1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách

20.06.2020   Řeka Jizera, jez v Obodři.
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM/OČ
1.1/ZSGALUŠKOVÁ Bára, 2006, Sušice GALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice101.32 2 103.63 50 103.32 0/56
2.2/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava108.52 0 117.03 0 108.525.20/5,032/0
3.3/ZSTŮMOVÁ Veronika, 2006, Hubertus TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus110.24 0 106.97 2 108.975.65/5,50/52
4.4/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava113.10 0 114.93 2 113.109.78/9,528/0
5.5/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc114.61 0 118.61 2 114.6111.29/10,924/0
6.6/ZSHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice112.09 4 114.88 6 116.0912.77/12,40/48
7.7/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK117.07 2 121.66 4 119.0715.75/15,20/44
8.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc117.17 2 115.64 6 119.1715.85/15,320/0
9.8/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc121.08 0 120.91 4 121.0817.76/17,216/0
10.9/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha121.61 2 119.30 2 121.3017.98/17,40/40
11.10/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand119.72 2 131.30 6 121.7218.40/17,80/36
12.11/ZSŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice125.20 2 118.21 4 122.2118.89/18,30/32
13.12/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK119.53 4 128.99 4 123.5320.21/19,60/28
14.2/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3+ Šumperk126.11 0 128.20 4 126.1122.79/22,112/0
15.3/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor124.51 2 133.57 10 126.5123.19/22,40/27
16.13/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy123.08 4 127.28 8 127.0823.76/23,00/26
17.14/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn123.19 50 120.01 8 128.0124.69/23,90/25
18.15/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3+ KK Brand126.21 2 130.53 6 128.2124.89/24,10/24
19.4/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVS ČB122.34 6 130.28 6 128.3425.02/24,20/23
20.16/ZSMALÁ Magdaléna 2007 3+ Olomouc143.72 0 128.28 2 130.2826.96/26,111/0
21.5/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand126.46 4 135.69 4 130.4627.14/26,30/22
22.17/ZSŠLACHTOVÁ Tereza 2006 3 Ostrava131.35 2 135.01 8 133.3530.03/29,110/0
23.6/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc133.74 0 186.61 54 133.7430.42/29,49/0
24.18/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3+ KVS HK143.83 4 127.87 6 133.8730.55/29,60/21
25.19/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor126.81 56 129.92 4 133.9230.60/29,60/20
26.20/ZSBEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice128.43 6 133.28 6 134.4331.11/30,10/19
27.7/ZMMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Ostrava128.55 6 137.45 6 134.5531.23/30,28/0
28.21/ZSSAKALOVÁ Markéta 2007 3+ Kralupy135.71 8 132.17 4 136.1732.85/31,80/18
29.22/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha128.87 8 137.92 14 136.8733.55/32,50/17
30.23/ZSCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy169.18 6 131.60 6 137.6034.28/33,20/16
31.24/ZSSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy131.80 6 190.77 2 137.8034.48/33,40/15
32.25/ZSSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc132.21 6 157.23 4 138.2134.89/33,87/0
33.26/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.133.85 8 132.50 6 138.5035.18/34,00/14
34.27/ZSSRPOVÁ Lada 2006 3 Ostrava136.00 4 159.57 0 140.0036.68/35,56/0
35.8/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3+ KK Brno138.94 2 151.45 60 140.9437.62/36,45/0
36.9/ZMVACULOVÁ Lucie 2008 3 KK Brand175.17 52 129.08 12 141.0837.76/36,50/13
37.28/ZSJURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná150.27 4 136.76 6 142.7639.44/38,24/0
38.29/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc140.99 2 141.28 2 142.9939.67/38,43/0
39.30/ZSHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 3 VS Desná139.20 4 169.59 16 143.2039.88/38,62/0
40.10/ZMPETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec139.39 4 189.99 6 143.3940.07/38,80/12
41.31/ZSJURAJDOVÁ Simona 2007 3+ VS Desná142.88 2 145.50 10 144.8841.56/40,21/0
42.11/ZMJIRASOVÁ Klára 2008 3+ USK Pha146.23 0 171.54 6 146.2342.91/41,50/11
43.32/ZSTESAŘOVÁ Eliška 2007 3 Dukla B.144.74 6 151.80 4 150.7447.42/45,90/10
44.12/ZMPODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha151.66 0 157.59 10 151.6648.34/46,80/9
45.13/ZMHRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy151.19 4 159.04 8 155.1951.87/50,20/8
46.33/ZSSRPOVÁ Stela 2006 3 Ostrava154.88 4 153.36 4 157.3654.04/52,30/0
47.14/ZMŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Roudnice208.69 106 168.94 10 178.9475.62/73,20/7
48.15/ZMBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov181.38 2 169.12 10 179.1275.80/73,40/6
49.16/ZMJURÁSKOVÁ Karina 2008 SKVeselí1.00 999 157.36 56 213.36110.04/106,50/0
50.34/ZSŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.199.99 106 206.23 8 214.23110.91/107,30/5
51.17/ZMHOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň163.73 56 172.55 256 219.73116.41/112,70/4
52.18/ZMZAŤKOVÁ Eliška 2009 KK Brand157.34 112 182.47 62 244.47141.15/136,60/3
53.35/ZSBLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa1.00 999 167.04 170 337.04233.72/226,20/2
54.19/ZMMARKOVÁ Kristýna 2009 Trutnov158.71 260 174.40 262 418.71315.39/305,30/1
55.36/ZSČELLÁROVÁ Zuzana 2007 USK Pha119.94 306 211.20 262 425.94322.62/312,30/0
56.20/ZMMRÁZOVÁ Ema 2009 Boh.Pha290.70 156 253.01 314 446.70343.38/332,30/0
57.21/ZMALBRECHTOVÁ Stella 2009 Boh.Pha1.00 999 189.79 506 695.79592.47/573,40/0
Oddíl