4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném

09.08.2020   USD České Vrbné
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav00:46,43 00:47,01 00:46,43 35/0
2.2/ZSFLORIÁN Jindřich 2006 2 Trutnov00:48,79 00:48,32 00:48,321.89/4,131/0
3.3/ZSKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.00:48,62 00:49,89 00:48,622.19/4,727/0
4.4/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 2 Semily00:51,62 00:49,77 00:49,773.34/7,223/0
5.5/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz00:52,01 00:51,41 00:51,414.98/10,719/0
6.1/ZMTOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí00:51,99 00:52,42 00:51,995.56/12,00/14
7.6/ZSBEK Matyáš 2006 2 Týniště00:52,12 00:52,94 00:52,125.69/12,315/0
8.7/ZSJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc00:54,66 00:52,23 00:52,235.80/12,50/13
9.2/ZMUHLÍK Jan 2008 3 Bechyně00:53,71 00:52,80 00:52,806.37/13,714/0
10.8/ZSSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily00:55,92 00:53,70 00:53,707.27/15,713/0
11.9/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc00:53,96 00:55,11 00:53,967.53/16,20/12
12.10/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto00:54,68 00:55,01 00:54,688.25/17,812/0
13.3/ZMHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz00:55,83 00:57,59 00:55,839.40/20,211/0
14.11/ZSDORNIČÁK Maxim 2007 3 KK Brno00:56,62 00:56,41 00:56,419.98/21,50/11
15.12/ZSPISCHEK Jan Gabin 2006 3 SKVS ČB00:56,43 00:58,22 00:56,4310.00/21,510/0
16.13/ZSTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel00:56,76 01:03,75 00:56,7610.33/22,20/10
17.4/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc00:57,06 00:57,19 00:57,0610.63/22,90/9
18.14/ZSKOT Michal 2006 Boh.Pha00:57,30 00:00,00 00:57,3010.87/23,49/0
19.5/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc00:57,37 00:59,03 00:57,3710.94/23,60/8
20.6/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc00:57,50 00:57,52 00:57,5011.07/23,80/7
21.7/ZMPELIKÁN Martin 2009 3 Boh.Pha01:00,37 00:58,55 00:58,5512.12/26,18/0
22.15/ZSVÍTEK David 2007 3 KK Brno01:02,14 00:58,77 00:58,7712.34/26,60/6
23.16/ZSVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto01:00,26 00:59,05 00:59,0512.62/27,27/0
24.17/ZSKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc01:00,79 00:59,93 00:59,9313.50/29,10/5
25.18/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.01:00,72 01:00,03 01:00,0313.60/29,36/0
26.19/ZSZEMAN Jakub 2007 3 SKVeselí01:04,35 01:00,54 01:00,5414.11/30,40/4
27.8/ZMMARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha01:01,17 01:00,85 01:00,8514.42/31,15/0
28.20/ZSKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto01:00,92 01:02,72 01:00,9214.49/31,24/0
29.21/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc01:01,76 01:01,99 01:01,7615.33/33,00/3
30.9/ZMSLÁDEK Michal 2009 Loko Plz01:02,73 01:02,80 01:02,7316.30/35,13/0
31.22/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.01:05,52 01:03,86 01:03,8617.43/37,52/0
32.10/ZMŠULA Štěpán 2009 Litovel01:04,45 01:04,53 01:04,4518.02/38,80/2
33.11/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc01:05,12 01:06,05 01:05,1218.69/40,30/1
34.12/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.01:05,87 01:16,93 01:05,8719.44/41,91/0
35.13/ZMŠIŠPERA Tomáš 2008 SKVeselí01:08,72 01:06,97 01:06,9720.54/44,20/0
36.14/ZMHLADÍK Šimon 2009 Boh.Pha01:09,81 01:09,23 01:09,2322.80/49,10/0
37.15/ZMČAMEK Petr 2009 Litovel01:10,53 01:11,74 01:10,5324.10/51,90/0
38.16/ZMŠUMBERA Vít 2009 Olomouc01:13,85 01:15,00 01:13,8527.42/59,10/0
39.23/ZSVENIGER Jiří 2006 Vys.Mýto01:28,26 01:14,69 01:14,6928.26/60,90/0
40.17/ZMVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto01:14,80 01:19,47 01:14,8028.37/61,10/0
41. KULHÁNEK Adam 2009 Pardub.00:00,00 00:00,00 59:59,993553.56/7.653,60/0
42. MINAŘÍK Šimon 2007 SKVeselí00:00,00 00:00,00 59:59,993553.56/7.653,60/0
Oddíl