10.1/DSOLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.20:18,90253.00/26,219
11.4/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand20:34,90269.00/27,815
12.3/DMKOVAŘÍK Vít 2003 KK Brand20:38,90273.00/28,314
13.3/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav21:07,00301.10/31,213
14.1/ZMKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.21:14,00308.10/31,912
15.2/DSKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.21:15,40309.50/32,011
16.2/ZMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz21:16,20310.30/32,110
17.4/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 KK Brand21:25,50319.60/33,19
18.3/ZMUHLÍK Jan 2008 3 Bechyně21:31,60325.70/33,78
19.1/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.21:41,90336.00/34,87
20.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha22:04,90359.00/37,26
21.3/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.22:13,00367.10/38,05
22.4/ZSKREMLA Jakub 2006 3 Soběslav22:24,20378.30/39,24
23.4/ZMGROSSMANN Lukáš 2008 3 Loko Plz22:29,70383.80/39,73
24.1/U23ZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně22:48,30402.40/41,72
25.5/ZMPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.23:28,00442.10/45,81
26.5/ZSKOT Michal 2006 Boh.Pha24:03,50477.60/49,40
27.6/ZSPECH Antonín 2006 Soběslav24:20,60494.70/51,20
28.6/ZMTREFNÝ Vojtěch 2007 Boh.Pha24:35,50509.60/52,80
29.7/ZMPLUTA Adam 2008 Boh.Pha29:55,50829.60/85,90

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. JELÍNEK Filip
BENHÁK Jiří
1996
1956
MT Boh.Pha
Jablonec
21:09,70 18
2.1/VSDOLEŽAL Vilém
KRECHLER Miroslav
1951
1952
3 Jihlava
Jihlava
21:33,3023.60/1,910
3. HABICH Karel
KUBÁT Zdeněk
1994
1991
VS Tábor
Klatovy
21:40,0030.30/2,42
4.1/VPAZOUREK Jan
MORNŠTEJN Roman
1973
1969
1 Bechyně
Boh.Pha
21:40,5030.80/2,41
5.1/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza
ONDŘICH Adam
2003
2004
Č.Kruml.
Č.Kruml.
22:09,7060.00/4,70
6.1/DSKLEINOVÁ Štěpánka
OLŠÁK Matyáš
2005
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
22:33,3083.60/6,60
  BOČÁNKOVÁ Jana
KOLIHOVÁ Hana
2003
2003
Soběslav
Soběslav
DNS 0
  KREMLA Jakub
MÍKA Hynek
2006
2006
Soběslav
Soběslav
DNS 0
  ŠIMÁNEK Robert
BLANÁŘ Jindřich
1973
1993
Jihlava
Kroměříž
DNS 0
  SLANINA Vladimír
SVOBODA Martin
1969
2005
1 L.Žatec
L.Žatec
DNS 0
Oddíl

Historie procházení