1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách

20.06.2020   Řeka Jizera, jez v Obodři.
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1FOR/1ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky92.80 0 5.00 0 92.80
2FOR/2KUDĚJOVÁ Kateřina, 1990, USK Pha KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha95.73 0 5.00 0 95.73
3FOR/3ROHAN Lukáš, 1995, USK Pha ROHAN Lukáš 1995 USK Pha97.13 0 5.00 0 97.13
4FOR/4SAHULA Matěj 2003 2 Benátky98.57 0 5.00 0 98.57
5FOR/5STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky102.15 0 5.00 0 102.15
6K1W/1GALUŠKOVÁ Bára, 2006, Sušice GALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice101.32 2 103.63 50 103.32
7K1M/1ČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha109.02 12 102.63 2 104.63
8K1M/2KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor116.96 4 102.91 2 104.91
9K1M/3BURGER Jáchym 2006 2 USK Pha106.12 6 106.31 0 106.31
10K1M/4VENC Ondřej 2007 2 KK Brand121.99 6 107.09 0 107.09
11K1M/5SEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice117.04 6 107.47 0 107.47
12K1W/2MRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava108.52 0 117.03 0 108.52
13K1M/6TOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí110.43 6 106.86 2 108.86
14K1W/3TŮMOVÁ Veronika, 2006, Hubertus TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus110.24 0 106.97 2 108.97
15K1M/7PANZER Martin 2007 2 Loko Plz112.23 2 105.21 4 109.21
16K1M/8ŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice113.35 14 107.34 2 109.34
17C1M/1INDRUCH Matěj, 2006, KVS HK INDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK107.58 2 113.47 4 109.58
18C1M/2HEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK108.12 2 125.07 8 110.12
19K1M/9KUBITA Tomáš 2008 3+ KK Opava118.80 2 110.40 0 110.40
20K1M/10ZVOLSKÝ Kristián 2006 2 USK Pha130.95 10 108.91 2 110.91
21K1M/11FRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice114.24 8 112.53 0 112.53
22K1M/12RETEK Václav 2007 2 Olomouc111.19 2 110.75 2 112.75
23C1M/3VÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor112.76 0 115.79 8 112.76
24K1W/4FABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava113.10 0 114.93 2 113.10
25K1M/13BOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand109.35 4 103.48 52 113.35
26K1M/14POLLERT Antonín 2006 2 USK Pha114.50 6 109.82 4 113.82
27C1M/4RETEK Václav 2007 2 Olomouc114.56 0 129.12 2 114.56
28K1W/5VRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc114.61 0 118.61 2 114.61
29C1W/1ERLOVÁ Natálie, 2006, USK Pha ERLOVÁ Natálie 2006 2+ USK Pha115.52 0 114.70 0 114.70
30K1M/15JAROŠ Michael 2006 3+ Olomouc118.24 4 114.72 0 114.72
31C1M/5PRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB114.96 0 117.14 0 114.96
32K1M/16HANUŠ Jakub 2007 3+ Rakovník118.60 8 113.16 2 115.16
33K1M/17VONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand113.05 8 113.20 2 115.20
34K1M/18MAREK Kryštof 2006 2 Roudnice113.38 6 115.38 0 115.38
35C1W/2MOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK115.51 0 126.98 4 115.51
36K1M/19SVOBODA Šimon 2008 3+ Benátky113.66 6 113.65 2 115.65
37K1M/20KÁRNÍK Tadeáš 2006 2 USK Pha120.90 4 113.82 2 115.82
38K1M/21ŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak115.90 10 114.01 2 116.01
39K1W/6HEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice112.09 4 114.88 6 116.09
40K1M/22HAUCK Marek 2007 2 KVS HK123.69 8 116.38 0 116.38
41K1M/23BERÁNEK Tomáš 2006 3 Třebech.136.77 2 114.81 2 116.81
42K1M/24KOVÁŘ Filip 2006 2 KK Opava121.27 2 110.88 6 116.88
43K1M/25MILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec122.37 8 117.23 0 117.23
44K1M/26DRUSKA Vojta 2006 3+ SKVS ČB128.26 8 115.59 2 117.59
45C1M/6BOHATÝ Oto 2007 3+ KK Brand118.64 0 136.12 8 118.64
46K1W/7MOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK117.07 2 121.66 4 119.07
47K1W/8KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc117.17 2 115.64 6 119.17
48K1M/27MALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc126.26 4 119.40 0 119.40
49K1M/28PETŘÍK Marek 2008 3+ USK Pha119.06 6 117.53 2 119.53
50K1M/29HANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz142.90 4 119.60 0 119.60
51K1M/30MADĚRKA Tobiáš 2009 Olomouc130.46 6 116.08 4 120.08
52K1W/9KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc121.08 0 120.91 4 121.08
53K1M/31HLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand131.83 4 119.12 2 121.12
54K1M/32DRAGON Jakub 2007 3+ KK Opava121.24 4 119.25 2 121.25
55K1M/33ŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak137.56 6 121.30 0 121.30
56K1W/10ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha121.61 2 119.30 2 121.30
57K1M/34PLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha123.79 0 117.71 4 121.71
58K1W/11NEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand119.72 2 131.30 6 121.72
59C1W/3MRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava125.01 2 121.76 0 121.76
60K1M/35KRÁL Matěj 2008 3 USK Pha123.92 4 119.91 2 121.91
61K1M/36SAMEK Petr 2008 3 Třebech.155.20 6 122.05 0 122.05
62K1W/12ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice125.20 2 118.21 4 122.21
63K1M/37SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha125.20 12 120.27 2 122.27
64K1M/38ANTL Tomáš 2008 2 KK Opava124.94 2 116.54 6 122.54
65K1M/39PINKAVA Matyáš 2009 3 USK Pha129.85 4 122.84 0 122.84
66C1M/7VENC Ondřej 2007 3+ KK Brand118.90 4 138.07 2 122.90
67C1M/8VONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand123.01 0 122.73 4 123.01
68K1M/40RETEK Toman 2007 2 Olomouc117.07 6 118.95 100 123.07
69K1M/41STROPEK Tobiáš 2007 3+ KK Opava124.69 6 121.33 2 123.33
70C1M/9SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha124.17 0 121.37 2 123.37
71K1W/13ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK119.53 4 128.99 4 123.53
72K1M/42BAREŠ Hugo 2008 3 USK Pha120.40 4 119.59 4 123.59
73K1M/43UHLÍK Jan 2008 3+ Bechyně127.56 0 119.67 4 123.67
74C2M/1HEGER Jonáš
INDRUCH Matěj, 2006, KVS HK INDRUCH Matěj
2006
2006
2 KVS HK
KVS HK
120.13 4 131.47 10 124.13
75K1M/44SLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky142.85 8 122.38 2 124.38
76C1W/4VRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc134.92 2 124.73 0 124.73
77K1M/45NOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily131.24 8 120.92 4 124.92
78K1M/46LEGUTKO Josef 2006 3+ L.Žatec129.55 8 119.79 6 125.79
79K1M/47SLAVÍK Daniel 2006 3 Semily138.17 0 123.97 2 125.97
80K1W/14ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3+ Šumperk126.11 0 128.20 4 126.11
81K1W/15RIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor124.51 2 133.57 10 126.51
82C1M/10PANZER Martin 2007 3+ Loko Plz124.79 2 130.10 2 126.79
83C1W/5FABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava132.63 0 126.87 0 126.87
84K1W/16HORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy123.08 4 127.28 8 127.08
85K1M/48LANGER Filip 2009 3 USK Pha125.22 2 127.86 0 127.22
86C1W/6NEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand127.24 0 129.46 0 127.24
87C1M/11MALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc133.93 4 123.25 4 127.25
88K1M/49KÁPKA Kryštof 2007 3+ Ostrava130.87 0 127.29 0 127.29
89C1M/12KUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc127.49 0 140.13 6 127.49
90K1W/17HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn123.19 50 120.01 8 128.01
91K1W/18VOJTÍKOVÁ Klára 2007 3+ KK Brand126.21 2 130.53 6 128.21
92K1W/19ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVS ČB122.34 6 130.28 6 128.34
93C1M/13RETEK Toman 2007 2 Olomouc124.80 4 136.49 4 128.80
94C1M/14INDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK129.08 0 130.99 2 129.08
95K1M/50PELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha172.54 6 127.51 2 129.51
96K1M/51HRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy137.34 106 128.06 2 130.06
97K1W/20MALÁ Magdaléna 2007 3+ Olomouc143.72 0 128.28 2 130.28
98K1M/52SVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc130.03 2 128.39 2 130.39
99PWK/1ROUSEK David 2010 KK Opava126.43 4 5.00 0 130.43
100K1W/21SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand126.46 4 135.69 4 130.46
101K1M/53DVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha136.08 2 130.50 0 130.50
102K1M/54AMBROŽ Jiří 2006 Ostrava133.84 2 128.76 2 130.76
103K1M/55NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor123.20 14 127.11 4 131.11
104C1W/7KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc129.42 2 131.70 2 131.42
105K1M/56KVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV129.62 2 147.16 0 131.62
106K1M/57KÁPKA Lukáš 2009 Ostrava133.59 2 131.97 0 131.97
107K1M/58NOVÁK Tobiáš 2008 3+ Olomouc124.90 8 137.87 100 132.90
108C1M/15SVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc128.90 4 130.19 4 132.90
109C1M/16DRUSKA Vojta 2006 3 SKVS ČB128.98 4 132.57 2 132.98
110K1W/22ŠLACHTOVÁ Tereza 2006 3 Ostrava131.35 2 135.01 8 133.35
111K1M/59POLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha135.09 6 131.67 2 133.67
112K1W/23MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc133.74 0 186.61 54 133.74
113K1W/24ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3+ KVS HK143.83 4 127.87 6 133.87
114C1M/17POLLERT Antonín 2006 3 USK Pha129.89 4 132.75 6 133.89
115K1W/25RIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor126.81 56 129.92 4 133.92
116C1W/8MALÁ Magdaléna 2007 2 Olomouc132.06 2 137.56 2 134.06
117K1M/60JANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha131.56 6 130.29 4 134.29
118K1W/26BEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice128.43 6 133.28 6 134.43
119K1W/27MICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Ostrava128.55 6 137.45 6 134.55
120C1M/18HANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz135.06 0 146.51 2 135.06
121K1M/61BALARIN Evžen 2008 3+ KK Opava134.69 4 135.48 0 135.48
122K1M/62KRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc135.15 6 131.57 4 135.57
123K1M/63PLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.127.79 8 136.47 52 135.79
124K1M/64POMAJBÍK Filip 2006 3+ Olomouc121.92 14 122.87 104 135.92
125C1M/19KVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV136.13 0 142.71 0 136.13
126K1W/28SAKALOVÁ Markéta 2007 3+ Kralupy135.71 8 132.17 4 136.17
127K1W/29MILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha128.87 8 137.92 14 136.87
128K1M/65BOURA Samuel 2007 3 USK Pha149.08 2 129.12 8 137.12
129K1M/66ŠENK Alexandr 2008 3 KK Brand139.45 64 135.38 2 137.38
130K1M/67KUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc117.43 102 131.55 6 137.55
131K1W/30CHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy169.18 6 131.60 6 137.60
132K1M/68DOČKAL Radek 2008 3 Dukla B.155.31 6 135.77 2 137.77
133K1W/31SAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy131.80 6 190.77 2 137.80
134K1M/69FABIAN František 2009 Ostrava136.20 6 137.85 0 137.85
135K1M/70KVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto131.86 6 154.48 56 137.86
136K1M/71SYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec136.01 2 124.85 58 138.01
137K1W/32STLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc132.21 6 157.23 4 138.21
138K1W/33ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.133.85 8 132.50 6 138.50
139K1M/72POHANKA František 2008 3 KK Brand134.32 14 132.98 6 138.98
140C1M/20NOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc137.02 2 142.59 6 139.02
141K1M/73KOVÁŘ Michal 2009 KK Opava145.31 2 137.11 2 139.11
142C1W/9ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK155.81 58 135.46 4 139.46
143PWK/2ONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 Šumperk135.68 4 5.00 0 139.68
144K1W/34SRPOVÁ Lada 2006 3 Ostrava136.00 4 159.57 0 140.00
145C2X/1MOTLOVÁ Andrea
INDRUCH Matěj, 2006, KVS HK INDRUCH Matěj
2006
2006
2 KVS HK
KVS HK
136.05 4 156.99 8 140.05
146K1M/74PALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.136.26 4 140.68 2 140.26
147C1W/10STLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc138.40 2 143.79 8 140.40
148C1M/21PETŘÍK Marek 2008 3 USK Pha134.48 6 163.19 104 140.48
149C1W/11SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand149.31 2 138.49 2 140.49
150K1W/35BERGMANNOVÁ Sandra 2008 3+ KK Brno138.94 2 151.45 60 140.94
151K1M/75MARTIN Jakub 2009 Boh.Pha132.95 8 138.21 8 140.95
152C1M/22ŠTÝBNAR Matěj 2009 Olomouc140.96 0 170.64 4 140.96
153K1W/36VACULOVÁ Lucie 2008 3 KK Brand175.17 52 129.08 12 141.08
154K1M/76PŘEDOTA Kristián 2006 3 KK Brand183.42 12 137.38 4 141.38
155K1M/77INDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK151.63 8 139.84 2 141.84
156C1W/12VOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand136.00 6 137.48 54 142.00
157K1M/78CHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk146.36 2 140.16 2 142.16
158K1M/79VÍTEK David 2007 3 KK Brno147.62 54 140.19 2 142.19
159K1W/37JURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná150.27 4 136.76 6 142.76
160K1M/80ZEMAN Jakub 2007 3 SKVeselí138.82 4 146.78 0 142.82
161K1M/81KRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha164.95 8 142.96 0 142.96
162K1M/82ŠTÝBNAR Matěj 2009 Olomouc138.98 4 135.97 50 142.98
163K1W/38JÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc140.99 2 141.28 2 142.99
164K1M/83HORÁK David 2009 3 Frol190.99 8 137.00 6 143.00
165K1W/39HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 3 VS Desná139.20 4 169.59 16 143.20
166C2X/2SAIFRTOVÁ Magdaléna
VENC Ondřej, 2007, KK Brand VENC Ondřej
2008
2007
3 KK Brand
KK Brand
143.32 0 148.87 10 143.32
167K1W/40PETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec139.39 4 189.99 6 143.39
168K1M/84BAAR Dominik 2007 3 KK Opava139.49 4 139.76 6 143.49
169C1W/13KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc144.08 4 143.71 0 143.71
170C2X/3VOJTÍKOVÁ Klára
VONEŠ Jakub
2007
2007
3 KK Brand
KK Brand
141.71 2 149.13 4 143.71
171C2M/2PANZER Martin
HANZEL Jáchym
2007
2008
3 Loko Plz
Loko Plz
137.79 6 226.02 56 143.79
172PWK/3CARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha140.12 4 5.00 0 144.12
173C1M/23PINKAVA Matyáš 2009 3 USK Pha140.54 4 142.91 2 144.54
174K1W/41JURAJDOVÁ Simona 2007 3+ VS Desná142.88 2 145.50 10 144.88
175C1W/14ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3 SKVS ČB143.03 2 1.00 999 145.03
176K1M/85ŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava146.63 2 143.26 2 145.26
177K1W/42JIRASOVÁ Klára 2008 3+ USK Pha146.23 0 171.54 6 146.23
178K1M/86PLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily160.30 10 142.27 4 146.27
179K1M/87KUTEK Michal 2006 2 Frol114.07 64 94.29 52 146.29
180PWK/4SEMERÁD Vít 2010 Roudnice144.50 2 5.00 0 146.50
181K1M/88KLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy135.51 12 161.55 0 147.51
182K1M/89UHLÍK Kryštof 2008 3 KK Brand147.15 2 145.88 2 147.88
183K1M/90ŠIŠPERA Tomáš 2008 SKVeselí191.19 10 143.91 4 147.91
184C1M/24FABIAN František 2009 Ostrava146.19 2 159.76 4 148.19
185K1M/91SEKANINA Matěj 2008 3 VS Desná177.76 56 145.10 4 149.10
186K1M/92BEK Matyáš 2006 3 Týniště139.33 10 148.20 16 149.33
187C2X/4PRÜHER Vojtěch
ŠVEHLOVÁ Rozárie
2006
2008
2 SKVS ČB
SKVS ČB
147.61 2 159.03 6 149.61
188C1M/25HANUŠ Jakub 2007 3 Rakovník145.66 4 152.41 6 149.66
189K1M/93MINAŘÍK Šimon 2007 3 SKVeselí149.47 18 143.72 6 149.72
190K1M/94POLLERT Metoděj 2009 USK Pha158.22 14 143.83 6 149.83
191C1M/26FRÖHLICH Jáchym 2007 3 Roudnice1.00 999 140.06 10 150.06
192K1W/43TESAŘOVÁ Eliška 2007 3 Dukla B.144.74 6 151.80 4 150.74
193K1M/95ŠUTTA Jan 2008 Č.Kruml.165.48 8 147.19 4 151.19
194K1W/44PODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha151.66 0 157.59 10 151.66
195C2M/3RETEK Toman
RETEK Václav
2007
2007
2 Olomouc
Olomouc
173.07 2 145.81 6 151.81
196C1M/27MADĚRKA Tobiáš 2009 Olomouc165.01 0 147.98 4 151.98
197K1M/96VANĚK Daniel 2008 3 KK Brand203.06 52 148.42 4 152.42
198K1M/97HRŇÁK Matouš 2009 3 Kralupy146.71 6 136.00 52 152.71
199C2M/4INDRUCH Tomáš
VÍT Matyáš
2008
2009
3 KVS HK
KVS HK
146.87 6 151.49 2 152.87
200C1M/28KASPER Jakub 2007 Č.Kruml.1.00 999 149.05 4 153.05
201C1M/29KUPKA Lukáš 2007 3 Ostrava228.40 4 147.41 6 153.41
202K1M/98JAKUBÍK Štěpán 2008 3 KK Opava180.13 14 149.55 4 153.55
203C1M/30DRAGON Jakub 2007 3 KK Opava148.39 6 169.99 10 154.39
204K1M/99BAČINA Jan 2006 3 Č.Lípa171.94 58 152.52 2 154.52
205K1W/45HRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy151.19 4 159.04 8 155.19
206C1M/31NOVOTNÝ Matyáš 2009 KK Brand155.67 0 157.95 106 155.67
207C1M/32POLLERT Metoděj 2009 USK Pha150.88 60 149.77 6 155.77
208K1M/100PECHLÁT Adam 2007 3 Sušice157.39 8 144.23 12 156.23
209K1M/101VÍT Matyáš 2009 KVS HK154.32 2 153.34 4 156.32
210K1M/102KVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn150.84 6 163.16 54 156.84
211K1W/46SRPOVÁ Stela 2006 3 Ostrava154.88 4 153.36 4 157.36
212K1M/103TESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz146.43 104 149.58 8 157.58
213PWK/5DOLEŽAL Vít 2011 Kralupy156.12 2 5.00 0 158.12
214PWK/6LEBEDOVÁ Adéla 2010 KK Opava152.22 6 5.00 0 158.22
215C1W/15ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK141.30 54 156.48 2 158.48
216C2X/5HOJDOVÁ Markéta
KOPEČEK Michal
2007
2007
3 Horš.Týn
VS Tábor
148.51 10 163.10 14 158.51
217K1M/104PÁCA Jan 2009 Kralupy149.32 10 154.07 6 159.32
218C1M/33KRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc153.40 6 171.38 6 159.40
219PWK/7VENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand151.78 8 5.00 0 159.78
220K1M/105KOT Michal 2006 3 Boh.Pha188.35 2 155.80 4 159.80
221C1M/34RUFFER Jakub 2007 Pardub.169.27 52 158.00 2 160.00
222C1W/16BERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno154.44 6 209.62 10 160.44
223K1M/106MALINSKÝ Petr 2008 3 KK Brand148.73 12 220.29 56 160.73
224C2X/6KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
MALÝ Vojtěch
2007
2006
2 Olomouc
Olomouc
175.89 4 159.60 4 163.60
225K1M/107BAAR Patrik 2007 3 KK Opava159.55 12 162.22 2 164.22
226C1M/35PALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.193.28 2 161.98 4 165.98
227K1M/108KAPLICKÝ Jindřich 2007 3 KK Brand133.90 56 167.13 0 167.13
228C2M/5BALARIN Evžen
KUBITA Tomáš
2008
2008
3 KK Opava
KK Opava
161.60 6 190.91 60 167.60
229C1M/36LANGER Filip 2009 USK Pha158.38 10 214.47 12 168.38
230PWK/8BOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov165.04 4 5.00 0 169.04
231C2X/7VACULOVÁ Lucie
BOHATÝ Oto
2008
2007
KK Brand
KK Brand
165.22 4 160.28 10 169.22
232C2X/8MALÁ Magdaléna
KOČÍŘOVÁ Valentýna
2007
2008
2 Olomouc
Olomouc
176.30 4 161.44 8 169.44
233PWK/9RIANT Antonín 2010 VS Tábor164.11 6 5.00 0 170.11
234K1M/109ODVÁRKO Jakub 2008 Dukla B.147.47 202 164.65 6 170.65
235K1M/110RŮŽIČKA Jan 2009 KK Brand158.99 12 189.52 12 170.99
236K1M/111NAHODIL Václav 2006 3 KK Brand169.87 110 169.12 2 171.12
237C1W/17ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3+ Šumperk169.56 2 177.13 6 171.56
238C2X/9ŠAFAŘÍKOVÁ Alena
KASPER Jakub
2006
2007
Č.Kruml.
Č.Kruml.
168.94 16 160.92 12 172.92
239K1M/112KEPŠTA Martin 2009 KK Brand1.00 999 170.69 4 174.69
240K1M/113KASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.121.62 54 124.31 52 175.62
241C1M/37VÍT Matyáš 2009 KVS HK172.21 6 220.58 4 178.21
242C2M/6MARTIN Jakub
UHLÍK Jan
2009
2008
2 Boh.Pha
Bechyně
172.29 6 212.85 158 178.29
243K1W/47ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Roudnice208.69 106 168.94 10 178.94
244K1W/48BEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov181.38 2 169.12 10 179.12
245C2M/7ANTL Tomáš
STROPEK Tobiáš
2008
2007
3 KK Opava
KK Opava
171.30 10 4.00 999 181.30
246K1M/114HLADÍK Šimon 2009 Boh.Pha164.39 18 184.11 6 182.39
247C2X/10JIRASOVÁ Klára
JANČAR Štěpán
2008
2007
3 USK Pha
USK Pha
181.27 2 4.00 999 183.27
248K1M/115NOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand135.32 64 131.62 52 183.62
249K1M/116ŠLACHTA Jan 2009 Ostrava161.62 56 181.12 4 185.12
250K1M/117TREFNÝ Vojtěch 2007 Boh.Pha328.71 74 167.18 18 185.18
251K1M/118ČERNÝ Vojtěch 2007 3 SKVeselí153.95 56 181.94 4 185.94
252C1M/38ŘEŽÁBEK Dominik 2009 USK Pha185.35 2 194.32 260 187.35
253K1M/119VOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto201.00 6 184.19 4 188.19
254K1M/120HILAR Mikoláš 2009 USK Pha145.69 54 188.47 2 190.47
255K1M/121ŘEŽÁBEK Dominik 2009 USK Pha205.28 2 186.68 6 192.68
256PWK/10ZUNA Jáchym 2010 Semily182.50 14 5.00 0 196.50
257C1W/18MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc145.64 52 149.18 54 197.64
258PWK/11KVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV193.85 4 5.00 0 197.85
259C2M/8MADĚRKA Tobiáš
ŠTÝBNAR Matěj
2009
2009
Olomouc
Olomouc
148.93 52 225.38 10 200.93
260C1W/19VACULOVÁ Lucie 2008 KK Brand193.11 150 195.99 6 201.99
261C2X/11ŽĎÁRSKÁ Laura
PLÁŠIL Hynek
2006
2006
3 Pardub.
Pardub.
188.05 14 175.71 266 202.05
262PWK/12SEIDL Marek 2010 Boh.Pha197.64 6 5.00 0 203.64
263K1M/122SEDLÁK Václav 2007 Vys.Mýto171.22 114 197.11 12 209.11
264K1M/123SYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto164.81 56 205.63 6 211.63
265K1M/124ZUNA Vilém 2007 3 Semily197.31 16 173.55 254 213.31
266K1W/49JURÁSKOVÁ Karina 2008 SKVeselí1.00 999 157.36 56 213.36
267K1W/50ŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.199.99 106 206.23 8 214.23
268K1M/125KOTRBA Matěj 2007 Vys.Mýto226.03 6 162.63 54 216.63
269K1M/126VELENOVSKÝ Vojta 2008 3 VS Tábor183.46 56 168.82 50 218.82
270K1W/51HOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň163.73 56 172.55 256 219.73
271C2X/12BEIEROVÁ Běta
STOLÍN Antonín
2008
2008
Trutnov
Trutnov
297.59 204 206.13 18 224.13
272K1M/127KONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.138.15 256 173.38 52 225.38
273PWK/13HOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň173.88 54 5.00 0 227.88
274K1M/128JURÁSEK Matěj 2009 SKVeselí195.57 158 172.38 56 228.38
275K1M/129HANČ Pavel 2008 Dukla B.168.23 102 179.94 54 233.94
276K1W/52ZAŤKOVÁ Eliška 2009 KK Brand157.34 112 182.47 62 244.47
277PWK/14PODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha192.53 56 5.00 0 248.53
278C2M/9KOTRBA Matěj
VOSMEK Jáchym
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
195.58 56 1.00 999 251.58
279PWK/15FOLTÍN Radim 2010 KK Brand193.10 62 5.00 0 255.10
280K1M/130WAIS Jakub 2007 3 KK Brand162.22 162 197.49 58 255.49
281C1M/39KLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn266.34 6 202.88 310 272.34
282K1M/131SLAVÍK Matěj 2008 3 Benátky196.80 208 174.52 108 282.52
283K1M/132KLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn1.00 999 232.64 56 288.64
284PWK/16UHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně238.25 52 5.00 0 290.25
285C2M/10RUFFER Jakub
KONVALINKA Ondřej
2007
2007
Pardub.
Pardub.
185.83 206 177.29 114 291.29
286C1W/20SRPOVÁ Lada 2006 Ostrava1.00 999 190.67 104 294.67
287K1M/133BAČINA Tomáš 2008 3 Č.Lípa295.49 64 244.70 52 296.70
288C1W/21BEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov267.26 50 249.95 50 299.95
289K1M/134SLÁDEK Michal 2009 Loko Plz193.85 156 197.79 104 301.79
290C1M/40STOLÍN Antonín 2008 3 Trutnov252.18 56 197.24 310 308.18
291PWK/17PINKAVA Jonáš 2011 USK Pha162.47 156 5.00 0 318.47
292K1M/135PAJTINA Tomáš 2008 Pardub.132.12 354 164.10 166 330.10
293PWC/1BOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov228.41 104 5.00 0 332.41
294K1W/53BLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa1.00 999 167.04 170 337.04
295K1M/136ČERMÁK Vilém 2009 KK Brand138.31 356 176.79 162 338.79
296PWC/2KVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV190.63 152 5.00 0 342.63
297K1M/137ČERNOCH Štěpán 2009 Kadaň195.35 210 1.00 999 405.35
298PWK/18KOLMAN Vít 2010 Boh.Pha254.14 156 5.00 0 410.14
299K1W/54MARKOVÁ Kristýna 2009 Trutnov158.71 260 174.40 262 418.71
300K1W/55ČELLÁROVÁ Zuzana 2007 USK Pha119.94 306 211.20 262 425.94
301PWK/19VATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand222.52 206 5.00 0 428.52
302PWK/20INDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK177.62 254 5.00 0 431.62
303PWK/21KOVÁRNÍK Matěj 2010 Kralupy183.53 258 5.00 0 441.53
304K1W/56MRÁZOVÁ Ema 2009 Boh.Pha290.70 156 253.01 314 446.70
305PWK/22ZACHYSTAL Adam 2010 Boh.Pha144.17 306 5.00 0 450.17
306PWK/23KRÁL Jakub 2010 USK Pha312.94 158 5.00 0 470.94
307PWK/24KUDĚJ Jan 2011 Trutnov226.03 264 5.00 0 490.03
308PWK/25SKALICKÝ Tomáš 2010 USK Pha186.76 308 5.00 0 494.76
309PWK/26HATOŇOVÁ Vilemína 2010 KK Brand140.17 358 5.00 0 498.17
310PWC/3KOLMAN Vít 2010 Boh.Pha264.53 266 5.00 0 530.53
311PWK/27HRUBEC Matěj 2010 Boh.Pha174.64 410 5.00 0 584.64
312PWK/28PODUŠKA Mikuláš 2012 So Trója116.00 506 5.00 0 622.00
313K1W/57ALBRECHTOVÁ Stella 2009 Boh.Pha1.00 999 189.79 506 695.79
314PWK/29KLÍR Vojtěch 2010 USK Pha511.17 208 5.00 0 719.17
315K1M/138ŠTOCHL Vojtěch 2007 Boh.Pha136.44 608 1.00 999 744.44
316K1M/139POKORNÝ Daniel 2009 USK Pha252.33 504 1.00 999 756.33
Oddíl