Slalom na Paraplíčku

15.05.2016   řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu
ředitel: Michal Veřtát   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1LHOTA Zbyšek 1984 2 Žel.Brod76.20 2 71.20 0 71.20
2K1M/2MRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.79.60 2 79.80 0 79.80
3K1M/3KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec83.80 2 81.30 0 81.30
4K1M/4ŠOREL Martin 2001 2 KK Brand83.20 0 93.80 6 83.20
5K1M/5GOTVALD Robert 1990 3 USK Pha87.40 0 86.00 0 86.00
6K1W/1DUŠKOVÁ Michala, 2000, USK Pha DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha87.80 0 88.70 4 87.80
7C1M/1PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB93.10 2 89.10 0 89.10
8K1M/6KRÁL Adam 2003 2 USK Pha89.50 0 92.20 0 89.50
9K1M/7HEK Jan 1979 2 Roudnice92.00 0 91.20 0 91.20
10C1M/2MILLER Jan 1968 2+ Turnov92.30 2 91.50 0 91.50
11C1M/3INDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK93.50 0 91.70 0 91.70
12K1W/2KRÁLOVÁ Adéla, 2001, USK Pha KRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha92.40 2 92.60 0 92.60
13K1M/8VANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor95.00 2 92.90 0 92.90
14C1M/4VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav93.90 0 93.70 0 93.70
15K1M/9ŠULC Karel 2000 3 KK Brand92.60 2 89.80 4 93.80
16K1M/10KLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice90.80 6 90.30 4 94.30
17C1M/5KRÁL Adam 2003 3 USK Pha98.20 0 94.90 0 94.90
18K1W/3POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor96.20 0 95.60 2 96.20
19K1M/11STRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky93.30 4 97.00 0 97.00
20K1M/12OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.80.40 52 93.50 4 97.50
21K1M/13BENEŠ Petr 1975 3 Heletag98.60 0 97.80 2 98.60
22C1M/6ŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha99.80 0 99.40 0 99.40
23C1M/7KOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand99.30 4 97.50 2 99.50
24K1M/14PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.104.30 2 100.00 0 100.00
25K1M/15HORÁK David 1976 3 SKŽižkov98.30 2 102.20 0 100.30
26C1W/1KRÁLOVÁ Adéla, 2001, USK Pha KRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha100.30 0 101.20 2 100.30
27K1M/16VENC Štěpán 2004 3 KK Brand98.70 2 102.10 2 100.70
28K1M/17FUCHS Matouš 2002 3 Jablonec98.90 2 100.80 0 100.80
29C1M/8LACINA Richard 1967 Semily99.10 2 101.30 4 101.10
30C1M/9HÁK Jiří 1952 2 Trutnov102.10 0 102.00 0 102.00
31K1M/18GÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha100.00 2 98.50 4 102.00
32K1W/4KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky105.40 0 102.50 0 102.50
33K1M/19SAHULA Martin 1968 3 Benátky110.10 2 102.60 0 102.60
34K1W/5CAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand102.30 2 100.70 2 102.70
35K1M/20SEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice101.80 2 100.10 4 103.80
36C2M/1GOTVALD Robert
PAVELKOVÁ Irena
1990
1974
1 USK Pha
USK Pha
107.00 2 104.10 0 104.10
37K1W/6ŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy108.40 0 104.40 0 104.40
38C1M/10TUNKA Zdeněk 1957 Jablonec107.50 2 104.60 0 104.60
39K1M/21BENDA Libor 1966 3 Roudnice103.20 2 101.00 4 105.00
40K1M/22WINTER Eduard 1956 3 Jablonec105.40 0 102.80 6 105.40
41K1W/7KEPRTOVÁ Markéta 2001 3 KVS HK105.50 0 106.00 0 105.50
42K1W/8MACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy105.80 0 106.00 0 105.80
43C2M/2ŠOREL Martin
KOLÁČEK Petr
2001
2001
2 KK Brand
KK Brand
109.40 8 104.10 2 106.10
44K1W/9HAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK105.80 6 106.60 0 106.60
45K1W/10BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa108.10 0 106.80 0 106.80
46K1M/23JANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha109.90 6 105.00 2 107.00
47K1M/24VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3 USK Pha104.70 4 107.40 0 107.40
48C1M/11KROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor107.90 0 116.90 0 107.90
49K1W/11KARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand108.00 2 106.20 2 108.20
50C1M/12KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor107.60 2 106.30 2 108.30
51K1M/25HAVRÁNEK Jakub 2002 3 Roudnice109.00 2 104.40 4 108.40
52K1W/12ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand111.80 2 108.00 2 110.00
53K1M/26KULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec111.20 2 110.20 0 110.20
54K1M/26URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha114.00 2 110.20 0 110.20
55K1W/13HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa110.60 0 109.70 4 110.60
56C1M/13BEIER Matouš 2004 3 Trutnov112.80 2 110.80 0 110.80
57K1W/14BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3 Č.Lípa108.80 2 121.80 2 110.80
58K1W/15LACINOVÁ Leona 1974 Semily111.10 0 112.50 0 111.10
59C1M/14KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor111.40 2 111.20 0 111.20
60K1M/28POLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK111.30 0 117.30 0 111.30
61K1M/29HANUŠ Jiří 2002 3 Třebech.111.40 0 131.60 2 111.40
62K1M/30BREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec112.70 0 111.10 2 112.70
63K1M/30ŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek109.10 6 112.70 0 112.70
64PW/1HEGER Jonáš 2006 KVS HK111.10 2 116.40 6 113.10
65K1M/32ZACH Radovan 2005 KK Brand111.20 2 108.30 50 113.20
66C1M/15VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3 USK Pha111.50 2 109.30 4 113.30
67C1M/16BURIÁNEK Karel 1965 3 Semily120.50 2 111.80 2 113.80
68C1M/17VENC Štěpán 2004 3 KK Brand114.00 0 118.30 2 114.00
69PW/2BOHATÝ Oto, 2007, Třebech. BOHATÝ Oto 2007 Třebech.110.10 4 116.80 0 114.10
70K1W/16DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky112.20 4 110.20 4 114.20
71K1W/16ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha131.90 0 112.20 2 114.20
72K1M/33STEHNO Petr 2003 USK Pha109.00 6 121.50 6 115.00
73C1M/18VANĚK Matěj 2004 VS Tábor117.40 4 113.60 2 115.60
74K1M/34CAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand124.90 0 107.60 8 115.60
75K1M/35WINTER Tomáš 1979 3 Jablonec114.00 2 118.10 0 116.00
76K1M/36DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha119.20 2 112.10 4 116.10
77C1W/2POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor117.00 6 116.60 0 116.60
78K1M/37JUDA Mikuláš 2003 3 Benátky113.70 4 113.00 4 117.00
79K1M/38JUDA Štěpán 2004 Benátky114.00 4 144.10 56 118.00
80K1W/18HRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy116.40 2 118.40 8 118.40
81K1W/18ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha118.40 0 124.40 6 118.40
82K1W/20FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha117.70 2 114.90 4 118.90
83K1M/39JAHODA Martin 2001 USK Pha117.20 2 115.60 6 119.20
84K1W/21BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 Semily119.30 0 117.60 2 119.30
85K1M/40ZOUBEK Adam 2004 Semily131.80 2 117.50 2 119.50
86K1M/41BÍZEK Marek 2005 KK Brand121.40 0 118.30 2 120.30
87K1W/22BUSINSKÁ Ema 2002 3 USK Pha121.80 8 118.90 2 120.90
88C1M/19GÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha120.20 2 113.40 8 121.40
89K1M/42JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov130.30 2 122.00 0 122.00
90K1M/43MÍL Jakub 2003 Trutnov122.80 8 118.10 4 122.10
91K1M/44NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.119.30 6 122.30 0 122.30
92K1M/45POLLERT Jáchym 2004 USK Pha118.00 58 116.40 6 122.40
93C1M/20ŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa123.80 2 121.10 2 123.10
94C1M/21VÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor129.00 8 123.50 0 123.50
95K1M/46POPELKA Petr 2005 KK Brand135.80 4 123.80 0 123.80
96K1M/47ČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB124.00 0 126.70 2 124.00
97K1W/23ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily125.20 2 121.10 4 125.10
98K1W/23SAMEŠOVÁ Věra 1955 Jablonec129.10 0 125.10 0 125.10
99C2M/3NEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
127.20 6 123.20 2 125.20
100PW/3PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB129.00 6 124.00 2 126.00
101C2M/4KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
124.50 2 122.20 4 126.20
102PW/4SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice126.10 4 124.60 2 126.60
103K1W/25ZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov124.80 2 123.20 8 126.80
104K1M/48VALÁŠEK Jan 2005 KK Brand121.00 6 4.00 999 127.00
105K1W/26PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky127.10 0 125.50 2 127.10
106K1M/49BAUDISCH Adam 2001 USK Pha1.00 999 123.20 4 127.20
107K1M/50JINEK Hugo 2005 USK Pha134.00 4 127.80 0 127.80
108PW/5ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy130.40 2 126.60 2 128.60
109K1M/51DRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK128.00 2 126.90 2 128.90
110K1M/51BENDA Jan 2005 Roudnice126.40 4 124.90 4 128.90
111C1M/22URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha129.30 0 172.20 8 129.30
112K1M/53ADÁŠEK Alois 2002 Benátky128.10 2 131.30 10 130.10
113C1M/23NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.128.90 2 129.10 4 130.90
114K1M/54PECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha127.20 4 128.60 56 131.20
115C2M/5DUŠKOVÁ Michala
KRÁLOVÁ Adéla
2000
2001
USK Pha
USK Pha
136.10 10 129.20 4 133.20
116PW/6VÁLEK Michal 2006 VS Tábor136.90 12 133.30 0 133.30
117K1M/55BERAN Vojtěch 2005 USK Pha135.80 6 131.50 4 135.50
118K1M/56STOLÍN Adam 2005 Trutnov134.50 2 176.10 4 136.50
119C1W/3MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy142.40 4 137.80 0 137.80
120K1M/57SAAL Štěpán 2001 Jablonec132.10 6 137.60 108 138.10
121C1M/24PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB133.10 6 142.50 10 139.10
122PW/7HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice139.80 4 141.80 0 141.80
123K1M/58HYNEK Pavel 2003 Semily134.50 8 144.90 4 142.50
124K1W/27KLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech.128.60 14 168.20 2 142.60
125PW/8SAIDL František 2006 USK Pha139.30 4 149.10 8 143.30
126K1M/59HLOBIL Josef 2001 Turnov149.90 58 139.70 4 143.70
127K1M/60SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha148.10 0 143.60 2 145.60
128C1M/25ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB157.20 6 146.60 0 146.60
129C1M/26HEGER Jonáš 2006 KVS HK138.90 8 167.10 4 146.90
130PW/9FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice150.50 4 148.70 6 154.50
131C2M/6HRDLIČKOVÁ Sára
MACHUTOVÁ Iva
2003
2003
Kralupy
Kralupy
148.60 8 152.20 52 156.60
132K1M/61RAAB Vojtěch 2004 Žel.Brod180.20 60 150.70 6 156.70
133PW/10HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy149.00 8 166.80 4 157.00
134K1M/62TRÁVNÍČEK Jan 2005 Třebech.150.70 8 158.40 62 158.70
135PW/11SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha158.60 2 158.20 2 160.20
136K1M/63MÜLLER Ondřej 2002 Turnov142.90 104 148.50 14 162.50
137C1W/4HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy164.70 6 167.70 4 170.70
138C2M/7ČIHOVSKÝ Šimon
PRÜHER Vojtěch
2003
2006
SKVS ČB
SKVS ČB
174.10 10 4.00 999 184.10
139PW/12VONEŠ Jakub 2007 KK Brand149.80 52 155.10 50 201.80
140K1M/64KÖRNER Adam 2004 KK Brand145.20 68 143.50 66 209.50
141K1M/65JAHODA Jakub 2004 USK Pha134.90 116 149.20 64 213.20
142K1W/28MÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor260.40 58 244.00 166 318.40
Oddíl

Historie procházení