Český pohár veteránů ve slalomu 2019

poslední aktualizace: 12.08.2019 15:42:00
započítávány jsou tyto závody:
A - 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů, 27.04.2019
B - 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje, 04.05.2019
C - XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů, 01.06.2019
D - Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů, 29.06.2019
E - Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů, 13.07.2019
F - Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů, 11.08.2019

bodování: 75,68,62,57,53,49,46,43,40,37,35,33,31,29,27,25,23,21,19,17,15,14,13,12,11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 4, ročníky narození: 1965-1974
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Miller Jan, 1968TJ Turnov4 / 573 / 624 / 57-4 / 572 / 68244
2. Větrovský Jiří, 1966Sport Zbraslav6 / 49-2 / 68-6 / 495 / 53219
3. Pollert Jaroslav, 1971Univerzitní sportovní klub Praha-1 / 75--3 / 621 / 75212
4. Kremr Patrik, 1972Univerzitní sportovní klub Praha2 / 68-1 / 75--4 / 57200
5. Keš Miroslav, 1967SK Domeček Soběslav10 / 37--3 / 628 / 4310 / 37179
6. Míl Pavel, 1967Loko Trutnov12 / 336 / 498 / 438 / 4313 / 3114 / 29168
7. Šerý Michal, 1971C&K Rožátov14 / 29-6 / 497 / 4610 / 3712 / 33165
8. Hojda Ladislav, 1973Vodácký oddíl Horšovský Týn11 / 354 / 57-2 / 68--160
9. Vorel Zdeněk, 1974TJ Syntesia Pardubice3 / 62---7 / 466 / 49157
10. Válek Michal, 1974VS Tábor-5 / 53-4 / 57-13 / 31141
11. Prüher Jakub, 1968SK VS Č. Budějovice-2 / 68--2 / 68-136
12. Kašpar Martin, 1967SK Žižkov1 / 75---5 / 53-128
13. Outrata Jindřich, 1970TJ Syntesia Pardubice--7 / 46-12 / 339 / 40119
14. Pechlát Hynek, 1971Klub vodních sportů Sušice z.s.---1 / 75-8 / 43118
15. Hajský Stanislav, 1969TJ Semily5 / 53----3 / 62115
16. Šťastný Jan, 1970TJ Syntesia Pardubice--3 / 62-9 / 40-102
17. Svítil Vladan, 1974KK Postřelmov8 / 43-5 / 53---96
18. Egert Luděk, 1971KK Rakovník---5 / 53-11 / 3588
19. Bolehovský Jiří, 1974Loko Trutnov13 / 31----7 / 4677
20. Krejčí Karel, 1972SK VS Č. Budějovice----1 / 75-75
21. Bačina Jan, 1973SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.---6 / 49--49
22. Kloboučník Tomáš, 1965VS Tábor-7 / 46----46
Lacina Richard, 1967TJ Semily7 / 46-----46
24. Foltín Marek, 1973KK Brandýs nad Labem-8 / 43----43
25. Beier Artur, 1970Loko Trutnov9 / 40-----40
Kolman Filip, 1973SK Žižkov-9 / 40----40
27. Škranc Jiří, 1965Kotva Bráník----11 / 35-35

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Holý Jiří, 1957
Pechlát Hynek, 1971
KK Rakovník
Klub vodních sportů Sušice z.s.
-1 / 751 / 751 / 752 / 683 / 62293
2. Vorel Zdeněk, 1974
Záruba Martin, 1974
TJ Syntesia Pardubice
TJ Dvůr Králové
1 / 75---3 / 622 / 68205
3. Šrámek Jiří, 1966
Veselý Josef, 1950
KK Rakovník
Kanoistický klub Klatovy z.s.
-2 / 68-2 / 684 / 57-193
4. Válek Michal, 1974
Kubeš Vladimír, 1961
VS Tábor
VS Tábor
-3 / 62-3 / 62-4 / 57181
5. Šrámek Jiří, 1966
Šrámek Jaroslav, 1957
KK Rakovník
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
--2 / 68--5 / 53121
6. Klimuškin Pavel, 1964
Kašpar Martin, 1967
Kotva Bráník
SK Žižkov
----1 / 75-75
Šenk Marek, 1974
Jakubů Jaroslav, 1973
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
-----1 / 7575
8. Peterka Vít, 1969
Minařík Miroslav, 1955
KK Rakovník
KK Rakovník
---4 / 57--57

kategorie C2X

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Šejvlová Lenka, 1973
Holý Jiří, 1957
KK Rakovník
KK Rakovník
-1 / 75-1 / 751 / 752 / 68293
2. Kohoutová Lenka, 1974
Egert Luděk, 1971
KK Rakovník
KK Rakovník
---2 / 68-3 / 62130
3. Podzimková Markéta, 1974
Pechlát Hynek, 1971
TJ Ohře Klášterec
Klub vodních sportů Sušice z.s.
-----1 / 7575

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Báča Milan, 1973KK Brandýs nad Labem1 / 756 / 493 / 62-2 / 684 / 57262
Pechlát Hynek, 1971Klub vodních sportů Sušice z.s.-4 / 574 / 572 / 683 / 621 / 75262
3. Záruba Martin, 1974TJ Dvůr Králové2 / 68-11 / 357 / 465 / 533 / 62229
4. Panzer Aleš, 1974TJ Loko Plzeň-3 / 6210 / 375 / 534 / 57-209
5. Outrata Jindřich, 1970TJ Syntesia Pardubice3 / 62-9 / 40-10 / 375 / 53192
6. Martin Václav, 1971TJ Bohemians Praha-2 / 685 / 533 / 62--183
7. Šrámek Jiří, 1966KK Rakovník-8 / 4313 / 3111 / 3513 / 318 / 43152
8. Tůma Martin, 1972TJ SK Hubertus KV-1 / 751 / 75---150
Grossmann Petr, 1974TJ Loko Plzeň---1 / 751 / 75-150
10. Šindelář Pavel, 1970TJ Loko Plzeň--6 / 494 / 57--106
11. Troch Petr, 1971TJ Dvůr Králové--12 / 33-6 / 49-82
12. Táborský Pavel, 1972Vodácký oddíl Horšovský Týn-9 / 40-9 / 40--80
13. Piskáček Jan, 1966SK Štětí---10 / 37-9 / 4077
14. Stanovský Tomáš, 1972SK VS Č. Budějovice-10 / 37--12 / 33-70
15. Neugebauer Roman, 1965TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--2 / 68---68
Abraham Tomáš, 1969SK VS Karbo Benátky-----2 / 6868
17. Rouča Jaroslav, 1970TJ Šumperk z.s.--14 / 29-11 / 35-64
18. Jezvina Václav, 1973Loko Trutnov4 / 57-----57
19. Sajdl František, 1970TJ Loko Žatec-5 / 53----53
20. Galuška Vladislav, 1965Klub vodních sportů Sušice z.s.---6 / 49--49
Hajský Stanislav, 1969TJ Semily-----6 / 4949
22. Kloboučník Tomáš, 1965VS Tábor-7 / 46----46
Putzer Pavel, 1967SK Kaplice, z.s----7 / 46-46
Milyán Daniel, 1971TJ Loko Žatec--7 / 46---46
Najman Martin, 1972TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-----7 / 4646
26. Doležal Pavel, 1974TJ Dvůr Králové----8 / 43-43
Pazourek Jan, 1973TJ Jiskra Bechyně---8 / 43--43
Vyhnánek Jiří, 1974Technika Praha--8 / 43---43
29. Tesař Robert, 1972SK VS Č. Budějovice----9 / 40-40
30. Kvíčala Čestmír, 1970TJ Turnov-----10 / 3737
31. Pražák Radek, 1972Lužnice Tábor-11 / 35----35
Doležal Michal, 1967SK VS Karbo Benátky-----11 / 3535
33. Válek Michal, 1974VS Tábor-12 / 33----33
Žatecký Jiří, 1969TJ Permon Roztoky---12 / 33--33
35. Jára Leoš, 1974KK Rakovník--15 / 27---27

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Šejvlová Lenka, 1973KK Rakovník-1 / 752 / 682 / 681 / 755 / 53286
2. Kohoutová Lenka, 1974KK Rakovník--3 / 624 / 57-7 / 46165
3. Podzimková Markéta, 1974TJ Ohře Klášterec--1 / 75--2 / 68143
4. Nováková Marcela, 1974VS Tábor---3 / 62-6 / 49111
5. Galušková Anna, 1970Klub vodních sportů Sušice z.s.---1 / 75--75
Pavelková Irena, 1974Univerzitní sportovní klub Praha-----1 / 7575
7. Lacinová Leona, 1974TJ Semily-----3 / 6262
8. Řeháková Dana, 1970TJ Semily-----4 / 5757
Typ závodu