Slalom World
vodní slalom a sjezd: výsledky, žebříčky, data ČSK DV
Výsledky
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Statistiky
Přihlášky
Oddíly
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
157
ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL)
15.08.2023-20.08.2023
USD Krakow
ředitel: vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:
kompletní výsledky závodu
web
live výsledky
ČT Sport - reportáž
kategorie WX1 cross U23
por.
vk
jméno
nar.
vt
oddíl
1.
BEKOVA Katerina
CZE
2.
HUG Angele
FRA
3.
MARX Alena
SUI
4.
GALUSKOVA Antonie
CZE
5.
MILLER Ellis
GBR
6.
KNEBLOVA Tereza
CZE
7.
CHLEBOVA Ivana
SVK
8.
BALDONI Lea
CAN
9.
VUITTON Emma
FRA
10.
LAMEIRO Ainhoa
ESP
11.
LEIBFARTH Evy
USA
12.
COLLINS Abby
AUS
13.
PLOCHMANN Annkatrin
GER
14.
SETCHELL Nikita
GBR
15.
SPICER Phoebe
GBR
16.
ANANYEVA Anastassiya
KAZ
17.
LEAVER Lois
GBR
18.
NOVAK Lea
SLO
19.
HANKE Franziska
GER
20.
STACH Aleksandra
POL
21.
WILSON Jaimee
NZL
22.
XHEMAJLJI Blandine
KOS
23.
NIAMTHONG Jaruwan
THA
24.
ARMANI Emilie
ECU
25.
CHAREL Coline
FRA
26.
APEL Emily
GER
27.
ROISIN Laurene
FRA
28.
LYCHKO Anna
UKR
29.
KRIESINGER Janina
BEL
30.
DA MOTTA Beatriz
BRA
31.
ITO Kurumi
JPN
32.
SALASEVICIUTE-TURBINOVA Veronika
LTU
33.
UHL Pipi
NZL
34.
GONI Leire
ESP
35.
STANOVSKA Sona
SVK
36.
ODRIOZOLA Maite
ESP
37.
DANEK Dominika
POL
38.
MATTI Svenja
SUI
39.
GONZALEZ Clara
ESP
40.
HOCEVAR Eva Alina
SLO
41.
BRZESKA Dominika
POL
42.
HORLOVA Oleksandra
UKR
43.
CECURSKA Zuzanna
POL
44.
ERDOIS Elorri
BEL
45.
ALTMAN Marcella
USA
46.
NESNIDALOVA Lucie
CZE
Oddíl
--- všechny ---
AKV Augsburg (3)
ARG (10)
AUS (20)
AUT (9)
AZS AWF KRAKOW (6)
BEL (11)
BRA (11)
Bratislava (4)
BRETAGNE (9)
British Canoe Union (3)
CA PA Francie, FRA (4)
CAN (17)
Canada (18)
Canoanium Club Subiaco (3)
Canoe Slalom NZ (1)
CRO (3)
Derwent Canoe Club, Tasmania (4)
ECU (4)
ESP (64)
FRA (61)
FRA Chambery canoé kayak. (3)
GBR (63)
GER (31)
GRE (3)
GUI (3)
Charlotte Whitewater Racing Cl (2)
CHI (5)
ICF (2)
IND (2)
IRL (4)
ITA (30)
JPN (29)
Kajak kanu klub Ljubljana (3)
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. (4)
Kajak klub Soške elektrarne (3)
Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš (9)
Kanoe Tatra Klub Liptovský Mik (2)
Kanu-Schwaben-Augsburg (2)
KAZ (14)
KK Opava (3)
KK Simon (8)
KKK NIVO CELJE (3)
KKK Tacen (5)
Klub vodních sportů Sušice z.s. (4)
KOR (2)
KOS (2)
KST Rhein-Ruhr, GER (3)
KTK Lipt. Mikuláš (5)
LAT (10)
Leipziger Kanuclub (8)
LKV Sachsen-Anhalt, GER (5)
LTU (11)
MAR (1)
Melbourne Canoe Club (15)
MEX (7)
Mitake Canoe Club (1)
MKD (7)
NED (7)
NOR (2)
NZL (25)
POL (53)
POR (6)
Potomac Whitewater Racing Team (3)
ROM (2)
Romania Canoe Federacion (4)
ROU (3)
Royal Mava Club Sauheid, BEL (4)
SG 1883 Nürnberg-Fürth (4)
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky (20)
SLO (36)
SRB (4)
SUI (40)
SVK (35)
SWE (6)
Swiss Canoe (1)
Team RLP (3)
THA (5)
TJ Dukla Praha (21)
TPE (9)
TSM Bratislava (2)
TSV 1880 Gera (3)
TUN (4)
TUR (1)
UKR (24)
Univerzitní sportovní klub Praha (23)
USA (35)
VICK (2)
VS Tábor (4)
Western Sydney Whitewater Club (5)
ŽKV-ZA (6)
Historie procházení
K1M Sjezd na Chrudimce
WX1 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL)