Slalom v Třebechovicích

28.09.2013   Orlice, Třebechovice
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha124.00 6 123.80 0 123.80 60
2. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník128.20 2 126.30 0 126.302.50/2,056
3.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy126.70 0 125.90 4 126.702.90/2,352
4.1/DMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha124.30 4 124.80 2 126.803.00/2,448
5.2/ZSDUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha126.90 2 126.40 2 128.404.60/3,744
6.1/ZMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice129.20 0 132.40 4 129.205.40/4,440
7.2/U23KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky128.60 4 131.30 2 132.608.80/7,136
8. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ KVS HK132.70 0 130.70 2 132.708.90/7,232
9.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň132.50 4 135.00 4 136.5012.70/10,328
10.2/ZMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 3 L.Žatec133.80 6 136.00 4 139.8016.00/12,924
11. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor139.50 2 139.80 6 141.5017.70/14,323
12.3/ZMKRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha139.20 4 140.30 2 142.3018.50/14,922
13.2/VMVACKOVÁ Michala 1975 3 Dv.Král.144.10 0 143.90 4 144.1020.30/16,421
14.4/ZMŽATECKÁ Nikola 2002 3 KVSPísek144.50 0 142.70 2 144.5020.70/16,720
15.3/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 0 Č.Skal.145.40 0 146.40 0 145.4021.60/17,419
16.5/ZMSTRASSEROVÁ Bára 2001 3 L.Žatec146.60 2 145.40 0 145.4021.60/17,418
17.6/ZMFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa146.00 0 148.70 2 146.0022.20/17,917
18.3/U23BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily147.70 0 147.90 0 147.7023.90/19,316
19.4/VMŘÍHOVÁ Magda 1970 3 USK Pha148.40 0 162.80 4 148.4024.60/19,915
20.2/DMBÁČOVÁ Michaela 1998 3 KK Brand147.70 2 150.00 2 149.7025.90/20,914
21.4/U23BENHÁKOVÁ Anna 1993 3 Jablonec150.20 0 149.50 4 150.2026.40/21,313
22.5/VMŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily152.80 2 152.20 2 154.2030.40/24,612
23.7/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor153.80 2 155.90 4 155.8032.00/25,811
24.8/ZMHYLMAROVÁ Anna 2001 0 Benátky152.90 4 152.70 4 156.7032.90/26,610
25.3/DMMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov153.10 4 154.20 6 157.1033.30/26,99
26.4/DMPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník156.30 4 162.80 4 160.3036.50/29,58
27.6/VMBERANOVÁ Eliška 1970 3 KVS Pha4157.10 4 157.20 52 161.1037.30/30,17
28.9/ZMPAJMOVÁ Sandra 2002 0 Kadaň160.40 2 177.20 2 162.4038.60/31,26
29. PAJMOVÁ Jana 1984 0 Kadaň160.00 10 164.00 4 168.0044.20/35,75
30.10/ZMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 0 Č.Lípa163.10 6 168.70 54 169.1045.30/36,64
31.1/VRYCHTEROVÁ Zdena 1968 0 Dv.Král.176.90 4 178.20 2 180.2056.40/45,63
32.3/ZSLACINOVÁ Karolína 1999 0 Semily168.40 12 191.70 2 180.4056.60/45,72
33.7/VMČERMÁKOVÁ Jitka 1978 0 Trutnov182.00 6 187.00 4 188.0064.20/51,91
34.4/ZSJIRÁSKOVÁ Kristýna 1999 0 Štětí203.00 2 188.90 4 192.9069.10/55,80
35.11/ZMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 0 Sláv.HK197.80 6 191.50 4 195.5071.70/57,90
36.6/ZSLÍPOVÁ Klára 1999 0 Štětí209.50 8 211.80 0 211.8088.00/71,10
37.5/ZSPISKÁČKOVÁ Anežka 2000 0 Štětí256.50 6 206.10 6 212.1088.30/71,30
38.12/ZMKOUDELKOVÁ Eliška 2001 0 KK Brand217.20 18 201.40 12 213.4089.60/72,40
39.13/ZMPISKÁČKOVÁ Eliška 2001 0 Štětí213.20 4 203.80 12 215.8092.00/74,30
40.7/ZSKOUDELKOVÁ Anna 2000 0 KK Brand217.30 12 239.60 18 229.30105.50/85,20
41.8/ZSPECHOVÁ Veronika 1999 0 Štětí235.20 6 243.90 10 241.20117.40/94,80
Oddíl

Historie procházení