Podzimní sjezd na Lužnici

19.10.2019   Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz16:05,90
2K1M/2MÍKA Hynek 2006 2 Soběslav18:24,90
3K1M/3TREFNÝ Jiří 1982 3 Boh.Pha18:37,70
4K1M/4PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz19:27,70
5K1M/5PAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně19:37,70
6K1W/1KOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav19:41,10
7K1M/6VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor19:47,60
8K1M/7ZVOLÁNEK Jan 1995 3 SKVS ČB20:05,00
9K1M/8SVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec20:08,00
10K1M/9TARABA Matyáš 2004 KK Brand20:16,60
11K1M/10OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.20:18,90
12C1M/1SLANINA Vladimír 1969 2 L.Žatec20:31,50
13K1M/11BÁČA Milan 1973 2 KK Brand20:34,90
14K1W/2KLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.20:37,60
15K1M/12KOVAŘÍK Vít 2003 KK Brand20:38,90
16C1M/2VANĚK Matěj, 2004, VS Tábor VANĚK Matěj 2004 VS Tábor20:54,40
17K1W/3VAŇKOVÁ Klára, 2001, VS Tábor VAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor20:56,60
18C1M/3JELÍNEK Filip 1996 Boh.Pha21:02,00
19K1W/4POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor21:03,40
20K1M/13SLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav21:07,00
21C2M/1JELÍNEK Filip
BENHÁK Jiří
1996
1956
MT Boh.Pha
Jablonec
21:09,70
22K1M/14KASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.21:14,00
23K1M/15KOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.21:15,40
24K1M/16PANZER Martin 2007 2 Loko Plz21:16,20
25K1W/5LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav21:20,10
26K1M/17JEŘÁBEK Tomáš 2004 KK Brand21:25,50
27K1M/18UHLÍK Jan 2008 3 Bechyně21:31,60
28C2M/2DOLEŽAL Vilém
KRECHLER Miroslav
1951
1952
3 Jihlava
Jihlava
21:33,30
29C2M/3HABICH Karel
KUBÁT Zdeněk
1994
1991
VS Tábor
Klatovy
21:40,00
30C2M/4PAZOUREK Jan
MORNŠTEJN Roman
1973
1969
1 Bechyně
Boh.Pha
21:40,50
31K1M/19KOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.21:41,90
32K1M/20DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha22:04,90
33K1W/6BOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav22:06,00
34C1M/4MORNŠTEJN Roman 1969 3 Boh.Pha22:08,00
35C2M/5KRATOCHVÍLOVÁ Tereza
ONDŘICH Adam
2003
2004
Č.Kruml.
Č.Kruml.
22:09,70
36K1M/21GROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.22:13,00
37C1M/5HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor22:17,50
38K1M/22KREMLA Jakub 2006 3 Soběslav22:24,20
39K1M/23GROSSMANN Lukáš 2008 3 Loko Plz22:29,70
40C2M/6KLEINOVÁ Štěpánka
OLŠÁK Matyáš
2005
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
22:33,30
41C1M/6ŠIMÁNEK Robert 1973 Jihlava22:36,90
42K1M/24ZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně22:48,30
43C1M/7BLANÁŘ Jindřich 1993 Kroměříž23:04,00
44C1M/8KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 1 Č.Kruml.23:04,10
45K1W/7ŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 Č.Kruml.23:05,10
46C1M/9ONDŘICH Adam 2004 Č.Kruml.23:08,10
47K1M/25PALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.23:28,00
48C1M/10SLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav23:30,10
49K1W/8SLÁDKOVÁ Linda 2004 Loko Plz23:52,90
50K1M/26KOT Michal 2006 Boh.Pha24:03,50
51K1M/27PECH Antonín 2006 Soběslav24:20,60
52K1W/9PANZEROVÁ Kateřina 2003 Loko Plz24:33,10
53K1M/28TREFNÝ Vojtěch 2007 Boh.Pha24:35,50
54K1W/10DRUNECKÁ Nela 2007 Soběslav25:01,80
55K1M/29PLUTA Adam 2008 Boh.Pha29:55,50
Oddíl

Historie procházení