VZ ve slalomu - neděle, závod č.2

30.09.2012   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23KARLOVSKÝ Ondřej 1991 2 Dukla B.107.80 2 105.60 0 105.60 103
2.1/VMINDRUCH Tomáš 1976 M Dukla B.108.10 0 106.70 0 106.701.10/1,095
3. PŘINDA Lukáš 1980 2 USK Pha108.50 0 107.30 0 107.301.70/1,691
4. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy113.90 0 112.50 0 112.506.90/6,587
5.1/DSJELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha113.10 0 113.90 0 113.107.50/7,183
6.2/VMINDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK114.90 0 115.80 0 114.909.30/8,879
6.2/U23HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor114.90 0 113.90 2 114.909.30/8,875
8.3/VMLADÝŘ Karel 1972 2 KVS HK116.20 0 124.40 0 116.2010.60/10,071
9.4/VMBEIER Artur 1970 2 Trutnov117.10 0 0.00 999 117.1011.50/10,967
10.1/VLACINA Richard 1967 2 Semily118.60 2 118.00 0 118.0012.40/11,763
11.3/U23REJMAN Zbyšek 1992 2 KVS HK121.20 2 118.20 0 118.2012.60/11,959
12.5/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.119.20 0 119.50 0 119.2013.60/12,955
13. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto118.10 2 121.60 6 120.1014.50/13,751
14.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov122.80 0 120.70 0 120.7015.10/14,347
15.2/VKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor121.40 0 121.00 0 121.0015.40/14,643
16.2/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec122.60 0 121.30 0 121.3015.70/14,939
17.1/ZMHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK123.50 2 121.60 0 121.6016.00/15,235
18.3/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště122.70 0 123.30 0 122.7017.10/16,231
19.4/VKARLOVSKÝ Jiří 1965 2 KVS HK124.30 0 123.10 0 123.1017.50/16,627
19.5/VKUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor124.10 2 123.10 0 123.1017.50/16,626
21.6/VMZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.123.20 0 123.30 0 123.2017.60/16,725
21.7/VMMUSIL Michal 1974 0 KVS HK123.60 2 123.20 0 123.2017.60/16,724
23. DAVID Ondřej 1984 2 KVS HK125.20 0 123.90 0 123.9018.30/17,323
24.6/VRENČÍN Tomáš 1961 2 Sláv.HK124.20 0 0.00 999 124.2018.60/17,622
25.7/VPŠENIČKA Luděk 1960 2 Rakovník0.00 999 124.80 0 124.8019.20/18,221
26.4/U23KROFTA Dominik 1993 0 VS Tábor125.80 4 124.10 2 126.1020.50/19,420
27.8/VMROZKOŠNÝ Luboš 1968 3 Týniště124.60 2 125.30 2 126.6021.00/19,919
28.5/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto126.90 0 127.10 2 126.9021.30/20,218
29.3/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.131.30 2 127.20 0 127.2021.60/20,517
30.9/VMŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov128.10 2 127.90 0 127.9022.30/21,116
31.2/DSPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov126.10 2 127.30 6 128.1022.50/21,315
32.8/VBURIÁNEK Karel 1965 3 Semily131.10 2 129.50 0 129.5023.90/22,614
33.1/DMHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor129.70 0 132.10 2 129.7024.10/22,813
34.10/VMBOHATÝ Karel 1974 3 Třebech.127.80 2 130.00 0 129.8024.20/22,912
35.9/VTĚHLE Zbyněk 1964 0 Štětí130.90 0 130.20 0 130.2024.60/23,311
36.11/VMVÍTEK David 1974 3 Č.Skal.132.40 2 147.10 2 134.4028.80/27,310
37.12/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 0 Happy Life139.30 0 135.70 0 135.7030.10/28,59
38.1/ZSRADIL Jakub 1998 0 USK Pha138.80 0 140.20 4 138.8033.20/31,48
39.13/VMPISKÁČEK Pavel 1970 0 Štětí147.90 0 138.90 0 138.9033.30/31,57
40.4/VSKREJČÍ Antonín 1955 0 Kralupy141.90 0 139.50 0 139.5033.90/32,16
41.10/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov140.00 0 139.20 2 140.0034.40/32,65
42.2/ZMBOHATÝ Karel 2001 0 Třebech.141.00 0 141.30 2 141.0035.40/33,54
43.2/DMŘÍHA Jan 1996 0 Třebech.0.00 999 139.10 2 141.1035.50/33,63
44.2/ZSBAREŠ Antonín 1998 0 Štětí192.50 4 141.30 4 145.3039.70/37,62
44.3/ZSPAVLÍK Pavel 1998 0 Třebech.145.30 0 3147.70 0 145.3039.70/37,61
46.3/ZMŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště147.90 2 150.70 4 149.9044.30/42,00
47.4/ZMREJMAN Petr 2001 0 KVS HK159.60 4 150.70 2 152.7047.10/44,60
48.5/ZMKOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov150.40 4 174.00 6 154.4048.80/46,20
49.6/ZMPŘÍHODA Lukáš 2001 0 USK Pha157.50 0 161.20 4 157.5051.90/49,10
50.4/ZSWALLISCH Vít 1999 0 USK Pha169.50 12 160.30 0 160.3054.70/51,80
51.5/VSPISKÁČEK Jan 1941 0 Štětí164.60 2 169.90 4 166.6061.00/57,80
52.7/ZMŽENKA Ondra 2000 0 Pardub.163.00 4 162.70 4 166.7061.10/57,90
53.5/ZSRUFFER Matěj 1999 0 Pardub.171.70 8 161.00 6 167.0061.40/58,10
54.8/ZMŽENKA Martin 2000 0 Pardub.177.20 8 171.20 0 171.2065.60/62,10
55.14/VMŠVAGR Zdeněk 1968 0 Týniště172.80 10 170.70 60 182.8077.20/73,10
56.9/ZMZEMAN Tomáš 2001 0 Pardub.190.00 10 182.90 8 190.9085.30/80,80
  MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 0 Semily0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GALUŠKOVÁ Anna 1970 0 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MORNŠTEJN Roman 1969 0 Boh.Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK0.00 999 0.00 999 999.00 0
  JANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KUCHAŘ Jaromír 1974 3 Dv.Král.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1997 3 Turnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  TROCH Petr 1971 3 Dv.Král.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  TUNKA Zdeněk 1957 3 Jablonec0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  JÁNĚ Jakub 1990 2 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1968 2+ Turnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KUČERA Tomáš 1970 1 RK Troja0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl