4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném

09.08.2020   USD České Vrbné
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav00:54,82 00:55,08 00:54,82 8/0
2.2/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto00:56,16 00:55,63 00:55,630.81/1,54/0
3.3/ZSRETEK Václav 2007 3 Olomouc00:56,71 00:59,94 00:56,711.89/3,40/9
4.4/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.00:57,28 01:01,66 00:57,282.46/4,53/0
5.5/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc00:59,48 00:59,98 00:59,484.66/8,50/8
6.6/ZSSTRATIL Filip 2006 3 Litovel00:59,63 00:00,00 00:59,634.81/8,80/7
7.7/ZSPISCHEK Jan Gabin 2006 3 SKVS ČB01:01,04 01:01,89 01:01,046.22/11,32/0
8.8/ZSRETEK Toman 2007 3 Olomouc01:03,20 01:05,98 01:03,208.38/15,30/6
9.1/ZMTOMEČEK Adam 2008 SKVeselí01:05,37 01:03,39 01:03,398.57/15,60/5
10.2/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc01:05,09 01:05,39 01:05,0910.27/18,70/4
11.9/ZSČAMEK David 2006 3 Litovel01:05,51 01:06,44 01:05,5110.69/19,50/3
12.3/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 Olomouc01:06,67 01:10,11 01:06,6711.85/21,60/2
13.10/ZSKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc01:10,42 01:06,87 01:06,8712.05/22,00/1
14.4/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc00:00,00 01:07,69 01:07,6912.87/23,50/0
15.11/ZSJANKO Presečki 2006 9 CRO Končar01:12,31 01:14,02 01:12,3117.49/31,90/0
16.12/ZSRUFFER Jakub 2007 3 Pardub.01:36,87 01:12,37 01:12,3717.55/32,01/0
17.5/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc01:16,81 01:18,28 01:16,8121.99/40,10/0
18.6/ZMDAMJAN Hohnjec 2009 9 CRO Končar01:17,53 01:17,22 01:17,2222.40/40,90/0
19. STOLÍN Adam 2005 Trutnov00:00,00 00:00,00 59:59,993545.17/6.466,90/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.00:55,04 00:52,45 00:52,45 2/0
2.2/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 3 KK Opava00:53,86 00:53,26 00:53,260.81/1,50/9
3.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc00:56,13 00:56,39 00:56,133.68/7,00/8
4.3/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha00:59,28 00:57,27 00:57,274.82/9,21/0
5.4/ZSVRBOVÁ Marie 2007 3 Olomouc00:57,88 00:58,85 00:57,885.43/10,40/7
6.5/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc01:01,44 00:59,89 00:59,897.44/14,20/6
7.6/ZSSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc00:59,99 01:00,05 00:59,997.54/14,40/5
8.7/ZSMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc01:00,36 01:01,23 01:00,367.91/15,10/4
9.2/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno01:00,47 01:00,43 01:00,437.98/15,20/3
10.8/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc01:03,83 01:02,41 01:02,419.96/19,00/2
11.3/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc01:06,56 01:05,61 01:05,6113.16/25,10/1
12.4/ZMKOPLÍKOVÁ Eliška 2009 Kroměříž01:17,61 01:16,71 01:16,7124.26/46,30/0
13.5/ZMKOPLÍKOVÁ Adéla 2009 Kroměříž01:18,18 01:22,21 01:18,1825.73/49,10/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav00:46,43 00:47,01 00:46,43 35/0
2.2/ZSFLORIÁN Jindřich 2006 2 Trutnov00:48,79 00:48,32 00:48,321.89/4,131/0
3.3/ZSKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.00:48,62 00:49,89 00:48,622.19/4,727/0
4.4/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 2 Semily00:51,62 00:49,77 00:49,773.34/7,223/0
5.5/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz00:52,01 00:51,41 00:51,414.98/10,719/0
6.1/ZMTOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí00:51,99 00:52,42 00:51,995.56/12,00/14
7.6/ZSBEK Matyáš 2006 2 Týniště00:52,12 00:52,94 00:52,125.69/12,315/0
8.7/ZSJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc00:54,66 00:52,23 00:52,235.80/12,50/13
9.2/ZMUHLÍK Jan 2008 3 Bechyně00:53,71 00:52,80 00:52,806.37/13,714/0
10.8/ZSSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily00:55,92 00:53,70 00:53,707.27/15,713/0
11.9/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc00:53,96 00:55,11 00:53,967.53/16,20/12
12.10/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto00:54,68 00:55,01 00:54,688.25/17,812/0
13.3/ZMHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz00:55,83 00:57,59 00:55,839.40/20,211/0
14.11/ZSDORNIČÁK Maxim 2007 3 KK Brno00:56,62 00:56,41 00:56,419.98/21,50/11
15.12/ZSPISCHEK Jan Gabin 2006 3 SKVS ČB00:56,43 00:58,22 00:56,4310.00/21,510/0
16.13/ZSTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel00:56,76 01:03,75 00:56,7610.33/22,20/10
17.4/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc00:57,06 00:57,19 00:57,0610.63/22,90/9
18.14/ZSKOT Michal 2006 Boh.Pha00:57,30 00:00,00 00:57,3010.87/23,49/0
19.5/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc00:57,37 00:59,03 00:57,3710.94/23,60/8
20.6/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc00:57,50 00:57,52 00:57,5011.07/23,80/7
21.7/ZMPELIKÁN Martin 2009 3 Boh.Pha01:00,37 00:58,55 00:58,5512.12/26,18/0
22.15/ZSVÍTEK David 2007 3 KK Brno01:02,14 00:58,77 00:58,7712.34/26,60/6
23.16/ZSVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto01:00,26 00:59,05 00:59,0512.62/27,27/0
24.17/ZSKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc01:00,79 00:59,93 00:59,9313.50/29,10/5
25.18/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.01:00,72 01:00,03 01:00,0313.60/29,36/0
26.19/ZSZEMAN Jakub 2007 3 SKVeselí01:04,35 01:00,54 01:00,5414.11/30,40/4
27.8/ZMMARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha01:01,17 01:00,85 01:00,8514.42/31,15/0
28.20/ZSKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto01:00,92 01:02,72 01:00,9214.49/31,24/0
29.21/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc01:01,76 01:01,99 01:01,7615.33/33,00/3
30.9/ZMSLÁDEK Michal 2009 Loko Plz01:02,73 01:02,80 01:02,7316.30/35,13/0
31.22/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.01:05,52 01:03,86 01:03,8617.43/37,52/0
32.10/ZMŠULA Štěpán 2009 Litovel01:04,45 01:04,53 01:04,4518.02/38,80/2
33.11/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc01:05,12 01:06,05 01:05,1218.69/40,30/1
34.12/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.01:05,87 01:16,93 01:05,8719.44/41,91/0
35.13/ZMŠIŠPERA Tomáš 2008 SKVeselí01:08,72 01:06,97 01:06,9720.54/44,20/0
36.14/ZMHLADÍK Šimon 2009 Boh.Pha01:09,81 01:09,23 01:09,2322.80/49,10/0
37.15/ZMČAMEK Petr 2009 Litovel01:10,53 01:11,74 01:10,5324.10/51,90/0
38.16/ZMŠUMBERA Vít 2009 Olomouc01:13,85 01:15,00 01:13,8527.42/59,10/0
39.23/ZSVENIGER Jiří 2006 Vys.Mýto01:28,26 01:14,69 01:14,6928.26/60,90/0
40.17/ZMVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto01:14,80 01:19,47 01:14,8028.37/61,10/0
41. KULHÁNEK Adam 2009 Pardub.00:00,00 00:00,00 59:59,993553.56/7.653,60/0
42. MINAŘÍK Šimon 2007 SKVeselí00:00,00 00:00,00 59:59,993553.56/7.653,60/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSVRBOVÁ Marie 2007 3 Olomouc01:02,67 01:02,40 01:02,40 0/6
2.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc01:03,96 01:11,18 01:03,961.56/2,50/5
3.2/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno01:08,52 01:06,60 01:06,604.20/6,70/4
4.2/ZSSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc01:06,95 01:14,61 01:06,954.55/7,30/3
5.3/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha01:07,14 01:09,42 01:07,144.74/7,61/0
6.4/ZSMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc01:07,54 01:08,86 01:07,545.14/8,20/2
7.5/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 Olomouc01:09,56 01:09,79 01:09,567.17/11,50/1
8.6/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc01:15,70 01:12,30 01:12,309.90/15,90/0
9.3/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc01:16,83 01:22,09 01:16,8314.43/23,10/0
10.4/ZMBEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov00:00,00 01:18,46 01:18,4616.06/25,70/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSFLORIÁN Jindřich
BEK Matyáš
2006
2006
2 Trutnov
Týniště
00:56,06 00:54,75 00:54,75 11/0
2.2/ZSŽĎÁRSKÁ Laura
PLÁŠIL Hynek
2006
2006
2 Pardub.
Pardub.
00:54,76 00:55,14 00:54,760.01/0,07/0
3.3/ZSKASPER Jakub
PALOUDA Mikoláš
2007
2007
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:58,75 01:00,68 00:58,754.00/7,33/0
4.4/ZSRETEK Václav
RETEK Toman
2007
2007
Olomouc
Olomouc
01:00,19 00:59,05 00:59,054.30/7,90/2
5.5/ZSKONVALINKA Ondřej
RUFFER Jakub
2007
2007
3 Pardub.
Pardub.
01:01,12 01:04,90 01:01,126.37/11,62/0
6.6/ZSMALÝ Vojtěch
SVOBODA Ondřej
2006
2006
3 Olomouc
Olomouc
01:03,38 01:01,15 01:01,156.40/11,70/1
7.7/ZSČAMEK David
STRATIL Filip
2006
2006
3 Litovel
Litovel
01:01,28 00:00,00 01:01,286.54/11,90/0
8.8/ZSVOSMEK Jáchym
KOTRBA Matěj
2007
2007
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:06,50 01:05,66 01:05,6610.91/19,91/0
9. KULHÁNEK Adam
KONVALINKA Štěpán
2009
2009
Pardub.
Pardub.
00:00,00 00:00,00 59:59,993545.24/6.475,30/0
Oddíl