Slalom v Kadani

04.07.2020   Kadaňský mlýn
ředitel: Lucie Černá   vrchní rozhodčí: Günter Totzauer
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1LEPÍK Filip 1976 2 Hubertus86.10 0 82.40 2 84.40
2K1M/2TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn87.10 0 87.70 0 87.10
3K1M/3VOVES Ladislav 1985 Kralupy87.80 2 87.20 0 87.20
4K1M/4STRASSER Marek 2004 2 L.Žatec95.50 4 88.70 0 88.70
5K1M/5PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB92.00 0 89.50 0 89.50
6K1M/6VOLÁK Jaroslav 1990 3+ Klášter.90.30 0 90.10 4 90.30
7K1M/7VRÁNEK Jan 2004 2 Blovice94.30 4 90.70 0 90.70
8C1M/1VOLÁK Jaroslav 1990 2 Klášter.90.90 0 90.70 4 90.90
9K1M/8MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy97.90 4 89.90 2 91.90
10C1M/2KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Jablonec95.20 4 93.00 0 93.00
11K1M/9HRON Robin 1979 2 Kralupy94.50 2 93.20 0 93.20
12K1M/10NĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň92.20 2 91.90 8 94.20
13K1W/1BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha95.00 0 94.90 2 95.00
14C1M/3PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB95.60 0 96.60 0 95.60
15K1M/11LANGER Filip 2009 3 USK Pha95.70 0 94.30 4 95.70
16K1W/2KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV94.60 2 93.90 2 95.90
17K1M/12PINKAVA Matyáš 2009 3 USK Pha98.70 2 96.00 0 96.00
18K1M/13BOURA Samuel 2007 3 USK Pha97.20 4 96.70 0 96.70
19C1M/4VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy95.60 2 96.90 0 96.90
20K1M/14KOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice100.80 0 97.00 0 97.00
21K1W/3VAŇKOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy97.80 0 99.50 2 97.80
22K1M/15KYSELA David 1977 2 Kralupy98.70 2 98.00 0 98.00
23K1M/16PROCHÁZKA Miloš 1954 3+ Hubertus100.30 0 98.90 0 98.90
24K1M/17BUDÁK David 2003 3+ Kadaň96.60 4 97.20 2 99.20
25K1M/18PLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha97.30 2 98.20 4 99.30
26C1M/5KOČÍ Martin 1991 2 Klášter.99.60 0 98.60 2 99.60
27K1W/4BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa100.90 2 99.80 0 99.80
28C1M/6SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha102.20 6 99.90 0 99.90
29K1M/19SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha103.60 8 97.90 2 99.90
30K1M/20HADRABA Martin 2005 3+ Frol92.60 8 95.30 6 100.60
31C1W/1KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV105.00 0 101.00 0 101.00
32K1M/21KLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy107.10 10 101.00 0 101.00
33K1W/5SAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy101.10 0 102.90 0 101.10
34K1W/5STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec101.10 2 99.10 2 101.10
35K1W/7BERTRAND  Valerie   9 Norsko101.90 4 101.20 0 101.20
36K1M/22POLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha104.50 4 99.40 2 101.40
37K1M/23KVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV100.20 2 99.60 2 101.60
38K1W/8FOREJTOVÁ Andrea 1988 3+ Č.Kruml.101.00 2 101.80 0 101.80
39K1M/24FABIAN František 2009 3 Ostrava100.00 2 101.00 2 102.00
40K1M/25RIANT Martin 1977 3+ VS Tábor122.50 6 102.30 0 102.30
41K1W/9SAKALOVÁ Markéta 2007 3+ Kralupy100.50 4 100.60 2 102.60
42K1W/10PODZIMKOVÁ Markéta 1974 3+ Klášter.101.10 2 104.60 4 103.10
43K1M/26KRÁL Matěj 2008 3 USK Pha98.30 6 99.80 4 103.80
44K1M/27CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol100.00 4 98.90 8 104.00
45K1M/28KRÁL Tomáš 1979 USK Pha100.60 4 99.60 6 104.60
46K1M/29DVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha103.30 2 105.10 0 105.10
47K1W/11SRPOVÁ Lada 2006 3 Ostrava104.00 2 103.30 2 105.30
48K1M/30LEGUTKO Josef 2006 3+ L.Žatec105.10 2 101.80 4 105.80
49C1M/7KVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV108.70 2 106.10 0 106.10
50K1M/31KVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn103.50 6 100.50 6 106.50
51K1M/32PODZIMEK Jan 2004 3 Klášter.104.80 2 103.60 4 106.80
52C2M/1VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
1 Klášter.
Klášter.
105.00 2 107.80 2 107.00
53K1W/12RIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor102.40 6 101.10 6 107.10
54K1M/33DOLEJŠ Martin 1980 3+ Hubertus103.90 6 103.30 4 107.30
55K1W/13PETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec110.10 6 103.70 4 107.70
56K1W/14RIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor104.70 4 104.10 4 108.10
57K1W/14ČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň108.10 0 108.40 4 108.10
58K1M/34PETŘÍČEK Adam   L.Žatec114.00 6 108.50 0 108.50
59K1W/16SRPOVÁ Stela 2006 3 Ostrava108.60 0 108.30 2 108.60
60K1M/35SYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec111.60 2 102.80 6 108.80
61K1W/17BORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha108.90 0 112.50 2 108.90
62K1M/36PISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí110.30 0 109.00 0 109.00
63K1W/18TURČINOVÁ Anna 2002 3 Hubertus109.00 2 105.50 4 109.50
64K1W/19SLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz111.80 6 109.70 0 109.70
65PWK/1SEMERÁD Vít 2010 Roudnice110.50 2 108.00 2 110.00
66K1M/37SEMERÁD Vít 2010 Roudnice110.50 2 108.00 2 110.00
67K1M/38TESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz108.00 4 104.30 6 110.30
68K1M/39ŘEŽÁBEK Dominik 2009 3 USK Pha113.80 2 110.60 0 110.60
69C1M/8NĚMEC Aleš 1976 Kadaň113.60 0 109.20 2 111.20
70K1M/40KOT Michal   3 Boh.Pha112.60 4 107.20 4 111.20
71K1M/40MARTIN Jakub   3 Boh.Pha107.20 4 111.70 6 111.20
72C1M/9FABIAN František 2009 Ostrava110.60 4 111.30 0 111.30
73K1W/20APOLÍNOVÁ Nela 2007 3 Hubertus114.70 10 111.30 0 111.30
74K1M/42CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol110.70 4 107.30 4 111.30
75K1M/43ŽATECKÝ Jiří 1969 3 Roztoky116.60 4 111.80 0 111.80
76C1M/10PINKAVA Matyáš 2009 3 USK Pha109.90 4 110.10 4 113.90
77C1M/10VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice114.30 2 113.90 0 113.90
78K1M/44DODAL Jan   3 Boh.Pha114.40 0 114.50 2 114.40
79K1M/45KRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha110.90 8 110.70 4 114.70
80K1M/46TÁBORSKÝ Pavel 1972 3+ Horš.Týn108.80 6 110.00 6 114.80
81K1M/47PÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.117.40 0 114.90 0 114.90
82K1M/48KREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky115.80 2 113.30 2 115.30
83PWK/2PEDERSEN Noah   9 Norsko115.50 2 112.40 4 116.40
84K1M/49PEDERSEN Noah   9 Norsko115.50 2 112.40 4 116.40
85K1M/50PŘIBYLA Šimon 2004 3 Boh.Pha112.70 12 104.60 12 116.60
86PWK/3KVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV124.90 6 114.90 2 116.90
87K1M/51KVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV124.90 6 114.90 2 116.90
88PWK/4PODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha117.10 4 115.20 2 117.20
89K1W/21PODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha117.10 4 115.20 2 117.20
90K1M/52KLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn115.70 2 115.40 2 117.40
91PWK/5PINKAVA Jonáš 2011 USK Pha118.60 4 117.50 2 119.50
92K1M/53PINKAVA Jonáš 2011 USK Pha118.60 4 117.50 2 119.50
93K1W/22HRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy121.50 2 118.30 2 120.30
94K1W/23PANZEROVÁ Kateřina 2003 3 Loko Plz121.20 2 120.80 0 120.80
95PWK/6RIANT Antonín 2010 VS Tábor119.90 10 115.10 6 121.10
96PWK/6TÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn126.80 6 119.10 2 121.10
97K1M/54RIANT Antonín 2010 VS Tábor119.90 10 115.10 6 121.10
98K1M/54TÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn126.80 6 119.10 2 121.10
99PWK/8KOLMAN Vít   Boh.Pha120.90 8 117.70 4 121.70
100K1M/56KOLMAN Vít   Boh.Pha120.90 8 117.70 4 121.70
101K1W/24HOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň122.70 0 121.00 8 122.70
102K1M/57HILAR Mikoláš 2009 3 USK Pha120.80 2 124.70 8 122.80
103C1W/2SRPOVÁ Lada 2006 Ostrava122.30 2 126.70 4 124.30
104C1M/12ŘEŽÁBEK Dominik 2009 USK Pha128.80 2 125.20 0 125.20
105PWK/9HOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň121.70 4 125.50 0 125.50
106K1M/58HOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň121.70 4 125.50 0 125.50
107C1M/13DVOŘÁK Vít 2009 USK Pha131.50 0 124.00 2 126.00
108C1M/14BOURA Samuel 2007 USK Pha130.80 6 124.10 2 126.10
109K1M/59SLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz121.40 6 133.50 8 127.40
110C1M/15KVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn124.50 6 123.90 4 127.90
111K1W/25ŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky120.00 8 132.20 8 128.00
112K1W/26ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 3 Roudnice127.80 2 135.90 2 129.80
113C1W/3ČERNÁ Lucie 1977 Kadaň131.90 0 130.10 0 130.10
114K1M/60VEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn144.40 8 120.40 10 130.40
115C1M/16KLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn130.50 2 134.40 6 132.50
116C1M/17LANGER Filip 2009 USK Pha129.20 6 130.60 4 134.60
117K1W/27BLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa148.50 52 122.90 12 134.90
118K1M/61HOŘENÍ Petr 1975 3 Kadaň1.00 999 127.20 8 135.20
119C2M/2SAKALOVÁ Magdaléna
SAKALOVÁ Markéta
2007
2007
3 Kralupy
Kralupy
131.20 8 125.70 10 135.70
120C2M/3SVOBODA Adam
BOURA Samuel
2006
2007
USK Pha
USK Pha
128.60 16 126.80 10 136.80
121C1M/18KREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy146.80 50 133.80 4 137.80
122PWC/1KVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV134.40 4 3370.20 2 138.40
123C1M/19KVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV134.40 4 3370.20 2 138.40
124PWK/10SEIDL Marek   Boh.Pha147.50 0 137.10 2 139.10
125K1M/62SEIDL Marek   Boh.Pha147.50 0 137.10 2 139.10
126PWK/11ŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha129.80 10 139.20 60 139.80
127K1M/63BOUDA Vladimir 2009 Horš.Týn133.80 6 141.50 18 139.80
128K1M/63ŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha129.80 10 139.20 60 139.80
129PWK/12KOVÁČ Tobiáš 2011 Klášter.134.40 8 162.90 12 142.40
130K1M/65KOVÁČ Tobiáš 2011 Klášter.134.40 8 162.90 12 142.40
131PWK/13HRUBEC Matěj   Boh.Pha151.90 14 137.20 6 143.20
132K1M/66HRUBEC Matěj   Boh.Pha151.90 14 137.20 6 143.20
133C1W/4RIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor1.00 999 140.50 6 146.50
134C2X/1HOŘENÍ Hedvika
NĚMEC Aleš
2008
1976
Kadaň
Kadaň
138.20 16 128.90 18 146.90
135PWK/14PEDERSEN Alicia   9 Norsko145.80 108 146.70 2 148.70
136K1W/28PEDERSEN Alicia   9 Norsko145.80 108 146.70 2 148.70
137PWK/15ZACHYSTAL Adam   Boh.Pha143.40 6 143.00 56 149.40
138K1M/67ZACHYSTAL Adam   Boh.Pha143.40 6 143.00 56 149.40
139K1M/68HADRABA Michal 1976 Frol139.20 58 145.80 4 149.80
140PWC/2KOLMAN Vít   Boh.Pha151.50 6 146.20 4 150.20
141C1M/20KOLMAN Vít   Boh.Pha151.50 6 146.20 4 150.20
142C2M/4DVOŘÁK Vít
KRÁL Ondřej
2009
2008
USK Pha
USK Pha
142.10 62 138.10 14 152.10
143K1M/69ČERNOCH Štěpán 2009 Kadaň146.20 12 138.40 18 156.40
144C2X/2RIANT Antonín
RIANTOVÁ Anežka
2010
2008
VS Tábor
VS Tábor
147.10 18 147.90 14 161.90
145C1W/5PODZIMKOVÁ Markéta 1974 Klášter.1.00 999 157.70 6 163.70
146C2X/3PODUŠKOVÁ Jůlie
HILAR Mikoláš
2010
2009
USK Pha
USK Pha
172.20 18 151.70 18 169.70
147K1W/29PETRILÁKOVÁ Markéta 2009 Klášter.170.00 104 166.20 4 170.20
148PWC/3PINKAVA Jonáš 2011 USK Pha125.20 210 166.70 4 170.70
149C1M/21PINKAVA Jonáš 2011 USK Pha125.20 210 166.70 4 170.70
150K1W/30PETRILÁKOVÁ Anastázie 2007 Klášter.202.40 12 165.30 10 175.30
151PWK/16HRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy191.10 106 168.20 10 178.20
152K1W/31HRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy191.10 106 168.20 10 178.20
153PWK/17VYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy141.10 56 137.70 54 191.70
154K1W/32VYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy141.10 56 137.70 54 191.70
155C1W/6RIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor142.50 56 146.00 50 196.00
156K1M/70LUPINSKI Zdeněk 2006 Kadaň193.90 64 187.10 12 199.10
157C2X/4RIANT Josef
RIANTOVÁ Marie
2013
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
166.10 66 187.20 18 205.20
158PWK/18KUTÁČ Zdeněk 2010 L.Žatec171.10 60 155.90 102 231.10
159K1M/71KUTÁČ Zdeněk 2010 L.Žatec171.10 60 155.90 102 231.10
160K1M/72ŠTOCHL Vojtěch   Boh.Pha199.40 58 173.50 66 239.50
161PWK/19KRÁL Jakub 2010 USK Pha162.40 106 153.10 102 255.10
162K1M/73KRÁL Jakub 2010 USK Pha162.40 106 153.10 102 255.10
163PWK/20MACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy186.20 254 173.90 112 285.90
164K1W/33MACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy186.20 254 173.90 112 285.90
165K1M/74ROLINEC František 2008 Klášter.137.70 256 196.10 166 362.10
Oddíl

Historie procházení