6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR

15.05.2016   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:50,17 60/67/0
2.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:51,621.45/2,953/0/107
3.1/U23BROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava00:00,00 00:00,00 00:51,811.64/3,347/0/95
4.2/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel00:00,00 00:00,00 00:51,361.19/2,442/0/83
5.2/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 MT Litovel00:00,00 00:00,00 00:51,191.02/2,038/0/71
6.2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 00:51,901.73/3,434/0/59
7. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:52,172.00/4,031/55/0
8.3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:51,120.95/1,928/0/47
9.3/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 1 Loko Plz00:00,00 00:00,00 00:52,522.35/4,725/43/0
10.4/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel00:00,00 00:00,00 00:54,133.96/7,922/0/35
11.3/DSHUŇKOVÁ Nikola 1998 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 00:53,883.71/7,420/0/23
12.4/U23MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:53,433.26/6,518/31/0
13.4/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:54,714.54/9,016/19/0
14.5/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor00:00,00 00:00,00 00:53,983.81/7,614/13/0
15.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:55,425.25/10,512/0/11
16.6/DMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž00:00,00 00:00,00 00:57,537.36/14,710/0/5
17.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník00:00,00 00:00,00 01:02,8712.70/25,39/0/4
18. POLESNÁ Jitka 1990 3 Loko Plz00:00,00 00:00,00 00:59,239.06/18,18/7/0
19.2/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí00:00,00 00:00,00 01:07,8617.69/35,37/0/3
20.7/DMBAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 00:58,538.36/16,76/0/2
21.3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:00,3110.14/20,25/0/1
22.4/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.00:00,00 00:00,00 00:53,363.19/6,44/1/0
  PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 DNS-A 0/0/0
  TYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.00:00,00 00:00,00 DNS-A 0/0/0
  KYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice00:00,00 00:00,00 DNS-A 0/0/0
  KNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 DSQ 0/0/0
Oddíl