Slalomy v Třebechovicích

25.09.2010-26.09.2010   Řeka Orlice v úseku loděnice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
kompletní výsledky závodu

kategorie K1M   neděle 26.9.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod95.40 0 96.60 2 95.40 -
2. POLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK101.00 0 99.50 2 101.005.60/5,9-
3. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.102.10 0 101.80 0 101.806.40/6,7-
4. KULHÁNEK Jan 1978 2+ Jablonec104.10 0 103.10 0 103.107.70/8,1-
5. KŘIŠŤAN Filip 1992 2 Týniště103.70 0 104.60 4 103.708.30/8,7-
6. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně103.80 0 105.40 2 103.808.40/8,8-
7. JEREMIAŠ Jan 1985 3 Třebech.103.90 0 106.00 0 103.908.50/8,9-
8. MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.104.80 0 105.10 0 104.809.40/9,9-
9. DANDA Tomáš 1977 3 Pardub.109.20 0 106.60 0 106.6011.20/11,7-
10. ZIERIS Matyáš 1995 2 Trutnov107.10 0 108.20 0 107.1011.70/12,3-
11. ROLENC Ondřej 1991 3 Pardub.105.30 2 107.90 0 107.3011.90/12,5-
12. DVOŘÁK Tomáš 1968 0 Třebech.107.80 0 107.40 0 107.4012.00/12,6-
13. MAREK Lukáš 1980 2 Trutnov114.50 0 109.00 0 109.0013.60/14,3-
14. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 0 Pardub.109.70 0 113.30 2 109.7014.30/15,0-
15. ŘÍHA Zdeněk 1987 3 Třebech.131.80 2 110.00 0 110.0014.60/15,3-
16. HEGER Tomáš 1998 3 KVS HK110.40 0 114.60 0 110.4015.00/15,7-
17. BRYCHCÍ Petr 1990 2 Žel.Brod110.60 0 108.70 2 110.6015.20/15,9-
18. VLASÁK Jan 1986 3 Třebech.119.30 2 111.20 0 111.2015.80/16,6-
19. SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto111.50 0 111.10 2 111.5016.10/16,9-
20. KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 2 Roztoky112.40 0 0.00 0 112.4017.00/17,8-
21. ZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.123.60 0 112.70 0 112.7017.30/18,1-
22. HRON Jiří 1951 2 Rakovník112.10 2 110.90 2 112.9017.50/18,3-
23. VOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.113.20 0 0.00 0 113.2017.80/18,7-
24. JAROŠ Tomáš 1987 2 Roztoky110.00 4 0.00 0 114.0018.60/19,5-
25. KLEMENT Adam 1996 3 Vys.Mýto115.70 0 114.20 0 114.2018.80/19,7-
26. NOVÁK Václav 1979 3 Třebech.114.50 0 116.00 2 114.5019.10/20,0-
27. VOMÁČKA Jakub 1993 3 Trutnov113.20 2 115.50 0 115.2019.80/20,8-
28. ŠTĚPÁN Bronislav 1996 3 Benátky117.60 2 113.70 2 115.7020.30/21,3-
29. RADIL Jakub 1998 3 USK Pha128.70 2 115.90 2 117.9022.50/23,6-
30. OUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.117.60 2 118.10 0 118.1022.70/23,8-
31. PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.122.40 6 118.70 0 118.7023.30/24,4-
32. BREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec121.30 0 119.90 0 119.9024.50/25,7-
33. PŘÍHODA Matouš 1998 0 USK Pha124.10 0 120.10 0 120.1024.70/25,9-
34. MILLER Jan 1997 3 Turnov122.70 0 121.30 0 121.3025.90/27,1-
35. WINTER Eduard 1956 3 Jablonec124.60 4 121.70 0 121.7026.30/27,6-
36. LACINA Richard 1967 3 Semily124.10 2 122.10 0 122.1026.70/28,0-
37. POLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK126.00 0 123.20 0 123.2027.80/29,1-
38. WINTER Jan 1982 3 Jablonec123.70 0 121.40 2 123.4028.00/29,4-
39. KARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK123.50 0 127.00 0 123.5028.10/29,5-
40. BOCH Pavel 1951 3 Semily124.80 0 123.90 0 123.9028.50/29,9-
41. ULWER Jiří 1995 0 Týniště604.80 2 122.90 2 124.9029.50/30,9-
42. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto125.40 0 126.40 0 125.4030.00/31,4-
42. ŽÍŽALA Josef 1999 3 USK Pha123.40 2 246.10 0 125.4030.00/31,4-
44. KREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky125.60 0 0.00 0 125.6030.20/31,7-
45. ŘÍHA Jan 1996 3 Třebech.124.40 2 124.20 4 126.4031.00/32,5-
46. MACÁŠEK Josef 1961 0 Bechyně127.90 0 130.60 4 127.9032.50/34,1-
47. WINTER Tomáš 1979 3 Jablonec128.20 0 0.00 0 128.2032.80/34,4-
48. MUSIL Pavel 1964 0 Jablonec137.80 0 129.10 0 129.1033.70/35,3-
49. RUCKER Vilém 1974 0 Třebech.134.30 2 129.80 0 129.8034.40/36,1-
50. JUNEK Matyáš 1997 3 Vys.Mýto129.90 0 133.00 0 129.9034.50/36,2-
51. VYHNÁLEK Jan 1996 3 Vys.Mýto129.80 2 128.60 2 130.6035.20/36,9-
51. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.130.60 0 130.00 2 130.6035.20/36,9-
53. DUŠEK Jakub 1995 0 Týniště129.60 2 132.30 4 131.6036.20/37,9-
53. LHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha132.00 6 129.60 2 131.6036.20/37,9-
55. JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov134.30 0 132.20 0 132.2036.80/38,6-
56. STRÁNSKÝ Dominik 1999 0 Benátky132.30 0 134.40 0 132.3036.90/38,7-
58. ŠIMKO Jakub 1998 0 Týniště140.50 0 134.00 0 134.0038.60/40,5-
59. ZVOLÁNEK Filip 1999 0 Bechyně134.60 0 134.10 2 134.6039.20/41,1-
59. JAROLÍMEK Otta 1991 3 Turnov136.40 2 134.60 0 134.6039.20/41,1-
62. BOHATÝ Karel 1974 0 Třebech.139.00 4 134.90 0 134.9039.50/41,4-
62. SVOBODA Dobromil 1963 0 Č.Lípa139.20 2 135.20 0 135.2039.80/41,7-
64. HALÍK Ondřej 1999 0 Horš.Týn135.70 0 138.50 0 135.7040.30/42,2-
65. KOUDELKA Václav 1997 3 Roztoky136.40 0 0.00 0 136.4041.00/43,0-
67. ŠPALEK Vojtěch 1996 0 Benátky140.40 0 141.40 4 140.4045.00/47,2-
68. ŠIMKO Ondřej 1997 0 Týniště139.60 2 145.20 0 141.6046.20/48,4-
69. SUCHÝ Ondřej 1997 0 Č.Lípa143.30 2 138.90 4 142.9047.50/49,8-
70. SAHULA Vojtěch 1997 0 Benátky143.80 0 149.20 4 143.8048.40/50,7-
71. KLIŠČ Zdeněk 1999 0 Třebech.143.20 8 142.40 2 144.4049.00/51,4-
72. LHOTA David 1971 0 KV Pha 4146.00 0 141.70 4 145.7050.30/52,7-
74. JANDA Matyáš 1996 0 Trutnov156.10 0 150.40 2 152.4057.00/59,7-
80. SIROTEK Matěj 1998 0 USK Pha165.00 0 169.80 2 165.0069.60/73,0-
83. JAROLÍMEK Josef 1995 0 Turnov183.80 4 184.70 2 186.7091.30/95,7-
85. DAVID Kuneš 1998 0 Horš.Týn200.30 2 195.60 6 201.60106.20/111,3-
86. GONDA Daniel 1999 0 Č.Lípa221.20 10 222.90 6 228.90133.50/139,9-
87. REJNART David 1995 0 Bechyně247.40 107 231.70 56 287.70192.30/201,6-
Oddíl

Historie procházení