Český pohár veteránů ve slalomu 2020

poslední aktualizace: 18.08.2020 09:31:19
započítávány jsou tyto závody:
A - Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů, 11.07.2020
B - Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů, 18.07.2020
C - Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů, 01.08.2020
D - Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů, 15.08.2020

bodování: 75,68,62,57,53,49,46,43,40,37,35,33,31,29,27,25,23,21,19,17,15,14,13,12,11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 4, ročníky narození: 1966-1975
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Miller Jan, 1968TJ Turnov1 / 75-1 / 751 / 75225
2. Outrata Jindřich, 1970TJ Syntesia Pardubice4 / 5711 / 356 / 498 / 43184
3. Vorel Zdeněk, 1974TJ Syntesia Pardubice3 / 625 / 53-5 / 53168
4. Boček Zdeněk, 1975SK VS Č. Budějovice-10 / 373 / 624 / 57156
5. Míl Pavel, 1967Loko Trutnov7 / 4614 / 2911 / 3511 / 35145
6. Válek Michal, 1974VS Tábor-9 / 407 / 467 / 46132
7. Šťastný Jan, 1970TJ Syntesia Pardubice-3 / 62-2 / 68130
8. Větrovský Jiří, 1966Sport Zbraslav-4 / 57-3 / 62119
9. Hojda Ladislav, 1973Vodácký oddíl Horšovský Týn-7 / 462 / 68-114
10. Šerý Michal, 1971C&K Rožátov-12 / 339 / 409 / 40113
11. Svítil Vladan, 1974KK Postřelmov-6 / 49-6 / 4998
12. Bolehovský Jiří, 1974Loko Trutnov-8 / 438 / 43-86
13. Prüher Jakub, 1968SK VS Č. Budějovice-1 / 75--75
14. Krejčí Karel, 1972SK VS Č. Budějovice-2 / 68--68
Záruba Martin, 1974TJ Dvůr Králové2 / 68---68
16. Pechlát Hynek, 1971Klub vodních sportů Sušice z.s.--4 / 57-57
17. Kolman Filip, 1973SK Žižkov--5 / 53-53
Čermák Vlastimil, 1973SK Štětí5 / 53---53
19. Piskáček Pavel, 1970SK Štětí6 / 49---49
20. Šrámek Jiří, 1966KK Rakovník--10 / 37-37
Egert Luděk, 1971KK Rakovník---10 / 3737
22. Keš Miroslav, 1967SK Domeček Soběslav-13 / 31--31

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Podzimková Markéta, 1974TJ Ohře Klášterec--1 / 75-75

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Záruba Martin, 1974
Vorel Zdeněk, 1974
TJ Dvůr Králové
TJ Syntesia Pardubice
1 / 751 / 75-1 / 75225
2. Válek Michal, 1974
Kubeš Vladimír, 1961
VS Tábor
VS Tábor
--1 / 752 / 68143
3. Šrámek Jiří, 1966
Veselý Josef, 1950
KK Rakovník
Kanoistický klub Klatovy z.s.
-4 / 572 / 68-125
4. Jindrák Petr, 1969
Boček Zdeněk, 1975
Technika Praha
SK VS Č. Budějovice
-2 / 68--68
5. Holý Jiří, 1957
Pechlát Hynek, 1971
KK Rakovník
Klub vodních sportů Sušice z.s.
-3 / 62--62
Šrámek Jiří, 1966
Šrámek Jaroslav, 1957
KK Rakovník
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
---3 / 6262

kategorie C2X

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Podzimková Markéta, 1974
Pechlát Hynek, 1971
TJ Ohře Klášterec
Klub vodních sportů Sušice z.s.
-1 / 751 / 75-150
2. Šejvlová Lenka, 1973
Holý Jiří, 1957
KK Rakovník
KK Rakovník
-2 / 68-1 / 75143
3. Jarolímek Otta, 1961
Jarolímková Věra, 1966
TJ Turnov
TJ Turnov
1 / 75---75
4. Egert Luděk, 1971
Kohoutová Lenka, 1974
KK Rakovník
KK Rakovník
---2 / 6868

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Mulač Viktor, 1975SK VS Č. Budějovice-1 / 753 / 621 / 75212
2. Troch Petr, 1971TJ Dvůr Králové3 / 629 / 407 / 466 / 49197
3. Boček Zdeněk, 1975SK VS Č. Budějovice-2 / 684 / 572 / 68193
4. Outrata Jindřich, 1970TJ Syntesia Pardubice2 / 6812 / 3310 / 3711 / 35173
5. Záruba Martin, 1974TJ Dvůr Králové1 / 7511 / 35-7 / 46156
6. Panzer Aleš, 1974TJ Loko Plzeň-4 / 578 / 435 / 53153
7. Pechlát Hynek, 1971Klub vodních sportů Sušice z.s.-3 / 626 / 49-111
8. Šindelář Pavel, 1970TJ Loko Plzeň-5 / 535 / 53-106
9. Milyán Daniel, 1971TJ Loko Žatec-8 / 43-4 / 57100
10. Vyhnánek Jiří, 1974Technika Praha-7 / 469 / 40-86
11. Grossmann Petr, 1974TJ Loko Plzeň--1 / 75-75
12. Tůma Martin, 1972TJ SK Hubertus KV--2 / 68-68
13. Abraham Tomáš, 1969SK VS Karbo Benátky---3 / 6262
Chňoupek Jan, 1975TJ Roztoky-14 / 29-12 / 3362
15. Brebta Vladimír, 1972Delfín Jablonec4 / 57---57
16. Šrámek Jiří, 1966KK Rakovník-16 / 25-13 / 3156
17. Čermák Vlastimil, 1973SK Štětí5 / 53---53
18. Piskáček Pavel, 1970SK Štětí6 / 49---49
Tesař Robert, 1972SK VS Č. Budějovice-6 / 49--49
20. Báča Milan, 1973KK Brandýs nad Labem---8 / 4343
21. Sajdl František, 1970TJ Loko Žatec---9 / 4040
22. Najman Martin, 1972TJ Kralupy, oddíl kanoistiky---10 / 3737
Jindrák Petr, 1969Technika Praha-10 / 37--37
24. Táborský Pavel, 1972Vodácký oddíl Horšovský Týn--11 / 35-35
25. Weissar Petr, 1970TJ Loko Plzeň--12 / 33-33
26. Žatecký Jiří, 1969TJ Roztoky--13 / 31-31
Putzer Pavel, 1967SK Kaplice, z.s-13 / 31--31
28. Hoření Petr, 1975TJ DNT VS Kadaň--14 / 29-29
Jánský Pavel, 1975TJ Dvůr Králové---14 / 2929
30. Dolejš Petr, 1974TJ Slavia K. Vary--15 / 27-27
Stanovský Tomáš, 1972SK VS Č. Budějovice-15 / 27--27
32. Novák Aleš, 1975VS Tábor--16 / 25-25
33. Rouča Jaroslav, 1970TJ Šumperk z.s.-17 / 23--23

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Podzimková Markéta, 1974TJ Ohře Klášterec-1 / 751 / 751 / 75225
2. Kohoutová Lenka, 1974KK Rakovník-3 / 623 / 625 / 53177
3. Šejvlová Lenka, 1973KK Rakovník-2 / 68-2 / 68136
4. Nováková Marcela, 1974VS Tábor--2 / 684 / 57125
5. Řeháková Dana, 1970TJ Semily---3 / 6262
Typ závodu