Český pohár veteránů ve slalomu 2021

poslední aktualizace: 20.09.2021 14:53:24
započítávány jsou tyto závody:
A - Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů, 19.06.2021
B - Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů, 03.07.2021
C - Slalom na voleji + Český pohár veteránů, 10.07.2021
D - Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + ČP předžáků, 31.07.2021
E - Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů, 15.08.2021
F - 52. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + Český pohár veteránů, 18.09.2021

bodování: 75,68,62,57,53,49,46,43,40,37,35,33,31,29,27,25,23,21,19,17,15,14,13,12,11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 4, ročníky narození: 1967-1976
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Miller Jan, 1968TJ Turnov1 / 75--1 / 754 / 574 / 57264
2. Pinkava Lukáš, 1976SK VS Č. Budějovice2 / 684 / 572 / 682 / 687 / 467 / 46261
3. Vorel Zdeněk, 1974TJ Syntesia Pardubice3 / 62-1 / 753 / 628 / 43-242
4. Bolehovský Jiří, 1974Loko Trutnov4 / 575 / 53-4 / 57-9 / 40207
5. Kvapil Martin, 1976TJ Slavia K. Vary-2 / 68--3 / 622 / 68198
6. Rubín Daniel, 1975TJ Dukla Praha-3 / 62--2 / 683 / 62192
7. Míl Pavel, 1967Loko Trutnov6 / 4910 / 373 / 628 / 4315 / 2714 / 29191
8. Válek Michal, 1974VS Tábor-8 / 43-5 / 5314 / 2912 / 33158
9. Indruch Tomáš, 1976KVS Hradec Králové-1 / 75--1 / 75-150
10. Keš Miroslav, 1967SK Domeček Soběslav-7 / 46--9 / 4011 / 35121
11. Kučera Tomáš, 1970Raft klub Trója----6 / 495 / 53102
12. Němec Aleš, 1976TJ DNT VS Kadaň---6 / 4911 / 35-84
Čermák Vlastimil, 1973SK Štětí5 / 53---13 / 31-84
14. Boček Zdeněk, 1975SK VS Č. Budějovice----10 / 378 / 4380
15. Krejčí Karel, 1972SK VS Č. Budějovice-----1 / 7575
16. Šerý Michal, 1971C&K Rožátov-9 / 40--12 / 33-73
17. Kašpar Martin, 1967SK Žižkov----5 / 53-53
18. Prüher Jakub, 1968SK VS Č. Budějovice-----6 / 4949
Hojda Ladislav, 1973Vodácký oddíl Horšovský Týn-6 / 49----49
20. Kolman Filip, 1973SK Žižkov---7 / 46--46
21. Smetánka Radek, 1976TJ SK Hubertus KV-----10 / 3737
22. Kotek Miloš, 1974VS Tábor-----13 / 3131

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Vorel Zdeněk, 1974
Záruba Martin, 1974
TJ Syntesia Pardubice
TJ Dvůr Králové
1 / 75--1 / 751 / 75-225
2. Válek Michal, 1974
Kubeš Vladimír, 1961
VS Tábor
VS Tábor
---2 / 68-2 / 68136
3. Doležal Tomáš, 1976
Rubín Daniel, 1975
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Dukla Praha
-----1 / 7575
4. Jindrák Petr, 1969
Chlouba Luboš, 1959
Technika Praha
TJ Bohemians Praha
----2 / 68-68
5. Kašpar Martin, 1967
Klimuškin Pavel, 1964
SK Žižkov
Kotva Bráník
----3 / 62-62

kategorie C2X

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Podušková Marie, 1974
Poduška Patrik, 1976
Sokol Trója
Sokol Trója
1 / 751 / 75----150
2. Šťastný Jan, 1970
Šťastná Marta, 1973
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
--1 / 75---75

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Pinkava Lukáš, 1976SK VS Č. Budějovice1 / 753 / 622 / 683 / 626 / 497 / 46267
2. Němec Aleš, 1976TJ DNT VS Kadaň-5 / 53-4 / 574 / 575 / 53220
3. Panzer Aleš, 1974TJ Loko Plzeň-8 / 43-2 / 687 / 463 / 62219
4. Rubín Daniel, 1975TJ Dukla Praha-1 / 75--2 / 681 / 75218
5. Záruba Martin, 1974TJ Dvůr Králové2 / 6811 / 35-5 / 535 / 53-209
6. Mulač Viktor, 1975SK VS Č. Budějovice---1 / 753 / 622 / 68205
7. Horák David, 1976Wild Water Canoe Club FROL3 / 62--9 / 4010 / 3710 / 37176
8. Poduška Patrik, 1976Sokol Trója4 / 5713 / 31-8 / 4311 / 3511 / 35170
9. Veniger Jiří, 1973SKK Vysoké Mýto5 / 53-3 / 62---115
10. Martin Václav, 1971TJ Bohemians Praha-4 / 57---6 / 49106
11. Boček Zdeněk, 1975SK VS Č. Budějovice----8 / 434 / 57100
Vybulka Jan, 1969TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-18 / 21-14 / 2916 / 2516 / 25100
13. Šindelář Pavel, 1970TJ Loko Plzeň-6 / 49-6 / 49--98
14. Hoření Petr, 1975TJ DNT VS Kadaň---13 / 3115 / 2714 / 2987
15. Mrůzek David, 1976TJ Dukla Praha----1 / 75-75
Maikranz Petr, 1967VK Tzunami Ostrava--1 / 75---75
17. Najman Martin, 1972TJ Kralupy, oddíl kanoistiky----12 / 339 / 4073
18. Taišl Filip, 1976Klub vodních sportů Sušice z.s.-2 / 68----68
19. Žatecký Jiří, 1969TJ Roztoky-15 / 27-10 / 37--64
Rouča Jaroslav, 1970TJ Šumperk z.s.----13 / 3112 / 3364
21. Táborský Pavel, 1972Vodácký oddíl Horšovský Týn-14 / 29-12 / 33--62
22. Novák Jiří, 1970VS Tábor-17 / 23---15 / 2750
23. Čermák Vlastimil, 1973SK Štětí6 / 49-----49
24. Milyán Daniel, 1971TJ Loko Žatec-7 / 46----46
Vyhnánek Jiří, 1974Technika Praha---7 / 46--46
Bořek Michal, 1968Loko Trutnov7 / 46-----46
27. Sajdl František, 1970TJ Loko Žatec-----8 / 4343
28. Tesař Robert, 1972SK VS Č. Budějovice-9 / 40----40
Jindrák Petr, 1969Technika Praha----9 / 40-40
30. Bízek Zdeněk, 1971KK Brandýs nad Labem-10 / 37----37
31. Weissar Petr, 1970TJ Loko Plzeň---11 / 35--35
32. Stanovský Tomáš, 1972SK VS Č. Budějovice-12 / 33----33
33. Brebta Vladimír, 1972Delfín Jablonec-----13 / 3131
34. Piskáček Pavel, 1970SK Štětí----14 / 29-29
35. Škop Vojtěch, 1973Otava Strakonice-16 / 25----25
36. Hadraba Michal, 1976Wild Water Canoe Club FROL-----17 / 2323

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Kohoutová Lenka, 1974Kotva Bráník-4 / 571 / 751 / 757 / 46-253
2. Rousková Kateřina, 1973KK Opava-1 / 75--2 / 68-143
3. Mrázová Renáta, 1975SK Žižkov----3 / 621 / 75137
4. Galušková Anna, 1970Klub vodních sportů Sušice z.s.-2 / 68--4 / 57-125
5. Plavjaniková Petra, 1975SK VS Benátky nad Jizerou z.s.----5 / 532 / 68121
6. Podušková Marie, 1974Sokol Trója-5 / 53---4 / 57110
7. Nováková Marcela, 1974VS Tábor----6 / 495 / 53102
8. Pavelková Irena, 1974Univerzitní sportovní klub Praha----1 / 75-75
Řeháková Dana, 1970TJ Semily1 / 75-----75
10. Šejvlová Lenka, 1973KK Rakovník-----3 / 6262
Podzimková Markéta, 1974TJ Ohře Klášterec-3 / 62----62
Typ závodu