Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu

24.09.2016   Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
ředitel: David Lisický   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/VMJIRAS Marek 1976 2 USK Pha121.50 0 120.10 0 120.10 73
2.1/U23KRISTEK Václav 1996 2+ Val.Mez.120.90 2 120.50 2 122.502.40/2,069
3.1/DSNOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc120.90 2 4.00 999 122.902.80/2,365
4.1/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc124.30 0 124.50 0 124.304.20/3,561
5. CVIKL Ondřej 1992 2 USK Pha126.70 0 124.40 0 124.404.30/3,657
6.2/U23MARTINKA Tomáš 1993 2 KK Brno128.00 2 124.60 2 126.606.50/5,453
7.3/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí126.00 2 126.30 2 128.007.90/6,649
8.2/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK131.50 0 129.50 0 129.509.40/7,845
9.2/DMZIMA Tomáš 2000 Roudnice131.90 6 128.20 2 130.2010.10/8,441
10.3/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk126.60 4 4.00 999 130.6010.50/8,737
11.1/ZSULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava132.00 2 128.80 2 130.8010.70/8,933
12.3/VMRAŠNER Martin 1980 2+ Šumperk129.90 4 131.00 2 133.0012.90/10,729
13.2/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc138.00 0 134.90 0 134.9014.80/12,325
14.4/DMTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.135.60 0 133.80 6 135.6015.50/12,921
15. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh133.30 4 133.70 2 135.7015.60/13,020
16.2/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk132.10 4 132.30 4 136.1016.00/13,319
17.3/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc144.60 2 139.90 0 139.9019.80/16,518
18.4/U23ŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel138.00 4 138.10 2 140.1020.00/16,717
19.5/U23BLANÁŘ Jindřich 1993 3 Kroměříž142.90 4 138.40 2 140.4020.30/16,916
20.4/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc134.60 6 135.30 6 140.6020.50/17,115
21.1/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí145.20 0 141.50 0 141.5021.40/17,814
22.1/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk140.10 4 138.80 8 144.1024.00/20,013
23.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 3 VS Desná141.60 4 142.60 4 145.6025.50/21,212
24.5/ZSŠVÉDA Daniel 2002 3 Val.Mez.146.80 2 147.10 0 147.1027.00/22,511
25.2/ZMJIRAS Filip 2005 3 USK Pha149.10 6 148.20 0 148.2028.10/23,410
26.3/DSKŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.147.80 6 144.70 6 150.7030.60/25,59
27.6/ZSSMILEK Jiří 2003 Val.Mez.148.80 2 149.40 2 150.8030.70/25,68
28.7/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc147.20 4 145.30 6 151.2031.10/25,97
29.5/DMVAVRLA Adam 2000 3 KK Opava148.00 4 149.90 10 152.0031.90/26,66
30.2/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo153.90 4 152.70 0 152.7032.60/27,15
31.8/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí152.80 6 145.70 8 153.7033.60/28,04
32.3/ZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc155.40 6 156.70 4 160.7040.60/33,83
33.9/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno184.60 4 158.00 6 164.0043.90/36,62
34.10/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh163.30 4 166.70 6 167.3047.20/39,31
35.4/ZMMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava167.60 16 161.40 10 171.4051.30/42,70
36.6/DMGABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc170.30 6 166.90 6 172.9052.80/44,00
37.5/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel174.80 0 172.90 4 174.8054.70/45,50
38.6/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc196.00 2 200.70 6 198.0077.90/64,90
39.7/ZMSALAJ František 2004 Litovel295.10 8 261.40 2 263.40143.30/119,30
Oddíl